سارینا بابایی افتخار تمام دختران ملایر است. سارینا بابایی متولد سال ۱۳۸۵ است. او در کلاس چهارم دبستان، در مدرسه حافظ مشغول به تحصیل علم و دانش است. از همان اوایل کودکی، تفاوت بارز او با سایر کودکان هم‌سن‌وسال خودش مشخص بود. سارینا از ۳ سالگی به نوشتن  علاقه‌مند شد و اولین داستان کوتاه خود را نوشت. قلم‌به‌دست گرفتن، شروعی بود برای سارینای کوچک

سارینا بابایی متولد سال ۱۳۸۵ است. او در کلاس چهارم دبستان، در مدرسه حافظ مشغول به تحصیل علم و دانش است. او در خانواده‌ای تحصیل‌کرده متولد شد. از همان اوایل کودکی، تفاوت بارز او با سایر کودکان هم‌سن‌وسال خودش مشخص بود. سارینا از ۳ سالگی به نوشتن  علاقه‌مند شد و اولین داستان کوتاه خود را نوشت. قلم‌به‌دست گرفتن، شروعی بود برای سارینای کوچک

تألیف کتاب
سارینا تاکنون ۱۷ کتاب به رشته تحریر درآورده است. موضوعات کتاب‌های او، مشورت، همکاری، احساس مسئولیت ، همدلی و… است. سارینا چند جلد از کتاب‌های خود را به مسئولین و معلمین خود هدیه داده است.

برنامه‌ریزی دقیق و مطالعه منظم

او موفقیت خود را مرهون برنامه‌ریزی منظم و دقیق روزانه است. سارینا به کتاب‌های علمی علاقه زیادی دارد و روزانه ۵تا ۶ ساعت مطالعه می‌کند.

آرزوی سارینا

پزشک شدن، آرزوی ساریناست. او دوست دارد دنیای پزشکی را با ابتکارت و نوآوری‌های خود متحول کند.

استعدادهای جوشان

سارینا توانایی آن را دارد که سوره‌های قرآن را به زبان انگلیسی بخواند. معلمان زبان انگلیسی‌اش همیشه او را تشویق می‌کنند. سارینا تعداد زیادی از ابیات اشعار مولانا و سعدی و بسیاری از شاعران سرزمینش را از حفظ است و درباره زندگینامه شاعران و فلاسفه و دانشمندان پژوهش کرده است. برگزارکنندگان همایش‌های مختلف، دوست دارند که سارینا برای مخاطبانشان سخنرانی کند. سارینا افتخار آن را داشته که در جمع بسیاری از بزرگان صحبت کند. علاوه بر نویسندگی، سارینا در طراحی نیز دستی بر آتش دارد. دیوارهای اتاقش را با نقاشی‌های خود تزیین کرده است.

طراح تست هوش

سارینا بابایی برای اولین بار در ایران، تست هوشی برای تمام سنین نوشته است که در نوع خود بی‌نظیر است.

حمایت والدین و مسئولین

استعداد و نبوغ فوق‌العاده‌ی سارینا همواره از سوی پدر و مادرش حمایت شده است. در این مسیر دوستان دیگری در پیمودن مسیر موفقیت مشوق او بوده‌اند، ازجمله: آقای سجاد سرزعیم روابط عمومی آموزش‌وپرورش منطقه ۲ و خانم صائمیان معاون آموزشی ناحیه ۱.

برای سارینا بابایی عزیز، آرزوی موفقیت و پیروزمندی داریم.

وظیفه ماست تا سارینا بابایی و امثال او را دریابیم؛ زیرا آن‌ها قطعاً در آینده افتخارت بسیاری برای کشورمان به ارمغان خواهند آورد. به استعدادهای درخشان سرزمینمان توجه کنیم تا خلاقانه بتوانند شکوفا شوند.