کانون فرهنگي و اجتماعي بانوان از مراکز توانمندي در ملاير است که در رشته‌هاي مختلف مربي دارد و اين توان را دارد تا در صورت وجود هنرآموزان بيشتر رشته‌هاي موجود را گسترش دهد.

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري، عبدالعظيم رضايي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير به همراه محمدکاظمي نماينده مردم شهرستان ملاير در مجلس شوراي اسلامي از کانون فرهنگي و اجتماعي بانوان ملاير بازديد نمودند.

رضايي در اين بازديد اظهار داشت: بانوان نقش بسيار مهم و تأثيرگذاري در جامعه و خانواده‌دارند و اين نقش بر کسي پوشيده نيست.

وي ادامه داد: بانوان در کنار نقش خودشان در جامعه و خانواده مي‌توانند با آموزش‌هايي که در اين مرکز فرامي‌گيرند به اقتصاد خانواده و حتي جامعه نيز کمک نمايند.

فرماندار ويژه ملاير عنوان کرد: کانون فرهنگي و اجتماعي بانوان از مراکز توانمندي در ملاير است که در رشته‌هاي مختلف مربي دارد و اين توان را دارد تا در صورت وجود هنرآموزان رشته‌ها را گسترش دهد.

وي تصريح کرد: زمينه فعاليت براي بانوان به‌خصوص جوانان تحصيل‌کرده در اين مرکز وجود دارد که مي‌توانند استفاده مناسبي داشته باشند و در جهت کسب درآمد بيشتر خانوار فعال‌تر شوند.

رضايي افزود: ساختمان فعلي مرکز، بازسازي‌شده است و محيطي با امنيت و آرامش خاطر براي بانوان ايجاد کرده است و تاکنون نيز استقبال مناسبي هم شده است.

وي تأکيد کرد: بايد اطلاع‌رساني‌ها را  گسترده‌تر نماييم تا شاهد حضور بيشتر بانوان در اين مرکز شاهد باشيم و از اين طريق بتوانيم به شعار سال يعني اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال نيز دست پيدا نماييم.

*در اين مرکز 15 مربي در رشته‌هاي مختلف فعاليت دارند و سالانه  بيش از چهارصد نفر تحت آموزش قرار مي‌گيرند.

منبع:  www.malayer-hm.ir