سفر کاری

برای شما نیز حتما پیش اومده که به مسافرت کاری بروید. مسافرت کاری ای که نیاز به برداشتن اقلام مورد نیاز دارد تا خیالتان از بقیه موارد راحت باشد و فکرتان را مشغول کار نمایید. در این مقاله با ملایرگشت همراه باشید تا موارد مورد نیاز برای انتخاب لباس مناسب و لوازم های جانبی که کمک می کند پوششتان برای سفرهای کاری مناسب باشد را بدانید.

 

انتخاب لباس برای سفرهای کاری

1- سعی نمایید لباس های اصلی را بردارید:

لباس پایه و اصلی برای سفرهای کاری شامل پیراهن سفید و خط دار یا شطرنجی ریز، شلوار پارچه ای و حتی یک دست شلوار جین و یک الی دو دست کت است. همراه داشتن این موارد می تواند خیالتان را راحت کند که کاملا شیک و مرتب هستید. در مواردی پیراهنتان را عوض نمایید یا کفشتان را با یک دست لباس ست کنید و جابجا نمایید. سعی کنید در مواردی که مکان مقصد دارای آب و هوای خاصی می باشد، حتما به عنوان مثال لباس گرم یا خنک با خود به همراه داشته باشید. پس قبل سفر آب و هوای مقصد را بررسی نمایید.

 

انتخاب لباس برای سفر کاری

 

2- زیاد کفش برندارید!

برخی ها برای سفرهای کاری حتی 4 جفت کفش برمی دارند که کار اشتباهی است. یک جفت کفش کافی است اما اگر فکر می کنید بیشتر لازم دارید و وسواس خاصی دارید دو جفت کفش، بردارید. سعی کنید جنس کفش ها از نوع، چرمی باشد و رنگ آنها قهوه ای، مشکی و آبی حتی باشد.

3- لوازم های جانبی را در کیفتان داشته باشید:

کیف سفرتان باید جایی برای شارژرهای گوشی و لپ تاب داشته باشد. یک کیف لپ تاب، ساعت و غیره می تواند در شکل و شمایل شما اثرگذار باشد. اگر به سفر کاری در خارج کشور می روید می توانید با خود به عنوان مثال پاپیون و غیره همراه داشته باشید.

4- لوازم آرایشی بهداشتی یادتان نرود:

یک جعبه برای لوازم آرایشی بهداشتی همراه خود داشته باشید. جعبه ای که داخل آن لوازمی مانند موزر، شانه و کرم های مرطوب کننده، جا شود. سشوار نیز از مواردی است که برای سرعت بخشیدن به خشک شدن موهایتان در کمترین زمان، کمک می کند. پس یک سشوار کوچک سفری همراه داشته باشید.

 

امنخاب عطر برای سفر کاری

 

5- انتخاب عطر:

عطری را برای سفرهای کاریتان انتخاب نمایید که رایحه خاصی نداشته باشد و عموم مردم از رایحه آن راضی و برایشان دلنشین باشد. در طی ملاقات های کاری می توانید از دو عطر متفاوت و مناسب استفاده نمایید. همیشه رایحه دلنشین باعث برخورد خوشایند طرف مقابل می شود و شما را در کارهایتان بهتر به جلو پیش می برد.