استارتاپ

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، استارتاپ ها جایگاه خودشان را در زندگی روزمره باز کرده است به طوری که تقریباً به مدل اصلی شروع کسب و کارها شده است که به نحوی آن را به استارتاپ ها اتصال دهند. هر ساله سرمایه گذاران، میلیون ها دلار روی استارتاپ ها سرمایه گذاری می کنند ولی تنها تعداد کمی از آن ها موفق می شوند. در این مطلب قصد داریم شما را با چند استارتاپ خوش ساختی که احتمال موفقیت آنها در سال 2017 بسیار بالاست، آشنا سازیم. پس با ملایرگشت همراه باشید.

 

استارتاپ هایی که در سال 2017 موفق خواهند بود (قسمت اول)

طراحی داخلی آنلاین:

طراحی آنلاین دکوراسیون

شرکت لورل اند ولف با سرمایه 25 میلیون دلار شروع کار جدیدی کرده است که مردم را به راحتی به طراحان حرفه ای خانه متصل می کند. این شرکت با این ایده ی عالی مقدار بسیار زیادی از هزینه کاربران را کاهش می دهد و به افرادی که در طراحی دکور مشکل دارند در همه زمان و همه مکان کمک می کند.

  • رزرو و خرید بلیت با موبایل:

رزرو آنلاین بلیط

شرکت گیم تایم با صرف هزینه 33 میلیون دلاری با ایجاد اپ به کاربران این اجازه را می دهد که آخرین اخبار و رویداد های ورزشی را در موبایل خود داشته باشند و به راحتی بتوانند بلیت تماشای انواع ورزش ها و مکان های تفریحی را از سراسر جهان خریداری کنند.

  • فروشگاه لوازم خانگی آنلاین:

 

فروشگاه هولار

شرکت هولار با سرمایه گذاری 47 میلیون دلاری یک خرده فروشی آنلاین لوازم خانگی را ایجاد کرده است و با اینکه از این فروشگاه های اینترنتی در فضای مجازی کم نیستند اما سایت فروشگاهی هولار با رشد 50 درصدی هر ماه، خود نشان از این دارد که در آینده نزدیک به یک غول فروشگاهی مانند آمازون تبدیل خواهد شد.

  • وام دانشجویی با بهره کم:

استارتاپ وام

شرکت سوفی با هزینه یک میلیارد و پانصد میلیون دلاری خود تصمیم دارد که بدون سخت گیری های بانکی برای ضمانت وام هایی با بهره های خیلی پایین، به دانشجویان وام ارائه کند. گفتنی است که این شرکت با این نگاه جدید در کسب و کار سعی دارد که با بالا بردن کاربران سود خود را در آینده نزدیک فراهم کند.

  • ارائه اپ های ساخته شده کاربران:

اپ کاربران

شرکت آمینو با سرمایه 28 میلیون دلاری یک پلتفرم را ایجاد کرده کرده است که تمام کاربران از سراسر جهان می توانند اپ های ساخته شده خود را در آن به اشتراک بگذارند و اگر این اپ مورد استقبال قرار گرفت و ایراد هایش برطرف شد در اپ استور انتشار یابد که خود این آزمایش به سازندگان اپ کمک زیادی می کند تا هزینه های خود را دور نریزند.

  • خبرنامه صبح گاهی برای کاربران:

    خبرنامه استارتاپ

 

شرکت د اسکلیم با هزینه 16 میلیون دلاری که توسط دو روزنامه نگار سابق ایجاد شده است هر روز سر خط اخبار را از همه جهان را به کاربران خود در اپ ارائه می دهد به صورتی که اخبار فشرده و متنوع این اپ توانسته 4 میلیون نفر را جذب کند که صبح هر روز قبل از شروع روز کاری از این اخبار استفاده می کنند.