راه های کسب درآمد بانوان

در حیطه شغلی بانوان، کارهای زیادی وجود دارد که می توانند بصورت فیزیکی مشغول آن کسب و کار باشند. همین مشاغل فیزیکی مانند خیاطی، آشپزی، آرایشگری، انواع صنایع دستی، عروسک سازی و انواع هنرهای دیگر را می توان بصورت مجازی و در قالب یک کسب و کار آنلاین انجام داد. این نوع کسب و کارها فقط مختص بانوان نیست و آقایان نیز می توانند چنین کسب و کارهایی راه اندازی نمایند. در این مطلب مفید با ملایرگشت همراه باشید تا بیشتر با راه اندازی کسب و کارهای مجازی و اکثرا بر پایه سایت های مجله ای که دارای آموزش ها و اطلاعات مفیدی هست، آشنا شوید و روش های درآمدزایی نیز برای چنین کسب و کاری اشاره خواهد شد.

 

10 کسب و کار آنلاین ویژه بانوان (قسمت اول)

سایت آشپزی

سایت های آشپزی متفاوتی در سطح اینترنت وجود دارد اما تفاوت اصلی سایت شما با بقیه سایت باید در تخصص و علاقه شما به هنر آشپزی باشد. با راه اندازی این سایت به مرور زمان باید مطالب سایت را بهتر و هدفمند تر نمایید.

برای جذب کاربر بیشتر و جلب رضایت آنها، سایت باید دارای مطالب آموزشی با کیفیتی داشته باشد و محتواها را به انواع قالب ها مانند ویدئو، متن، صوت و تصویر بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهید.

راه اندازی سایت مجله آشپزی

چگونه از سایت مجله آشپزی کسب درآمد نمایید؟

بعد از یک مدت کار روی سایت و افزایش بازدیدکننده برای سایت آشپزی، شما می توانید از این روش های زیر برای کسب درآمد استفاده نمایید

 1. دریافت حق عضویت برای کاربران ویژه و ارائه فایل ها و مطالب خاص به آنها
 2. تولید و یا انتشار فیلم های آموزشی آشپزی و فروش آنها
 3. دریافت سفارشات آشپزی در شهر خودتان و حتی شهرهای دیگر با ایجاد نمایندگی
 4. ایجاد بخش فروش ابزارها و لوازم آشپزی
 5. جذب انواع تبلیغات در سایت و رپورتاژآگهی
 6. کسب درآمد از طریق ایجاد شبکه های اجتماعی

 

راه اندازی سایت مجله خیاطی

اگر شما از دوستداران خیاطی هستید و در این حرفه تخصصی دارید، می توانید یک سایت مجله خیاطی راه اندازی نمایید. همچون سایت آشپزی موارد آموزشی و مطالب را در انواع فرمت ها به کاربران ارائه دهید تا مخاطبان سایت شما روز به روز بیشتر شود.

چگونه از سایت مجله خیاطی کسب درآمد نمایید؟

 1. حق عضویت برای کاربران ویژه
 2. فروش انواع کتاب ها، فیلم ها و فایل های مخصوص خیاطی
 3. قروش تولیدات خیاطی خودتان مانند انواع کوسن، رومبلی، انواع لباس های مجلسی و عروس و غیره
 4. انجام سفارشات از دور و نزدیک و گسترش آن به شهرهای دیگر
 5. دریافت انواع تبلیغات و کسب درآمد از شبکه های اجتماعی سایت
 6. فروش ابزارآلات خیاطی

درآمد از طریق خیاطی

 

سایت مجله عروسی

چندین سایت در زمینه نوعروسان و تازه دامادها وجود دارد که درآمدهای میلیونی نیز دارند. شما با راه اندازی چنین سایت هایی و ارائه مطالب مفید برای تازه عروسان به جذب مخاطب بیشتر دست خواهید یافت که زمینه را برای کسب درآمد مستعد می کند. فکر نکنید که دیگر جای رشد چنین سایت هایی وجود ندارد، کاربران اینترنت هر روز در حال افزایش هستند و راه اندازی یک سایت مفید، همیشه کاربر خاص خود را دارد.

چگونه از طریق سایت مجله عروسی کسب درآمد نمایید؟

 1. جذب کاربر بیشتر و دریافت تبلیغات و رپورتاژآگهی
 2. ایجاد کانال تلگرامی، اینستاگرامی و کسب درآمد از تبلیغات در این پیج ها
 3. ایجاد سایت فروشگاهی در همین زمینه و فروش انواع اقلام نوعروسان و تازه دامادها
 4. کسب درآمد از طریق معرفی مراکز خدمات عروسی در شهرهای مختلف

راه اندازی سایت عروسی

 

سایت آموزشی ساخت انواع بدلیجات و زیورآلات

در ابتدای کار باید سایتی با محتوای آموزشی ساخت انواع زیورآلات و بدلیجات راه اندازی نمایید. بعد از مدتی که سایت به تعداد مخاطب قابل قبولی رسید، برخی آموزشهای پولی نیز به سایت اضافه نمایید و یکسری پک های آموزشی نیز برای فروش قرار دهید.

همزمان با ارائه آموزش های پولی، تبلیغات برای سایت خود جذب نمایید و از همکاران و هم صنفان خود استفاده نمایید. در کنار سایت آموزشی یا سایت فروشگاهی راه اندازی نمایید و یا در داخل همین سایت، بخش های فروشگاهی راه اندازی نمایید.

سایت زیورآلات

.