همدان- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: حضور یکپارچه و باشکوه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین و افتخار دیگری را به صفحه های انقلاب اسلامی افزود.

 

عبدالعظیم رضایی روز یکشنبه در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهر جوکار ملایر، اظهار کرد: حضور گسترده و حماسی مردم ایران پیام روشنی از وحدت، همدلی، عشق و علاقه به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است.
وی با بیان اینکه امروز 22 بهمن تماشایی در طول تاریخ انقلاب بود، افزود: ملت ایران بار دیگر با حضور حماسی، انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دادند و این تجدید میثاق با شهدا، آرمان های شهدا، امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب بود.
وی با تاکید بر اینکه باید دستاوردهای ارزشمند نظام جمهوری اسلامی و انقلاب را بین نسل های جدید تبیین کنیم، بیان کرد: در شرایط قبل از انقلاب همه تصمیم ها در راستای منافع استکبار جهانی رقم می خورد و استقلالی برای تصمیم گیری در داخل کشور نبود.
رضایی استقلال رای را یکی از مطالبات مهم مردم انقلابی ایران عنوان کرد و افزود: در قبل از انقلاب هیچگونه آزادی فکر، اندیشه، قلم، آزادی نخبگان و احزاب سیاسی وجود نداشت و همه چیز خارج از کشور دیکته می شد.
وی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را محوری ترین شعار ملت ایران در پیروزی انقلاب برشمرد و گفت: پس از پیروزی انقلاب تمامی تصمیم های جزئی و کلی، سیاست های کلان و راهبردی کشور در داخل و توسط مردم گرفته می شود.
فرماندار ویژه ملایر بیان کرد: اگر امروز نارسایی و کاستی هم وجود دارد، به دلیل عداوت و دشمنی هایی است که علیه نظام جمهوری اسلامی می شود.
وی اضافه کرد: ملت ایران با عهدی که با امام راحل (ره)، شهدا و رهبر معظم انقلاب بسته اند، آمادگی پرداخت این هزینه ها و سختی ها را دارند.
رضایی اخلاص، ایمان و نیت پاک امام راحل را عامل مهم و اساسی پیروزی انقلاب دانست و ادامه داد: چنانچه با اخلاص و توکل به خدا این راه روشن را تحت رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ادامه دهیم، به طور قطع پیروزی دائم و ماندگار نصیب مردم می شود.
وی گفت: امروز مردم ایران از آزادی هایی در چارچوب قانون بهره مند هستند و تمام انتخابات با رای و نظر مستقیم مردم انجام می شود.
معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر خاطرنشان کرد: امروز حضور گسترده و پرشور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن، پشتیبانی از نظام، انقلاب و رهبری است و پیام وحدت و همدلی برای جهانیان دارد.
رضایی ادامه داد: هر کجا مردم و نظام جمهوری اسلامی پیشرفتی را شروع کردند و درخشش و موفقیتی را به دست آوردند، استکبار تحریک و دشمنی خود را به ملت ایران آغاز کرد.
وی با بیان اینکه نسل جوان ممکن است از شایعه ها و مسائلی که دشمنان در فضای مجازی منتشر کرده اند، دچار شائبه شوند، اظهار کرد: وظیفه بزرگان، نخبگان و کسانی که دوران انقلاب و دفاع مقدس را تجریه کرده اند، برای مقابله با این شرایط، بسیار سنگین است.
فرماندار ویژه ملایر خواستار تقویت و حفظ دستاوردهای انقلاب شد و گفت: نباید اجازه دهیم دشمنان ناامیدی و تفرقه را در صفوف مستحکم ملت ایران ترویج دهند، چراکه اگر بین مردم، مسئولان و ارکان نظام اختلاف ایجاد شود و اجازه ایجاد شکاف بین صفوف مردم را به دشمنان بدهیم، این خیانت به آرمان های نظام و انقلاب است.
رضایی با بیان اینکه حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن حامل پیام روشنی برای جهانیان، مردم و مسئولان نظام است، افزود: مطالبات مردم به حق است و همه باید در کنار هم با حفظ وحدت، همدلی و روشنگری برای حل مشکلات تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه مطالبه اصلی مردم مسایل اقتصادی نیست، تاکید کرد: اخلاق مداری، جلوگیری از فساد و رانت خواری جزو مطالبات مردم است که باید برای تحقق آنها تلاش کرد.
امسال راهپیمایی 22 بهمن در بیش از یکهزار شهرستان، بخش و شهر و چهار هزار روستای ایران اسلامی برگزار شد.
اخبار مهم خبرگزاری ایرنای کشور و استان همدان را به طور شبانه روزی از کانال خبری تلگرام 'اخبار ایرنا همدان' به نشانی irnahamadan@ دریافت کنید.

منبع:  www.irna.ir