حجت الاسلام برقراری در این رابطه ادامه داد: تبیین افکار و اندیشه های امام راحل(ره) به این دلیل است که عده ای از موضع و افکار امام راحل(ره) فاصله گرفته اند و می خواهند جامعه را به گمراهی بکشانند.

 

حجت الاسلام محمدباقر برقراری روز چهارشنبه در دیدار با فرماندهان پایگاه های بسیج حوزه علی ابن ابیطالب(ع) ملایر اظهار کرد: ملت ایران در 9 دی بصیرت، ایمان و وحدت خود را به نمایش گذاشتند و بار دیگر وفاداری خود به نظام، انقلاب و ولایت فقیه را نشان دادند.
وی ارتباط قوی با خداوند، مردم و نوع ارتباط با دشمن را سه شاخصه مهم یک انسان کامل دانست و افزود: امام راحل(ره) همواره از دشمن به عنوان شیطان بزرگ یاد می کرد و در هیچ شرایطی خود را از مردم جدا نمی کرد.
وی با بیان اینکه محور در نظام اسلامی، امام و رهبری است، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنان خود افکار امام راحل(ره) و انقلابی بودن از نگاه ایشان را همواره تبیین می کنند.
وی بیان کرد: امروز عده ای از استکبار جهانی به عنوان قدرت های جهانی نام می برند، در حالیکه وظیفه ما در مقابل استکبار و کفر مشخص است و نباید هرگز با آنها تعامل نکنیم.
امام جمعه ملایر گفت: عده ای هم هنوز از فتنه سال 88 عبرت نگرفته اند، در حالیکه از تحریم های اقتصادی، جنگ هشت ساله، تسخیر لانه جاسوسی و امثال آن می توانستد عبرت بگیرند.
حجت الاسلام برقراری ادامه داد: استکبار جهانی این همه به ما ضربه می زند و باز هم عده ای دم از دوستی با دشمن می زنند، این قبیل افراد کسانی هستند که خود را به خواب زده اند و حرمت دشمنان را نگه داشته اند.
وی گفت: دشمن در فتنه 88 آمده بود با انقلاب مخملی بساط نظام اسلامی را جمع کند و طبق گفته خودشان، انتخابات بهانه بود، بلکه اصل نظام نشانه بود.
وی افزود: در فتنه سال 88 فتنه گران هشت ماه کشور ما را ناامن کردند و دشمن را بر این کشور و نظام جسور کردند که ملت با بصیر ایران اسلامی هرگز آنها را نمی بخشند.
حجت الاسلام برقراری با استناد به سخنان آیت الله جوادی آملی اظهار کرد: اگر جامعه بشری عاقل نباشد و مردم و مسئولانش از سلامت و طهارت برخوردار نباشند، آن جامعه اسلامی نخواهد بود.
وی گفت: امروز باید در پرتو ولایت فقیه و رهبری در تمامی امور موفق باشیم، همانگونه که نظام اسلامی هم اکنون در اقتدار است.
شهرستان ملایر با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.

 

منبع: http://khabarfarsi.com