جذب گردشگر ملایر

آسیا به عنوان پرجمعیت‌ترین قاره محل استقرار 48 کشور دنیا می باشد که از استعداد زیادی برای جذب گردشگر برخوردار است. ما در این مطلب قصد داریم چند نقطه گردشگری مهم را در آغاز سال نو میلادی 2017 معرفی کنیم. پس با ملایرگشت همراه باشید تا بیشتر با نقاط و مان های جذاب جهان، آشنا شوید.

 

بهترین نقاط گردشگری در آسیا برای سال 2017

هوکایدو در ژاپن:

هوکایدو در ژاپن

هوکایدو جزیره ای است در کشور ژاپن که به خاطر داشتن پیست اسکی های زیادی که دارد همیشه در فصل زمستان اسکی بازان زیادی را به این منطقه می کشاند، همچنین در فصل های گرم نیز تفریحاتی مانند قایق سواری، ماهیگیری و تماشای وال ها از جاذبه های این جزیره می باشد. اکنون این جزیره به توسط خط سریع‌السیر قطار از ژاپن متصل شده است که دسترسی را آسان‌تر از همیشه کرده است.

دره‌ی بزرگ ژانگجیاجیه در چین:

دره‌ی بزرگ ژانگجیاجیه در چین:

این دره بسیار زیبا که در استان هونان چین قرار دارد اما نکته بسیار زیبا در آن پل شیشه ای است که به طول 430 متر می باشد و گفته می شود که برای ساخت فیلم آواتار از این پروژه ایده گرفته شده است. راهپیمایی روی این پل در صورتی که مشکل ترس از ارتفاع ندارید خود می تواند بهترین تجربه عمرتان باشد.

ابوظبی در امارات متحده عربی:

ابوظبی در امارات متحده عربی

شهر ابوظبی یکی از شهرهای امیرنشین که پایتخت کشور امارات متحده عربی نیز می باشد. در ابوظبی مکان های تاریخی و دیدنی زیادی وجود دارد که شامل قلعه‌های تاریخی و موزه‌های ملی در سراسر منطقه است برخی از آن‌ها قصر الحصن، حصن جسر المقطع، قریه التراث، کورنیش ابوظبی، قصر الامارات هستند.
از جاذیه های گردشگری این شهر می توان پارک بازی هیلی، پارک عین فایضه، پارک مبزره سبز، باغ وحش العین، جبل حفیت، أم النار، العین، دهکده قدیمی ابوظبی، دیر مسیحی، منطقه آثار هیلى، موزه العین، موقع مسیحی، واحه لیوا، مسجد شیخ زاید، قلعه جاهلى، قلعه شرقیه، قلعه مربعه، قلعه جسر مقطع، قصر حصن، قلعه مریجب را نام برد

لائوس:

لائوس

لائوس کشور کوچکی که معمولا به خاطر همسایگی با کشورهایی مانند تایلند و ویتنام دیده نمی شود که در سال گذشته به خاطر سفر باراک اوباما شهرتی یافت و اکنون پرواز های زیادی از تایلند به مقصد این کشور می شود که نشان از افزایش جهانگرد به این کشور می باشد. لائوس جاذبه های دیدنی و تاریخی زیادی دارد که از آن می توان به داشتن معابد باستانی اشاره کرد.

پارک ملی ران‌تامبور در هند:

پارک ملی ران‌تامبور در هند

این پارک ملی زیبا که در فاصله سه ساعتی از شهر جیپور هند قرار دارد را می توان از شگفت انگیز ترین پارک های حیوانات دانست که برای عکاسی دارای ایده های بی نظیری می باشد. همچنین بهتر است بدانید که طبق اعلام نشریه بین المللی نشنال، هند در سال 2017 مهترین نقطه برای سفر نام برده شده است.

امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید و در فکر سفر به نقاط مختلف جهان باشید. یکی از جاهایی را که نباید فراموش کنید، شهر زیبای ملایر است.