نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در کشور مشکلات اقتصادی، معیشتی، بیکاری،گرانی و تورم وجود دارد، اما اينها باعث نمي‌شود مردم دست از انقلاب و رهبری بر‌دارند.

 

 به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر حجت‌الاسلام احد آزادیخواه ظهر امروز در مراسم یاد بود آیت‌الله میرشاهولد، «روز ملی ملایر» و یادواره یک‌هزار و 100 شهید این شهرستان، ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و آغاز چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: آنچه امروز در کشور داریم به برکت انقلاب و خون‌ مطهر شهداست.

وی افزود: درخت تنومند انقلاب اسلامی امروز به برکت ایثار شهدا و فداکاری ملت ایران به رهبری امام راحل به بار نشسته است و ما باید این انقلاب و آرمان‌های آن را بیش از گذشته حفظ کنیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با گریزی به دوران قبل از پیروزی انقلاب و بعد از آن گفت: شاخص‌هایی که امروز در کشور در بخش‌های مختلف داریم همه از برکت انقلاب و دستاوردهای این نظام است.

وی با اشاره به ظلم و ستم رژیم پهلوی علیه مردم افزود: باید این موضوع را برای نسل جوان بیان کنیم که انگلیس و آمریکا چه دعواهایی را برای به دست آوردن تمامیت ارضی داشتند و آورده‌ای جز ذلت و خواری برای این ملت نداشتند.

آزادیخواه پیشرفت‌های علمی، توسعه مراکز درمانی و بیمارستانی، افزایش دانشکده‌ها و دانشگاه‌ها وجود پزشکان متخصص، خودکفایی در عرصه‌های مختلف، خدمات‌دهی به مناطق محروم و.. را تنها نمونه‌‌ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: تا قبل از پیروزی انقلاب مردم حتی از ساده‌ترین امکانات نیز بی‌بهره بودند.

وی گفت: در کشور مشکلات اقتصادی، معیشتی، بیکاری،گرانی و تورم وجود دارد، اما اینها باعث نمی‌شود مردم دست از انقلاب و رهبری بر‌دارند.

نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به توطئه‌های دشمن برای به هم زدن وحدت ملت تصریح کرد: این مردم علاقمند به نظام و انقلاب‌اند و امروز می‌بینیم در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی اجتماعی حضور دارند.

وی حضور جوانان در مراسم اعتکاف، انتخابات، تشییع پیکر مطهر شهدا و... را نمونه‌هایی از حضور مردم در عرصه‌های مختلف و علاقمندی به نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: با این همه وظیفه همه ماست که انقلاب را حفظ کنیم.

آزادیخواه تاکید کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی باید عظمت، شکوه و حضور میلیونی ملت ایران را در راهپیمایی 22 بهمن ببینند.

وی اعتراض را حق قانونی مردم دانست افزود: مردم باید انتقادهای خود را نسبت به مشکلات از راه قانونی دنبال کنند و باید مراقب بود این اعتراضات و انتقادات به ارکان نظام آسیبی وارد نکند.

نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه آمریکا هرگز دوست ما نبوده و نیست؛ تصریح کرد: اگر آمریکا می‌توانست مشکلات را حل کند، طی سال‌های گذشته با دخالت در امور کشورهایی از جمله عراق و افغانستان باید مشکلات آنها را حل می‌کرد.

 وی با اشاره به موج بیداری اسلامی در کشورهای مختلف گفت: امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد که همه این موفقیت‌ها برگرفته از انقلاب اسلامی است.

آزادیخواه تأکید کرد: انقلاب ما مردمی است و مسوولان مخلص و پای کار در آن فراوان هستند، چنانچه در بین مسئولان، افرادی اهل فساد و اختلاس بودند، این موضوع را به پای انقلاب نگذاریم.

وی با بیان اینکه باید برای خدمت به مردم تلاش کنیم و زحمت بکشیم گفت: باید کاری کنیم که دشمن ناامید شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب خود را صادر کرده‌ایم، تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی در دنیا اشاعه پیدا کرده و موج بیداری اسلامی بیشتر کشورهای دنیا را در برگرفته است.

وی با بیان اینکه جوانان بسیاری از کشورهای اسلامی از تفکرات رسانسی خود فاصله گرفته و شعار «هیات مناالذله» را سر می‌دهند گفت: همه این تفکرات برگرفته از روحیه و تفکر بسیجی ملت ایران است.

آزادیخواه با بیان اینکه باید با همین تفکر مقدمه ظهور امام عصر(عج) را فراهم کنیم گفت: نباید خودمان را کوچک بشماریم.

وی در ادامه با اشاره به مبارزات انقلابی مردم ملایر در زمان پیروزی انقلاب افزود: رهبر مبارزات انقلاب مردم ملایر آیت‌الله میرشاهولد بودند که خدمات بسیاری را ارائه کردند.

نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به ابعاد شخصیتی مرحوم آیت‌الله میرشاهولد افزود: ایشان روحیه انقلابی و دینی خود را به بهترین شکل حفظ و پاسداری کرد و به عنوان رهبر مبارزات انقلابی مردم ملایر، مصداق بارز دینداری و انقلابی‌گری است.

 وی افزود: آیت‌الله میرشاهولد در پاسداری از انقلاب و آرمان‌های آن هیچ تردیدی نداشت و نام او همواره با ملایر، مبارزات انقلابی و شهدا پیوندی ناگسستنی دارد.

آزادیخواه با اشاره به تحمل شکنجه‌های بسیار توسط آیت‌الله میرشاهولد به عنوان مجاهدی نستوه و عالم در دوران انقلاب و همچنین فداکاری همه شهدای انقلاب بیان کرد: رخدادهای انقلاب اسلامی را باید در تاریخ ثبت و ضبط کرد.

وی بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد و خاطرنشان کرد: دشمن پاسخ همه شیطنت‌ها و دخالت‌های خود را در راهپیمایی 22 بهمن خواهد دید.

منبع:  www.hamedan.farsnews.com