اپ چاقی

همانطور که در مطلب قبل  "استارتاپ هایی که در سال 2017 موفق خواهند بود قسمت اول" تعدادی از استارتاپ هایی که شانس بردشان در امسال بسیار است را معرفی کردیم، امروز قصد داریم تعداد دیگری را مورد نقد قرار دهیم. پس با ملایرگشت همراه باشید.

 

استارتاپ هایی که در سال 2017 موفق خواهند بود قسمت دوم

فروشگاه آنلاین کالای دسته دوم لوکس:

دسته دوم

شرکت دِ ریل ریل با سرمایه گذاری 123 میلیون دلاری خود دست به کاری نه چندان تازه زده است اما با توجه به پشتوانه مالی بسیار بالایی که برای این استارتاپ استفاده شده است، احتمال موفقیت آن بالاست. این فروشگاه پس از خرید کالای دسته دوم آنها را با تائید سلامت با قیمت های پایینی به فروش می رساند که تا به امروز رشد 75 درصدی سالیانه داشته است.

ارائه بیسیم برای عموم مردم:

بیسیم

شرکت مارکو پلو با سرمایه 25 میلیون دلاری دست به ساخت اپ جدیدی در فناوری های پیام رسان زده است. البته اپ های پیام رسان و گفتگو تصویری آنلاین کم نیستند اما شرکت این اپ را بر پایه بیسیم ساخته است که خود این فناوری توجه بسیاری از کاربران را جذب کرده است و محبوبیت بالایی در سنین نوجوان دارد.

ثبت تصاویر به یادماندنی گیم بازها و اشتراک آن ها:

گیم بازها

شرکت فورژ با سرمایه اولیه 9 میلیون دلاری دست به اقدام جدید و جذابی زده است که گیمر ها می توانند تصاویر بازی های سایر افراد را به صورت آنلاین تماشا کنند و تجارب خود را در این محل به اشتراک عمومی بگذارند. این اقدام شرکت فورژ هیجان را در فضای گیم افزایش داده است به صورتی که گیم بازهای مطرح جهان برای هم خط و نشان می کشند و از سایر رکوردها به صورت تصویری آگهی پیدا می کنند.

ارسال بار درخواستی با پیک موتوری:

پیک موتوری

شرکت رپی با سرمایه گذاری 240 هزار دلاری دست به اقدامی زده است که محموله های سفارشی کاربران را با موتور و دوچرخه خیلی سریع به مقصد تحویل می دهد. این اپ در سال گذشته یک میلیون سفارش در مکزیک و کلمبیا داشته است، البته در ایران نیز اپ تپ سی و اسنپ مشابه این اپ می باشد.

فروشگاهی برای چاق ها:

چاق

شرکت دیا اند کو با سرمایه 25 میلیون دلاری دست به اقدامی جدید زده است و نیاز های افراد چاق را فراهم کرده است. مشتریان از این فروشگاه، لباس های سایز بزرگ و بدلجات زینتی را خریداری می کنند به صورتی که در هنگام تحویل اجازه امتحان کردن لباس ها را دارند. این اقدام شرکت دیا اند کو مورد استقبال افراد فربه قرار گرفته است زیرا خرید لباس برای این افراد بسیار سخت است و معمولاً سایزهای این افراد کمیاب هستند تازه جدا از اینکه اکثر این افراد از چاقی خود خجالت می کشند که در هنگام خرید های حضوری رنج می کشند.

آسودگی در زمان بازنشستگی:

بازنشستگی

شرکت فور آس اول با سرمایه 13 میلیون دلاری آسایش جامعه بازنشسته آمریکا را مورد هدف قرار داده. این استارتاپ در اقدامی کاملاً قانونی برای افراد، قلکی را در نظر گرفته که می توانند بدون ترس از مالیات اقدام به پس انداز کنند تا هنگام بازنشستگی خیالی آسوده داشته باشند و هم به مراکز قانونی برای سرمایه خود مالیات پرداخت نکنند.