ماشین لباسشویی سامسونگ

بعد از آتش گرفتن گوشی های سامسونگ حالا نوبت انفجار ماشین لباسشویی های سامسونگ رسیده است. با سایت ملایرگشت تا آخر این مطلب همرا باشید تا در جریان جدیدترین اخبار روز قرار گیرید.

سامسونگ اخیرا فراخوان برای 2.8 میلیون ماشین لیاسشویی این شرکت را صادر کرده است. چندی پیش نیز گوشی های نوت 7 سامسونگ با مشکل آتش گرفتن روبرو شد و سامسونگ مجبور به جمع آوری آنها شد. سهام سامسونگ بعد از خبر آتش گرفتن گوشی هایش بشدت سقوط کرد و حالا با خبر جدیدی روبرو شده است.

 

انفجار ماشین لباسشویی های سامسونگ پس از آتش گرفتن نوت 7

شرکت سامسونگ چندی پیش 2.5 میلیون گوشی نوت 7 را به اجبار جمع آوری نمود تا کمتر به اعتبار این برند جهانی ضربه ای وارد شود حالا با توجه به احتمال انفجار 2.8 میلیون دستگاه ماشین لباسشویی در آمریکا، فراخوان جمع آوری این ماشین لباسشویی های با ظرفیت بالا را صادر نموده است. سازمان ایمنی محصولات مصرفی کشور آمریکا طی بیانیه ای گفته است که این ماشین لباسشویی ها در هنگام کار نمودن ممکن است قسمت بالایی آنها بصورت ناگهانی جدا شده و خسارت های خاصی ایجاد نمایند.

 

فراخوان مورد نظر مربوط به ماشین لباسشویی هایی است که در بین سال های 2011 تا 2016 تولید گشته اند و گزارش های رسیده به شرکت سامسونگ تاکنون شامل 9 مورد خسارت از جمله آسیب دیدگی شانه، شکستگی فک و از این دست آسیب دیدگی ها بوده است.

 

انفجار ماشین لباسشویی سامسونگ

 

طبق بیانیه ی صادر شده توسط شرکت سامسونگ در مطبوعات، اشخاصی که ماشین لباسشویی های معیوب را خریداری نموده اند می توانند از خدمات یکساله پس از فروش این شرکت با حاضر شدن کارشناسان فنی سامسونگ در منازل خود بهره مند شوند و در صورت رضایت مشتری، قسمت بالایی ماشین لباسشویی بصورت رایگان تقویت و تعمیر شده و یا ماشین لباسشویی جدیدی با هر برند یا برند سامسونگ و البته با تخفیف تحویل بگیرند. این شرکت متذکر شده است، کسانی که دوباره لباسشویی های سامسونگ را جهت خرید انتخاب نمایند، هدیه ی 150 دلاری جهت وفاداری به برند سامسونگ را دریافت خواهند نمود.

آیا دوباره شاهد سقوط سهام شرکت سامسونگ در بورس های جهانی خواهیم بود؟ و آیا سامسونگ با این شرایط می تواند بدرستی مدیریت نماید تا ضرر کمتری ببیند؟ این ها سوالاتی است که مصرف کنندگان ایرانی را نیز درگیر خود نموده است.