فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان افزود: هر کسی در هر حد و اندازه و هر شرایطی که باشد شیطان او را وسوسه می‌کند و عبرتی که امروز باید از 9 دی بگیریم این است که بصیرت ما باید دقیق و موشکافانه باشد.

 

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛؛سردار غلامعلی ابوحمزه در جمع اساتید دانشگاه آزاد ملایر گفت: همه ما نیاز به بصیرت داریم و نباید غافل باشیم، چراکه اگر بصیرت نداشته باشیم در دراز مدت عمله دشمن خواهیم شد

وی بیان داشت: اساتید دانشگاه‌ها باید از جایگاه ویژه خود برای بصیرت افزایی و هدایت و آگاهی جوانان استفاده کنند.

وی افزود: یک اشکال اساسی که در بین جوانان دیده می‌شود، در شناخت و آگاهی آنان به اسلام و انقلاب و ارزش‌هاست که ضعف وجود دارد و در این زمینه نقش اساتید دانشگاه‌ها بسیار مهم و برجسته است و باید رسالت خود را به خوبی انجام دهند.

وی با بیان اینکه در فتنه‌ ی 88 عده‌ای در زمین دشمن بازی کردند افزود: آنها با ناآگاهی از اهداف دشمنانی که به دنبال تغییر نظام جمهوری اسلامی بودند نادانسته آب در آسیاب دشمن ریختند.

وی خاطرنشان کرد: ما در تمام صحنه‌ها در انقلاب در خیلی از چالش‌ها و موانع عبور کردیم و یکی از نکات محوری و اساسی آن اطاعت امت از امام بود اما برخی خواص بی‌بصیرت از امام و ولایت اطاعت نکردند و امروز نیز برخی افراد که ادعای روشنفکری دارند، نظام را زیر سوال می‌برند

 

منبع: http://khabarfarsi.com