مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر گفت: تاکنون هفت گروه دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی اعزام شده‌اند.

 

به گزارش خبرگزاری از ملایر، کاوه برخورداری ظهر امروز در شورای اداری آموزش و پرورش ملایر با اشاره به اینکه تلاش و جدیت برای فرهنگیان موضوع آشکار و واضحی است اظهار کرد: رسالت فرهنگیان تربیت نسلی متعهد، با اخلاق و دیندار برای آینده است.

 وی با بیان اینکه آموزش و پرورش به دنبال رشد پایدار جامعه است، افزود: آثار این رشد به نسل بعدی هم خواهد رسید.

مدیر آموزش و پرورش ملایر ادامه داد: در زمینه رشد و توسعه پایدار باید به دنبال درون‎زایی بود چراکه تغییرات درونی باعث قضاوت جامعه خواهد شد.

وی بیان کرد: هدف فرهنگیان رشد و اعتلای جامعه در مسیر فرمایشات مقام معظم رهبری است بنابراین وظیفه داریم از تمام دستورات رهبر فرزانه انقلاب اطاعت کنیم.

برخورداری با اشاره به مدیریت، درایت و بینش رهبری اظهار داشت: با این بینش عمیق روز به روز شاهد بالندگی و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها هستیم.

وی تدبیر در دولت یازدهم را موضوع واضحی معرفی کرد و افزود: این تدبیر باعث شده در شرایط حساس کنونی روز به روز پیشرفت در تمام مسائل جامعه قابل لمس باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر به نقش فضای مجازی در پیشرفت جوامع اشاره کرد و تصریح کرد: رعایت اخلاق در فضای مجازی امری بسیار مهم و حساس است.

وی تصریح کرد: متاسفانه در این زمینه شاهدیم که این موضوع مورد فراموشی قرار گرفته که باید با آموزش و فرهنگسازی این مشکلات رفع شود.

برخورداری در ادامه به موفقیت‌های آموزش و پرورش ملایر در سال جاری اشاره کرد و گفت: دانش‌آموزان و فرهنگیان ملایر در رشته‌های مختلف آموزشی، فرهنگی و ورزشی توانستند با عناوین و رتبه‌های برتر در کشور و استان افتخارات زیادی را کسب کردند.

وی از پذیرش 38 رتبه پزشکی و داروسازی توسط دانش‌آموزان ملایر در کنکور سال قبل و کسب 54 رتبه زیر 3 خبر داد و گفت: در کسب رتبه‌های برتر کنکور رشد قابل توجهی به دست آمده است.

مدیر آموزش و پرورش ملایر به برنامه‌های در دست اقدام این اداره تا پایان سال جاری اشاره کرد و تصریح کرد: افتتاح کتابخانه سینما فرهنگیان، دو مدرسه مسکن مهر، سه سالن ورزشی، توسعه اردوگاه فجر و... از جمله برنامه‌های دارای اولویت ملایر است.

وی با اشاره به اعزام دانش‌آموزان ملایر به مناطق عملیاتی در قالب اردوهای راهیان نور گفت: تاکنون هفت گروه دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی اعزام شده‌اند و بقیه دانش‌آموزان نیز در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

برخورداری به کسب رتبه دوم کیارش حجارزاده دانش‎آموز ملایری در دومین جشنواره ملی دریا اشاره کرد و خاطرنشان کرد: این دانش‎آموز در بخش کاریکاتور به عنوان رتبه برتر استان و تنها برگزیده استان همدان حائز رتبه دوم کشور در این جشنواره شد.

 

منبع: فارس