وی اظهار کرد: این دانش‌آموز خوش‌ذوق ملایر با معرفی اثر هنری خود در رشته کاریکاتور توانست به عنوان تنها برگزیده استان همدان در مسابقات کشوری بدرخشد و موفق شد افتخاری برای شهر ملایر و استان همدان به دست آورد.

 

مدیر آموزش پرورش شهرستان ملایر گفت: کیارش حجارزاده دانش‌آموز پایه هشتم دبیرستان علامه حلی ملایر تنها برگزیده استان همدان در دومین جشنواره ملی دریا است.

کاوه برخورداری در گفت‌وگو با منطقه همدان، افزود: کیارش حجارزاده دانش‌آموز پایه هشتم آموزشگاه علامه حلی شهرستان ملایر و عضو پژوهش‌سرای دانش‌آموزی شهید احدی در دومین جشنواره ملی دریا حائز رتبه دوم کشوری شد.

مدیر آموزش پرورش ملایر ادامه داد: دومین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت به منظور آشنایی دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها با دریا و اهمیت آن در کشور و تبدیل شدن امور دریایی به موضوع مهم در فعالیت‌های دانش‌آموزان و هدایت تحصیلی دانش‌آموزان نخبه و علاقمند به سمت رشته‌های تحصیلی مرتبط با دریا و هدایت شغلی دانش‌آموزان و علاقمند کردن آنها به مشاغل مرتبط با دریا با ارسال 50 طرح از پژوهش‌سرای دانش‌آموزی به اداره‌کل استان در تابستان برگزار شد.

برخورداری با بیان اینکه این آثار در بخش‌های نقاشی، عکس، ماکت، شعر، داستان کوتاه و کاریکاتور بود، گفت: در این رقابت اثر کیارش حجارزاده، دانش‌آموز پایه هشتم دبیرستان علامه حلی و عضو پژوهش‌سرای دانش‌آموزی شهرستان ملایر در بخش کاریکاتور به عنوان رتبه برتر استان و تنها برگزیده استان همدان حائز رتبه دوم کشور را به دست آورد.

 

منبع: ایسنا