گلکسی اس8

حتما با مشکلاتی که برای گلکسی نوت 7 سامسونگ ایجاد شد، با خبر هستید. انفجار نوت 7 باعث ضرر 3 میلیارد دلاری سامسونگ شد و چشم امید این غول کره ای به s8 هست. در این مقاله با ملایرگشت همراه باشید تا با برخی ویژگیهای احتمالی گلکسی اس 8 آشنا شوید.

 

گلکسی اس 8 سامسونگ می آید

برای اینکه بتوان با دورنمایی از ویژگیهای گلکسی اس 8 آشنا شوید مقایسه اجمالی بین گلکسی اس8 و اس 7 انجام می دهیم که به شرح زیر است:

 

قیمت اولیه در هنگام ورود به بازار:

قیمت ورود به بازار اس7 برابر 710 دلار بوده و قیمت ورود به بازار اس8 بین 685 تا 745 دلار تعیین شده است.

طراحی کلی:

طراحی اس7 یک طراحی خاص و البته ویژه ای بوده است. بدنه خمیده و صفحه نمایش کواد HD خمیده آن مشخصه استثنایی بوده است. طراحی اس8 به احتمال زیاد از همان الگوی طراحی اس7 پیروی می کند و با همان جنس مرغوب و زوایای خمیده رونمایی می شود. بنظر می رسد اس8 در پشتیبانی از 4k پیشرو باشد.

طراحی گلکسی

قابلیت های خاص:

یکی از ویژگیهای اس7 که باعث شد فروش این محصول را افزایش دهد، قابلیت ضد آب بودن این گوشی بود. بنظر می رسد اس 8 نیز با پیروی از این الگوی موفق، حتما قابلیت ضد آب را یدک بکشد.

فضای ذخیره داخلی گوشی:

همانطور که می دانید گوشی اس7 امکان گسترش و درگاه کارت حافظه را به کاربر نمی داد. اما اس8 باید این قابلیت را در خود ایجاد نماید و درگاه کارت حافظه میکرو SD را جاینمایی نماید. در ضمن این نکته را باید بدانیم که گوشی آیفون جدید نیز از درگاه حافظه برخوردار است.

ویژگی های گلکسی اس8

مدت زمان عمر باتری:

در نگاهی به گوشی اس7 با یک پردازنده اسنپ دراگون 820 می توان مدت زمان شارژدهی این گوشی را طولانی محسوب نمود. بسیاری از استفاده کنندگان گوشی اس7 از مدت زمان طولانی شارژ شدن باتری گوشی نا راضی هستند. اس 8 امکان دارد چنین مشکلی را داشته باشد. اما ممکن است با تجهیز این گوشی به فناوری های جدید شارژ پرسرعت باتری، هم مدت زمان شارژ باتری را کم نماید و هم طول عمر باتری را افزایش دهد.

گلکسی سامسونگ

رئیس تجارت موبایل سامسونگ طی یک مصاحبه گفته است: قصد سامسونگ در سری اس، استفاده از صفحات لبه دار گوشی ادج edge است و این سبک طراحی را در سری اس جا بیندازد. این نوع طراحی خاص صفحه نمایش با کمک نرم افزارها، قابلیت های خاصی را برای کاربران ایجاد نماید که یک حس و تجربه متفاوتی را به کاربر منتقل می کند.

کهدانگ جین تاکید کرده است که این شرکت از ناکامی گلکسی نوت7 تجربیات خوبی کسب نموده اند و سعی در جلب مجدد رضایت مشتریان می باشند.