رئیس سازمان آتش نشانی همدان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته آتش‌نشانان همدانی در ۵ عملیات اطفای حریق و ۵ عملیات امداد و نجات شرکت کردند.

 

محمدرضا بیاناتی اظهار داشت: شرکت در ۵ عملیات اطفای حریق و ۵ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش پرسنل آتش نشانی همدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

بیاناتی با بیان اینکه شهروندان دیروز ۲۳۱ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته اند، گفت: از این تعداد تماس ۱۰ مورد منجر به عملیات شده، ۱۲ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرار شده، ۲۶ تماس اشتباه بوده و متاسفانه ۱۸۳ مورد نیز ایجاد مزاحمت بوده است.

وی گفت: عملیات انجام شده در این مدت ۵ مورد آتش سوزی شامل حریق منزل در خیابان پاسداران، حریق مخروبه در بین النهرین، حریق محوطه کارگاه کاشی سازی در جاده ملایر و ۲ مورد حریق عمدی مراتع و پوشش گیاهی در هنرستان و پشت اتکاء بوده است.

رئیس سازمان آتش نشانی همدان گفت: همچنین ۵ مورد عملیات امداد و نجات شامل عملیات امداد و نجات در حادثه نشت گاز خودرو در اعتمادیه، عملیات امداد و نجات در حادثه انفجار دیگ زودپز در دیزج و ۳ مورد مهار حیوانات در روستای فقیره، اسلامشهر و بلوار ارم توسط آتش نشانان به انجام رسید.

منبع: مهر