کسب کار زودبازده

همیشه کار پردرآمد برای همه آرزویی بوده که برخی ها این را محقق کردند. اینکه درآمدت بالا باشه و توانمند باشی تا بهتر از پولت استفاده کنی چیز خوبی است. پول با برکت و زحمت کشی بسیار نیکو و پسندیده است حتی اگر بتوانی با طرحی که می ریزی چند نفر دیگر را نیز صاحب معاش کنی که چه بهتر.

 

چطور کار پردرآمد ایجاد کنیم؟

برای راه اندازی کار پردرآمد باید خوب بررسی و تحقیق نمایید و بعد از وارسی تمامی جوانب، کم کم شروع کنید به اقدام در جهت توسعه طرح کسب و کار خودتان. در این مطلب با ملایرگشت همرا باشید تا برخی روش های زودبازده و درآمدزا را با هم بررسی نماییم.

1- نیاز جامعه و تقاضای بالا:

همیشه شغل هایی هستند که جامعه به آنها نیاز دارد و تقاضا برای انجام آن کارها بالا است. موسسه کریربیلدر طی تحقیقی نتایج زیر را عنوان کرده است. حوزه مشاغلی مانند کسب و کارهای وابسته به فناوری اطلاعات، پزشکی و مشاغل مرتبط با تبلیغات، بازاریابی و فروش جزو بالاترین تقاضاها برای ایجاد و توسعه کار می باشند. مشاغلی مانند اپلیکیشن نویسی، مسئول بازاریابی و فروش، توسعه دهنده نرم افزار، پرستاری، مدیریت شبکه و سیستم های رایانه ای، مهندسی صنعتی، طراح و توسعه دهنده وب، فیزیوتراپ و مدیریت درمانی و پزشکی جزو مشاغل پردرآمد و روبه توسعه نتنها در ایران بلکه در سراسر جهان می باشند.

امروزه از سوپرمارکت ها تا مغازه ها و شرکت های بزرگ و کوچک همه وابسته به کامپیوتر هستند. در ایران یکی از شغل های با سرمایه اندک همین تخصص کامپوتر می باشد.

2- شغل هایی را انتخاب کنید که راه اندازی آن سریع باشد و سرمایه کم نیاز داشته باشد

شاید شما هم از روزگار کارمندی خسته شده باشید و می خواهید برای خودتان کاری دست و پا کنید و رئیس خودتان باشید. ورود به حوزه مشاغل خدماتی مانند برقکار، تعمیرکار، گچکار و بنا، با وجود روند رشد جامعه می توانید پیشرفت نمایید. می توانید برای امتحان جای کوچکی را اجاره نمایید و کسب و کارتان را شروع نمایید یا اگر در اطراف شهر هستید و یا دوستانتان آنجا هستن یا زمینی دارند، می توانید مرکز پروش ماهی یا شترمرغ ایجاد نمایید.

 

کسب و کار پردرآمد

 

3- شغل های خانگی را فراموش نکنید

یک فکر اشتباه این است که مشاغل خانگی بیشتر برای خانم ها است اما چنین تصوری اشتباه است. لیست مشاغل خانگی را پیدا کنید و نگاه کنید، می توانید براحتی و با کمی صرف وقت و هزینه کم، برخی از آنها را آموزش ببینید و شروع بکار نمایید. مشاغلی مانند بازاریابی تلفنی، وبلاگ نویسی، معلم خصوصی، مترجمی، مزایده و فروش کالا، پروش گیاهان ، ساخت کادو و دوخت لباس و غیره از جمله این مشاغل هستند.

4- شغل آزاد و شغل دوم در کنار کار اصلیتان ایجاد نمایید

اگر شغل اصلی دارید اما حقوقش برای شما کم می باشد می توانید به فکر درآمد از طریق شغل دوم و آزاد باشید. شغل های پردرآمد آزاد ایران شامل نویسندگی، ترجمه، بازاریابی اینترنتی، عکاسی و غیره است.