سردار ابوحمزه مجموعه حرکت های دشمنان را برگرفته از این سه محور دانست و افزود: بنا بر گفته امام راحل(ره) دشمنان سیرت نظام که همان محتوا، ماهیت، اصول و مبانی است را می زنند و صورت یعنی ارکان نظام را حس می کنند.

 

سردار غلامعلی ابوحمزه شامگاه سه شنبه در یادواره شهید شاخص شهرستان ملایر شهید فتح الله نظری و شهدای غواص در مسجد امام حسین(ع) این شهر اظهار کرد: 9 دی روز حضور آگاهانه و تکلیف مدارانه امت اسلامی ایران بود که آگاهانه از اهداف و آرمان های انقلاب، امام راحل(ره) و شهدا دفاع کردند.
وی با اشاره به راهبرد دشمنان در دهه اول انقلاب افزود: راهبرد دشمن برگرفته از سه اصل مهار، انحراف و شکست انقلاب اسلامی بود که همه فراز و فرودها در دهه اول انقلاب با محوریت آمریکا انجام شد.
وی بیان کرد: به لطف خدا و هدایت های عمیق و معنوی امام راحل(ره)، حضور مردم در عرصه های مختلف و دفاع جانانه رزمندگان، دشمن دچار شکست شد که تبلور این شکست را در قطعنامه 598 پذیرفت.
وی با بیان اینکه پس از تهدید سخت دشمنان در دهه اول انقلاب، راهبرد دشمن در سال 68 عوض شد ادامه داد: کاری که دشمنان با بهره برداری از عواملشان در داخل طراحی و مرحله به مرحله اجرا کردند، بر سه محور نفوذ، استحاله و براندازی استوار بود.
وی اظهار کرد: رهبری عدالت را مبنای مسائل اقتصادی می دانند، چراکه یکی از اصول مهمی که مردم انقلاب کردند، پیاده سازی عدالت بود.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان افزود: مبنای فکری رهبر معظم انقلاب در عرصه فرهنگی، فرهنگ انقلابی و اسلامی است و اینکه دشمنان به دنبال شبیخون و ناتوی فرهنگی و جنگ نرم هستند.
سردار ابوحمزه با تاکید بر اینکه برای یافتن ریشه های جریان فتنه باید به عقب برگردیم گفت: این در حالیست که فتنه از تیرماه سال 78 رقم خورد و شرایط به خیابان کشاندن مردم را فراهم کردند، اما با ناکام ماندن براندازی سال 78، همان عناصر با هدایت های آمریکا و رژیم صهیونیستی زمینه را برای براندازی در سال 88 کلید زدند.
وی با اشاره به فتنه سال 88 و حماسه مردم در 9 دی بیان کرد: سران فتنه پس از گذشت هفت سال از فتنه سال 88 هنوز هم توجیه نشده اند و عده ای به دنبال آزاد کردن آنها هستند.
وی افزود: سران فتنه به ارزشها و مبانی انقلاب و خون شهدا خیانت کردند و همه حرکت های آنان عالمانه بود و آب به آسیاب دشمن ریختند.
به گزارش ایرنا فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تاکید بر اینکه باید قدردان مردم باشیم، اطاعت محض از ولایت فقیه و رهبری، افزایش بصیرت و جدا نشدن از مسجد، روحانیت و معنویت را سه خواسته مهم شهدا از مردم و مسئولان عنوان کرد.
سردار ابوحمزه همچنین به توافق برجام و بدعهدی طرف آمریکایی اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در 9 بند مهم خط و مشی را مشخص کردند و باز هم شاهد بدعهدی آمریکا و تمدید تحریم های 10 سال علیه ایران بودیم.
 وی بر لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و ادامه داد: طبق تاکیدات رهبر معظم انقلاب مسئولان نظام باید در پایان سال گزارش کار خود را در حوزه اقتصاد مقاومتی به مردم ارائه دهند.
وی افزود: همه باید بدانند که انقلاب اسلامی طی این سالها با استقامت و اقتدار مردم و هدایت های امام راحل(ره) و رهبری مسیرش را ادامه داده و این راه همچنان ادامه می یابد.
سردار ابوحمزه خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز تحول های عظیمی با هدایت های رهبر معظم انقلاب در کشورهای اسلامی شکل گرفته و در منطقه غرب آسیا زمینه شکل گیری تمدن بزرگ اسلامی رقم می خورد.
وی گفت: آینده این انقلاب روشن است، اما تکلیف سنگین است.
شهرستان ملایر یک هزارو 100 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده و با 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.

 

منبع: http://khabarfarsi.com