در سومین روز از بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان 3 نمایش خارجی و 11 نمایش در سانس‌های مختلف به روی صحنه خواهند رفت.

 

به گزارش منطقه همدان، سالن اصلی مجتمع شهید آوینی میزبان نمایش «رنگ رنگ نقاشی» به کارگردانی بهرام دوست‌قرین از همدان خواهد بود که در سانس‌های 10، 15 و 17 به روی صحنه خواهد رفت.

«ژنرال‌ها» به کارگردانی امیر مشهدی‌عباس از تهران در سانس‌های 10، 15 و 17 در تئاتر‌ شهر اجرا خواهد شد.

«جعبه رویا» کاری مشترک از اوتاویا پرون و فرانچسکو کورتز از ایتالیا در سانس‌های 10، 15 و 17 در سالن اصلی مجتمع بوعلی اجرا خواهد شد.

سالن پلاتوی بوعلی در ساعات 9، 10 و 11 صبح میزبان نمایش «1+1» مشترک ایران و ایتالیا به کارگردانی امید نیاز و گوگلیلمو پاپا است.

 نمایش «فقط اینجا» کاری از گابریل مارچند از آفریقای‌جنوبی در سانس‌های 10، 15 و 17 در سالن پلاتو عبادی اجرا خواهد شد.

«پسر نیل» کاری از ناصر آویژه از تهران ساعات 10، 15 و 17 در تالار فجر اجرا خواهد شد.

«مرد هیزم‌شکن» عنوان نمایشی به کارگردانی مشترک فاطمه و ندا ابرار‌پایدار از همدان است که در سانس‌های 9، 10 و 11 صبح در سالن نمایش اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به روی صحنه خواهد رفت.

سالن مهدیه میزبان نمایش «آرش کمانگیر» به کارگردانی فریبا یعقوب‌لو از همدان خواهد بود که در سانس‌های 10، 15 و 17 اجرا خواهد شد.

در بخش اجرای نمایش خیابانی «سورپرایز» به کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر ساعت 15، «چرا بارون نمیاد» به کارگردانی مریم مهدی‌پور از آستانه‌اشرفیه ساعت 16 و «نگاه خط‌ خطی» به کارگردانی رضا بهرامی از تهران ساعت 17 در محوطه مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی اجرا خواهند شد.

گفتنی است؛ بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از تاریخ 22 تا 27 آذرماه در همدان برگزار می‌شود.

 

منبع: http://khabarfarsi.com