رئیس اداره کل پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با اشاره به افزايش دما و جو هواي پايدار از فردا در همدان، گفت: از روز چهارشنبه بعد از ظهر شاهد افزايش ابر با احتمال گرد و غبار خواهيم بود.

 

نادر پیرتاج امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار در همدان، با بیان اینکه خنکی هوا در همدان فقط تا امروز ادامه دارد، اظهار کرد: از فردا افزایش تدریجی دما در همدان را شاهد خواهیم بود.

وی به وزش باد شدید در استان اشاره کرد و گفت: تندبادی با سرعت 90 کیلومتر بر ساعت گل تپه را درنوردید، در همدان نیز سرعت وزش باد 75 کیلومتر بر ساعت و در کبودراهنگ نیز 90 کیلومتر بر ساعت بود.

رئیس اداره کل پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با بیان اینکه شب گذشته دمای هوای همدان 4 تا 5 درجه خنک‌تر شد و دما به 4 درجه سانتیگراد بالای صفر رسید، به افزایش دما و جو هوای پایدار از فردا اشاره کرد و افزود: از روز چهارشنبه بعد از ظهر شاهد افزایش ابر با احتمال گرد و غبار خواهیم بود؛ طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه نیز وزش باد شدید و بارندگی خفیف در برخی نقاط استان را شاهد خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: شهر بهار با 3 درجه سانتیگراد بالای صفر خنک‌ترین شهر استان طی 24 ساعت گذشته بود، قهاوند و ملایر نیز با 26 درجه سانتیگراد بالای صفر به عنوان گرمترین شهرهای استان ثبت شدند.

 

منبع: http://hamedan.farsnews.com/