معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از اطعام یک‌هزار و 200 نفر از اقشار مختلف مردم ملایر همزمان با سالروز رحلت امام راحل توسط اداره اوقاف و امور خیریه در این شهرستان خبر داد.

 

حجت‌الاسلام محمد احمدوند در ملایر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا با اشاره به ابعاد شخصیتی امام راحل در بخش‌های مختلف اظهار کرد: شخصیت امام در ابعاد فردی، اجتماعی و فرهنگی، و... برگرفته از قرآن مجید بود.

 وی با اشاره به تشریح برنامه‌های بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام راحل توسط اداره اوقاف و امور خیریه افزود: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان با مراسم ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برنامه‌های مختلفی نیز در بقاع متبرکه شاخص شهرستان ملایر خواهیم داشت.

 معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از برپایی ایستگاه صلواتی همزمان با نماز مغرب و عشا در امامزاده عبدالله(ع) ملایر در سالروز رحلت امام خمینی خبر داد و گفت: همچنین در دو بقعه متبرکه امامزاده عبدالله(ع) و تکیه حضرت ابوالفضل(ع) نیز به مدت دو روز خیمه‌های معرفت برپا می‌شود.

وی افزود: این خیمه‌ها با هدف پاسخگویی به مسائل شرعی، مشاوره، غرفه‌های فرهنگی و سیاسی با معرفی ابعاد شخصیتی امام راحل و... با حضور مبلغان برپا خواهد بود.

احمدوند همچنین از اعزام تعدادی از مبلغان به بقاع متبرکه با هدف تبیین و تشریح ابعاد شخصیتی امام راحل همزمان با سالروز رحلت امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: فضاسازی بقاع و نصب بنر از سوی این اداره از دیگر برنامه‌های ما همزمان با سالروز رحلت امام راحل در ملایر است.

وی با اشاره به برگزاری برنامه ویژه بزرگداشت رحلت امام راحل در مسجد جامع ملایر خاطرنشان کرد: در این برنامه نیز تعداد یک‌هزار و 200 نفر از اقشار مختلف مردم توسط اداره اوقاف و امور خیریه ملایر اطعام می‌شوند.

منبع: فارس