رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملایر از شروع نظارت‌های ویژه نوروزی با همکاری گشت‌های مشترک از اول اسفندماه در ملایر خبر داد.

 

داریوش صفاری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر اظهار کرد: همه ساله همزمان با ایام پایانی سال و شروع ایام نوروز گشت‌های ویژه و نظارتی اداره صنعت، معدن و تجارت با همکاری سایر نهادهای مرتبط به صورت گسترده انجام می‌شود.

وی از شروع نظارت‌های ویژه نوروزی با همکاری گشت‌های مشترک دیگر ادارات مربوطه از اول اسفندماه در ملایر خبر داد و تصریح کرد: این نظارت‌ها از مراکز عرضه در سطح بازار به ویژه آجیل‌‌فروشی‌ها، شیرینی و خشکبار، پوشاک و سایر اقلام اساسی مردم و... صورت می‌گیرد و تا 15 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملایر از فعالیت ناظرین و 50 گشت مشترک با همکاری سایر ادرات در ملایر در روزهای پایانی سال و ایام نوروز خبر داد و گفت: با هر نوع تخلف اعم از گرانفروشی، عدم صدور فاکتور، کم‌فروشی، تخلفات بهداشتی و سایر موارد برخورد می‌شود.

وی از همشهریان خواست هر نوع تخلف را در موارد یاد شده به شماره تلفن 124 و یا تلفن‌های اداره  صنعت ، معدن و تجارت ملایر در میان گذاشته تا در اسرع وقت به تخلفات رسیدگی شود.

صفاری به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای توزیع میوه شب عید اشاره کرد و گفت: تاکنون 30 نقطه در شهر ملایر و 12 نقطه نیز در بخش‌ها و روستاها برای توزیع میوه شب عید در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: توزیع میوه شب عید نیز با قیمت مصوب در روزهای پایانی سال انجام و تا 15 فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

منبع:  www.hamedan.farsnews.com