• برگزیدگان نهمین جشنواره ورزشی پرستاران کشور تجلیل شدند

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷     ۲۱:۱۵:۳۱
  برگزیدگان نهمین جشنواره ورزشی پرستاران کشور تجلیل شدند

  به گزارش خبرگزاری نهمین جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران کشور با حضور 600 ورزشکار به میزبانی سازمان نظام پرستاری همدان از روز چهارشنبه هفته گذشته آغاز شد و عصر شنبه پایان یافت.

 • تقویت روحیه شادابی در پرستاران موجب بهبود خدمات می شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷     ۲۱:۱۱:۱۶
  تقویت روحیه شادابی در پرستاران موجب بهبود خدمات می شود

  اصغر دالوندی روز شنبه در پیامی به آئین اختتامیه نهیمن جشنواره فرهنگی ورزشی نظام پرستاری کشور عنوان کرد: همدان به عنوان نهمین میزبان فرهنگی ورزشی پرستاران کشور نمره قبولی در این جشنواره گرفت.

 • توجه به مناطق محروم در اولویت است

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷     ۲۱:۰۵:۳۹
  توجه به مناطق محروم در اولویت است

  به گزارش خبرگزاری، باب الله فتحی بعد از ظهر امروز در جلسه ‌رفع مشکلات اسلامشهر آقگل که با حضور جمعی از مسوولان استان و شهرستان برگزار شد با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اسلامشهر آقگل اظهار کرد: این شهر دارای مردمی بافرهنگ  است و باید روی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های آن  بیشتر کار شود.

 • کاهش خاموشی‌ در ملایر/ بدهی 24 میلیاردی مشترکین

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷     ۲۱:۰۱:۵۸
  کاهش خاموشی‌ در ملایر/ بدهی 24 میلیاردی مشترکین

  به گزارش خبرگزاری، امیرحسین بادامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه عرصه فعالیت حوزه برق و وزارت نیرو قائل به زمان نیست اظهار کرد: عرصه خدمات و فعالیت صنعت برق 24 ساعته بوده و مقطع زمانی خاصی ندارد.

   

 • امکان بازدید گردشگران از شهر زیرزمینی سامن فراهم شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷     ۲۰:۴۸:۳۰
  امکان بازدید گردشگران از شهر زیرزمینی سامن فراهم شود

  به گزارش خبرگزاری،‌ باب‌الله فتحی شنبه 27 مرداد در دیدار با اعضای شوراهای اسلامی و مسئولان اجرایی بخش سامن از توابع ملایر، افزود: ایجاد امکان بازدید گردشگران از این اثر ارزشمند تاریخی، یکی از ظرفیت‌های توسعه حوزه گردشگری در بخش سامن به شمار می‌رود که شایسته توجه و پیگیری است.

 • برگزاری مانور بزرگ امنیت و آرامش در ایستگاه راه‌آهن ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷     ۱۱:۴۱:۳۵
  برگزاری مانور بزرگ امنیت و آرامش در ایستگاه راه‌آهن ملایر

  مدیر کل راه‌آهن اراک، گفت: باهدف آمادگی و هماهنگی کلیه نیروهای امنیتی و عملیاتی راه‌آهن و شهر ملایر، مانور بزرگ امنیت و آرامش با حضور فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ملایر و کلیه مسئولین ذی‌ربط در ایستگاه راه‌آهن ملایر در روز ۲۵ / ۵ / ۹۷ برگزار شد. به گزارش خبرگزاری، جلال‌الدین کوکنار افزود: در این مانور، اقدامات ضروری در زمان خروج قطار از خط، زلزله، آتش‌سوزی وامداد و نجات توسط نیروهای مستقر در محل انجام گردید و نیروها آمادگی خود را برای عملیات در زمان وقوع حادثه به نمایش گذاشتند. مدیرکل بحران استانداری همدان و فرمانداری و رئیس پلیس شهر ملایر در این عملیات حضور داشتند.

   

 • چراغ دومین جشنواره ملی «مبل منبت» در ملایر روشن می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷     ۱۱:۳۸:۰۶
  چراغ دومین جشنواره ملی «مبل منبت» در ملایر روشن می‌شود

  به گزارش خبرگزاری، ‌امسال نیز در پایان شهریور ماه چراغ دومین جشنواره ملی مبل منبت ایران زمین در ملایر روشن می‌شود تا در این وانفسای مشکلات اقتصادی، تحریم‌ها و ... نفس تازه‌ای به جان هنر و صنعت بدمد.

 • رونمایی از مصاحبه جعفری‌جوزانی در ملایر/ اکران «پشت دیوارهای سکوت» در سینمابهمن

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷     ۱۱:۳۱:۱۲
  رونمایی از مصاحبه جعفری‌جوزانی در ملایر/ اکران «پشت دیوارهای سکوت» در سینمابهمن

  غلامرضا جمالی زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به اینکه شهرستان ملایر در حوزه‌های مختلف دارای توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بالایی است وجود هنرمندان فاخر و به‌نام را یکی از افتخارات این شهرستان دانست.

 • عده ای دنبال برجسته سازی تحریم های آمریکا هستند

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶     ۲۳:۴۹:۴۰
  عده ای دنبال برجسته سازی تحریم های آمریکا هستند

  به گزارش خبرگزاری، حجت الاسلام محمدباقر برقراری در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه ملایر در مسجد جامع این شهر اظهار داشت: مشکلات کشور در ضعف مدیریت و بی تدبیری در برخی امور است که باید برای برون رفت از این شرایط تدبیری جدی اندیشیده شود.

 • بازاریابی، مهم‌ترین مانع تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶     ۱۲:۴۰:۱۰
  بازاریابی، مهم‌ترین مانع تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان

  سعید جامه‌بزرگی در گفتگو با خبرگزاری با تأکید بر ویژگی‌ها و ظرفیت‌های گردشگری استان همدان اظهار کرد: «همدان یکی از شهرهای مهم گردشگری کشور بوده و هدفگذاری دانشگاه آزاد اسلامی نیز در راستای استفاده از این ظرفیت‌ها تدارک دیده شده است. این دانشگاه سالانه میزبان همایش‌های کشوری بوده و چندین سال متوالی حائز رتبه‌های برتر این حوزه شده است.»

 • افتتاحیه کنفرانس رویداد همدان ۲۰۱۸ با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶     ۱۲:۲۴:۰۲
  افتتاحیه کنفرانس رویداد همدان ۲۰۱۸ با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار می‌شود

  به گزارش خبرگزاری، محمدناصر نیکبخت در جلسه ‌شورای سیاست‌گذاری رویدادهای همدان 2018 با اشاره به اینکه گزارشاتی که در خصوص رویداد همدان 2018 از سوی ستاد و دبیرخانه برگزاری این رویدادها گزارش خوبی بود و بسیار تلاش شده است، اظهار داشت: اما تا روز برگزاری رویدادها هر روز این اقدامات مرور می‌شود تا شاهد برگزاری هر چه آبرومندتر و شایسته‌تر رویدادها و در خور شأن و جایگاه همدان باشیم.

 • برگزاری كارگاه آموزش شهروندی با موضوع "نه به پلاستیك"

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵     ۲۲:۵۵:۰۶
  برگزاری كارگاه آموزش شهروندی با موضوع

  شهرداری ملایر در راستای اجرای طرح آموزش های شهروندی در موضوعات مختلف زیست شهری، اقدام به برگزاری کارگاه های آموزش شهروندی در نقاط مختلف شهر نموده است. به گزارش مسئول اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری، اولین کارگاه آموزش شهروندی با موضوع " نه به پلاستیک" در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برای رده سنی 9 تا 12 سال برگزار گردید که با مشارکت و استقبال این کودکان روبرو شد. در این جلسه ابتدا بحث استفاده از ظروف یکبار مصرف و پلاسیتک در میان خانواده های ایرانی مطرح شد و اینکه چگونه زندگی شهرنشینی در بسیاری از مواقع، به استفاده بی رویه از مصنوعات پلاستیکی دامن زده است. در ادامه با اشاره به آمار استفاده از پلاستیک و ظروف یکبار مصرف در ایران و دیگر کشورها، راهکارهایی در راستای تحقق شعار نه به پلاستیک" ارائه گردید. همچنین کودکان شرکت کننده در کارگاه، مشارکت فعالانه ای در طول جلسه داشتند و از تجربیات خود در این زمینه صحبت کردند.

 • برگزاری كارگاه آموزش شهروندی با موضوع تفكیك، كم حجم سازی و گرفتن شیرابه از زباله ها

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵     ۲۲:۵۰:۳۷
  برگزاری كارگاه آموزش شهروندی با موضوع تفكیك، كم حجم سازی و گرفتن شیرابه از زباله ها

  کارگاه آموزشی در خصوص پسماند، کم حجم سازی و کاهش تولید زباله در روز 5 شنبه مورخ 25 مرداد ماه 97 برای زنان خانه دار محله ی سر جو برگزار گردید. 

 • آزادگان در میدان دفاع از ارزش های انقلاب دیده شوند

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵     ۲۲:۴۴:۰۹
  آزادگان در میدان دفاع از ارزش های انقلاب دیده شوند

  به گزارش خبرگزاری محمدابراهیم مرادی روز پنجشنبه به مناسبت 26 مردادماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در جمع خبرنگاران افزود: دوران سخت اسارات بزرگترین ذخیره معنوی برای آزاداگان است که این ارزش ها باید به نسل های بعدی منتقل شود.

 • نقص فنی جاده ملایر همچنان قربانی می گیرد

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵     ۲۲:۳۹:۴۹
  نقص فنی جاده ملایر همچنان قربانی می گیرد

  سرهنگ رضا عزیزی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرگزاری بیان کرد: این جاده فرعی به علت قرار گرفتن در مسیر مکان تفریحی به راهی پر تردد تبدیل شده است.

 • پاتوق افراد معتاد و ولگرد در محله های خیابان صفرخانیان تخریب شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴     ۲۳:۱۸:۱۴
  پاتوق افراد معتاد و ولگرد در محله های خیابان صفرخانیان تخریب شد

  در راستای وظایف شهرداری و جهت رفع خطر از بناها و دیوار های شکسته و خطرناک واقع در معابر عمومی کوچه ها و اماکن عمومی در سطح شهر ملایر و مراجعه شهروندان و اهالی محله های دارای این اماکن مخروبه که تبدیل به پاتوق معتادین و افراد ولگرد گردیده و مزاحمت برای همسایگان و مردم عامه را فراهم نموده است و همچنین در راستای اجرای طرح کرامت (مبارزه همه جانبه با اعتیاد و مواد مخدر )در شهرستان ملایر با اخذ مجوز از دادستان محترم ملایر و مرجع قضایی در تاریخ  97/5/23 ملک مخروبه واقع درخیابان صفرخانیان  کوچه شهیدموسوی تخریب گردید و انجام تخریب های فوق همچنان ادامه خواهد داشت.

 • برگزاری مقدمات مانور خروج از ریل در راه‌آهن ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴     ۱۲:۵۲:۵۹
  برگزاری مقدمات مانور خروج از ریل در راه‌آهن ملایر

  مدیرکل راه‌آهن اراک، از برگزاری مقدمات مانور خروج از ریل در ایستگاه ملایر خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری و به نقل از راه‌آهن اراک، جلال‌الدین کوکنار گفت: اقدامات اولیه برای هماهنگی اجرای مانور خروج از خط قطار ،زلزله و آتش‌سوزی و امداد و نجات انجام شد.

 • دانش آموزان استان همدان در جشنواره فرهنگی و هنری کشور خوش درخشیدند

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴     ۱۲:۴۹:۱۱
  دانش آموزان استان همدان در جشنواره فرهنگی و هنری کشور خوش درخشیدند

  به گزارش خبرگزاری؛ حسن‌آقا یوسفی،معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان همدان گفت: دانش آموزان استان در مرحله کشوری سی و ششمین جشنواره فرهنگی و هنری حائز رتبه های برتر شدند.

 • انسداد بیش از 2800 حلقه چاه غیرمجاز در همدان/ صرفه‌جویی 230 میلیون مترمکعبی در منابع آبی استان

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴     ۱۲:۴۰:۲۷
  انسداد بیش از 2800 حلقه چاه غیرمجاز در همدان/ صرفه‌جویی 230 میلیون مترمکعبی در منابع آبی استان

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، منصور ستوده در سی و دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان همدان با بیان این مطلب افزود: از آغازسال جاری تاکنون تعداد 128حلقه چاه غیرمجاز دارای حکم قضائی با حجم آب صرفه جویی شده بیش از پنج میلیون مترمکعب و عمق انسداد سه هزار و500 متر پرومسدود گردیده است.

 • درخشش معلم همدانی در مسابقات کشوری حفظ قرآن کریم

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴     ۱۲:۳۵:۱۷
  درخشش معلم همدانی در مسابقات کشوری حفظ قرآن کریم

  محمد پورداود امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری با بیان اینکه دومین دوره مسابقات قرآن و عترت فرهنگیان آموزش و پرورش استثنایی سراسر کشور به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: مهدی صداقتی، معلم جوان و توانمند آموزش و پرورش استثنایی از منطقه قهاوند موفق به کسب رتبه اول در رشته‎ حفظ  پنج جزء شد.

 • تقدیر از ۴۰۰ پیرغلام ملایری همزمان با عید غدیر خم

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴     ۱۱:۰۳:۳۱
  تقدیر از ۴۰۰ پیرغلام ملایری همزمان با عید غدیر خم

  ابراهیم حسین‌خانی، معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر در گفت‌و‌گو با خبرگزاری از همدان، اظهار کرد:با توجه به اینکه روز دوم محرم مصادف با ورود کاروان امام حسین(ع) به کربلا است هر ساله بدین مناسبت مراسمی با عنوان «لبیک یا حسین» برگزار می‌شود.

 • جذب سرمایه‌گذار خارجی از اهداف میزبانی در رویدادهای 2018

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳     ۲۳:۲۴:۴۱
  جذب سرمایه‌گذار خارجی از اهداف میزبانی در رویدادهای 2018

  محمدناصر نیکبخت در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان همدان ضمن تاکید بر اینکه مشکلات استان درباره جذب نشدن اعتبارات اشتغال فراگیر به کشور اعلام شود، خواستار بررسی مشکلات شرکت شیشه همدان و شهرک چوب جورقان از سوی فرماندار همدان شد.

 • مفاخر هنری کشور به نسل جوان معرفی شوند

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳     ۲۳:۱۹:۲۷
  مفاخر هنری کشور به نسل جوان معرفی شوند

  به گزارش خبرگزاری سعید کتابی روز سه شنبه در نشست کمیته برگزاری آیین تجلیل و رونمایی از کتاب 'مسعود جعفری جوزانی' اظهار داشت: سی ام مردادماه امسال کتاب مسعود جعفری جوزانی با عنوان 'گردش تصویر' رونمایی می شود.

 • پایتختی که بدون یک ریال بین‌المللی می‌شود!

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳     ۲۳:۱۴:۰۳
  پایتختی که بدون یک ریال بین‌المللی می‌شود!

  به گزارش خبرگزاری، طبق اعلام، این جشن با حضور وزیران گردشگری ۳۴ کشور آسیایی از پنجم تا هفتم شهریورماه در شهر همدان برگزار می‌شود که به گفته معاون گردشگری کشور تا کنون نمایندگان بنگلادش، عراق، جمهوری آذربایجان و افغانستان برای شرکت در این مراسم اعلام آمادگی کرده‌اند.

   

 • جلسه كميته ترويج فرهنگ ايثاروشهادت در شهرستان ملاير برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳     ۲۳:۰۹:۳۲
  جلسه كميته ترويج فرهنگ ايثاروشهادت در شهرستان ملاير برگزار شد

  به گزارش بنیادشهیدوامور ایثارگران شهرستان ملایر، شنبه 20 مردادماه مرادي رئیس بنيادشهید وامورایثارگران ضمن خيرمقدم به مدعوين و تقديروتشكر از معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان و معاونت سياسي فرمانداري به جهت ارائه دستور تشكيل جلسه خواستار مشاركت كليه دستگاه هاي اجرايي شهرستان به منظور برگزاري هرچه باشكوه تر برنامه هاي پاسداشت آزادگان در شهرستان جهت نهادينه سازي فرهنگ پايداري و مقاومت و شناساندن مقام و منزلت آزادگان گرديد.
   

 • کاهش 50 درصدی هدررفت آب در شبکه‌های آبرسانی روستایی همدان

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳     ۲۳:۰۱:۵۶
  کاهش 50 درصدی هدررفت آب در شبکه‌های آبرسانی روستایی همدان

  آرش مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به اینکه در سال گذشته 20 پروژه احداث شبکه آبرسانی با 63 کیلومتر عملیاتی شد، اظهار کرد: این پروژه‌ها در شهرستان‌های همدان، ملایر، نهاوند، اسدآباد، تویسرکان، کبودراهنگ و بهار اجرایی شد.

 • کشف بیش از 400 کیلو انواع مواد مخدر در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳     ۱۱:۲۷:۰۸
  کشف بیش از 400 کیلو انواع مواد مخدر در ملایر

  به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر داوود علی‌بخشی در جمع خبرنگاران در ملایر با اشاره به اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت مردم در کشور است اظهار کرد: همکاری و مشارکت مردم نیز با پلیس در موفقیت  بیشتر نیروی انتظامی موثر خواهد بود.

 • معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در آيين تکريم و معارفه رئيس اداره ورزش و جوانان

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲     ۲۳:۰۸:۴۶
  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در آيين تکريم و معارفه رئيس اداره ورزش و جوانان

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، صبح امروز، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، در آيين تکريم و معارفه رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان، ضمن تجليل از خدمات و تلاش هاي عباس اکبري، رئيس پيشين اداره ورزش و جوانان و آروزي موفقيت براي رضايي، رئيس جديد اين اداره، ورزش و جوانان را دو حوزه مهم و شايان توجه در مجموعه مديريت شهرستان عنوان ومديريت اين دو بخش را يکي از مهم ترين پست هاي مديريتي قلمداد کرد.

 • بررسی مشکلات طرح های ملایر و نهاوند+گزارش

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲     ۲۲:۵۸:۵۲
  بررسی مشکلات طرح های ملایر و نهاوند+گزارش

  به گزارش خبرگزاری، آقای کاظمی نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت : نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از بودجه سالانه که مصوبه سازمان برنامه و بودجه است ۴۰ میلیارد ریال برای اجرا و تکمیل بهسازی روستاهای این شهرستان اختصاص داده اند.

 • شیخ مردمی

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲     ۲۲:۵۲:۰۰
  شیخ مردمی

  از مال دنیا بعید می دانم یک سیم کارت هم به نامش باشد... اما اسم اش بر زبان و مِهرش در قلب خیلی هاست... از کبابی معروف و مشتری پسند ِ شهر که آرزو دارد یکبار او را مهمان کند گرفته تا مردم عادی کوچه و خیابان که رفت و آمد آرام پیرمرد ساده زیست را با نگاه و علاقه خاصی دنبال می کنند و جوانی که از روستاهای نهاوند - گاه و بیگاه - به دیدارش می شتابد، خالصانه دوستش دارند زیرا او شیخی مردمی و امام جماعت ِ دلهاست.

 • 9 باند توزیع مواد مخدر در ملایر متلاشی شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲     ۲۲:۴۷:۲۲
  9 باند توزیع مواد مخدر در ملایر متلاشی شد

  به گزارش خبرگزاری، سرهنگ داود علی بخشی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این مدت 85 معتاد متجاهر و 470 خرده فروش مواد مخدر در سطح شهرستان دستگیر شدند.

 • رسالت شهدا حمايت از دين بود

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲     ۲۲:۴۴:۱۳
  رسالت شهدا حمايت از دين بود

  به گزارش بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان ملایر، يكشنبه 21مردادماه همزمان با سـالـــروز شهـــادت امـــام جـــواد(ع)، يـــادواره ۵۷ شهـيــد والامقام روستاي حسين آباد شاملو ملاير با حضور فتحي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان،كاظمي نماينده مردم شهرستان در مجلس، برقراري امام جمعه شهرستان ملایر، رحيمي معاون پارلماني قوه قضائيه در محل مسجد جامع روستا برگزار گرديد.

 • افتتاح فاز اول شهر زیرزمینی سامن در مهرماه

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲     ۱۱:۳۹:۳۰
  افتتاح فاز اول شهر زیرزمینی سامن در مهرماه

  ابراهیم جلیلی، رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ملایر در گفت‌و‌گو با خبرگزاری اظهار کرد: دومین جشنواره ملی مبل و منبت ۳۱ مرداد ماه الی ۸ شهریور در ملایر برگزار می‌شود .

 • ساماندهی ساختمان‌های مخروبه در ملایر با ورود مدعی العموم

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲     ۱۱:۳۶:۳۱
  ساماندهی ساختمان‌های مخروبه در ملایر با ورود مدعی العموم

  احمدی‌فر دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملایر در گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار کرد: تعدادی املاک مخروبه در این شهرستان به حال خود رها شده بود و مالکین درباره اصلاحات آن اقدام خاصی انجام نمی‌دادند که مامنی برای معتادان شده و اسباب اذیت و آزار مردم را فراهم کرده بود.

   

 • تعمیر و تجهیز 25 آموزشگاه در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲     ۱۱:۲۷:۵۵
  تعمیر و تجهیز 25 آموزشگاه در ملایر

  هادی سلگی در گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار کرد: از شروع تعطیلی مدارس تاکنون 25 آموزشگاه در شهرستان ملایر تعمیر و تجهیز شده است.

 • بهره برداری واحد بسته بندی در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۲۱:۴۶:۵۲
  بهره برداری واحد بسته بندی در ملایر

  به گزارش خبرگزاری، به گفته آقای کاظمی ، این واحد صنعتی قرار است مهرماه امسال با ظرفیت بسته بندی۱۸۰ تن عسل و ۱۸۰ تن شیره انگور و خرما به بهره برداری برسد.

 • 100 هکتار از اراضی ملایر زیر کشت 'گلرنگ' است

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۲۱:۴۴:۱۷
  100 هکتار از اراضی ملایر زیر کشت 'گلرنگ' است

  علی مروت امیری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری پیش بینی کرد: از این میزان سطح زیر کشت بیش از 110 تن گیاه گلرنگ برداشت شود.

 • صنعت مبل و منبت با فیلم داستانی در جشنواره آگر حضور می یابد

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۲۱:۴۰:۰۶
  صنعت مبل و منبت با فیلم داستانی در جشنواره آگر حضور می یابد

  امید وفایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: علاوه بر برگزاری کارگاه های دانش افزایی به عنوان بخش جنبی جشنواره، بخش مبل و منبت نیز با توجه به ملی شدن این هنر در جشنواره در نظر گرفته شده است.

 • اهدای کتاب به مناسبت ترویج فرهنگ کتابخوانی به سربازان وظیفه زندان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۲۱:۳۶:۰۹
  اهدای کتاب به مناسبت ترویج فرهنگ کتابخوانی به سربازان وظیفه زندان ملایر

  به گزارش خبرگزاری، به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان‎های همدان، به واسطه حضور خادمان حرم رضوی در زندان ملایر و ترویج فرهنگ کتابخوانی، یک جلد کتاب با عنوان «توحید داروی دردها» هدیه آستان قدس رضوی به تمامی سربازان وظیفه اهدا شد.

 • اعزام 34 دانش‌آموز ملایری به اردوی آموزشی

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۲۱:۳۱:۱۳
  اعزام 34 دانش‌آموز ملایری به اردوی آموزشی

  به گزارش خبرگزاری؛ هادی سلگی،مدیر آموزش و پرورزش ملایربیان کرد:هر ساله بنیاد علوی اردوهایی برای دانش‌آموزان بی‌ بضاعت با هدف آموزش و تفریح در اردوگاه لواسان تهران برگزار می‌کند.

 • تعطیلی موقت کارخانه کیان کرد ملایر/مطالبات کارگران پرداخت شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۲۱:۲۵:۲۳
  تعطیلی موقت کارخانه کیان کرد ملایر/مطالبات کارگران پرداخت شد

  یکی از کارگران کارخانه کیان کرد در گفتگو با خبرگزاری گفت: به دنبال تعطیلی موقت این کارخانه، سنوات کارگران به صورت چک پرداخت شد.

 • پایان برداشت آلبالو در ملایر / برداشت ۳ هزار تن آلبالو در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۱۱:۴۷:۳۴
  پایان برداشت آلبالو در ملایر / برداشت ۳ هزار تن آلبالو در ملایر

  به گزارش خبرگزاری، مسئول جهاد کشاورزی بخش زند گفت : شهرستان ملایر دارای ۲ هزار هکتار باغ آلبالوست که امسال بیش از ۳ هزار تن آلبالو از این باغ ها برداشت شده است . 

 • مدیران دستگاه‌های فرهنگی برای تجلیل از آزادگان پای کار باشند

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۱۱:۴۳:۲۹
  مدیران دستگاه‌های فرهنگی برای تجلیل از آزادگان پای کار باشند

  به گزارش خبرگزاری، باب‌الله فتحی عصر امروز در کمیته ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عزت و سربلندی نظام مقدس  جمهوری اسلامی ایران را مرهون مجاهدت‌های جامعه ایثارگری دانست و اظهار کرد: شهدا و ایثارگران با فداکاری و ایثار خود، نعمت امنیت را به ما هدیه دادند و ما هر چه داریم به برکت خون شهدا و مجاهدت‌ ایثارگران و آزادگان است.

 • همدان 30 سال زودتر بی‌آب می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۱۱:۳۸:۰۰
  همدان 30 سال زودتر بی‌آب می‌شود

  ابوالقاسم سوزنچی در گفت‌وگو با خبرگزاری، با بیان اینکه هیچ تلاشی و اقدام موثری برای حفظ آب و رفع بحران کم‌آبی صورت نمی‌گیرد و فقط شعار در این زمینه داده می‌شود، اظهار کرد: در تمام دنیا روال بر این است که از آب‌های زیرزمینی استفاده نشود اما در کشور ما افزون بر 120 میلیارد مترمکعب آب‌ زیرزمینی استفاده شده است.

 • تامین جهیزیه 52 نوعروس ملایری

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۱۱:۲۹:۵۳
  تامین جهیزیه 52 نوعروس ملایری

  تیمور کرمی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره  به خدمات کمیته امداد شهرستان ملایر در حوزه‌های مختلف اظهار کرد:  یکی از بزرگترین اهداف کمیته امداد توانمندسازی خانواده‌ها  است که در این راستا تاکنون خانواده‌های زیادی توانمند و از چرخه کمیته امداد خارج شده‌اند.

 • رسیدگی به ۶۵۱ فقره پرونده کالا و خدمات از ابتدای سال تاکنون

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۱۱:۲۵:۰۲
  رسیدگی به ۶۵۱ فقره پرونده کالا و خدمات از ابتدای سال تاکنون

  هزاد کاکاوند رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ملایر در گفت‌وگو با خبرگزاری، اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون ۶۵۱ فقره پرونده کالا و خدمات با ارزش ۹۸۹ میلیون و ۹۴۵ هزار و ۲۳۴ ریال رسیدگی شد.

 • صدور حکم دادگاه برای خاطیان محیط زیست ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۱۱:۲۰:۱۱
  صدور حکم دادگاه برای خاطیان محیط زیست ملایر

  مجید شعبانلو در گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار کرد: رای دادگاه برای دو نفر که سه سال پیش اقدام به تخریب و تجاوز به حریم تالاب آق‌گل و برداشت غیر مجاز از آب این تالاب داشتند صادر شد.

 • رونمایی از کتاب «چرخش تصویر» در همدان

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰     ۱۲:۳۱:۵۳
  رونمایی از کتاب «چرخش تصویر» در همدان

  غلامرضا جمالی‌زاده، مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر در گفت‌و‌گو با خبرگزاری، اظهار کرد: همزمان با دهه ولایت و امامت، جشن بزرگ ۳ هزار نفری در ملایر برگزار می‌شود.

 • اینجا ملایر است؛ مهد تاریخ، فرهنگ و هنر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰     ۱۲:۲۷:۰۴
  اینجا ملایر است؛ مهد تاریخ، فرهنگ و هنر

  به گزارش خبرگزاری، ‌در این تور که با حضور اعضای خانه مطبوعات استان همدان رقم خورد، خبرنگاران و اصحاب رسانه استان از مجموعه های فرهنگی و تاریخی ملایر شامل تپه باستانی نوشیجان، فروشگاه مبلمان قنبری، موزه تاریخی لطفعلیان، پارک سیفیه، مجموعه تفریحی - توریستی بام ملایر و جاده سلامت این شهر بازدید به عمل آوردند.

 • کشمش‌های میلیون دلاری؛ شهر خوشه‌های طلایی همچنان جلودار است

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰     ۱۲:۰۷:۲۲
  کشمش‌های میلیون دلاری؛ شهر خوشه‌های طلایی همچنان جلودار است

  ملایر یکی از شهرستان‌های استان همدان است که به لحاظ بهره‌مندی از ظرفیت‌های کشاورزی دارای جایگاه ویژه‌ای در استان و کشور است. این شهرستان به‌طور ویژه با دارا بودن ۱۰ هزار و ۴۹۸ هکتار باغ انگور که بیش از ۱۰ هزار و ۱۰۰ هکتار آن بارور است از جایگاه منحصربه‌فردی در کشور برخوردار است.

 • ساخت اتاق زایمان به روش جدید LDRP در بیمارستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰     ۱۱:۵۲:۳۹
  ساخت اتاق زایمان به روش جدید LDRP در بیمارستان ملایر

  علیرضا صفری در گفت‌وگو با خبرگزاری به معرفی پروژه استانداردسازی بخش زایشگاه و مرکز استریل (CSSD) بیمارستان دکتر غرضی ملایر اشاره کرد و اظهار کرد: این پروژه از برنامه‌های عملیاتی مصوب سازمان تامین اجتماعی است.

 • حمایت از ۳۰۰ بیمار نیازمند

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹     ۱۷:۴۳:۵۲
  حمایت از ۳۰۰ بیمار نیازمند

  به گزارش خبرگزاری، نماینده مردم تویسرکان گفت : پارسال همچنین مجمع خیرین ۸۰ میلیون تومان تجهیزات در اختیار درمانگاهها قرار داده است.

 • ظرفیت‌های ملاير براي مقابله با اعتياد به كار گرفته شود/ روند مطلوب اجراي طرح كرامت

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸     ۲۳:۰۰:۰۸
  ظرفیت‌های ملاير براي مقابله با اعتياد به كار گرفته شود/ روند مطلوب اجراي طرح كرامت

  به گزارش خبرگزاری، باب‌الله فتحی عصر امروز در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملایر (ستاد اجرایی طرح کرامت)، ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی اظهار کرد: کار خبرنگاران بسیار سخت و طاقت‌فرساست و شان و جایگاه آنها در جمهوری اسلامی ایران بسیار بالا و زحمات این عزیزان نیز قابل تقدیر است.

 • مردم هميشه در دفاع از انقلاب اسلامي سرآمد بودند

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸     ۲۲:۵۷:۰۹
  مردم هميشه در دفاع از انقلاب اسلامي سرآمد بودند

  گزارش خبرگزاری، سعید کتابی بعد از ظهر امروز در نشست مشترک ایجاد هماهنگی‌های لازم در راستای گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در شهرستان ملایر با اشاره به شعار چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان «افتخار به گذشته و امید به آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی» فرارسیدن 40 سالگی انقلاب را بیانگر بلوغ و بالندگی فزاینده حرکت انقلابی حضرت امام(ره) و مردم ایران برشمرد.

 • جشنواره فیلم و عکس ملایر سمبل همدان 2018 است

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸     ۲۲:۵۳:۲۸
  جشنواره فیلم و عکس ملایر سمبل همدان 2018 است

  به گزارش خبرگزاری سعید کتابی روز پنجشنبه در نشست هماهنگی جشنواره منطقه ای سینمای جوان در شهرستان ملایر اظهار داشت: تفاهم نامه این رخداد بزرگ فرهنگی و هنری بین فرمانداری ویژه ملایر و سینمای جوان کشور منعقد شده است.

 • دبیر کل جمعیت مردمی صبح ملایر : سمن ها مطالبه گر حقوق مردم در قالب مدنیت هستند

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸     ۱۷:۱۸:۱۲
  دبیر کل جمعیت مردمی صبح ملایر : سمن ها مطالبه گر حقوق مردم در قالب مدنیت هستند

  گردهم آیی فعالان تشکل های مدنی و سمن های استان همدان ۱۷ مرداد همزمان با روز خبرنگار در ساختمان معاونت ورزش و جوانان همدان برگزار شد. به گزارش خبرگزاری، در این نشست که تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر همدان و اهالی رسانه نیز حضور داشتند، دکتر حمید هنرجو پژوهشگر و فعال سیاسی اجتماعی به ایراد سخنانی پرداخت.

 • يادواره شهداي گمنام در شهرستان ملاير برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸     ۱۲:۰۰:۰۸
  يادواره شهداي گمنام در شهرستان ملاير برگزار شد

  به گزارش بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان ملایر، چهارشنبه 17 مردادماه يادواره شهداي گمنام شهرستان ملاير درمحل حسينيه مشتاقان كربلا با حضور مرادي رئیس بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان ملایر، خانواده معظم شهداو ايثارگران، ابراهيمي فرمانده سپاه ناحيه، و همكاران فرهنگي بنياد و ساير مسئولين ادارات برگزار گرديد.

 • فعالیت ۲۱ مدرسه هیات امنایی در ملایر/ تحويل 9 كلاس توسط بنياد بركت

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷     ۱۸:۲۲:۳۴
  فعالیت ۲۱ مدرسه هیات امنایی در ملایر/ تحويل 9 كلاس توسط بنياد بركت

  به گزارش خبرگزاری، هادی سلگی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگار مردمی دردها و مشکلات جامعه را خوب می‌شناسد و خوب منتقل می‌کند.

 • چرم، مبل، منبت و قابسازی همدان خوشه صنعتی می شوند

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷     ۱۸:۱۷:۰۳
  چرم، مبل، منبت و قابسازی همدان خوشه صنعتی می شوند

  به گزارش خبرگزاری، گردان روز چهارشنبه در نشست خبری اظهار داشت: سه هزار کارگاه خرد و خانگی تولید مبل و منبت در تویسرکان و نهاوند فعالیت دارند و ظرفیت بسیار خوبی برای تبدیل به خوشه صنعتی است. 

 • برداشت 288 تن کلزا در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷     ۱۰:۳۱:۴۸
  برداشت 288 تن کلزا در ملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ علی مروت‌امیری، مدیر جهاد کشاورزی ملایربیان کرد: امسال به همت 55 کشاورز در 20 روستای شهرستان ملایر 288 تن دانه روغنی کلزا برداشت کردیم.

 • یادواره ۵۷ شهید در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷     ۱۰:۲۸:۲۲
  یادواره ۵۷ شهید در ملایر

  به گزارش خبرگزاری، مراسم یادواره ۵۷ شهید حسین‌آباد شاملو، با حضور فرزندان برومند حسین‌آباد شاملو، محمد کاظمی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین آزادی‌خواه، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، امین‌حسین رحیمی، مشاور رئیس قوه قضائیه و معاون دادستان کل کشور، یکشنبه، ۲۱ مردادماه همزمان با شهادت جوادالائمه(ع) در مسجد جامع این روستا برگزار می‌شود.

 • ملایر شهر ملی مبل و منبت در آستانه جهانی شدن

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷     ۱۰:۱۹:۱۱
  ملایر شهر ملی مبل و منبت در آستانه جهانی شدن

  به گزارش خبرگزاری؛ ملایر شهر هنر و فرهنگ، شهر خوشه های زرین انگور و پایتخت مبل و منبت ایران، به خاطر هنر منبت کاران خوش ذوقش ، خلاقیت و هنرمندی مردمش در تولید مبل و منبت میزبان تمام ایرانیان در دومین جشنواره شهر ملی مبل و منبت است.

 • کارگروه ستاد اقتصاد مقاومتي شهرستان ملاير برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶     ۲۱:۴۴:۰۱
  کارگروه ستاد اقتصاد مقاومتي شهرستان ملاير برگزار شد

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز سه‌شنبه، فتحي، معاون استاندار و  فرماندار ويژه شهرستان ملاير در  کارگروه ستاد اقتصاد مقاومتي اظهار داشت: موضوع اقتصاد مقاومتي از تدابير ارزشمند و هوشمندانه مقام معظم رهبري است.

 • فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶     ۲۱:۳۹:۳۳
  فرماندار ويژه شهرستان ملاير در جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري، ظهر روز سه‌شنبه، فتحي، معاون استاندار و  فرماندار ويژه شهرستان ملاير در شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان تأکيد داشت: به دليل اهميت ويژه‌اي که تشکيل  منظم جلسات مديريت بحران دارد لازم است که مديران عضو اين جلسه شخصاً و با آمادگي کامل در جلسات شرکت نمايند.

   

 • کشف و معدوم سازی ۸ تن تخم مرغ فاسد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶     ۲۱:۳۴:۴۸
  کشف و معدوم سازی ۸ تن تخم مرغ فاسد

  بهزاد کاکاوند رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ملایر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری، از کشف و معدوم سازی ۸ تن محموله تخم مرغ فاسد خبر داد.

   

 • مبارزه با کرم خراط در باغ های همدان اجرا شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶     ۲۱:۲۸:۵۳
  مبارزه با کرم خراط در باغ های همدان اجرا شد

  شهرام پیشه ور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگزاری افزود: اقدامات قابل توجهی در رابطه با ردیابی، شناسایی مناطق آلوده ، بررسی زیست شناسی آفت، تحقیق در مورد اثر بخشی روش های مقابله با آفت در سال گذشته انجام شده و با تهیه و توزیع عوامل بیولوژیک و مشارکت باغداران در تامین بقیه نیاز خود باغ های آلوده استان زیر پوشش این عملیات قرار گرفته است.

 • شرکت غله: مشکلی در حمل گندم نداريم/ تعاون روستایی: انبارها قفل است

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶     ۲۱:۲۴:۰۴
  شرکت غله: مشکلی در حمل گندم نداريم/ تعاون روستایی: انبارها قفل است

  به گزارش خبرگزاری، با وجود اینکه طی چند روز گذشته خبرگزاری فارس وضعیت کمبود فضای انبارهای خرید گندم تعاون روستایی را پیگیری کرده و چندین خبر و گزارش از این موضوع منتشر کرده است، اما همچنان شرکت پیمانکار و شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 13 نسبت به افزایش خودروهای حمل اقدام عملی نکرده‌اند.

 • شهر ملی منبت، گام بلندی برای همدان 2018 برداشت

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶     ۲۱:۱۵:۵۲
  شهر ملی منبت، گام بلندی برای همدان 2018 برداشت

  به گزارش خبرگزاری محمودرضا عراقی روز سه شنبه در کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ملایر با اشاره به برگزاری دومین جشنواره مبل و منبت اظهار داشت: ما با تمام توان پشتیبان شهر ملی منبت هستیم.

 • فخرالدین اسعد گرگانی یا کرکانی؟

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶     ۱۲:۴۲:۳۷
  فخرالدین اسعد گرگانی یا کرکانی؟

  فخرالدین اسعد گرگانی،  شاعر داستانگوی ایرانی، متولد سال‌های آغازین سده پنجم هجری است. او  در کرکان ملایر دیده به جهان گشود. وفات فخرالدین اسعد بعد از سال ۴۴۶ و گویا در اواخر عهد طغرل سلجوقی اتفاق افتاد.او از داستان سرایان بزرگ ایران و معتزلی مذهب بوده‌ وهم‌زمان با سلطان ابوطالب طغرل (۴۲۹-۴۵۵) زندگی می کرده است. 

 • محدودیتهای خوابگاهی برای کنکوریها/ شانس اسکان با رتبه برترها

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶     ۱۲:۳۷:۰۰
  محدودیتهای خوابگاهی برای کنکوریها/ شانس اسکان با رتبه برترها

  به گزارش خبرگزاری، دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور قبل از زمان انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری، شرایط، ضوابط و تسهیلاتی را که دانشگاه ها ارائه می دهند، اعلام می کنند تا دانشجویان با آگاهی از شرایط، دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 • راه‌اندازی 3 پایگاه انتخاب رشته برای کنکوری‌هاي ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶     ۱۲:۲۷:۵۹
  راه‌اندازی 3 پایگاه انتخاب رشته برای کنکوری‌هاي ملایر

   هادی سلگی در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به اعلام نتایج کنکور سراسری و انتخاب رشته داوطلبان اظهار کرد: با توجه به  اهمیت انتخاب و تصمیم‌گیری، آموزش و پرورش ملایر سه پایگاه انتخاب رشته برای داوطلبان کنکور راه‌اندازی کرد.

 • بررسي مسائل و چشم انداز توسعه بخش زند در بازديد معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير از آن

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵     ۲۳:۴۱:۳۶
  بررسي مسائل و چشم انداز توسعه بخش زند در بازديد معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير از آن

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، روز گذشته، فتحي، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير با حضور در بخش زند، ضمن بازديد از برخي توانمندي ها و پروژه هاي در حال انجام بخش، در نشست مشترکي با حضور بخشدار، شهردار زنگنه، اعضاي شوراي اسلامي شهر زنگنه و شوراي بخش شرکت و در جريان مسائل و چشم انداز توسعه اين بخش قرار گرفت.

 • توسعه بوم گردی همدان، راهبرد سال طلایی 2018

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵     ۲۳:۳۳:۱۹
  توسعه بوم گردی همدان، راهبرد سال طلایی 2018

  به گزارش خبرگزاری، انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی در سال 2018 و میزبانی این استان از 500 عضو از 150 کشور وابسته به سازمان جهانی گردشگری و همچنین وزرای خارجی 34 کشور آسیایی، زمینه ساز رونق گردشگری خارجی و نقطه عطفی در معرفی ظرفیت های استان در عرصه جهانی است.

 • تیم ازندریان جواز لیگ دسته یک فوتسال کشور را کسب کرد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵     ۲۳:۲۹:۴۱
  تیم ازندریان جواز لیگ دسته یک فوتسال کشور را کسب کرد

  مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال استان همدان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرگزاری اظهار داشت: این تیم با قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر زیرگروه فوتسال نونهالان کشور موفق به کسب مجوز حضور در لیگ دسته یک شد.

 • کاراته کاران ملایری 13 مدال کشوری کسب کردند

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵     ۲۳:۲۶:۵۲
  کاراته کاران ملایری 13 مدال کشوری کسب کردند

  سیروس امینی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری افزود: پیکارهای کیوکوشین کاراته کشور با حضور 180 ورزشکار از استان های مختلف کشور به میزبانی سالن شهید بهشتی مجموعه ورزشی 15 خرداد شهر زنجان برگزار شد.

   

 • شهر زیرزمینی سامن مهر امسال گردشگر می پذیرد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵     ۲۳:۲۳:۳۰
  شهر زیرزمینی سامن مهر امسال گردشگر می پذیرد

  ابراهیم جلیلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم فاز نخست طرح گردشگری شهر زیرزمینی سامن را برای رویداد همدان 2018 آماده کنیم.

 • اجرای نمایش «من زنده ام» در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵     ۲۳:۱۹:۳۶
  اجرای نمایش «من زنده ام» در ملایر

  غلامرضا جمالی‌زاده  در گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار کرد: نمایش «من زنده‌ام» که برای کسب حضور در رقابت‌های سی‌امین جشنواره  تئاتر همدان آماده می‌شود، بعد از پنج اجرای عمومی که اوایل مردادماه داشت؛ بار دیگر از 16 تا 26 مرداد همه روزه از ساعت 18 در مجتمع فرهنگی و هنری ملایر واقع در میدان قائم(عج) به روی صحنه می‌رود.

 • 400 هزار تن انگور از باغ های همدان برداشت می شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵     ۱۴:۵۷:۲۲
  400 هزار تن انگور از باغ های همدان برداشت می شود

  حجت الله شهبازی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری با اشاره به آغاز برداشت محصول از سطح باغ های استان اظهار داشت: حدود 65 هزار تن از باغ های انگور این استان دچار خسارت سرمازدگی شد که با توجه به میزان تولید، رقم خسارت چشمگیر نیست.

 • رفع مشکلات جاده ملایر به همدان با ورود مدعی العموم

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵     ۱۱:۲۰:۵۸
  رفع مشکلات جاده ملایر به همدان با ورود مدعی العموم

  سعید احمدی‌فر دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملایر در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به مشکلات جاده ملایر به همدان از ورود مدعی العموم و اصلاح قسمت‌هایی از جاده که ایمنی لازم نداشت، خبر داد.

 • خدمات‌دهي بیمارستان غرضی ملایر مطلوب است

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴     ۱۷:۴۴:۴۰
  خدمات‌دهي بیمارستان غرضی ملایر مطلوب است

  به گزارش خبرگزاری باب‌الله فتحی ظهر امروز با حضور سرزده در بیمارستان دکتر غرضی  شهر ملایر، از برخی بخش‌ها و روند توسعه و تکمیل این بیمارستان بازدید کردند.

   

 • رونمایی از کتاب مصاحبه‌های جعفری جوزانی در آینده نزدیک

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴     ۱۷:۴۱:۱۳
  رونمایی از کتاب مصاحبه‌های جعفری جوزانی در آینده نزدیک

  به گزارش  خبرگزاری سعید کتابی ظهر امروز در جلسه هماهنگی رونمایی از کتاب مسعود جعفری جوزانی و تجلیل از ایشان، اظهار کرد: باید توجه ویژه‌ای به مفاخر شهرستان شود که این کار چند سال است که در ملایر در حال انجام است.

   

 • نمایندگان فائو به ملایر می آیند

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴     ۱۷:۳۷:۲۶
  نمایندگان فائو به ملایر می آیند

  به گزارش خبرگزاری، بیش از 2 سال است که پرونده ثبت جهانی انگور دره جوزان ملایر تکمیل و به سازمان جهانی فائو ارسال شده است که هم اکنون پس از پیگیری های مستمر و طولانی مرحله نخست این پرونده به تایید فائو رسید و حالا پرونده در مرحله سوم تکمیل قرار دارد.

 • واکسینه کردن 225 هزار رأس دام در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴     ۱۷:۳۳:۰۰
  واکسینه کردن 225 هزار رأس دام در ملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ دکتر علی قلی ‌زاده، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ملایربا اشاره به اینکه در راستای مبارزه با بیماری تب‌برفکی 68 هزار و 194رأس دام سبک و سنگین واکسینه شدند، افزود: واکسیناسیون 52 هزار و 20 رأس دام سبک و سنگین علیه بیماری تب مالت و 2 هزار و 870 رأس از نشخوارکنندگان کوچک علیه بیماری طاعون انجام شد.

 • بررسی روند ساماندهی باغات انگور ملایر/ دعوت از کارشناسان ایتالیا و ترکیه برای آموزش باغداران

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴     ۱۷:۲۷:۲۵
  بررسی روند ساماندهی باغات انگور ملایر/ دعوت از کارشناسان ایتالیا و ترکیه برای آموزش باغداران

  حجت‌الاسلام احد آزادیخواه در گفت‌وگو با خبرگزاری با  اشاره به ظرفیت‌های باغات شهرستان ملایر در حوزه انگور اظهار کرد: در نشستی که نمایندگان ملایر به همراه مدیر جهاد کشاورزی استان با معاون باغداری وزیر کشاورزی داشتیم روند ساماندهی و بازمهندسی تاکستان‌های ملایر، نحوه تخصیص اعتبارات، کاشت، داشت و برداشت انگور مورد مطالعه و بحث قرار گرفت.

 • خروج 6 حلقه چاه آب از مدار، چالشی برای فضای سبز ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴     ۱۷:۲۲:۱۸
  خروج 6 حلقه چاه آب از مدار، چالشی برای فضای سبز ملایر

  به گزارش خبرگزاری در حالیکه به اذعان کارشناسان، ملایر در وضعیت خشکسالی شدید قرار دارد، آبیاری سه میلیون و 200 هزار مترمربع فضای سبز و پارک های این شهر شاید برای حفظ، نگهداری و توسعه دست اندرکاران آن چالش جدی ایجاد کرده است. 
   

 • شهرستان ملایر اولویت نخست کشوری وزارت جهاد کشاورزی برای اجرای طرح فراز است

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴     ۱۷:۱۷:۵۸
  شهرستان ملایر اولویت نخست کشوری وزارت جهاد کشاورزی برای اجرای طرح فراز است

  حجت‌الاسلام احد آزادیخواه در گفت‌وگو  با خبرگزاری اظهار داشت: در جلسه با معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی مقرر شد مبلغ 24 میلیارد تومان از طریق صندوق کارآفرینی امید به اجرای طرح فراز در ملایر اختصاص یابد و  همچنین استاندار همدان از محل اعتبارات استانی نیز مبلغی برای اجرای  این طرح تخصیص دهد.

   

 • تاکستان های ملایر چشم انتظار ساماندهی

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴     ۱۷:۱۲:۰۶
  تاکستان های ملایر چشم انتظار ساماندهی

  به گزارش خبرگزاری شهری که 11 هزار هکتار از اراضی آن زیر کشت انگور است و به طور میانگین 6 درصد از تولید انگور کشور را به خود اختصاص داده و با تولید 22 تن در هر هکتار از متوسط میانگین کشوری با حدود 10 تا 12 تن در هکتار بالاتر است، روند کاشت، داشت و برداشت این محصول در ملایر هنوز به روش سنتی است و برنامه مدونی برای آن وجود ندارد.

 • دستگیری ۱۰ سارق طی ۷۲ساعت گذشته در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳     ۱۸:۱۳:۳۴
  دستگیری ۱۰ سارق طی ۷۲ساعت گذشته در ملایر

  سرهنگ داود علی بخشی در گفتگو با خبرگزاری گفت: در راستای مبارزه با سارقان در ۹ طرح ضربتی و بر اساس کار اطلاعاتی دقیق، یک نفر سارق محصولات کشاورزی به همراه یک دستگاه وانت قبل از اقدام به سرقت، ۴ نفر سارق لوازم و قطعات داخل خودرو، ۲ نفر سارق موتور سیکلت و پمپ آب، یک نفر سارق داربست شهرداری، یک نفر سارق سیم برق و یک نفر سارق وجه نقد شناسایی و دستگیر شدند.

 • بیش از 167 هزار کارت هوشمند ملی در ملایر صادر شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳     ۱۸:۰۸:۴۴
  بیش از 167 هزار کارت هوشمند ملی در ملایر صادر شد

  بابک بختیاری روز شنبه در گفت و گو با خبرگزاری با بیان اینکه در این مدت در مجموع 177 هزار و 706 درخواست کارت هوشمند ملی در این شهرستان اخذ شده افزود: در چهار ماهه امسال تعداد 29 هزار و 178 درخواست صدور کارت هوشمند ملی اخذ شده است.

 • کشاورز ملایری در آتش سوخت

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳     ۱۸:۰۴:۱۸
  کشاورز ملایری در آتش سوخت

  سرهنگ پاسدار داود علی بخشی روز شنبه در گفت و گو با خبرگزاری بیان کرد: این فرد قصد مهار آتش زمین کشاورزی را داشت که در محاصره شعله های آتش گرفتار شد.

 • صنعتي كه از دل خاك سرچشمه مي گيرد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳     ۱۲:۵۲:۵۷
  صنعتي كه از دل خاك سرچشمه مي گيرد

  به گزارش خبرگزاری؛ کشور ایران از جمله معدود کشورهایی است که از لحاظ منابع معدنی بسیار غنی است و از جمله مواد معدنی با ارزش ایران کانسارهای آهن می باشند که در تمام نقاط کشور پراکنده اند.

 • بانوان به دلیل نقش های پیچیده خانواده و اجتماع نیازحمایت بیشتری نسبت به آقایان دارند

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳     ۱۲:۴۶:۴۸
  بانوان به دلیل نقش های پیچیده خانواده و اجتماع نیازحمایت بیشتری نسبت به آقایان دارند

  به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ، محمدیا ن معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به منظور اختتامییه مسابقات قهرمانی آسیا شطرنج وارد همدان شد .

 • پذیرش 5 هزار مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳     ۱۲:۳۸:۵۲
  پذیرش 5 هزار مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان ملایر

  هادی سلگی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار کرد: از آغاز فعالیت ستاد اسکان تابستانی فرهنگیان ملایر تاکنون بیش از 5 هزار و 500 نفرروز در پایگاه‌های اسکان مورد پذیرش قرار گرفته‌اند. 

   

 • بدهی یک‌میلیارد تومانی روستاییان ملایر به آبفار

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳     ۱۲:۳۵:۲۳
  بدهی یک‌میلیارد تومانی روستاییان ملایر به آبفار

  محمدرضا ترکاشوند در گفت‌وگو با خبرگزاری در ملایر با اشاره به وجود 208 روستای دارای سکنه در شهرستان ملایر اظهار کرد: از این تعداد 125 روستا زیر پوشش آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایر هستند.

 • خط ریلی همدان جنوب کشور را به شمال وصل می کند

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲     ۲۱:۵۰:۱۲
  خط ریلی همدان جنوب کشور را به شمال وصل می کند

  حمیدرضا حاجی بابایی روز جمعه در حاشیه پیاده روی خانوادگی خبرنگاران یادآوری کرد: اجرای خط ریلی همدان - ملایر همراه با راه آهن غرب کشور در مجلس ششم مصوب شده اما این طرح بلاتکلیف مانده بود.
   

 • دقایقی پیش ملایر لرزید

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲     ۲۱:۴۵:۵۷
  دقایقی پیش ملایر لرزید

  به گزارش خبرگزاری، دقایقی پیش زمین‌لرزه‌ای در ملایر احساس شد که باعث شد برخی از مردم خانه‌های خود را برای لحظاتی ترک کنند.

 • سالن های ورزشی برای بانوان رایگان شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲     ۲۱:۴۰:۰۹
  سالن های ورزشی برای بانوان رایگان شود

  به گزارش خبرگزاری، فریبا محمدیان روز جمعه در نشست تخصصی با سمن ها و هیات های ورزشی شهرستان ملایر اظهار داشت: طبق ماده 88 مبنی بر واگذاری سالن های ورزشی به هیات ها، آنها ملزم هستند با نگاه تولید محور این سالن ها را مورد استفاده ورزشکاران به ویژه بانوان قرار دهند.

 • ورزش ملایر در عرصه ملی و جهانی صاحب نام است

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲     ۲۱:۳۳:۱۹
  ورزش ملایر در عرصه ملی و جهانی صاحب نام است

  به گزارش خبرگزاری، باب الله فتحی روز جمعه در نشست تخصصی معاون وزیر ورزش و جوانان در امور ورزشی بانوان با سمن ها و هیات های ورزشی این شهرستان اظهار داشت: ورزشکارانی همچون صادق گودرزی و میثم مصطفی جوکار 2 مدال آور کشتی این شهرستان هستند که سرآمد ورزش استان و کشور به شمار می روند.

 • بررسی و حل مشکلات جاده بخش آورزمان در ملایر با ورود مدعی العموم

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲     ۲۱:۲۷:۲۱
  بررسی و حل مشکلات جاده بخش آورزمان در ملایر با ورود مدعی العموم

  کامران حمزه دادستان عمومی و انقلاب استان همدان در گفت‌وگو با خبرگزاری، درباره حقوق عامه بیان کرد: در بحث نقاط حادثه خیز در جاده‌ها به اداره راه و شهرسازی و نیروی انتظامی مصوب کردیم که مشکلات مناطق حادثه خیز بايد رفع شود.

 • وزیر راه: هدف دولت توسعه شبکه ریلی کشور است

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲     ۱۲:۴۲:۰۷
  وزیر راه: هدف دولت توسعه شبکه ریلی کشور است

  به گزارش خبرگزاری ؛ دکتر عباس آخوندی در مراسم آغاز عملیات اجرایی قطعه یک راه آهن همدان به ملایر گفت: توسعه شبکه ریلی مد نظر دولت است تا سهم ریل به لحاظ مسافر و بار را به سهم قابل توجهی برسانیم.

 • برداشت گندم از مزارع ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲     ۱۲:۳۶:۴۸
  برداشت گندم از مزارع ملایر

  علی‌مروت امیری در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان ملایر در بخش کشاورزی اظهار کرد: در حال حاضر 28 هزار و 800 هکتار از اراضی شهرستان ملایر زیر کشت گندم است.

 • جلسه كمسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱     ۲۳:۳۳:۳۵
  جلسه كمسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر ملایر برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر در این جلسه که با حضور اعضاء کمسیون تشکیل شد ابتدا در خصوص عدم استفاده از کیسه ها و وسایل یکبار مصرف پلاستیکی حضار مواردی را عنوان نمودند که پس از بحث و تبادل نظر مقرر گردید شهرداری  با همکاری سازمان های مردم نهاد نسبت به تهیه کیسه های خرید پارچه ای جهت جایگزینی کیسه های پلاستیکی و اهداء آن به مردم به تعداد 2000 عدد به صورت نمادین اقدام نماید و یک روز را جهت جمع آوری زباله و پلاستیک از یک منطقه شهر با شعار نه به پلاستیک با حضور اقشار مختلف مردم و سازمان های مردم نهاد مشخص نماید.

 • نماینده خبرنگاران شهرستان‌های همدان: حمایت از خبرنگار باید با آزادی قلم و آزاداندیشی به اثبات برسد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱     ۲۳:۲۷:۳۵
  نماینده خبرنگاران شهرستان‌های همدان: حمایت از خبرنگار باید با آزادی قلم و آزاداندیشی به اثبات برسد

  به نقل از خبرگزاری،‌ مهناز روزبهانی، خبرنگار آوای ملایر، به نمایندگی از خبرنگاران شهرستان‌های استان همدان در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که در هتل باباطاهر برگزار شد اظهار کرد: خبرنگاری از بیرون دل می‌برد از درون دل می‌ترکاند!

 • استاندار همدان: خط آهن همدان - ملایر کریدور ریلی کشور است

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱     ۲۳:۱۸:۲۹
  استاندار همدان: خط آهن همدان - ملایر کریدور ریلی کشور است

  به گزارش خبرگزاری، محمدناصر نیکبخت روز پنجشنبه در آیین آغاز عملیات احداث راه آهن همدان - ملایر با بیان اینکه اینکه راه آهن ایران مدیون وزیر راه و شهرسازی است، اظهار داشت: 919 کیلومتر راه آهن کار طاقت فرسایی است که پنج استان را به هم متصل کرده است.

 • آخوندی: باید به سمت حمل و نقل ریلی حرکت کرد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱     ۲۳:۱۴:۳۳
  آخوندی: باید به سمت حمل و نقل ریلی حرکت کرد

  به گزارش خبرگزاری، عباس آخوندی روز پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی راه آهن همدان - ملایر اظهار داشت: تاکید ما این است که ایستگاه ها برای ایمنی و رفاه بیشتر مسافران در نزدیکی شهرها احداث شود.

 • آخوندی: راه آهن همدان - ملایر در سریعترین زمان ساخته می شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱     ۲۳:۰۶:۰۷
  آخوندی: راه آهن همدان - ملایر در سریعترین زمان ساخته می شود

  به گزارش خبرگزاری، عباس آخوندی روز پنجشنبه پیش از آیین آغاز عملیات اجرایی راه آهن همدان - ملایر اظهار داشت: نمایندگان استان همدان باید تلاش بکنند که در بودجه سال 98 اعتبارات این طرح تامین شود. 

 • جشنواره ملی مبل و منبت ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱     ۲۳:۰۱:۲۴
  جشنواره ملی مبل و منبت ملایر

  به گزارش خبرگزاری، فرماندار ملایر توجه به معیشت مردم و کاهش بیکاری را از اولویت های دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت : در۹۰ درصد دستگاههای اجرایی این شهرستان میز خدمت به منظور خدمات رسانی بهتر به مردم راه اندازی شده است.

 • وزیر راه و شهرسازی وارد همدان شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱     ۲۲:۵۶:۳۱
  وزیر راه و شهرسازی وارد همدان شد

  به گزارش خبرگزاری روز پنجشنبه ، قرار است در سفر یک روزه عباس آخوندی عملیات احداث طرح راه آهن همدان - ملایر به طول 75 کیلومتر و با هدف گسترش شبکه ریلی در غرب کشور و آسان سازی ارتباطات و ترانزیت کالا آغاز شود. 

 • موانع پرداخت تسهیلات اشتغال در ملایر رفع شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱     ۱۷:۵۴:۰۵
  موانع پرداخت تسهیلات اشتغال در ملایر رفع شود

  به گزارش خبرگزاری، باب الله فتحی روز پنجشنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ملایر خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی و روسای بانک های عامل تاکید کرد: کندی روند پرداخت تسهیلات اشتغال پذیرفتنی نیست و باید هفته آینده وضعیت بهتر و آمار قابل قبولی ارائه شود.

 • زیرگذر جاده ملایر تا پایان شهریورماه انجام شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱     ۱۷:۴۸:۴۷
  زیرگذر جاده ملایر تا پایان شهریورماه انجام شود

  به گزارش خبرگزاری، امیر خجسته ظهر امروز در کارگروه امور زیربنایی و تأمین مسکن شهر همدان با تأکید بر اینکه زیرگذر جاده ملایر باید طبق زمان‌بندی تا پایان شهریورماه انجام شود، اظهار کرد: این زمان‌بندی نباید شامل مرور زمان شود.

 • مدیران در اجرای سیاست های دولت مصمم باشند

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱     ۱۷:۴۱:۲۷
  مدیران در اجرای سیاست های دولت مصمم باشند

  به گزارش خبرگزاری، باب الله فتحی روز پنجشنبه در جلسه اعضای شورای اداری شهرستان ملایر اظهار داشت: در شرایطی که کشور مراحل سختی را پشت سر می گذارد، باید دولت را کمک و حمایت کنیم تا از این بحران خارج شویم و بهانه دست دشمنان ندهیم.

 • امروز عصر با حضور وزیر راه / کلنگ زنی راه آهن همدان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱     ۱۷:۳۷:۴۷
  امروز عصر با حضور وزیر راه / کلنگ زنی راه آهن همدان ملایر

  به گزارش خبرگزاری، مدیر کل راه وشهرسازی استان گفت : این خط که سومین خط ریلی درون استان است راه آهن شمال استان تهران همدان را به راه آهن جنوب استان راه آهن ملایر به طول ۷۵ کیلومتر متصل می کند .

 • ثبت یک‌هزار و 600 واقعه ولادت در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱     ۱۷:۳۲:۵۹
  ثبت یک‌هزار و 600 واقعه ولادت در ملایر

  بابک بختیاری امروز در گفت‌‌وگو با خبرگزاری با اشاره به ثبت وقایع حیاتی توسط ثبت احوال ملایر اظهار کرد: در چهار ماهه امسال یک‌هزار و 603 مورد ولادت به ثبت رسیده است.

 • سومين همايش حمايت از حقوق مصرف کنندگان استان همدان در ملاير برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹     ۲۳:۴۰:۴۶
  سومين همايش حمايت از حقوق مصرف کنندگان استان همدان در ملاير برگزار شد

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، مجيد ارغنده پور، مديرکل دفتر هماهنگي امور استان ها و نظارت بر تشکل هاي سازمان حمايت از حقوق مصرف کنندگان کشور در اين همايش عنوان داشت:  دين مبين اسلام حدود 1400 سال است که تاکيد بر حق الناس دارد و احقاق اين حق دستور خداوند و پيامبر عظيم الشان اسلام (ص) است.

 • "کمبود پارکینگ و عدم وجود زیرساخت‌ها" سبب ایجاد ترافیک در شهر ملایر شده است

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹     ۱۶:۴۰:۵۲

   به گزارش خبرگزاری ، مجید دماوندی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به وضعیت موجود و‌ محدود بودن ‌منابع مالی شهرداری و  اینکه اجرای این طرح هزینه بالایی دارد  به دنبال این هستیم که بتوانیم از ظرفیت بخش خصوصی در این بخش  استفاده ‌کنیم.

 • کشف کالاي قاچاق به ارزش 300 میلیون ریال در ملاير

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹     ۱۶:۳۶:۴۶
  کشف کالاي قاچاق به ارزش 300 میلیون ریال در ملاير

  داود علی‌بخشی امروز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری از کشف کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان با کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان به یک دستگاه خودروی وانت نیسان مشکوک و آن را متوقف کردند.

 • 17 دوره همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان در کشور برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹     ۱۶:۳۱:۴۴
  17 دوره همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان در کشور برگزار شد

  به گزارش خبرگزاری، مجید ارغنده پور روز سه شنبه در سومین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان همدان اظهار داشت: سال گذشته 800 شرکت، متقاضی رصد و ارزیابی عملکرد خود در شاخص های مختلف بودند که از این تعداد 132 شرکت تولید کننده به عنوان برگزیده تجلیل شدند.

 • پاسخ رئیس سازمان محیط زیست به نماینده ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹     ۱۶:۲۵:۵۸
  پاسخ رئیس سازمان محیط زیست به نماینده ملایر

  به گزارش خبرگزاری، عیسی کلانتری در پاسخ به نامه‌ نماینده ملایر آورده است: موضوع رشد نکردن جمعیت وحوش منطقه حفاظت شده لشگردر ملایر از طریق اداره کل حفاظت محیط زیست استان و واحدهای تحقیقاتی مرکز پیگیری شده و پس از بررسی، مسائلی از جمله اثرات سوء خشکسالی‌های پی در پی و درون آمیزی مطرح شد. احتمال می رود یکی از دلایل این موضوع، درون آمیزی و نبود تنوع ژنتیک است.

 • اُرُسی و گره چینی ملایر؛ خفته در گره روزگار

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹     ۱۶:۱۶:۴۳
  اُرُسی و گره چینی ملایر؛ خفته در گره روزگار

  به گزارش خبرگزاری، اینجا هنرمندانش خاک را به هنر کیمیا می کنند و با سر انگشتانشان روح و طراوت می بخشند به زندگی انسان و نقشی ماندگار بر پیکر فرهنگ و هنر دیار هگمتانه حک می کنند. 

 • سم پاشی 80 درصد از روستاهای همدان عليه تب کریمه کنگو

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹     ۱۶:۱۱:۴۹
  سم پاشی 80 درصد از روستاهای همدان عليه تب کریمه کنگو

  امیرحسین نقی‌پور در گفت‌وگو با خبگزاری، با اشاره به خطر بیماری تب کریمه کنگو از اقدامات پیشگیرانه اداره دامپزشکی در خصوص این بیماری خبر داد و اظهار کرد:‌ تمام گوشت‌های قصابی‌ها دارای لیبل و مهر دامپزشکی است.

 • جلسه هماهنگي برگزاري جشنواره مبل و منبت شهرستان ملاير برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸     ۲۳:۲۶:۱۶
  جلسه هماهنگي برگزاري جشنواره مبل و منبت شهرستان ملاير برگزار شد

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري، ظهر روز دو شنبه، سعيد کتابي، معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در  اين جلسه اظهار داشت: برگزاري جشنواره مبل و منبت نيازمند همکاري و تعامل همه دستگاه هاي اجرايي شهرستان است.

 • آغاز شمارش معکوس برای معرفی بهتر شهر ملی مبل و منبت ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸     ۲۳:۰۳:۵۷
  آغاز شمارش معکوس برای معرفی بهتر شهر ملی مبل و منبت ملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ یدالله کریمی، رئیس هیات مدیره بازار مبل ملایر گفت: این جشنواره از 31 مرداد تا 7 شهریور در ملایر برگزار می شود.

 • رقص خشکسالی در باغ‌های همدان/ سیستم آبیاری نوین مدد برساند

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸     ۱۱:۱۶:۴۶
  رقص خشکسالی در باغ‌های همدان/ سیستم آبیاری نوین مدد برساند

  روزهای ابتدایی مردادماه سال ۹۷ است و به‌نوعی گرم‌ترین روزهای سال در استان همدان سپری می‌شود اما این روزهای گرم برای لب‌تشنه زمین سوزان تر از آن است که تصور کنیم.

 • زنگنه تنها شهر بدون کتابخانه همدان

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸     ۱۱:۰۹:۴۴
  زنگنه تنها شهر بدون کتابخانه همدان

  به گزارش خبرگزاری، در وضعیتی که برای دستیابی به قله های توسعه نباید هیچ فرصتی را برای اندوخت آگاهی و مطالعه از دست بدهیم، شایسته نیست حتی یک شهر هم بدون فضای کتابخانه ای باشد.

 • شاهد افزایش آمار اشتغال در همدان هستیم‌

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸     ۱۱:۰۴:۰۳
  شاهد افزایش آمار اشتغال در همدان هستیم‌

  صطفی قربانفر در گفت‌وگو با خبرگزاری،‌ اظهارکرد: در سال جاری استان سمنان رتبه اول و استان اردبیل رتبه دوم و استان همدان رتبه سوم را در کاهش نرخ بیکاری کسب کرده است.  

 • افتتاح فاز اول شهر زیرزمینی سامن/ برگزاري همایش دستکندها

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸     ۱۰:۵۹:۲۰
  افتتاح فاز اول شهر زیرزمینی سامن/ برگزاري همایش دستکندها

   ابراهیم جلیلی در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به برگزاری رویدادهای گردشگری 2018 در همدان اظهار کرد: در این زمینه در شهرستان ملایر نیز با حضور مسؤولان مربوطه جلسات مختلفی تشکیل شده است.

 • زمینه ازدواج آسان برای جوانان فراهم شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸     ۱۰:۵۴:۵۱
  زمینه ازدواج آسان برای جوانان فراهم شود

  به گزارش خبرگزاری، سعید کتابی روز یکشنبه در ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملایر اظهار داشت: برای فرهنگ سازی ازدواج آسان در بین خانواده ها و تغییر نگرش در بین جوانان برای گرایش به ازدواج باید تلاش کنیم.

 • «هستی مهدوی» اهل کجاست؟

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸     ۱۰:۴۹:۴۴
  «هستی مهدوی» اهل کجاست؟

  هستی مهدوی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: چِهل و پنج کیلومتر تا شهرم

   

 • اجرای 3 نمایش صحنه‌ای در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸     ۱۰:۴۳:۵۷
  اجرای 3 نمایش صحنه‌ای در ملایر

  غلامرضا جمالی‌زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به اجرای نمایش‌های مختلف توسط هنرمندان ملایری در سال جاری از اجرای سه نمایش صحنه‌ای در مردادماه امسال خبر داد.

 • تمرکز زدایی از مرکز استان اولویت فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷     ۱۲:۰۲:۴۵
  تمرکز زدایی از مرکز استان اولویت فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان

  به گزارش خبرگزاری، علیرضا درویش نژاد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در دیدار با امام جمعه ملایر با تأکید بر اینکه استان همدان در حوزه فلسفه و کلام، شعر وهنرهای نمایشی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد؛ افزود: همدان دارای نماد شناخته شده‌ای به نام ابن سینا است.

 • استقبال ديار كريم‌خان زند از «گل محمدي»

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷     ۱۱:۵۶:۲۱
  استقبال ديار كريم‌خان زند از «گل محمدي»

   به گزارش خبرگزاری، با توجه به بحران کم‌آبی در بخش کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی با برنامه‌‌ریزی‌های بلندمدت و ارائه تسهیلات پیشنهاد کشت‌های جایگزین و کم‌آب را به کشاورزان داده که کشت بسیاری از آن محصولات علاوه بر درآمدزایی برای کشاورزان می‌تواند در توسعه اقتصادی، ارزش افزوده و ارزآوری و صادرات محصولات کشاورزی نقش بسزایی داشته باشد.

 • غبارروبی و گلباران مزارمطهر شهدای گمنام شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷     ۱۱:۴۵:۰۹
  غبارروبی و گلباران مزارمطهر شهدای گمنام شهرستان ملایر

  به گزارش بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان ملایر، پنجشنبه 4مرداد ماه به مناسبت سالروز اقــامـه اوليــن نمازجـمــعه كــشور،غبــاروبـــي و گــلبـــاران مزارمطهـر شهداي گمنام امامزاده عبدالله شهرستان ملاير، با حضور برقراري امام جمعه، بيات رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي، كوليوند و سبزيني از شوراي اسلامي شهر، حمزه لويي مسئول دفتر آزاديخواه نماينده مردم، فراهاني فرمانده بسيج ادارات و مرادي و فرجي رئيس و معاون فرهنگي بنياد به مقام شامخ شهيدان اداي احترام نموده و سپس برمزار مرحوم ميرشاهولد امام جمعه سابق شهرستان حضور يافته و قرائت فاتحه نمودند.

 • تیم ملایر در صدر جدول لیگ تکواندو خردسالان منطقه 4 کشور

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷     ۱۱:۳۶:۲۶
  تیم ملایر در صدر جدول لیگ تکواندو خردسالان منطقه 4 کشور

  به گزارش خبرگزاری؛  غلامحسین اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر اظهار داشت: تیم تکواندو خردسالان شهید «صفرخانیان» شهرستان ملایر با کسب چهار امتیاز در صدر جدول لیگ تکواندو خردسالان منطقه 4 کشور قرار گرفت.

 • پایان عملیات اجرایی بهسازی و آسفالت راه زندان جدید ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶     ۲۳:۲۷:۴۵
  پایان عملیات اجرایی بهسازی و آسفالت راه زندان جدید ملایر

  به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، علیرضا صارمی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ملایر از اتمام عملیات اجرایی و بهسازی راه زندان جدید ملایر خبر داد.

 • پدر شهید به یاد فرزند ورزشکار شهیدش کیلومترها دوید

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶     ۲۳:۲۰:۵۷
  پدر شهید به یاد فرزند ورزشکار شهیدش کیلومترها دوید

  به گزارش بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان ملایر، در پایان مسیر تعیین شده(گلزار شهداي بهشت هاجر) از پدر شهید ساکی با حضور ابراهیمی فرمانده سپاه ناحيه ملایر، مرادي رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان ملایراستقبال شد.

 • بیش از 11 هزار تن گندم در ملایر خریداری شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶     ۲۳:۱۶:۵۵
  بیش از 11 هزار تن گندم در ملایر خریداری شد

  مهدی شیرزادی روز شنبه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: از این میزان خرید تاکنون سه هزار تن گندم خریداری شده در این شهرستان به سیلوهای استان همدان حمل شده است.

 • جسد جوان بروجردی از سد کلان بیرون کشیده شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶     ۲۳:۱۲:۲۳
  جسد جوان بروجردی از سد کلان بیرون کشیده شد

  نادر موسیوند روز شنبه در گفت و گو با خبرگزاریافزود: عصر روز جمعه این جوان 39 ساله برای شنا به محل این سد مراجعه کرده که دچارغرق شدگی می شود و تلاش های ماموران آتش نشانی ملایر برای پیدا کردن جسد وی با تاریک شدن هوا بی نتیجه می ماند.

 • مجوز کاوش در ۲۵ محوطه باستانی صادر شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶     ۱۱:۲۵:۳۲
  مجوز کاوش در ۲۵ محوطه باستانی صادر شد

  به گزارش خبرگزاری، مجوزهای کاوش در ۲۵ محوطه تاریخی در نامه‌هایی به مدیران کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان‌های مختلف و به امضای سیدمحمد بهشتی، رییس پژوهشگاه ابلاغ شد.

 • اعلام نتایج مسابقات کاراته استان همدان

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶     ۱۱:۱۵:۴۰
  اعلام نتایج مسابقات کاراته استان همدان

  به گزارش خبرگزاری؛ مسابقات کاراته استانی با 300 شرکت کننده  از شهرستان های ملایر ،کبودر اهنگ ،رزن ،قروه درجزین و نهاوند در خانه کاراته استان همدان برگزار شد .

 • آموزش 1400 نفر در مراکز فنی و حرفه‌ای ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶     ۱۱:۰۹:۵۴
  آموزش 1400 نفر در مراکز فنی و حرفه‌ای ملایر

  ناصر یاریاری در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به تاریخچه تاسیس سازمان فنی و حرفه‌ای در کشور اظهار کرد: این سازمان با حدود پنج دهه فعالیت با هدف ارائه آموزش‌های غیر رسمی و مهارتی  ایجاد شد و تا کنون نیز در راستای اشتغال و توسعه کشور و تامین نیروهای مورد نیاز بازار و واحدهای مختلف در کشور  گام برداشته است.

 • در بحث بهسازی روستاها کار نکرده زیادی داریم

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۵     ۱۲:۳۱:۵۰
  در بحث بهسازی روستاها کار نکرده زیادی داریم

  به گزارش خبرگزاری، حجت الاسلام احد آزادیخواه در آئین تکریم و معارفه فرماندار جدید شهرستان ملایر که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، احزاب و فعالین سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و اعضای شورای تأمین برگزار شد، با بیان اینکه در بحث بهسازی روستاها کار نکرده زیادی داریم، اظهارکرد: از فرماندار جدید ملایر انتظار می رود پاشنه کشیده و مجدانه در بحث اشتغال، توجه به واحدهای تولیدی و صنعتی و انتقال آب شرب شهر ملایر از سد کلان، وارد میدان عمل شود.

 • برداشت آلبالو از باغات ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۵     ۱۲:۲۰:۵۳
  برداشت آلبالو از باغات ملایر

  علی‌مروت امیری  امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 700 هکتار از باغات شهرستان ملایر زیر کشت آلبالو و گیلاس قرار دارد، اظهار کرد: از این میزان 500 هکتار زیر کشت آلبالو رفته که 484 هکتار آن بارور است.

 • «باب اله فتحی» فرماندار ویژه شهرستان ملایر شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴     ۲۰:۳۱:۲۶
  «باب اله فتحی» فرماندار ویژه شهرستان ملایر شد

  به گزارش خبرگزاری، وزیر کشور در حکمی «باب اله فتحی» را به سمت معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه شهرستان ملایر در استان همدان منصوب کرد.

 • کشف کالای قاچاق به ارزش 250 میليون ريال در ملاير

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴     ۲۰:۲۶:۵۶
  کشف کالای قاچاق به ارزش 250 میليون ريال در ملاير

  داود علی بخشی امروز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری در ملایر از کشف کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان ملایر با کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک و آن را متوقف کردند.

 • روند جذب اعتبارات اشتغال ملایر نامناسب است

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴     ۱۷:۳۶:۱۵
  روند جذب اعتبارات اشتغال ملایر نامناسب است

  به گزارش خبرگزاری، محمد کاظمی روز پنجشنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ملایر اظهار داشت: در شرایط سختی که کشور با آن درگیر و دولت تسهیلات بسیار خوبی را برای ایجاد اشتغال تخصیص داده است، درست نیست به جای حل مشکلات اشتغال جوانان، دنبال سنگ اندازی باشیم.

 • نظارت بر قیمت کالاها در بازار ملایر افزایش یابد

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴     ۱۰:۳۴:۲۲
  نظارت بر قیمت کالاها در بازار ملایر افزایش یابد

  به گزارش خبرگزاری، حسین فارسی روز چهارشنبه در نشست کمیسیون تنظیم بازار شهرستان ملایر اظهار داشت: با توجه به تلاش بی وقفه دولت در تنظیم و کنترل بازار، تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان باید پای کار باشند تا آرامش به بازار برگردد.

 • سواری پراید راکب موتورسیکلت را زیر گرفت

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳     ۱۶:۴۵:۳۷
  سواری پراید راکب موتورسیکلت را زیر گرفت

  سرهنگ رضا عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: انحراف به چپ نادرست سواری پراید عامل بروز این سانحه بوده است.

 • اولین یادواره شهدای گرانقدر عملیات رمضان فردا پنجشنبه با حضور سردار حاج قاسم سلیمانی و میزبانی 2شهید

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳     ۱۶:۳۹:۴۰
  اولین یادواره شهدای گرانقدر عملیات رمضان فردا پنجشنبه با حضور سردار حاج قاسم سلیمانی و میزبانی 2شهید

  به گزارش خبرگزاری، 2 سال از شروع جنگ تحمیلی می گذشت و رزمندگان اسلام برای دفاع از جان، مال و ناموس خود جوانمردانه می جنگیدند و صدای خمپاره و توپ و تانک در همه شهرها شنیده می شد همه نگران بودند اما رزمندگان حتی ذره ای شک به دل خود راه نمی دادند و می دانستند که نخواهند گذاشت حتی ذره ای از خاک وطن را به دست مزدوران و اشغالگران رژیم بعثی بیفتد.

 • برخورد قضایی با کشاورزان کشت کننده محصولات پر آب بر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳     ۱۶:۳۳:۴۸
  برخورد قضایی با کشاورزان کشت کننده محصولات پر آب بر
  به گزارش خبرگزاری، هم اکنون در بخش های کشاورزی ، صنعت و آشامیدن شهرستان ملایر سالانه ۳۲۹ میلیون متر مکعب آب مصرف می شود .
   
 • گمرک در زمینه صادرات مبل منبت ملایر ورود پیدا کند

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳     ۱۱:۱۷:۴۲
  گمرک در زمینه صادرات مبل منبت ملایر ورود پیدا کند

  حجت الاسلام و المسلمین احد آزادیخواه در گفت‌وگو با خبرگزاری، با تأکید بر اینکه گمرک باید در این زمینه صادرات مبل منبت به‌طور جدی ورود پیدا کند، افزود: این شهرستان با ثبت ملی منبت در آستانه یک تحول اقتصادی عظیم است.

 • برگزاری جشن ميلاد امام رضا(ع) در بقاع متبركه همدان

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳     ۱۱:۱۳:۲۸
  برگزاری جشن ميلاد امام رضا(ع) در بقاع متبركه همدان

  حجت‌الاسلام محمد کاروند در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به برنامه‌های جشن میلاد امام رضا(ع) در سطح بقاع متبرکه استان، اظهار کرد: برنامه استقبال از پرچم امام رضا روز چهارشنبه به مناسبت میلاد علی ابن موسی الرضا(ع) از ساعت 17 الی 19 در آستان شاهزاده محمد و علی (ع) شهر نهاوند برگزار خواهد شد.

 • اکران عمومی چهار نمایش در روز دوم جشنواره ملی تئاتر اهواز

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲     ۲۲:۰۹:۱۶
  اکران عمومی چهار نمایش در روز دوم جشنواره ملی تئاتر اهواز

  به گزارش خبرگزاری، چهار گروه نمایشی امروز سه شنبه آثار خود در قالب چشنواره ملی تئاتر اهواز به اجرا در می‌آورند.

 • مشکلی در جهت تامین ارز حجاح نداریم

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲     ۲۲:۰۲:۲۲
  مشکلی در جهت تامین ارز حجاح نداریم

  به گزارش خبرگزاری؛ محمد طوماسی سرپرست شعب بانک ملی در استان همدان با اشاره به آغاز توزیع ارز مسافرتی جهت حجاج بیت الله الحرام در استان همدان گفت: در سال جاری بانک ملی تنها بانک عامل در زمینه توزیع ارز  بین حجاج است.

 • دارو بیماران خاص باید هرچه زودتر تامین شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲     ۲۱:۵۳:۲۸
  دارو بیماران خاص باید هرچه زودتر تامین شود

  به گزارش خبرگزاری؛ علی اصغر ناظری پور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری همدان با بیان اینکه بهداشت عمومی و سلامت اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید مورد توجه جدی دستگاه های اجرایی قرار گیرد، افزود: خوشبختانه امنیت غذایی و سلامت اجتماعی شهرستان همدان وضعیت مطلوبی دارد و مسئولان اقدامات موثری را در این زمینه انجام داده اند.

 • موافقت وزیر کشور با تاسیس 7 دهیاری جدید در استان همدان

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲     ۲۱:۴۶:۲۹
  موافقت وزیر کشور با تاسیس 7 دهیاری جدید در استان همدان

  به گزارش خبرگزاری، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نامه ای به استاندار همدان با تاسیس ۷ دهیاری در روستاهای این استان موافقت کرد.

 • دیدار از خانواده‌های گران‌قدر شهدا در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲     ۲۱:۴۱:۵۳
  دیدار از خانواده‌های گران‌قدر شهدا در شهرستان ملایر

  به گزارش بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان ملایر، یکشنبه 31 تیرماه مرادي ريیس بنیادشهید امور ایثارگران شهرستان ملایر به اتفاق ابراهيمي فرمانده سپاه ناحيه ملاير، از خانواده معظم شهيدان مجيد مريوند، محمود نظري و محمد بحيرايي بنياد دیدار و دلجویی نمود.

 • کسب مدال برنز المپیاد مهارت از سوی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲     ۱۱:۵۱:۱۴
  کسب مدال برنز المپیاد مهارت از سوی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی ملایر

  به گزارش خبرگزاری، هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت به مدت 5 روز در 33 رشته در شهرستان کرج برگزار شد.

 • شمار بیمه شدگان تامین اجتماعی ملایر 6 درصد رشد یافت

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲     ۱۱:۴۷:۰۶
  شمار بیمه شدگان تامین اجتماعی ملایر 6 درصد رشد یافت

  محمدتقی نجارزاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: تعداد بیمه شدگان اصلی و تبعی زیر پوشش تامین اجتماعی در این شهرستان 130 هزار تن است و از خدمات این سازمان بهره مند می شوند.

 • گردهمایی معاونان فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور در همدان برگزار می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲     ۰۰:۳۲:۲۶
  گردهمایی معاونان فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور در همدان برگزار می‌شود

  به گزارش خبرگزاری، اکبر اسدی  ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه با گرامیداشت دهه کرامت و 38سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی اظهار داشت: گرد‌همایی معاونین فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور در 3و 4مرداد با حضور دکتر طیبی،  معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی و مدیرکل فرهنگی این مجموعه، مدیر عاملان خبرگزاری ایسنا و ایکنا برگزار می‌شود.

 • اعلام نتایج مسابقات هیات کونگ فو و هنرهای رزمی، قهرمانی استان

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲     ۰۰:۲۶:۲۸
  اعلام نتایج مسابقات هیات کونگ فو و هنرهای رزمی، قهرمانی استان

  به گزارش خبرگزاری؛ مسابقات قهرمانی استان انتخابی تیم هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان همدان در بخش آقایان رده سنی نونهالان و نوجوانان به میزبانی شهر فامنین و ماماهان در سالن ورزشی امام علی(ع) برگزار شد .

 • احداث تصفیه خانه ۱۷ واحد تولید کشمش در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲     ۰۰:۲۲:۲۶
  احداث تصفیه خانه ۱۷ واحد تولید کشمش در ملایر

  مجید شعبانلو در گفتگو با خبرگزاری، از احداث تصفیه خانه ۱۷ واحد تولید کشمش در ملایر خبر داد.

 • معرفی برگزیدگان دومین جشنواره مونولوگ و نمایشنامه خوانی ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱     ۲۳:۱۹:۵۶
  معرفی برگزیدگان دومین جشنواره مونولوگ و نمایشنامه خوانی ملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ جمالی زاده، مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر در آئین اختتامیه این جشنواره که با نکوداشت غلامرضا خورشیدی، پیشکسوت فقید تئاتر ملایر و با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان در سالن آمفی تئاتر مرکز آموزش هنر ملایر برگزار شد، گفت: برگزاری موفق این جشنواره در دو سال متوالی، حاکی از توان بالای شهرستان و مجموعه هنرمندان نمایش است.

 • بانوان در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱     ۲۳:۱۵:۴۷
  بانوان در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند

  به گزارش خبرگزاری، زهرا فراهانی روز دوشنبه در کارگروه زنان و خانواده ملایر اظهار داشت: امروز جامعه به ویژه نسل جوان و خانواده ها درگیر آسیب های اجتماعی همچون اعتیاد و طلاق هستند که باید برای پیشگیری و مقابله به طور جدی ورود پیدا کنیم.

 • اهدای تنديس حمايت از حقوق مصرف‌کنندگان به 16 واحد

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱     ۱۱:۰۰:۰۰
  اهدای تنديس حمايت از حقوق مصرف‌کنندگان به 16 واحد

  مهدی بیات در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به اینکه انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ملایر از سال 90 فعالیت خود را شروع کرده است، اظهار کرد: این انجمن در حال حاضر 200 نفر عضو دارد.

 • مدیرکل زندان های همدان از ایجاد مکان های جدید اشتغال و حرفه آموزی برای مددجویان زندان ملایر خبر داد

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱     ۱۰:۵۳:۵۱
  مدیرکل زندان های همدان از ایجاد مکان های جدید اشتغال و حرفه آموزی برای مددجویان زندان ملایر خبر داد

  حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان در کارگروه تخصصی مسئولان اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان از ایجاد مکان های جدید اشتغال و حرفه آموزی برای مددجویان زندان ملایر خبر داد .

 • مرمت موزه لطفعلیان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۲۱:۰۶:۱۵
  مرمت موزه لطفعلیان ملایر

   ابراهیم جلیلی در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه گردشگری شهرستان ملایر اظهار کرد: وجود جاذبه‌های تاریخی و تفریحی شهرستان ملایر فرصت مناسبی برای جذب گردشگران در رویداد «همدان، 2018» خواهد بود.

 • کیش برای هنرمندان صنایع دستی گران است

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۲۱:۰۱:۵۵
  کیش برای هنرمندان صنایع دستی گران است

  به گزارش خبرنگار مهر،  پویا محمودیان معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی در نشست کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی که عصر روز 31 تیر ماه در محل اتاق بازرگانی برگزار شد، گفت: از بهمن ماه سال گذشته بررسی شهرهای ملی و جهانی صنایع دستی را آغاز کرده ایم و استان ایلام یکی از ۷ شهر ملی بود که به عنوان شهر ملی گلیم نقش برجسته معرفی شد. ما طی مراسمی لوح شهر ملی گلیم نقش برجسته را تقدیم مسئولان این شهر خواهیم کرد. شهرهای ملی قبل از شهرهای جهانی مطرح می شوند. امیدواریم مسئولان استان طوری رفتار کنند که پرونده ایلام را برای ثبت جهانی به شورای جهانی صنایع دستی ارسال کنیم. وقتی شهری به عنوان شهر ملی معرفی می‌شود تبلیغات برای آن بسیار حائز اهمیت است و باعث خواهد شد که این شهر بیشتر دیده شود. به عنوان مثال شهر ملایر پس از آنکه تبلیغات گسترده ای در حوزه مبلمان انجام داد ۴۰۰ میلیارد تومان در حوزه فروش منبت و مبلمان درآمد داشت. استاندار همدان می گفت که من چندین بار صفرهای این عدد را شمرده ام و باور نمی کردم که چنین درآمدی نصیب ملایر شود.

 • کشف کالای قاچاق 300 ميليون ريالی در ملاير

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۲۰:۴۶:۵۶
  کشف کالای قاچاق 300 ميليون ريالی در ملاير

  داوود علی بخشی امروز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری در ملایر از کشف کالای قاچاق میلیونی در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: مأموران مبارزه با جرایم اقتصادی با کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به این شهرستان به یک دستگاه خودروی وانت مشکوک و آن را متوقف کردند.

 • افزایش 55 درصدی خرید گندم در همدان

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۲۰:۴۰:۵۱
  افزایش 55 درصدی خرید گندم در همدان

  به گزارش خبرگزاری، شهرام پرورش ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استان همدان دارای بیش از یکصد بهره‌بردار یکی از قطب‌های کشاورزی کشور است، اظهار کرد: با وجود وسعت 1.2 درصدی و جمعیت 2.4 درصدی استان همدان سالانه 4.5 درصد از محصولات کشاورزی کشور را تولید می‌کند که ارزش افزوده این محصولات کشاورزی 3.4 درصد است.

 • 47 کیلوگرم انواع مواد مخدر در همدان کشف شد/ انجام 37 طرح پاکسازی

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۲۰:۳۵:۴۷
  47 کیلوگرم انواع مواد مخدر در همدان کشف شد/ انجام 37 طرح پاکسازی

  به گزارش خبرگزاری، هادی نجاریان پیش از ظهر امروز در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان، با اشاره به عملکرد چهار ماهه پلیس مبارزه مواد مخدر شهرستان، اظهار کرد: 24 کیلوگرم تریاک، 9.5 کیلوگرم هروئین، 325 گرم حشیش، 380 گرم شیشه و 15 کیلوگرم سایر مواد در این مدت کشف شده است.

 • بیش از 14 میلیون تن کالا از گمرک ملایر صادر شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۲۰:۳۰:۰۳
  بیش از 14 میلیون تن کالا از گمرک ملایر صادر شد

  جمال خشوعی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: این میزان صادرات از نظر وزنی 27 درصد صادرات استان همدان را به خود اختصاص داده است.

 • آموزش لازمه ورود به بازار رقابت جهانی مبل و منبت است

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۲۰:۲۴:۵۶
  آموزش لازمه ورود به بازار رقابت جهانی مبل و منبت است

  به گزارش خبرگزاری، حجت الاسلام احد آزادیخواه روز یکشنبه در نشست با انجمن مبل و منبت ملایر و بررسی مشکلات این حوزه افزود: در حوزه هایی همچون بسته بندی، رنگ آمیزی، پارچه و طراحی مبل و منبت، آموزش یکی از گام های ضروری این صنعت است.

   

 • پلمب ۱۲ واحد آلاینده سیلیس کوبی در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۲۰:۲۱:۱۹
  پلمب ۱۲ واحد آلاینده سیلیس کوبی در ملایر

  مجید شعبانلو در گفتگو با خبرگزاری گفت: همزمانی فعالیت و مجاورت فیزیکی سیلیس کوبی ها در ملایر موجب خروج مقادیر زیادی ذرات سیلیس به هوا و ایجاد معضلات فراوان بهداشتی و محیط زیستی و آلودگی منطقه شده است.

 • یادی از آیت‌الله احمدی در جایزه کتاب سال

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۲۰:۱۷:۳۳
  یادی از آیت‌الله احمدی در جایزه کتاب سال

  به گزارش خبرگزاری، به گفته حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی مهدوی‌راد، دبیر علمی جایزه کتاب سال، یکی از بخش‌های ویژه آئین تجلیل از صاحبان 45 اثر شایسته تقدیر سی‌وچهارمین دوره جایزه کتاب سال، نکوداشت آیت‌الله احمد احمدی، عضو فقید شورای عالی انقلاب فرهنگی است. 

 • برگزاری جشنواره ماهیگیری در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۱۱:۵۴:۵۸
  برگزاری جشنواره ماهیگیری در شهرستان ملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ ونایی، معاونت اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایربیان کرد: جشنواره بزرگ ماهیگیری با قلاب به مناسبت روز جهانی نه به پلاستیک به همت شورای شهر ,شهرداری و همکاری ادارره ورزش وجوانان , هیئت همگانی و اداره شیلات شهرستان ملایر در دریاچه زیبای کوهسار این شهرستان برگزار شد.

 • نورپردازی شهرزیرزمینی«سامن»و«ارزانفود» بااستفاده از انرژی خورشیدی

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۱۱:۴۹:۴۰
  نورپردازی شهرزیرزمینی«سامن»و«ارزانفود» بااستفاده از انرژی خورشیدی

  علی مالمیر در گفتگو با خبرگزاری، از آغاز نورپردازی شهر زیرزمینی «سامن» و «ارزانفود» با بهره گیری از انرژی خورشیدی هم زمان با برگزاری رویدادهای بین المللی گردشگری همدان ۲۰۱۸ خبر داد.

 • كارسازی كه بيكار می‌كند!/ هنر دست در حاشيه

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۱۱:۳۷:۳۱
  كارسازی كه بيكار می‌كند!/ هنر دست در حاشيه

  به گزارش خبرگزاری، سال 95 بود که با تلاش‌ فعالان عرصه مبل و منبت و به برکت دست هنرمندان حکاکان هنر چوب ملایر، عنوان شهر ملی مبل و منبت ایران به این شهرستان داده شد.

 • اردوی جهادی نقطه شروع آگاهی از مشکلات مردم است

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰     ۱۴:۵۲:۳۹
  اردوی جهادی نقطه شروع آگاهی از مشکلات مردم است

  امین ترابی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر در گفتگو با خبرگزاری گفت: همه ساله با توجه به فراغت از تحصیل اکثر دانشجویان در فصل تابستان، اردو‌های جهادی با هدف کمک رسانی به مناطق محروم کشور و کاهش مشکلات معیشتی و همچنین آشنایی قشر دانشجو با مشکلات مردم برگزار می‌شود.

   

 • کنسرت موسیقی سنتی «همراز» در تویسرکان

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰     ۱۴:۴۵:۵۰
  کنسرت موسیقی سنتی «همراز» در تویسرکان

  به گزارش خبرگزاری؛ به همت آموزشگاه موسیقی چکاوک و برای نخستین بار اجرای صحنه ای موسیقی سنتی گروه همراز با حضور استاد حسین پرنیا در تویسرکان اجرا می شود.

 • ديدار و نشست سرمايه گذاران بخش خصوصي با معاون سياسي اجتماعي فرمانداري

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹     ۲۱:۱۸:۲۴
  ديدار و نشست سرمايه گذاران بخش خصوصي با معاون سياسي اجتماعي فرمانداري
  به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز پنجشنبه، سعيد کتابي، معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در نشست با سرمايه گذاران بخش خصوصي که با حضور معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري برگزار شد، اظهار داشت: شهرستان ملاير ظرفيت ها و پتانسيهاي زيادي را براي سرمايه گذاري دارد.
 • رواج بدعت‌های غلط در زندگی مردم با سبک زندگی دینی منافات دارد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹     ۲۱:۱۱:۲۷
  رواج بدعت‌های غلط در زندگی مردم با سبک زندگی دینی منافات دارد

  به گزارش خبرگزاری، حجت‌الاسلام محمدباقر برقراری ظهر امروز در همایش تجلیل از خادمان و هیات امنای امامزادگان و بقاع متبرکه در امامزاده عبدالله(ع) ملایر ضمن تبریک دهه کرامت و پنجم ذی‌العقده اظهار کرد: تعظیم و تجلیل از امامزادگان تنها نباید به یک روز ختم شود بلکه همیشه ایام باید مقام امامزادگان بزرگ و گرامی داشته شود.

 • اجاره رفتن اراضی کشاورزی در ملایر، ذخایر آبی را بحرانی کرده است

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹     ۲۱:۰۵:۴۹
  اجاره رفتن اراضی کشاورزی در ملایر، ذخایر آبی را بحرانی کرده است

  به گزارش خبرگزاری؛حجت الاسلام احد آزادیخواه در گفتگوبا خبرنگار نافع،با اشاره به اینکه وجود چاه‌های غیر مجاز یکی از مشکلاتی است که در سراسر کشور وجود دارد اظهار کرد: طبق وعده استاندار همدان  قرار شد که راهکاری برای وجود چاه‌های غیر مجاز در شهرستان ملایر ارائه شود.

 • همدان قهرمان مسابقات چوب کشی کشور

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹     ۲۱:۰۱:۱۹
  همدان قهرمان مسابقات چوب کشی کشور

  به گزارش خبرگزاری، تیم های مرکزی و مازندران هم دوم و سوم شدند.

 • ایجاد میز خدمت در ادارات

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹     ۱۲:۲۴:۲۸
  ایجاد میز خدمت در ادارات

  به گزارش خبرگزاری، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر با حضور در میز خدمت این اداره مشکلات و درخواست های مردم را بررسی کرد.

 • بهره‌مندی یک هزار نفر از گفتمان‌های دینی حجاب در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹     ۱۲:۲۰:۰۱
  بهره‌مندی یک هزار نفر از گفتمان‌های دینی حجاب در ملایر

  حجت‌الاسلام حسین گروسی در گفتگو با خبرگزاری، از بهره مندی بیش از یکهزار نفر از گفتمان‌های دینی که به مناسبت هفته حجاب و عفاف در شهرستان ملایر برگزار شد، خبر داد.

 • آرامگاه یوشع بن نوح

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹     ۱۲:۱۵:۵۵
  آرامگاه یوشع بن نوح

  آرامگاه یوشع بن نوح (پیامبر یهود) در نزدیکی ملایر در دامنه باغات روستای سیاه کمر ساخته شده است.

 • آغاز طرح توسعه کارخانه قند شهر سامن

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹     ۱۲:۰۷:۴۲
  آغاز طرح توسعه کارخانه قند شهر سامن

  به گزارش خبرگزاری، این طرح در شهرک صنعتی این شهر و در زمینی به مساحت ۷۲۰ مترمربع و ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برگزار می شود.

 • روزانه ۱۴۴۰ لیتر آب از سد اکباتان خارج می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸     ۱۰:۰۱:۳۴
  روزانه ۱۴۴۰ لیتر آب از سد اکباتان خارج می‌شود

  منصور ستوده در گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار داشت: در حال حاضر مقدار ذخیره سد اکباتان 28 میلیون و 500 هزار مکعب معادل 83 درصد حجم آن است که در مدت مشابه سال گذشته 28 میلیون و 660 هزار مترمکعب معادل 85 درصد بوده است.

 • ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی و فعالیت‌ بشردوستانه در ملاير

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۲۳:۵۹:۴۶
  ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی و فعالیت‌ بشردوستانه در ملاير

  منظر طاهری در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به اینکه برنامه‌های اوقات فراغت هلال احمر ملایر همه ساله همزمان با ایام تابستان اجرایی می‌شود اظهار کرد: این برنامه‌ها امسال با عنوان «شوق رویش» و با شعار «جوانی، جنبش، نشاط اجتماعی» با هدف جذب نوجوانان و جوانان در فعالیت‌های بشردوستانه، عام‌المنفعه، امدادی و ترویج و توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی، کارآفرینی و توانمندسازی هر چه بیشتر اعضا در شعب هلال احمر در حال اجراست.

 • پرداخت 37 میلیون تومان کمک‌هزینه ازدواج در ملاير

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۲۳:۵۴:۲۶
  پرداخت 37 میلیون تومان کمک‌هزینه ازدواج در ملاير

  محمدتقی نجارزاده در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی با بیش از نیم قرن سابقه بزرگترین نهاد حمایتی بیمه‌ای کشور است اظهار کرد: سرمایه اصلی این سازمان متعلق به کارگرانی است که چرخه‌ اقتصادی کشور را با تلاش شبانه‌روزی خود می‌چرخانند و این سازمان به عنوان چتری در برابر ناملایمات اقتصادی و اجتماعی جامعه از این قشر حمایت می‌کند.

 • تجلیل از خادمان و هیات امنای امامزادگان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۲۳:۴۹:۴۳
  تجلیل از خادمان و هیات امنای امامزادگان ملایر

  ابراهیم حسین‌خانی در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به  اینکه در شهرستان ملایر 46 امامزاده و بقعه متبرکه وجود دارد اظهار کرد: بیش از 10 امامزاده از این تعداد جزء بقاع متبرکه شاخص و معروف در ملایر هستند.

 • ۸ کانون خادم‌یاری تخصصی برای کمک به نیازمندان راه‌اندازی می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۱۸:۱۸:۳۸
  ۸ کانون خادم‌یاری تخصصی برای کمک به نیازمندان راه‌اندازی می‌شود

  به گزارش خبرگزاری، روح‌الله عروجی ظهر امروز با گرامیداشت دهه کرامت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه‌های گرامیداشت دهه کرامت از ولادت حضرت معصومه(ع) تا ولادت باسعادت امام رضا(ع) با محوریت خدمت کریمانه برگزار می‌شود.

 • پيگيری رفع تصرف موقوفه شاهزاده حسين(ع) از بانك ملی/ خبرهای خوشی در راه است

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۱۸:۱۰:۰۷
  پيگيری رفع تصرف موقوفه شاهزاده حسين(ع) از بانك ملی/ خبرهای خوشی در راه است

  به گزارش خبرگزاری، حجت‌الاسلام محمد کاروند ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به روز تجلیل از امامزادگان اظهار کرد: برخی از امامزادگان استان مانند شاهزاده حسین(ع) شجره‌نامه قوی دارند.

 • بزرگداشت امامزادگان در 43 بقعه همدان برگزار می شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۱۸:۰۶:۵۶
  بزرگداشت امامزادگان در 43 بقعه همدان برگزار می شود

  به گزارش خبرگزاری، حجت الاسلام محمد کاروند روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: دهه کرامت امسال به عنوان 'خدمت کریمانه به رسم اهل بیت(ع)' نامگذاری شده است و برنامه هایی نظیر مداحی، سخنرانی و مولودی خوانی در این 43 بقعه متبرکه برگزار می شود.

 • تجليل و تقدیر از نفرات برتر قرآني شهرستان ملاير

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۱۸:۰۱:۴۷
  تجليل و تقدیر از نفرات برتر قرآني شهرستان ملاير

  به گزارش بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان ملایر، سه شنبه 26تیرماه مراسم تجليل وتقدیراز نفرات برتر قرآني دردفترريیس بنياد شهید وامورایثرگران شهرستان ملایر برگزارشد. در اين مراسم مرادي ريیس بنياد بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان ملایر ضمن تبريك و تهنيت به اين عزيزان خواستار حضور هرچه بيشتر و كسب رتبه هاي برتر در سطح كشوري براي آنان بود.

 • انهدام باند سارقان منزل در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۱۷:۵۷:۲۸
  انهدام باند سارقان منزل در ملایر

  به گزارش نافع، سرهنگ "رضا زارعي" در تشريح اين خبر گفت : در پي وقوع سرقت هاي متعدد منزل در سطح شهر ملاير ، شناسايي و دستگيري سارقان در دستور ماموران پليس آگاهي قرار گرفت .

 • کاهش صادرات کشمش در همدان

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۱۰:۳۳:۴۳
  کاهش صادرات کشمش در همدان

  به گزارش خبرگزاری، جمال خشوعی مدیرکل گمرک استان همدان بیان کرد: 5 میلیون و 271 هزار و 978 دلار کشمش از گمرک همدان به سایر کشورها صادر شده که 4 میلیون و 553 هزار و 352 وزن داشته است.

 • تجهیز سیلیس کوبی ها به سیستم غبارگیر و بک فیلتر

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶     ۲۳:۱۴:۲۲
  تجهیز سیلیس کوبی ها به سیستم غبارگیر و بک فیلتر

  به گزارش خبرگزاری، برداشت غیر اصولی و ضعف سیستم واحدهای سیلیس کوبی در شهرستان ملایر موجب ایجاد خطرات و مشکلات جدی برای کارکنان این واحدها و از طرفی ساکنان مناطق درگیر با این صنعت شده است.

 • مسابقات هندبال امید های دختر کشور / میزبان در رده نخست برترین های روز سوم

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶     ۲۲:۵۲:۳۴
  مسابقات هندبال امید های دختر کشور / میزبان در رده نخست برترین های روز سوم

  به گزارش خبرگزاری؛ در سومین روز از نخستین دوره مسابقات هندبال قهرمانی امیدهای کشور در بخش بانوان که با حضور 15 تیم به میزبانی اصفهان در حال برگزاری است تیم فارس 10 بر صفر مقابل شاهین شهر پیروز میدان شد، همدان 23 بر 25 بازی را به بوشهر واگذار کرد،اصفهان 28 بر 17 مقابل ملایر به پیروزی رسید،آذربایجان غربی 6 بر 15 مقابل تهران مغلوب شد،البرز 26 بر 23سنندج را از پیش رو برداشت وقم 24 بر 15 برابر گچساران به برترین دست یافت.

 • تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان ملایری پرداخت شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶     ۱۵:۵۳:۳۳
  تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان ملایری پرداخت شد

  به گزارش خبرگزاری حجت الاسلام حمید تکلو روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این رقم تسهیلات برای 238 طرح اشتغالزایی به خانواده های زیر پوشش پرداخت و اشتغال ایجاد شد.

 • اشتغال ۲۰۰ کارگر در واحد ذوب شرکت فولاد آلیاژی ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶     ۱۵:۴۱:۵۴
  اشتغال ۲۰۰ کارگر در واحد ذوب شرکت فولاد آلیاژی ملایر

  به گزارش خبرگزاری،  واحد ذوب شرکت فولاد آلیاژی ملایر پس از ۶ سال تعطیلی دوباره شروع به کار کرد. 

 • بهره‌مندی 8 هزار ملایری از خدمات بهزیستی

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶     ۱۵:۳۸:۰۹
  بهره‌مندی 8 هزار ملایری از خدمات بهزیستی

  به گزارش خبرگزاری، حجت‌الاسلام حمید تکلو صبح امروز در جمع خبرنگاران در ملایر با اشاره به اینکه بهزیستی شهرستان ملایر در راستای خدمات‌دهی مطلوب به جامعه هدف تلاش کرده است؛ اظهار کرد: در حال حاضر 8 هزار و 500 نفر از خدمات بهزیستی ملایر بهره‌مند هستند.

 • پرداخت بیش از یک‌میلیارد تومان به مستمری‌بگیران

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶     ۱۵:۳۴:۲۳
  پرداخت بیش از یک‌میلیارد تومان به مستمری‌بگیران

  به گزارش خبرگزاری، تورج استاجلو پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به هفته تامین اجتماعی اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی یک سازمان خدمات‌رسان با وظیفه مشخص در راستای حمایت از کارگران و کارفرمایان و تامین آینده‌ای بهتر برای افراد زیر پوشش بوده و تاکنون نیز با شفاف‌سازی به دور از حاشیه  به وظیفه خود به عمل کرده است.

 • رئیس محیط زیست ملایر: یک واحد آلاینده در ملایر ۱۸ میلیون ریال جریمه شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶     ۱۵:۳۰:۴۶
  رئیس محیط زیست ملایر: یک واحد آلاینده در ملایر ۱۸ میلیون ریال جریمه شد

  مجید شعبانلو در گفتگو با خبرگزاری افزود: یک واحد آلاینده هوا در ملایر توسط دادگاه تجدیدنظر استان همدان به پرداخت ۱۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

 • از حوزه علمیه بروجرد تا انتشارات سمت

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶     ۱۵:۱۸:۵۲
  از حوزه علمیه بروجرد تا انتشارات سمت

  آنچه پیش‌رو دارید گفت‌وگوی دکتر مسعود فکری و مهندس محمد کاردان با دکتر احمد احمدی است که تلاش دارد عالمی را معرفی کند که معرفت‌آموزی را از حوزه‌های علمیه آغاز کرد و پس از طی پله‌های رفیع حکمت و معرفت اسلامی و همراهی استادانی چون علامه طباطبایی، به این مهم بسنده نکرد و عطش دانش‌اندوزی، او را به دانشگاه تهران و تحصیل و تدریس فلسفه در عالی‌ترین سطوح دانشگاهی کشاند. شرح زندگی و ورق‌زدن کارنامه علمی‌اش از زبان خودش نکات قابل‌تأمل و بس خواندن دارد.

   

 • شاگردان، بخوبی استادیش را پاس داشتند

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶     ۱۵:۰۹:۱۳
  شاگردان، بخوبی استادیش را پاس داشتند

  مرگ هر کدام از افراد جامعه برای آن جامعه یک چالش است و اگر آن فرد از سرمایه‌ اجتماعی بیشتری برخوردار باشد، این چالش بزرگ‌تر هم می‌شود. درگذشتِ حجت‌الاسلام دکتر احمد احمدی که فیلسوف، فقیه، مترجم، استاد و در یک کلمه انسان ‌وارسته و فرهیخته‌ای بود، برای ما و بویژه برای جامعه‌ علمی ما یک چالش بزرگ است که «لا یسدها شئٌ.» در میان کسانی که افتخار دوستی و همکاری با استاد دکتر احمدی را داشته‌اند، احتمالاً من کمترین شایستگی را دارم که روایتگر فضایل ایشان باشم؛ اما به پاس زمان کوتاه ولی عمیقاً تأثیرگذاری که با ایشان همکاری داشته‌ام، پسندیده دیدم که نکوداشت خود را در شمایل این یادداشت کوتاه منتشر کنم.

 • مخبری صادق از جمع ارباب عمائم

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶     ۱۴:۵۳:۳۷
  مخبری صادق از جمع ارباب عمائم

  وقتی روزنامه ایران از من خواست در چهلمین روز درگذشت دوست نازنینم، دکتر احمد احمدی، به یاد او مطلبی بنویسم، ‌یادم آمد که در حدود دو سال پیش در مجلسی که از سوی «مجمع عالی حکمت اسلامی» در قم برای بزرگداشت او برپا شده بود سخنرانی کرده‌ام و متن ویرایش ‌شدة آن سخنرانی را دراختیار دارم. مناسب دیدم که همان متن را تقدیم خوانندگان روزنامه کنم.

   

   

 • جلسه کميته مناسب سازي شهرستان ملاير برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵     ۲۰:۳۶:۵۷
  جلسه کميته مناسب سازي شهرستان ملاير برگزار شد

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري، روز دوشنبه، حسين فارسي، معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري ويژه شهرستان ملاير در  اين جلسه ضمن تبريک ولادت حضرت معصومه (سلام الله عليها)، اظهار داشت: بايد به نحوي برنامه ريزي نماييم تا همه افراد جامعه بتوانند از امکانات و منابع موجود به طور يکسان استفاده نمايند.

 • حضور رئیس و جمعی از کارکنان بیمارستان امام حسین (ع) ملایر در طرح پاکسازی جاده بهشت هاجر

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵     ۲۰:۳۳:۲۸
  حضور رئیس و جمعی از کارکنان بیمارستان امام حسین (ع) ملایر در طرح پاکسازی جاده بهشت هاجر

  رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اظهار داشت: به دلیل افزایش آلودگی های محیط زیستی با زباله های پلاستیکی تلاش کردیم تا باتفاق جمعی از کارکنان این بیمارستان باتفاق کارکنان شهرداری، آموزش و پرورش و مهندسان بهداشت محیط و حرفه ای در پاکسازی محیط زیست شرکت کرده و سهمی در آن داشته باشیم .

 • انجام عمل‌های سرپایی در اورژانس جدید بیمارستان آتیه همدان

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵     ۲۰:۱۰:۴۰
  انجام عمل‌های سرپایی در اورژانس جدید بیمارستان آتیه همدان

  علیرضا صفری در گفت‌وگو با خبرگزاری، به اقدامات صورت گرفته در بیمارستان آتیه همدان طی چند سال اخیر پرداخت و اظهار کرد: بیمارستان 256 تختخوابی بیمارستان آتیه وابسته به سازمان تامین اجتماعی طی 25 تیرماه سال 75 بهره‌برداری شد.

   

 • بهره برداری از سه طرح همزمان تامین اجتماعی در استان همدان

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵     ۲۰:۰۶:۳۳
  بهره برداری از سه طرح همزمان تامین اجتماعی در استان همدان

  به گزارش خبرگزاری؛ عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان رزن، از اردیبهشت سال گذشته در زمینی به مساحت ۵ هزار متر مربع و در دو طبقه آغاز شد.

 • واحد ذوب فولاد آلیاژی ملایر به چرخه تولید بازگشت

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵     ۲۰:۰۰:۲۲
  واحد ذوب فولاد آلیاژی ملایر به چرخه تولید بازگشت

  به گزارش خبرگزاری، این شرکت که از سال 83 فعالیت خود را آغاز کرده بود، از سال 87 و 88 به دلیل نوسانات قیمت در بازار آهن به حالت نیمه تعطیل درآمد و پس از آن به دلیل مشکلاتی همچون نقدینگی، نبود سرمایه در گردش، پرداخت نکردن یارانه به بخش صنعت و مسایل مدیریتی 6 سال به طور کامل تعطیل شد.

   

 • پس از ۲ سال تاخیر، باقیمانه یارانه خرید کشمش باغداران ملایری پرداخت می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵     ۱۱:۲۵:۵۷
  پس از ۲ سال تاخیر، باقیمانه یارانه خرید کشمش باغداران ملایری پرداخت می‌شود

   حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به تولید بالای انگور و‌ کشمش در شهرستان ملایر و اینکه در دو سال گذشته قیمت این ‌محصول کاهش چشمگیری داشت، اظهار داشت:  با توجه به زیاد بودن تولید محصول، نمایندگان شهرستان به دنبال پیگیری دریافت یارانه خرید کشمش بودند.

 • افنتاح 2 طرح خدماتی و رفاهی در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴     ۲۳:۵۶:۲۴
  افنتاح 2 طرح خدماتی و رفاهی در ملایر

  حجت‌ الاسلام حمید تکلو در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به اینکه در حال حاضر 8 هزار و 500 نفر از خدمات بهزیستی ملایر بهره‌مند هستند اظهار کرد: این خدمات در بخش‌های مختلف به مددجویان ارائه می‌‍شود.

   

 • بازدید از کارخانه ذوب آهن و بررسی مشکلات

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴     ۲۳:۵۳:۱۳
  بازدید از کارخانه ذوب آهن و بررسی مشکلات

  به گزارش خبرگزاری، آقای کاظمی نماینده مردم ملایر با اشاره به تعطیلی این کارخانه در سالهای ۹۲ تا ۹۵ ، مهمترین علت تعطیلی این کارخانه را سوء مدیریت ، فرسودگی تجهیزات و بدهی سنگین به بانکها عنوان کرد و گفت: با پیگیری مسئولین شهرستان و استان این کارخانه دوباره به چرخه تولید و اشتغال برگشت.

 • آغاز نخستین دوره مسابقات هندبال قهرمانی امید‌های دختران کشور

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴     ۲۳:۴۶:۳۳
  آغاز نخستین دوره مسابقات هندبال قهرمانی امید‌های دختران کشور

  به گزارش خبرگزاری به نقل از هیات هندبال استان اصفهان، در روز نخست این مسابقات تیم فارس 23بر10 بوشهر را شکست داد، شاهین شهر با نتیجه 29بر13 از همدان شکست خورد، اصفهان با نتیجه 24بر18 بر تهران غلبه کرد، ملایر با نتیجه 26بر4 برآذربایجان پیروز شد، کرمان 20بر15 سنندج را شکست داد، قم 20بر16 فولاد مبارکه سپاهان را برد و قزوین بانتیجه 23بر15 گچساران را شکست داد.

 • کشف 20 فقره انواع سرقت در ملاير

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴     ۲۳:۳۲:۲۲
  کشف 20 فقره انواع سرقت در ملاير

  داوود علی‌بخشی امروز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری، از کشف 20 فقره انواع سرقت طی 72 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در راستای مقابله با مجرمان و سارقان طی سه مرحله طرح ضربتی توسط مأموران، سه نفر سارق لوازم و قطعات داخل خودرو شناسائی و دستگیر شدند.

 • 1222 شغل برای مددجویان بهزیستی همدان ایجاد شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴     ۲۳:۲۵:۵۹
  1222 شغل برای مددجویان بهزیستی همدان ایجاد شد

  حمیدرضا الوند روز یکشنبه در جمع خبرگزاری افزود: ایجاد اشتغال و خودکفایی اقشار زیر پوشش، هدف نهایی از فعالیت های سازمان بهزیستی است و امسال نیز تعهد شده که یک هزار و 580 شغل برای جامعه هدف این سازمان ایجاد شود.

 • دانشجوی طلایی؛ طرحی که دانشجویان را توانمند می‌کند/ دانشگاه آزاد ملایر به دنبال تحقق دانشگاه نسل سوم

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴     ۲۳:۲۰:۱۲
  دانشجوی طلایی؛ طرحی که دانشجویان را توانمند می‌کند/ دانشگاه آزاد ملایر به دنبال تحقق دانشگاه نسل سوم

  عباس ملک‌حسینی، رئیس دانشگاه آزاد ملایر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری گفت: طرح «دانشجوی طلایی» در دانشگاه ملایر به اجرا درمی آید. در این طرح  تمامی کارگاه‌ها و دوره‌های مورد نیاز دانشجو بخصوص دوره‌های پیشرفته زبان انگلیسی در خود دانشگاه برای دانشجویان برگزار می‌شود تا دانشجو در زمانی که فارغ التحصیل شده و آماده ورود به بازار کار شد، مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار را فراگرفته باشد.

 • ۱۳ رأس گوسفند در برخورد قطار در محور اراک - ملایر با گله تلف شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴     ۲۳:۱۴:۳۰
  ۱۳ رأس گوسفند در برخورد قطار در محور اراک - ملایر با گله تلف شد

  سرهنگ شهرام امیریان  فرماندهی انتظامی شهرستان اراک در گفتگو با خبرگزاری گفت: ماموران پاسگاه راه آهن روز گذشته با کسب خبری مبنی بر برخورد قطار با گله گوسفندان از مرکز فوریت های پلیسی، موضوع را در دست پیگیری قرار داده و بلافاصله به محل اعزام شدند.

 • افتتاح نمایشگاه عکس گروهی هنرمندان+گزارش

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴     ۱۲:۴۹:۲۳
  افتتاح نمایشگاه عکس گروهی هنرمندان+گزارش

  به گزارش خبرگزاری، در این نمایشگاه عکسهایی از طبیعت و حیات وحش گرفته تا جاذبه های گردشگری وموضوع های اجتماعی ارائه شده است. 

 • کاهش صادرات و واردات در استان طی سه ماه گذشته

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴     ۱۲:۴۴:۲۸
  کاهش صادرات و واردات در استان طی سه ماه گذشته

  جمال خشوعی در گفت و گو با خبرگزاری، با بیان اینکه طی سه ماهه گذشته واردات و صادرات گمرک استان کاهش یافته است گفت: طی مدت یاد شده گمرک استان ۵۳میلیون و ۹۸۸هزارو۶۱۹کیلو گرم به ارزش دلاری ۲۳میلیون و ۵۵۶ هزارو ۷۵دلار صادرات داشته است که از این تعداد ۳۹میلیون و ۳۶۰هزارو ۷۸۵کیلوگرم صادرات گمرک همدان و ۱۴میلیون و ۶۲۷هزارو ۸۳۴کیلو گرم سهم صادرات گمرک ملایر بوده است.

 • حضور سپاهان در رقابتهای قهرمانی هندبال امیدهای کشور

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۲:۱۹:۱۶
  حضور سپاهان در رقابتهای قهرمانی هندبال امیدهای کشور

  به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، اصفهان از امروز، میزبان مسابقات هندبال قهرمانی امیدهای باشگاه های کشور در سالن شهید سجادی این شهر خواهد بود.

   

 • حجاب؛ احیاکننده روح جامعه به دور از جنسیت

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۲:۱۳:۱۴
  حجاب؛ احیاکننده روح جامعه به دور از جنسیت

  مژگان کمالی مسئول بسیج جامعه زنان ملایر در گفت‌وگو با خبرگزاری، اظهار کرد: پیامی که جمهوری اسلامی در زمینه پوشش و حجاب عفیفانه به دنیا عرضه کرده، امروز جواب داده است، در بسیاری از نقاط دنیا، جوانان با راه انداختن پویش‌ها و جنبش‌های لباس عفیفانه به دنبال از نو ساختن جامعه خود هستند و این ایران اسلامی است که باید استوارتر از گذشته پای این پیام خود بایستد.

   

 • معاون استاندار همدان: بی‌سوادی را به صفر برسانید

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۲:۰۶:۴۰
  معاون استاندار همدان: بی‌سوادی را به صفر برسانید

  به گزارش خبرگزاری، سیدسعید شاهرخی شنبه 23 تیر در شورای آموزش و پرورش استان همدان، با اشاره به اتفاقات پیش‌روی استان همدان در حوزه‌های مختلف، اظهار کرد: امروزه استان همدان بیش از گذشته برنامه‌های توسعه خود را در حوزه‌های اجتماعی، گردشگری، اقتصادی و فرهنگی به پیش می‌برد.

 • عملیات اجرایی پنج طرح آموزشی در ملایر آغاز شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۲:۰۱:۵۹
  عملیات اجرایی پنج طرح آموزشی در ملایر آغاز شد

  به گزارش خبرگزاری، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در این آیین ارائه خدمات در روستاها را ثمره پیروزی انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: با وجود شیطنت های آمریکا و ایادی آن، این خدمات در نظام جمهوری اسلامی توسط دولت و مسئولان در حال انجام است.

 • اجتماع بزرگ حافظان حریم خانواده در همدان برگزار می شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۱:۵۷:۰۳
  اجتماع بزرگ حافظان حریم خانواده در همدان برگزار می شود

  فاطمه ستاری نوید روز شنبه در گفت و گو با خبرگزاریافزود: یکی از برنامه های پیش بینی شده برای این اجتماع بزرگ مردمی هدیه کتاب حریم ریحانه 2 و گل به افراد بد پوشش و محجبه است.

   

 • مهاجرت روستائیان به شهرها افزایش یافت

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۱:۵۳:۰۹
  مهاجرت روستائیان به شهرها افزایش یافت

  به گزارش خبرگزاری، از ملایر حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات مدارس  روستاهای شهرستان با حضور مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس روستایی استان  اظهار داشت:  اگر امکانات آموزشی در روستاها نباشد به‌ناچار سیر مهاجرت به شهرها افزایش می‌یابد.

 • عملیات اجرایی ۶ مدرسه در ملایر با کمک بنیاد برکت در سال ۹۷ آغاز می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۱:۴۷:۳۲
  عملیات اجرایی ۶ مدرسه در ملایر با کمک بنیاد برکت در سال ۹۷ آغاز می‌شود

  به گزارش خبرگزاری، محمدکاظمی بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات مراکز آموزشی شهرستان با‌ حضور مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اظهار داشت: با توجه به اقدامات  نوسازی و ‌تجهیز مدارس استان، اما هنوز هم در احداث و تجهیز مدارس روستایی  نیازمند حمایت و ‌کمک ‌هستیم.

   

 • فقط یک درصد سیستم گرمایشی مدارس استان همدان نفت‌سوز است

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۱:۳۸:۱۴
  فقط یک درصد سیستم گرمایشی مدارس استان همدان نفت‌سوز است

  به گزارش خبرگزاری، فرزاد تیموری بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات مدارس  روستاهای شهرستان ملایر با اشاره به اینکه مشکل جدی سیستم گرمایشی تمام مدارس استان هم‌اکنون مرتفع شده است اظهار داشت: در حال حاضر 69 درصد سیستم گرمایشی مدارس استان با شوفاژ و پکیچ ، 30 درصد با بخاری‌های گازی کم‌مصرف و فقط 1 درصد  به صورت نفت‌سوز مانده است که در این زمینه  یا روستا شبکه گاز نداشته یا مدرسه کانکسی بوده است.

 • مجهز بودن ۲۸۳ آموزشگاه استان همدان به سیستم گرمایشی استاندارد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۱:۳۴:۲۰
  مجهز بودن ۲۸۳ آموزشگاه استان همدان به سیستم گرمایشی استاندارد

  به گزارش خبرگزاری، آقای تیموری در نشست بررسی وضعیت فضاهای آموزشی شهرستان ملایر با اشاره به اینکه ۷۰ درصد مدارس استان مجهز به سیستم گرمایشی پکیج و شوفاژ و ۲۹ درصد هم مجهز به بخاری های گازسوز استاندارد هستند افزود: تنها ۴۱ مدرسه از نفت سفید برای گرمایشی استفاده می کنند.

   

  منبع: http://www.iribnews.ir

 • بازار لباس هفت تیر تهران مملو از تولیدات ملایری/ هنرمندان خیاط ساماندهی ندارند

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۱۴:۲۶:۴۸
  بازار لباس هفت تیر تهران مملو از تولیدات ملایری/ هنرمندان خیاط ساماندهی ندارند

  احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری، با انتقاد از بی توجهی دولتمردان نسبت به هنرمندان خیاط استان همدان به ویژه شهر ملایر، اظهار کرد: در رشته خیاطی آماری معادل بیش از 20 هزار نفر از جوانان ملایری به صورت خانگی مشغول خیاطی هستند که البته به دلیل عدم ساماندهی خیاطان، این آمار غیر رسمی است.

 • در خطبه‎های سیاسی نماز جمعه این هفته همدان چه گذشت؟

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۱۴:۱۹:۰۹
  در خطبه‎های سیاسی نماز جمعه این هفته همدان چه گذشت؟

  به گزارش خبرگزاری؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: امروز زمان انتقاد و گله گذاری از دولت نیست بلکه همه قوا و اقشار باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشند.

 • كارگاه آموزشي با محوریت پيشگيري از اعتياد در شهرستان ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۱۴:۱۴:۱۷
  كارگاه آموزشي با محوریت پيشگيري از اعتياد در شهرستان ملایر برگزار شد

  به گزارش بنياد شهید وامورایثارگران شهرستان ملایر، نوزدهم و بیستم تیرماه كارگاه  آموزشي با محوریت پيشگيري از اعتياد مختص همسران، فرزندان  شاهد وايثارگر و کارکنان بنياد با حضور ۵۰ نفر از همسران و فرزندان شاهد ایثارگر، حجت‌الاسلام الهيان مسئول طرح كرامت، فرمانداري ويژه شهرستان و رياست در محل نمازخانه بنياد برگزار شد.

 • مدیرکل زندان های همدان بر ضرورت بازدید قضات از زندان ها تاکید کرد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۱۴:۰۶:۲۶
  مدیرکل زندان های همدان بر ضرورت بازدید قضات از زندان ها تاکید کرد

  به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، اولین  جلسه شورای اداری و برنامه ریزی با حضور “حسن محمد یاری ” مدیر کل  ،مسئولان ستادی اداره کل و روسای زندان های تابعه استان در زندان جدید ملایر برگزار شد.

 • نظام در جهت خدمت به مردم گام برداشته است

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲     ۰۹:۳۵:۳۶
  نظام در جهت خدمت به مردم گام برداشته است

  به گزارش خبرگزاری، محمد کاظمی عصر پنجشنبه در آیین بهره برداری از طرح تامین آب شرب روستای کسب ملایر از توابع بخش جوکار این شهرستان، گفت: این نظام می خواهد مستقل و آزاد باشد و بدون دخالت کشورهای خارجی کشور را اداره کند، اما این حرکت استقلال طلبانه از ابتدای انقلاب با مخالفت دشمنان روبرو شده است.

 • باحکم وزیر علوم؛ رئیس دانشگاه ملایر تغییر کرد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲     ۰۹:۲۹:۳۰
  باحکم وزیر علوم؛ رئیس دانشگاه ملایر تغییر کرد

  به گزارش خبرگزاری در این حکم انتصاب خطاب به دکتر ملکی آمده است:

 • سفیران خارجی معرف ظرفیت های همدان باشند

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱     ۲۲:۵۹:۵۹
  سفیران خارجی معرف ظرفیت های همدان باشند

  به گزارش خبرگزاری، محمدناصر نیکبخت عصر پنجشنبه در نخستین اجلاس سفرای خارجی در همدان با محوریت رویداد فراملی همدان 2018 اظهار داشت: میزبان 48 نفر از تن از سفیران و نمایندگان کشورهای خارجی در ایران و شهر همدان هستیم و به این میزبانی می بالیم. 

 • مدیران برای سرویس مدارس در سامانه سپند ثبت نام کنند

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱     ۱۹:۵۳:۲۴
  مدیران برای سرویس مدارس در سامانه سپند ثبت نام کنند

  به گزارش خبرگزاری، هادی سلگی بعد از ظهر امروز در کارگروه حمل و نقل آموزش و پرورش ملایر اظهار کرد: سال گذشته 5 هزار و 801 دانش‌آموز ملایری از 612 خودروی حمل و نقل عمومی استفاده کردند.

 • افزایش کشفیات قاچاق در استان

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱     ۱۹:۴۶:۵۷
  افزایش کشفیات قاچاق در استان

  به گزارش خبرگزاری، دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان در این همایش با اشاره به ورود سالانه بین۲۰ تا ۲۵ میلیارد دلار کالای قاچاق به کشورمان گفت: ایجاد اشتغال کاذب و افزایش بیکاری در جامعه، ورشکستگی صنایع کوچک و بزرگ و ترویج استفاده از کالاهای خارجی از مهمترین اثرات ورود کالای قاچاق به کشور است.

 • همایش بزرگ حافظان حریم خانواده در ملایر برگزار می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱     ۱۹:۴۰:۳۷
  همایش بزرگ حافظان حریم خانواده در ملایر برگزار می‌شود

  به گزارش خبرگزاری، محسن احمدوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ملایر با اشاره به نامگذاری 21 تیرماه به عنوان روز ملی عفاف و حجاب اظهار کرد: این روز یادآور حمله وحشیانه رضاشاه به مسجد گوهرشاد است که منجر به شهادت بالغ بر 5 هزار نفر در مشهد شد.

 • افتتاح مرحله نخست بهسازی دو روستا

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱     ۱۹:۳۶:۴۹
  افتتاح مرحله نخست بهسازی دو روستا

  به گزارش خبرگزاری، برای این دو طرح شامل ۶ هزار متر مربع زیرسازی و۹۰۰ مترجدول گذاری یک میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

 • هنر بهترین ابزار برای ترویج فرهنگ حجاب است

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱     ۱۹:۲۹:۲۹
  هنر بهترین ابزار برای ترویج فرهنگ حجاب است

  به گزارش خبرگزاری، سرهنگ محسن احمدوند روز پنجشنبه به مناسبت هفته عفاف و حجاب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وسایل ارتباط جمعی همچون رسانه ها، شبکه های اجتماعی و فضای مجازی ابزارهای مهم دیگری هستند که برای فرهنگ سازی، ترویج و آموزش عفاف و حجاب نقش اثرگذاری ایفا می کنند.

 • لارو درمانی؛ مهر پایان قطع عضو

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱     ۱۹:۲۵:۲۴
  لارو درمانی؛ مهر پایان قطع عضو

  به گزارش خبرگزاری، لارو درمانی یا «ماگوت تراپی» شیوه ای برای درمان زخم های مزمن از جمله زخم بیماران دیابتی است که در این روش از لارو مگس استفاده می شود. در همین زمینه برخی پزشکان معتقدند که خداوند لارو را مامور به خوردن بافت های متعفن و آلوده کرده است تا با این روش زخم بیمار بهبود یافته و لارو به حشره تبدیل شود. 

 • تولید کنندگان اعتماد ملی به کالای ایرانی را افزایش دهند

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱     ۱۹:۲۰:۰۰
  تولید کنندگان اعتماد ملی به کالای ایرانی را افزایش دهند

  به گزارش خبرگزاری، سعید کتابی روز چهارشنبه در همایش مشترک مقابله با قاچاق کالا و ارز و پدافند غیرعامل شهرستان ملایر اظهار داشت: فرمان 12 تیرماه رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نشان دهنده ضرورت مشارکت تمامی دستگاه های اجرایی و مردم برای مبارزه جدی با این معضل است.

 • "تیراندازی با کمان همدان" میزبانی‌‌های پرهزینه، نتایج ضعیف

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱     ۱۹:۱۵:۰۷

  به گزارش خبرگزاری، با برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت تیراندازی با کمان استان همدان در تیرماه سال گذشته حمید رضا یاری، مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر، که در این سال‌ها علاقه وافری از خود به مدیریت ورزشی نشان داده و پیش از  نامزدی در انتخابات هیئت تیراندازی با کمان در انتخابات یکی، دو هیئت دیگر شرکت کرده بود، به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

 • برگزاری دومین جشنواره مبل و منبت ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۲۳:۴۵:۴۱
  برگزاری دومین جشنواره مبل و منبت ملایر

  به گزارش  خبرگزاری، رضا قیاسی عصر امروز در جمع تعدادی از هنرمندان و فعالان صنعت مبل و منبت ملایر با اشاره به رویداد «همدان، 2018» و حضور وزرای گردشگری 34 کشور آسیایی در استان در روز پنجم شهریورماه، رونق گردشگری را محور اصلی توسعه استان در سال‌های آتی دانست و اظهار کرد: گردشگری یکی از حوزه‌های سرمایه‌گذاری است که با حداقل هزینه‌ها، می‌توان حداکثر بهره را از آن برد و اشتغالی پایدار ایجاد کرد.

 • بزرگترین مجتمع پذیرایی در ملایر بهره برداری شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۲۳:۴۰:۰۲
  بزرگترین مجتمع پذیرایی در ملایر بهره برداری شد

  به گزارش خبرگزاری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان در این آیین اظهار داشت: اقدام سرمایه گذار ملایری در احداث این بنای مجلل قابل تقدیر و الگو برای سایر سرمایه گذاران است.

 • تاکید نماینده ولی فقیه در استان همدان بر استفاده از کالای ایرانی

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۲۳:۳۶:۰۱
  تاکید نماینده ولی فقیه در استان همدان بر استفاده از کالای ایرانی

  به گزارش خبرگزاری، آیت الله محمدی در مراسم افتتاح از یک مجتمع پذیرایی در کیلومتر ۴ جاده ملایر - اراک گفت : استفاده از کالاهای خارجی، عامل اصلی افزایش بیکاری و تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی و کارخانه های کوچک و بزرگ است.

 • چادر نماد زیبای یک بانوی ایرانی / تجلی فرهنگ هر ملتی در پوشش آن است

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۲۳:۲۴:۲۲
  چادر نماد زیبای یک بانوی ایرانی / تجلی فرهنگ هر ملتی در پوشش آن است

  به گزارش خبرگزاری؛ جوکارکه علاوه بر تبحر و تجربه کافی در کشتی، منش پهلوانی را خوب بلد است و الفبای آن را می داند، به عنوان سومین قهرمان ایران مدال المپیک خود را برای زلزله زدگان غرب کشور به حراج گذاشت و فعالیت های خیرخواهانه ای از این قبیل در کارنامه اش زیاد به چشم می خورد .

 • سفرای کشورهای آسیایی در همدان حاضر می شوند

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۲۳:۱۹:۳۲
  سفرای کشورهای آسیایی در همدان حاضر می شوند

  به گزارش خبرگزاری، محمدناصر نیکبخت ظهر چهارشنبه در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان گفت: مدیران دستگاههای اجرایی استان همدان باید اعتبارات اوراق خزانه را تا ۳۱ تیرماه جذب کنند.

 • 100 هکتار از اراضي ملاير زیرکشت زعفران/ راه‌اندازی واحدهای صنایع تبدیلی

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۲۳:۱۲:۱۴
  100 هکتار از اراضي ملاير زیرکشت زعفران/ راه‌اندازی واحدهای صنایع تبدیلی

  به گزارش خبرگزاری، علی‌مروت امیری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ملایر با اشاره به هفته جهاد کشاورزی و برنامه‌های این هفته اظهار کرد: وزارت جهاد کشاورزی از نهادهای خدمتگزار در کشور بوده که در راستای خدمات‌دهی به قشر زحمتکش کشاورزان تاسیس شده است.

 • پلمپ 245 حلقه چاه آب کشاورزی در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۲:۲۰:۴۱
  پلمپ 245 حلقه چاه آب کشاورزی در ملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ جمشید نوروزی، مدیر اداره منابع آب ملایر در شانزدهمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب این شهرستان گفت: از ابتدای اجرای طرح تعادل بخشی تاکنون تعداد  245 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان ملایر مسدود شده است که به میزان بیش از 13 میلیون مترمکعب در مصرف آب زیرزمینی صرفه جویی در بر داشته است.

   

 • نمایشگاه کتاب در ملایر برپا شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۲:۱۶:۳۳
  نمایشگاه کتاب در ملایر برپا شد

  به گزارش خبرگزاری؛ این نمایشگاه که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نمایندگی انتشارات داریوش تهران  برپا شده تا پایان تیرماه پذیرای بازدید علاقمندان است.

 • یادواره شهدای روستای «رضوانکده» برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۲:۱۲:۵۱
  یادواره شهدای روستای «رضوانکده» برگزار شد

  به گزارش خبرگزاری، مراسم بزرگداشت شهدای والامقام روستای «رضوانکده» از توابع شهرستان «ملایر» با عنوان «آبروی محله»، با حضور مسئولین شهرستانی، رزمندگان دوران دفاع مقدس، خانواده جانبازان و ایثارگران و عموم مردم شهیدپرور برگزار شد.

 • آنچه سبب می شود که جوانان شهادت طلبی داشته باشند، الگوگیری از امام حسین(علیه السلام) است

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۱:۵۲:۱۹
  آنچه سبب می شود که جوانان شهادت طلبی داشته باشند، الگوگیری از امام حسین(علیه السلام) است

  به گزارش بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان ملایر، يكشنبه 17تیرماه  يادواره ۶۷ شهيد روستاي علي آباد دمق ملاير با حضور مرادی ریيس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان ملایر، کارکنان بنیاد، خانواده معظم شهدا و ايثارگران روستا، در مسجد صاحب الزمان(عج) روستای دمق برگزار شد.

   

 • آزادی‌خواه: ۱۶ هزار نفر مشغول به کار در صنایع دستی ملایر/ هنرمندان منبت‌کار بیمه ندارند

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۱:۴۶:۳۶
  آزادی‌خواه: ۱۶ هزار نفر مشغول به کار در صنایع دستی ملایر/ هنرمندان منبت‌کار بیمه ندارند

  احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به رشد و توسعه هنر منبت‌کاری در استان همدان، گفت: متأسفانه با وجود اشتغال‌زایی بالای این هنر، هیچ حمایتی از سوی دولت از شاغلان در این حوزه صورت نمی‌گیرد.

 • 20 میلیارد ریال اعتبار برای اورژانس ملایر اختصاص یافت

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۱:۳۸:۴۳
  20 میلیارد ریال اعتبار برای اورژانس ملایر اختصاص یافت

  محمد کاظمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: اختصاص این میزان اعتبار برای اورژانس ملایر یکی از مصوبات سفر هفته گذشته دکتر جان بابایی به این شهرستان بود.

 • سانحه رانندگی در ملایر یک کشته بر جا گذاشت

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۱:۳۴:۴۵
  سانحه رانندگی در ملایر یک کشته بر جا گذاشت

  سرهنگ سعید اسماعیلی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاری به تشریح چگونگی بروز این سانحه پرداخت و بیان کرد: بخشی از جاده بروجرد به سمت ملایر از داخل روستای یونس آباد می گذرد و تا قسمتی این راه 2 خطه و با نزدیک شدن به روستا چهار خطه شده است.

 • يادواره شهداي آبروي محله روستاي مي آباد در شهرستان ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۱:۲۵:۰۲
  يادواره شهداي آبروي محله روستاي مي آباد در شهرستان ملایر برگزار شد

  به گزارش بنیاد شهید وامورایثارگران ملایر، يكشنبه 17 تیرماه يادواره شهداي آبروي محله روستاي مي آباد با محوريت شهيد معظم احمد وليئي با حضور، حجت الاسلام گروسي رئيس سازمان تبليغات اسلامي ملاير، بشري بخشدار بخش مركزي، پرسنل سپاه ناحيه شهرستان وهمكاران بنياد برگزار شد.

 • کاهش 72 درصدی 10 کالای وارداتی همدان

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۱:۲۰:۰۱
  کاهش 72 درصدی 10 کالای وارداتی همدان

  جمال خشوعی در گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار کرد: در سه ماهه ابتدای امسال، 10 قلم کالای عمده به میزان 4 میلیون و 252 هزار و 937 دلار انواع کالاها از گمرک همدان وارد شده است.

 • اجرای طرح آزمون دوره‌ای دستگاه‌های توزین در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۲۲:۳۸:۳۶
  اجرای طرح آزمون دوره‌ای دستگاه‌های توزین در ملایر

   به گزارش خبرگزاری، داریوش خالقی عصر امروز در حاشیه اجرای طرح  آزمون دوره‌ای  بازرسی صحت عملکرد دستگاه‌های توزین در شهرستان ملایر اظهار کرد: بر اساس قوانین سازمان ملی استاندارد ایران و در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان همه واحدهای صنفی عرضه‌کننده که دارای دستگاه‌های توزین هستند باید  برای ترازوهای خود مورد بازرسی این طرح قرار گیرند.

 • کمبود نیروی انسانی و فرسودگی مدارس مهمترین مشکلات آموزش و پرورش

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۲۲:۳۵:۰۳
  کمبود نیروی انسانی و فرسودگی مدارس مهمترین مشکلات آموزش و پرورش

  به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز همدان ، او در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت : کمبود نیروی انسانی و فرسودگی مدارس مهمترین مشکل آموزش و پرورش است.

 • هدف طرح باشگاه‌های کتابخوانی همه‌گیر کردن کتابخوانی در کودکان و نوجوانان است

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۲۱:۵۷:۲۸
  هدف طرح باشگاه‌های کتابخوانی همه‌گیر کردن کتابخوانی در کودکان و نوجوانان است

  به گزارش خبرگزاری، غلامرضا جمالی‌زاده سه‌شنبه ۱۹ تیر در جلسه ستاد شهرستانی جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان ملایر که به منظور هماهنگی و گسترش فعالیت باشگاه‌های کتابخوانی تشکیل شد، افزود: در طرح جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان که دومین سال از اجرای آن در شهرستان می‌گذرد، با همکاری اعضای ستاد و باشگاه‌های تشکیل شده در سطح شهرستان توانستیم با رقابتی کردن و توسعه فرهنگ مطالعه به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

 • راه‌اندازی مرکز کشت بافت و تولید کانکس تاشو در دانشگاه آزاد اسلامی ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۲۱:۴۹:۴۹
  راه‌اندازی مرکز کشت بافت و تولید کانکس تاشو در دانشگاه آزاد اسلامی ملایر

  به گزارش خبرگزاری، دکتر عباس ملک حسینی در نشست خبری با اصحاب رسانه ملایر و استان همدان گفت: با همکاری چند تن از متخصصان بیوتکنولوژی، گیاهان نادر، تزئینی، مینیاتوری، در معرض انقراض و گران‌قیمت را در یک گلخانه تخصصی پرورش داده و از طریق سلول‌های برگ این گیاهان، بافت آنها را کشت می‌کنیم.

 • مسؤولان به مردم آمار واقعی بدهند/ هزینه پایداری بسیار کمتر از تسلیم است

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۲۱:۴۵:۱۳
  مسؤولان به مردم آمار واقعی بدهند/ هزینه پایداری بسیار کمتر از تسلیم است

  به گزارش خبرگزاری، آیت‌الله سیدمصطفی موسوی اصفهانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما در استقلال رأی مجلس فعلی تردید داریم چون در طی این چند سال حتی نتوانسته‌اند یک مورد استیضاح به نتیجه منتهی شده داشته باشند.

 • يادواره ۶۶ شهيد والامقام مسجد امام جعفرصادق(ع) در ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۲۱:۴۰:۱۹
  يادواره ۶۶ شهيد والامقام مسجد امام جعفرصادق(ع) در ملایر برگزار شد

  به گزارش بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان ملایر، يكشنبه 17تیرماه همزمان با شهادت امام جعفر صادق(ع) يادواره ۶۶ شهيد والامقام مسجد امام جعفرصادق(ع) شهرستان ملاير باحضور حجت الاسلام برقراري امام جمعه, سرهنگ ابراهيمي فرمانده سپاه ناحيه, دكتر آزاديخواه نماينده مردم شهرستان, خانواده معظم شهدا وايثارگران و ریيس و همكاران فرهنگي بنياد برگزار گرديد.

 • دیار تاکستان های زرخیز؛ مقصد تور رسانه ای همدان

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۲۱:۳۳:۱۰
  دیار تاکستان های زرخیز؛ مقصد تور رسانه ای همدان

  به گزارش خبرگزاری، در شرایطی که کشور درگیر مشکلات اقتصادی است و بخش تولید و صنعت آزمون سختی را پس می دهد، دیدن اینکه چرخ صنعت می چرخد بسیار دلچسب است.

 • تکمیل بام ملایر و مینی ورد اولویت شهرداری است

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۲۱:۲۷:۲۶
  تکمیل بام ملایر و مینی ورد اولویت شهرداری است

  حسین بابایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام با همکاری شورای اسلامی شهر در اولویت قرار دارد و در حال حاضر طرح جدید عمرانی آغاز نمی شود.

   

 • برگزاری ۲۰۰ جلسه سخنرانی در سالروز شهادت امام صادق (ع) در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۱۰:۴۰:۳۳
  برگزاری ۲۰۰ جلسه سخنرانی در سالروز شهادت امام صادق (ع) در ملایر

  حجت‌الاسلام حسین گروسی در گفتگو با خبرگزاری، از برگزاری بیش از ۲۰۰ جلسه سخنرانی به مناسبت شهادت امام صادق(ع) در شهرستان ملایر خبر داد.

 • نماینده ملایر تأکید کرد: ضرورت تکمیل چهاربانده شدن محورهای سامن- بروجرو و آورزمان- نهاوند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۱۰:۳۴:۳۳
  نماینده ملایر تأکید کرد: ضرورت تکمیل چهاربانده شدن محورهای سامن- بروجرو و آورزمان- نهاوند

  به گزارش خبرگزاری، حجت‌الاسلام والمسلمین احد آزادیخواه در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، بیان کرد: کارگاه فاز دوم محور سامن به بروجرد که تعطیل شده و قبلا 6 کیلومتر آن زیر بار ترافیک رفته است، باید هر چه سریع‌تر ادامه این مسیر تکمیل شود.

 • پشت در خانه ملت

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۱۰:۲۵:۴۲
  پشت در خانه ملت

  خواسته‌شان زیاد نیست، انتظار شق‌القمر هم ندارند، آخرین امیدشان به مجلس است. به همین خاطر چشم دوخته‌اند به کت و شلوار پوش‌هایی که با اتومبیل‌های مشکی متالیک از جلویشان عبور می‌کنند و وارد ساختمان هرمی بهارستان می‌شوند. دریچه‌های نیم دایره شیشه‌ای تنها روزنه امید برای گفت‌وگو و راضی کردن مسئول مربوطه برای ملاقات است. آن طرف این گیشه‌های شیشه‌ای کارمندی نشسته است که با بلندگو می‌خواند نام کسانی را که اجازه داد شده به سالن ملاقات با نماینده بروند.

 • شهید علی چهاردولی آشاقی: هدفم شهادت در راه اسلام و قرآن است

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۱۰:۱۹:۳۴
  شهید علی چهاردولی آشاقی: هدفم شهادت در راه اسلام و قرآن است

  به گزارش خبرگزاری، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

 • قول وزیر راه و شهرسازی درباره اجرایی شدن ۴ بانده محور آورزمان - ملایر اجرایی شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸     ۱۷:۴۹:۵۷
  قول وزیر راه و شهرسازی درباره اجرایی شدن ۴ بانده محور آورزمان - ملایر اجرایی شود

  به گزارش خبرگزاری، حجت‌الاسلام احد آزادیخواه پیش از ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های راه و شهرسازی این شهرستان با اشاره به اینکه فاز دوم محور سامن - بروجرد  به دلیل عدم پرداخت مطالبات پیمانکار کاملا تعطیل شده بود از تخصیص مبلغ 4.5 میلیارد تومان برای تکمیل این  پروژه خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اینکه زیر بار ترافیک رفتن در فاز اول این طرح بازتاب خوبی داشته خواستار تسریع در ادامه این مسیر هستیم.

 • بازدید نویسنده «دختر شینا» از کتابخانه کانون:در کودکی اعجاز کتاب را با «مرحوم آذریزدی» کشف کردم

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸     ۱۷:۳۵:۱۶
  بازدید نویسنده «دختر شینا» از کتابخانه کانون:در کودکی اعجاز کتاب را با «مرحوم آذریزدی» کشف کردم

  به گزارش خبرگزاری، همزمان با روز ۱۸ تیرماه روز ملی ادبیات کودک و نوجوان بهناز ضرابی زاده از نویسندگان کشورمان به یکی از کتاب‌خانه‌های شهر ملایر رفت.

 • مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان: 548 نفر جذب سوادآموزی ملایر شدند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸     ۱۱:۲۵:۵۴
  مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان: 548 نفر جذب سوادآموزی ملایر شدند

  محمد پورداوود امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به اینکه سهمیه جذب سوادآموزان ملایر در سه دوره 630 نفر تعیین شده بود، اظهار کرد: شهرستان ملایر موفق به جذب 548 نفر سوادآموز شد.

   

 • زلزله‌ ملایر را لرزاند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸     ۱۱:۱۸:۴۰
  زلزله‌ ملایر را لرزاند

  به گزارش خبرگزاری، زلزله‌ای به بزرگی 3.1 ریشتر ملایر را لرزاند.

   

 • توسعه محور توره- ملایر تا پایان امسال به اتمام می‌رسد

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸     ۱۱:۱۱:۴۹
  توسعه محور توره- ملایر تا پایان امسال به اتمام می‌رسد

  به گزارش خبرگزاری، فرهاد فرزانه یکشنبه 17 تیر در دیدار با سرپرست فرمانداری ویژه ملایر، گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و کمبود اعتبارات، در سال گذشته توانستیم فعالیت و پروژه‌های خوبی را در استان همدان انجام دهیم.

 • برگزاري آيين گراميداشت روز دهيار با حضور دهياران، اعضاي شوراهاي اسلامي و مسئولين شهرستان ملاير

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۲۳:۴۱:۵۵
  برگزاري آيين گراميداشت روز دهيار با حضور دهياران، اعضاي شوراهاي اسلامي و مسئولين شهرستان ملاير

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير و به مناسب دوازدهم تير ماه، روز شهرداري ها و دهياري ها، آيين گراميداشت و تقديري از خدمات و تلاش هاي يک ساله دهياران روستاها و بخش هاي تابعه شهرستان، در محل سالن اجتماعات فرمانداري ويژه ملاير برگزار شد.

 • جلسه شوراي حفاظت از منابع آب شهرستان ملاير برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۲۳:۳۵:۲۴
  جلسه شوراي حفاظت از منابع آب شهرستان ملاير برگزار شد
  ​معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري ملاير: فرهنگ سازي و آموزش استفاده صحيح از آبياري هاي نوين قطعاً مي تواند از هدر رفت منابع آبهاي زير زميني که سرمايه ملي ما است جلوگيري نمايد.
 • خانه سالمندان ملایر باران مهرباني مي‌خواهد...

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۲۳:۲۵:۰۳
  خانه سالمندان ملایر باران مهرباني مي‌خواهد...

  به گزارش خبرگزاری، آسایشگاه سالمندان حضرت علی بن ابیطالب(ع) ملایر با نظارت بهزیستی، از سال 78 فعالیت خود را شروع کرده و امروز با نگهداری یکصد نفر از سالمندان از استان و حتی خارج از استان با 36 پرسنل به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 • فرمانده سپاه ناحیه ملایر: فرمان پذیری از امام زمان عاملی برای ناکام کردن اقدامات دشمنان است

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۲۳:۲۱:۳۴
  فرمانده سپاه ناحیه ملایر: فرمان پذیری از امام زمان عاملی برای ناکام کردن اقدامات دشمنان است

  به گزارش خبرگزاری، سرهنگ «داود ابراهیمی» فرمانده سپاه ناحیه ملایر در یادواره شهدای والامقام منطقه میدان جهاد ملایر که با عنوان «آبروی محله» برگزار شد با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص شهدا، اظهار داشت: خدمت به خانواده‌ معظم شهدا همانند خدمت به پیامبر اسلام (ص) است و شهادت به حتم بالاترین درجه ای است که انسان می تواند به آن برسد و خون شهید همواره حامل پیامی برای آیندگان است.

 • 6هزار میلیارد ریال برای راه آهن همدان-ملایر برآورد شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۲۳:۱۵:۴۸
  6هزار میلیارد ریال برای راه آهن همدان-ملایر برآورد شد

  به گزارش خبرگزاری، حجت الاسلام احد آزادیخواه روز یکشنبه در نشست بررسی وضعیت راه های شهرستان ملایر اظهار داشت: این طرح بزرگ ریلی استان همدان با پیگیری ها و تلاش های بی وقفه محمدناصر نیکبخت استاندار همدان و نمایندگان ملایر محقق شد. 

 • گزارش تصویری/ زیبایی‌های زندگی کوچ نشینان استان همدان

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۱۸:۱۰:۵۶
  گزارش تصویری/ زیبایی‌های زندگی کوچ نشینان استان همدان

  به گزارش خبرگزاری؛ بخشی از رشته کوه‌های زاگرس میانی که استان همدان در آن واقع شده است به دلیل شرایط اقلیمی ویژه یکی از مستعدترین مناطق ییلاقی محسوب می‌شود که بخش کوچکی از ایلات ایران ییلاق خود را در آن می‌گذرانند.عشایر استان همدان تقریباً متفاوت از استان‌های دیگر بوده و به صورت دامداران متحرک زندگی خود را می‌گذرانند.عشایر کوچنده استان همدان در قالب ایلات ترکاشوند، ترک یارم طاقلو، جمهور (جمیر) و طوایف مستقل (شاهسون، مگسه، بنفشه خزایی و زوله) و حسنوند مدت زمانی از بهار و فصل تابستان را در ۷۲ نقطه ییلاقی استان سپری می‌کنند و عشایر این استان در هشت شهرستان اسدآباد، بهار، تویسرکان، ملایر، نهاوند، فامنین، رزن و همدان توزیع شده‌اند.

   

 • ثبت چند وقف مهم در حوزه آموزش در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۱۸:۰۵:۳۶
  ثبت چند وقف مهم در حوزه آموزش در ملایر

  ابراهیم حسین خانی، معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر در گفت‌و‌گو با خبرگزاری با بیان اینکه گسترش وقف در حوزه فرهنگ و آموزش در جامعه یک ضرورت است اظهار کرد: در چند روز اخیر چند وقف مهم در حوزه آموزش صورت گرفته است.

 • فرمانده انتظامی ملایر عنوان کرد: دستگیری ۱۱ سارق طی ۷۲ ساعت گذشته در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۱۸:۰۰:۳۰
  فرمانده انتظامی ملایر عنوان کرد: دستگیری ۱۱ سارق طی ۷۲ ساعت گذشته در ملایر

  سرهنگ داود علی بخشی گفت: در راستای مبارزه با سارقان و مجرمان، ۷ طرح ضربتی در نقاط از پیش تعیین شده این شهرستان اجرا شد.

 • سرپرست اداره اوقاف ملایر خبر داد احداث بخش عمومی 32 تخته در بیمارستان امام حسین(ع) ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۱۷:۵۵:۵۶
  سرپرست اداره اوقاف ملایر خبر داد احداث بخش عمومی 32 تخته در بیمارستان امام حسین(ع) ملایر

  پژمان جعفری در گفت‌وگو با خبرگزاری، منطقه همدان، با بیان اینکه کل اعتبار پیش‌بینی شده برای احداث و تجهیز این بخش تا کنون 2 میلیارد تومان برآورد شده است، افزود: براساس رایزنی‌های انجام شد 50 درصد هزینه معادل یک میلیارد تومان از محل موقوفه سیف‌الدوله تأمین می‌شود.

 • وسیله نقلیه که سوارمی شوم ساخت داخل است/ از برندهای خارجی استفاده نمی کنم

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۱۱:۳۲:۰۱
  وسیله نقلیه که سوارمی شوم ساخت داخل است/ از برندهای خارجی استفاده نمی کنم

  محمد کاظمی نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرگزاری، در خصوص نام گذاری سال جدید تحت عنوان"حمایت از کالای ایرانی" توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: شعاری که امسال مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال مطرح فرمودند در راستای شعار سال های قبل برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

 • عملیات اجرایی قطار همدان ملایر با حضور وزیر راه آغاز می شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۱۱:۲۴:۳۸
  عملیات اجرایی قطار همدان ملایر با حضور وزیر راه آغاز می شود

  محمد ناصر نیکبخت شامگاه شنبه در شورای اداری استان همدان افزود: همچنین وزیر راه و شهرسازی در سفر به همدان از طرح های بازآفرینی شهری بازدید می کند.

 • برگزاری آزمون اشتغال به کار در مراکز آمبولانس خصوصی

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۲۳:۰۴:۴۱
  برگزاری آزمون اشتغال به کار در مراکز آمبولانس خصوصی

  این آزمون از سه منبع مهم اورژانس پیش بیمارستانی مشتمل بر واکنش سریع یک امدادگر، احیای قلبی ریوی و مدیریت پیش بیمارستانی مصدومین ترومایی  PHTM توسط واحد آموزش فوریت های پزشکی و معاونت عملیات در مرکز فوریت های پزشکی ملایر برگزار گردید.

 • ۱۷ تیرماه، یادواره شهدای روستای علی آباد ملایر / یک روستا، یک دنیا ایثار

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۲۲:۴۹:۵۹
  ۱۷ تیرماه، یادواره شهدای روستای علی آباد ملایر / یک روستا، یک دنیا ایثار

   به گزارش خبرگزاری، انقلاب پابرهنگان و جبهه استضعاف در برابر مستکبرین بود. این سخن را روستانشینان و کوخ‌نشینان در عمل به اثبات رسانده‌اند. روستای علی‌آباد ملایر نمونه واضحی از حضور پرشور جوانان روستایی و جنوب شهری در جبهه‌های حق علیه باطل است که با وجود جمعیت اندک، در طول دفاع مقدس نقش پررنگی در جبهه‌های جنگ ایفا کرده است. این روستا با حدود ۶ هزار نفر جمعیت، ۶۷ شهید، ۱۲۳ جانباز و هفت نفر آزاده تقدیم کرده است.

 • مراسم بزرگداشت «آبروی محله» در جوکار برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۲۲:۴۵:۴۷
  مراسم بزرگداشت «آبروی محله» در جوکار برگزار شد

  به گزارش خبرگزاری، یادواره شهدای والامقام روستای «شادکندی» از توابع بخش «جوکار» شهرستان ملایر با عنوان «آبروی محله» و با حضور خانواده معظم شهدای دوران دفاع مقدس و رزمندگان و ایثارگران این روستا برگزار شد.

 • 432 واحد فرآوری و تولیدی در همدان فعال است

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۲۲:۱۷:۳۹
  432 واحد فرآوری و تولیدی در همدان فعال است

  به گزارش خبرگزاری، غلامحسین تقوی بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از اصحاب رسانه استان از تعدادی از واحدهای تولید صنایع لبنی و غذایی ملایر با اشاره به  اینکه مدیریت صنایع کشاورزی زیر نظر جهاد کشاورزی بوده و یک مدیریت مستقل است اظهار کرد: موافقت اولیه بعد از گذراندن مراحل، جواز تاسیس و پروانه بهره‌برداری برای واحدهای صنایع غذایی و کشاورزی از وظایف این مدیریت است.

 • هفته آينده راه‌آهن همدان ـ ملایر کلنگ‌زنی ‌می‌‌شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۲۲:۱۳:۱۶
  هفته آينده راه‌آهن همدان ـ ملایر کلنگ‌زنی ‌می‌‌شود

  به گزارش خبرگزاری، محمدناصر نیکبخت ظهر امروز در ستاد تنظیم بازار استان همدان، با اشاره به برگزاری سمینار استانداران با محور اقتصادی  و با حضور وزیر صنعت و معدن، اظهار کرد: در این سمینار بیان شد که در تامین مایحتاج عمومی و کالای استراتژیک تا دو سال و نیم آینده هیچ کمبودی نداریم، ضمن اینکه ستاد تنظیم بازار باید هر هفته برگزار شود.

 • استکبار جهانی بهتر از برخی‌ها متوجه اقتدار ايران شده است

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۲۲:۰۷:۲۵
  استکبار جهانی بهتر از برخی‌ها متوجه اقتدار ايران شده است

  به گزارش خبرگزاری، حجت‌الاسلام احد آزادیخواه بعد از ظهر امروز در شورای اداری استان همدان اظهار کرد: خدا را شاکریم که تکانه‌های دشمن هرگز تنه اصلی این کشور را به لرزش نمی‌اندازد زیرا دورانی که ما با این بادها می‌لرزیدیم گذشته است.

 • حبس چندین ساله مال افراد؛ دلیل اختصاص دلار ۳۹۰۰ تومانی به حجاج

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۲۲:۰۳:۰۶
  حبس چندین ساله مال افراد؛ دلیل اختصاص دلار ۳۹۰۰ تومانی به حجاج

  احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری، درباره اختصاص ارز 3900 تومانی به حجاج، عنوان کرد: سازمان حج و زیارت در این خصوص دلایلی دارد که طی مذاکراتی که با محمدی رئیس سازمان حج و زیارت و حجت‌الاسلام قاضی‌عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی داشتم این دلایل تبیین روشن شد.

 • تمدید مهلت ثبت‌نام در جشنواره‌های منطقه‌ای سینمای جوان

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۱۶:۳۸:۰۳
  تمدید مهلت ثبت‌نام در جشنواره‌های منطقه‌ای سینمای جوان

  به گزارش خبرگزاری، با توجه به درخواست علاقه‌مندان  حضور در جشنواره‌های منطقه‌ای سینمای جوان، دبیرخانه این دو جشنواره مهلت ثبت و ارسال آثار را تمدید کرد.

 • ضرورت مقابله با دسیسه‌های روانی دشمن و امیدآفرینی

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۱۶:۲۹:۳۸
  ضرورت مقابله با دسیسه‌های روانی دشمن و امیدآفرینی

  به گزارش خبرگزاری؛ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین برقراری، امام جمعه ملایر، روز گذشته، ۱۵ تیرماه در خطبه‌های نماز جمعه مسجد جامع این شهر با تسلیت سالروز شهادت امام صادق(ع) گفت: هرکس بخواهد حیات طیبه اسلام را استشمام کند باید از مشی و مکتب آن امام همام پیروی کند.

 • شناسايی 21 روستای هدف گردشگری در استان همدان

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۱۱:۲۰:۵۲
  شناسايی 21 روستای هدف گردشگری در استان همدان

  به گزارش خبرگزاری، پور مجاهد، مديرکل دفتر امور روستايی و عشايری استانداری همدان گفت: روستاهای گشانی، اشتران، شهرستانه و سنجوران،در شهرستان تويسرکان، عليصدر واکنلو در کبودرآهنگ، سيمين ابرو، ورکانه، خاکو و وفرجين در شهرستان همدان، مانيزان، پری پيروز و جوراب در شهرستان ملاير، ملحمدره، حبشی و محمدآباد در شهرستان اسدآباد، ازناو و قلعه جوق شهرستان فامنين، رسول آباد سفلی در شهرستان بهار و کاج در شهرستان رزن از ميان يک هزار و 30 روستای دارای سکنه استان همدان به عنوان روستاهای هدف گردشگری انتخاب شده اند.

 • پیوست‌ فرهنگی پروژه‌ها ضعیف است/ فرهنگ قرآنی به جای فرهنگ مصرفی در بیلبوردهای شهری تبلیغ شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵     ۲۱:۴۷:۲۰
  پیوست‌ فرهنگی پروژه‌ها ضعیف است/ فرهنگ قرآنی به جای فرهنگ مصرفی در بیلبوردهای شهری تبلیغ شود

  احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرگزاری  با اشاره به ضرورت توجه بیشتر به مباحث قرآنی در پیوست‌های فرهنگی پروژه‌های مختلف، گفت: یکی از مطالبات رهبری توجه به پیوست فرهنگی در پروژه‌های عمرانی است بدین معنا که به موازات پیشرفت و توسعه عمرانی، فرهنگ عمومی نیز توسعه یابد اما امروز فرهنگ قرآنی در کشور در فقر مشهودی به سر می‌برد چراکه درگیر واردات بی‌رویه فرهنگی شده‌ایم.

   

 • نهاوند قهرمان کشتی آزاد نونهالان همدان شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵     ۲۱:۴۱:۴۸
  نهاوند قهرمان کشتی آزاد نونهالان همدان شد

  مجتبی توتونی روز جمعه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: در این رقابت ها 109 کشتی گیر در قالب تیم های مختلف از 9 شهرستان استان همدان و انجام 120 مسابقه با یکدیگر رقابت کردند.

 • درخشش 4 فرهنگی در مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵     ۱۴:۰۴:۲۹
  درخشش 4 فرهنگی در مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت

  حسن آقایوسفی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به اینکه چهار نفر از همکاران فرهنگی استان در سومین دوره مسابقات کشوری قرآن نماز و عترت موفق به کسب رتبه برتر شدند، اظهار کرد: در این مسابقات اکرم فاطمی از ناحیه یک همدان رتبه اول کشور را  در رشته نهج‌البلاغه کسب کرد.

 • مدیر کمیته امداد ملایر مطرح كرد: بهره‌مندی 280 دانش‌آموز ملایری از کانون‌های بوستان ولایت

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵     ۱۳:۵۵:۵۲
  مدیر کمیته امداد ملایر مطرح كرد: بهره‌مندی 280 دانش‌آموز ملایری از کانون‌های بوستان ولایت

  تیمور کرمی مقدم در گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار کرد: همه ساله همزمان با اوقات فراغت و ایام تابستان کمیته امداد در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان اقدام به برگزاری کلاس‌های تابستانی می‌کند.

 • سیاست توسعه اشتغال در 140 روستای همدان اجرا می شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴     ۲۳:۰۷:۰۶
  سیاست توسعه اشتغال در 140 روستای همدان اجرا می شود

  به گزارش خبرگزاری، ظاهر پورمجاهد روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در قانون برنامه ششم توسعه، مطالعات پنج هزار روستا در کشور انجام می شود که از این تعداد 500 روستا در استان همدان است.

 • حضور آثار دو نویسنده ملایری در بین منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴     ۲۳:۰۲:۵۶
  حضور آثار دو نویسنده ملایری در بین منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

  به گزارش خبرگزاری، سید مهدی آخشیک؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر از حضور آثار دو نویسنده ملایری در میان منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد و افزود: خوشبختانه در این دوره از جشنواره رضوی شاهد حضور آثاری از نویسندگان ملایری در میان منابع این مسابقات هستیم.

 • 15 تن در سوانح رانندگی همدان جان باختند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴     ۲۲:۵۷:۰۱
  15 تن در سوانح رانندگی همدان جان باختند

  سرهنگ علی فکری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: این افراد در 14 فقره سوانح فوتی فصل بهار جان خود را از دست دادند.

 • میز خدمت مسیر حل مشکلات مردم را هموار می کند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴     ۲۲:۲۰:۳۶
  میز خدمت مسیر حل مشکلات مردم را هموار می کند

  به گزارش خبرگزاری، سعید کتابی روز پنجشنبه حین پاسخگویی به مراجعان و بررسی مشکلات در میز خدمت فرمانداری ملایر در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به اینکه دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به ارایه خدمت بی منت به مردم و تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی دارد، میز خدمت در دستگاه های اجرایی راه اندازی شد.
   

 • همدان میزبان ‌سفرای کشورهای خارجی مقیم ایران می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴     ۲۲:۱۴:۲۸
  همدان میزبان ‌سفرای کشورهای خارجی مقیم ایران می‌شود

  به گزارش خبرگزاری، محمودرضا عراقی ظهر امروز در کارگروه اقتصاد مقاومتی استان همدان با اشاره به اینکه همدان در ماه‌های آینده میزبان دو رویداد مهم ملی و بین‌المللی است، اظهار داشت: یکی از این دو رویداد همدان پایتخت گردشگری آسیاست که شهریورماه برگزار می‌شود.

 • ۳۱ مرداد جشنواره مبل و منبت ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴     ۲۲:۰۹:۳۶
  ۳۱ مرداد جشنواره مبل و منبت ملایر

  به گزارش خبرگزاری، مدیرمیراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر با اشاره به وجود یک شهرک صنعتی و یک بازارچه دائمی با بیش از۱۵۰ نمایشگاه مبل و منبت در این شهرستان ، افزود : در۳۰ روستای ملایر کارگاههای مبل و منبت فعال است و در برخی از این روستاها هیچ جوانی بیکار نیست .
   

 • بخش 32 تختخوابی بیمارستان امام حسین(ع) در ملایر احداث مي‌شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴     ۲۲:۰۴:۲۸
  بخش 32 تختخوابی بیمارستان امام حسین(ع) در ملایر احداث مي‌شود

  ابراهیم حسین‌خانی در گفت‌وگو با خبرگزاری، اظهار کرد: با توجه به موقوفه بودن روستاهای ازناو و دشت‌آباد در جلسه‌ای که با مسؤولان بنیاد مسکن، اعضای شورا، نماینده فرمانداری و مسوولان مربوطه برگزار شد قرار است مشکل سند مالکیت این روستاها حل شود.

 • 21 بهمن به نام «روز ملاير» نامگذاري شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴     ۲۲:۰۰:۰۹
  21 بهمن به نام «روز ملاير» نامگذاري شود

  به گزارش خبرگزاری، حجت‌الاسلام محمدباقر برقراری عصر امروز در شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملایر ضمن تقدیر از فعالیت‌های  اعضای شورا اظهار کرد: همه باید برای اعتلای فرهنگ ایرانی ـ اسلامی و ترویج آن قدم بر داریم و نسبت به فرهنگ مردم با احساس مسئولیت و تلاش بیشتر، برنامه‌ریزی کنیم تا ناهنجاری‌های موجود در جامعه رفع شود.

 • اختصاص 180 میلیون تومان برای تجهیز مدارس موقوفه ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴     ۱۳:۰۶:۵۹
  اختصاص 180 میلیون تومان برای تجهیز مدارس موقوفه ملایر

  پژمان جعفری امروز در گفت وگو با خبرگزاری، با بیان اینکه هر سال اداره اوقاف ملایر در راستای عمل به نیت واقف خیراندیش مرحوم سیف‌الدوله برای مدارس ملایر هزینه می‌کند، اظهار کرد: 180 میلیون تومان به منظور کمک به نگهداری و انجام فعالیت‌های عمرانی در مدارس ابتدایی «3» و« 4» مرحوم سیف‌الدوله و فخرالحاجیه و دبیرستان شبانه‌روزی نمونه سیفیه در نظر گرفته شده است.

   

 • معرفی کتاب/ داستان زندگی یک شهید در کتاب راز یک عبور/لحظه به لحظه با خاطرات دفاع مقدس

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴     ۱۲:۵۲:۱۷
  معرفی کتاب/ داستان زندگی یک شهید در کتاب راز یک عبور/لحظه به لحظه با خاطرات دفاع مقدس

  به گزارش خبرگزاری؛ کتاب "راز یک عبور" مشتمل بر زندگینامه شهید "جعفر محمدی" به قلم "مریم بذرافشان" توسط انتشارات سوره مهر به چاپ و انتشار رسیده است.

   

 • جلسه گارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان ملاير برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۲۲:۲۴:۵۹
  جلسه گارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان ملاير برگزار شد

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ملاير، روز چهارشنبه، حسين فارسي، معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري ويژه در  کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان ضمن انتقاد از عدم پيگري هاي لازم برخي دستگاه ها براي پرداخت وامهاي اشتغالزايي به طرح هايي مصوب، اظهار داشت: وضعيت شهرستان ملاير در بحث استفاده از تسهيلات براي طرح هاي اشتغالزايي در استان همدان مناسب نيست.

   

 • اعزام مبلغ به مناسبت سالروز شهادت امام صادق(ع)به مناطق شهری ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۲۲:۱۸:۵۴
  اعزام مبلغ به مناسبت سالروز شهادت امام صادق(ع)به مناطق شهری ملایر

  به گزارش خبرگزاری، حجت‌الاسلام حسین گروسی ظهر چهارشنبه در جمع روحانیون از اعزام مبلغین و مبلغات به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام صادق(ع) به مراسم عزاداری و سوگواری شهادت حضرت امام صادق(ع) در مناطق محتلف شهرستان ملایر خبر داد.

   

 • اجرای طرح"روستا تعاون" در ۱۷ روستای شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۲۲:۱۲:۳۷
  اجرای طرح

  به گزارش خبرگزاری، آقای فارسی در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون از مجموع ۱۷۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی / تنها ۲۰ میلیارد ریال در شهرستان ملایر جذب شده است.
   

 • کلنگ‌زنی راه‌آهن همدان ـ ملایر تا پایان تیرماه/ راه‌آهن تهران ـ همدان سريع‌السير مي‌شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۱۷:۴۰:۵۲
  کلنگ‌زنی راه‌آهن همدان ـ ملایر تا پایان تیرماه/ راه‌آهن تهران ـ همدان سريع‌السير مي‌شود

  به گزارش خبرگزاری، حمیدرضا حاجی‌بابایی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برگزاری جلسه هماهنگی با وزیر مسکن و شهرسازی با حضور استاندار، امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، مدیرکل شهرسازی، معاون عمرانی استاندار و مدیرکل راهداری استان در محل دفتر وزیر با نتایج خوبی همراه بود.

   

 • رئیس پلیس راه استان همدان: انحراف به چپ پراید 2 کشته و 4 مجروح بر جای گذاشت

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۱۱:۴۹:۵۵
  رئیس پلیس راه استان همدان: انحراف به چپ پراید 2 کشته و 4 مجروح بر جای گذاشت

  رضا عزیزی در گفت‌وگو با خبرگزاری، گفت: متاسفانه حوالی ساعت 3:15 بامداد امروز در برخورد یک دستگاه خودرو پراید با یک دستگاه سواری دنا دو تن در دم جان باختند و چهار تن نیز مجروح شدند.

   

 • 6 پروژه منتخب دانش آموزی استان همدان به دبیرخانه کشوری معرفی شدند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۱۱:۴۲:۱۱
  6 پروژه منتخب دانش آموزی استان همدان به دبیرخانه کشوری معرفی شدند

  به گزارش خبرگزاری؛ یاسر نانکلی،معاون آموزش ابتدایی استان همدان گفت: جشنواره جابربن حیان سبب تعمیق یادگیری در دانش آموزان می شود و آنها را به یک یادگیرنده مادام العمر تبدیل می کند.

   

 • معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش همدان: 2 دانش‌آموز ملایری به اردوی تیم ملی هندبال دعوت شدند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۱۱:۳۵:۳۳
  معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش همدان: 2 دانش‌آموز ملایری به اردوی تیم ملی هندبال دعوت شدند

  عبدالله جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به اینکه مائده شهبازی و الناز یارمحمدتوسکی از ملایر به اردوی تیم ملی هندبال جوانان دعوت شدند، اظهار کرد: این دانش‌آموزان برای حضور در انتخابی قهرمانی جوانان آسیا سال 2019 به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

   

 • همدان دنبال راه‌اندازی بندر فرش است

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۱۱:۲۶:۱۳
  همدان دنبال راه‌اندازی بندر فرش است

  به گزارش خبرگزاری، حمیدرضا متین سه شنبه 12 تیر در نخستین میز تخصصی فرش و تابلو فرش دستباف در استان همدان، با بیان اینکه همدان میزبان 34 کشور آسیایی در شهریور ماه و میزبان 184 کشور در آبان ماه خواهد بود که علاوه بر بهره‌های ملی، بهره‌های بین‌المللی نیز به دنبال خواهد داشت، اظهار کرد: در رابطه با فرش همدان ثبت جهانی آن انجام شده و در زمینه برندها نیز فرش ملایر، کبودراهنگ و نهاوند ثبت ملی شده و برند رزن، اسدآباد و همدان در آینده به ثبت خواهد رسید.


   

 • برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۱۱:۲۱:۰۹
  برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در ملایر

  سید مهدی آخشیک در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به برنامه‌‌ریزی‌های صورت گرفته اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان ملایری اظهار کرد: در این راستا در تمام کتابخانه‌های عمومی کلاس‌های مختلف در حال برگزاری است.

   

 • دستگیری شکارچی بز کوهی در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۱۱:۱۶:۳۸
  دستگیری شکارچی بز کوهی در ملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ سید عادل عربی،مدیر کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: محیط بانان شهرستان ملایر در منطقه حفاظت شده لشگردر متوجه تیر اندازی در این منطقه شدند و پس از حضور در محل و انجام کمین شبانه، موفق به دستگیری فرد متخلف به همراه لاشه شکار شدند.

   

 • کسب 9 مدال طلا توسط ووشو کاران ملایری

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۱۱:۱۰:۳۳
  کسب 9 مدال طلا توسط ووشو کاران ملایری

  به گزارش خبرگزاری؛ تیم ووشوی شهرستان ملایر که به همت هیئت ووشوی این شهرستان و مربیگری حمید زند اسرار در چهار رده سنی نونهالان, نوجوانان ,جوانان و بزرگسالان توانست در مسابقات چند جانبه ووشو استان تهران شرکت کند با حضور قدرتمند خود 9 مدال طلا ,7 مدال نقره و 5 مدال برنز این مسابقات را کسب و بر سکوی قهرمانی آن تکیه کند.

   

 • آثار دیوانه کننده هنرمندی که حتی الفبا را نیز بلد نیست + تصاویر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲     ۲۰:۱۴:۴۳
  آثار دیوانه کننده هنرمندی که حتی الفبا را نیز بلد نیست + تصاویر

  در یادداشت پیش رو مروری داشته ایم بر آثار نقاشی حسن مرادی که با استفاده از تکنیک خودکار، انجام شده اند، و هم چنین ایشان درباره نحوه ورودشان به دنیای هنر نیز توضیحاتی  ارائه داده اند.

   

 • کشت بافت گیاهان کمیاب در مرکز کشت دانشگاه آزاد ملایر/ کلكسیونی از بنفشه آفریقایی

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲     ۲۰:۰۷:۳۷
  کشت بافت گیاهان کمیاب در مرکز کشت دانشگاه آزاد ملایر/ کلكسیونی از بنفشه آفریقایی

  به گزارش خبرگزاری، از ملایر عباس ملک حسینی ظهر در جمع خبرنگاران ملایر با اشاره به اینکه رویکرد دانشگاه آزاد به سمت کیفی‌سازی است اظهار کرد: ما باید به سمت دانشگاه کارآفرین برویم.

   

 • ثبت نام در مدارس بايد مطابق با دستورالعمل‌ ارسالی باشد

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲     ۱۷:۵۸:۱۳
  ثبت نام در مدارس بايد مطابق با دستورالعمل‌ ارسالی باشد

  به گزارش خبرگزاری هادی سلگی ظهر امروز در  جلسه ستاد ثبت نام دانش‌آموزان در ملایر بیان کرد: 176 آموزشگاه در ملایر وجود دارد که تا پایان تیرماه از همه آنها بازدید می‌شود.

   

 • راه‌اندازی مرکز کشت بافت گیاهان در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲     ۱۷:۵۰:۵۶
  راه‌اندازی مرکز کشت بافت گیاهان در ملایر

  به گزارش خبرگزاری، دکتر عباس ملک‌حسینی سه‌شنبه 12 تیر در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه در حال حاضر تولید 150 گونه گل بنفشه آفریقایی و نمونه‌هایی از گل ارکیده در دستور اقدام هستند، افزود: ظرف 3 ماه آینده گونه‌های گل بنفشه آفریقایی به تولید انبوه رسیده و 150 هزار گلدان تولیده شده به فروش می‌رسد.

   

 • محققان ملایری موفق به تکثیر 150 گونه بنفشه آفریقایی شدند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲     ۱۷:۴۲:۵۸
  محققان ملایری موفق به تکثیر 150 گونه بنفشه آفریقایی شدند

  به گزارش خبرگزاری عباس ملک حسینی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ملایر جزو 6 مرکز کشت بافت در ایران است که از یک برگ صدها گونه از همان گیاه تولید می شود.
   

 • یادواره‌ای برای شهدای روستای «رضوانکده»

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲     ۱۰:۴۴:۴۶
  یادواره‌ای برای شهدای روستای «رضوانکده»

  به گزارش کانون خبرگزاری، به همت پایگاه مقاومت بسیج بنت‌الهدی، حوزه مقاومت رضوان ملایر، یادواره ۱۴ شهید روستای رضوانکده، ۱۷ تیرماه با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران، مسئولان شهرستان در مسجد جامع این روستا برگزار می‌شود.

   

 • آزادی خواه مطرح کرد: افول حوزه پرورشی در آموزش و پرورش و مدارس/ ضرورت تهیه و تدوین کتب پرورشی

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲     ۱۰:۳۶:۰۵
  آزادی خواه مطرح کرد: افول حوزه پرورشی در آموزش و پرورش و مدارس/ ضرورت تهیه و تدوین کتب پرورشی

  احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرگزاری  با اشاره به لزوم توجه به حوزه تربیتی و پرورشی در مدارس گفت: حوزه پرورشی در وزارت آموزش و پرورش جزو مظلوم‍ترین بخش‌های این وزاتخانه است که حتی این حوزه در مدارس نیز نادیده گرفته می‌شود.

   

 • شکارچی بزکوهی در ملایر 100 میلیون ریال جریمه شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱     ۱۸:۴۸:۰۶
  شکارچی بزکوهی در ملایر 100 میلیون ریال جریمه شد

  مجید شعبانلو روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: خسارت وارده به محیط زیست 100 میلیون ریال در نظر گرفته شد که از شکارچی متخلف اخذ می شود.
   

 • پیشکسوتان همدانی اعزامی به مسابقات کشتی مشخص شدند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱     ۱۸:۴۴:۱۶
  پیشکسوتان همدانی اعزامی به مسابقات کشتی مشخص شدند

  محمد حسامی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری  اظهار داشت: در این رقابت ها یکصد کشتی گیر در قالب چهار رده سنی و در 2 رشته آزاد و فرنگی به میزبانی خانه کشتی همدان به مدت 2 روز به رقابت پرداختند.

   

 • اجرای طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱     ۱۸:۳۹:۵۳
  اجرای طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان در ملایر

  به گزارش خبرگزاری، هدف از اجرای این طرح تشخیص دانش آموزان به لحاظ تفاوت های فردی، ذهنی و جسمی و برنامه ریزی تحصیلی مناسب برای دانش آموزان است.
   

 • مدیران 2 گروه غیراخلاقی در تلگرام دستگیر شدند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱     ۱۸:۳۲:۱۵
  مدیران 2 گروه غیراخلاقی در تلگرام دستگیر شدند

  به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا سرهنگ فیروز سرخوش نهاد بیان کرد: به تازگی در پیام رسان‌ تلگرام، گردانندگان اصلی 2 گروه شناسایی شدند که اعضای آن مبادرت به انتشار محتوای غیر اخلاقی و ترویج فرهنگ ابتذال می‌کردند.
   

   

 • بزرگداشت شعرای ملایر با محوریت «قهرمان خان پاکبین»

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱     ۱۲:۰۰:۳۲
  بزرگداشت شعرای ملایر با محوریت «قهرمان خان پاکبین»

  غلامرضا جمالی زاده مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر در گفت‌و‌گو با اخبرگزاری: تمرکز اصلی این مجموعه در غنی سازی اوقات فراغت فعال سازی هر چه بیشتر آموزشگاه‌های آزاد هنری در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی، موسیقی و... است.
   

 • اینکه شخصیت‌های نمایش از بیرون داعش را نقد کنند مطلوب من نبود.

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱     ۱۱:۵۴:۴۴
  اینکه شخصیت‌های نمایش از بیرون داعش را نقد کنند مطلوب من نبود.

  به گزارش خبرگزاری، «آرش عباسی» نویسنده، بازیگر و کارگردان تئاتر است که تا کنون نمایش‌های متعددی را روی صحنه برده است. تأسیس گروه «نمایش موج»، «رییس انجمن نمایش ملایر»، «دبیر سرویس فرهنگ و هنر روزنامه خبر بین‌الملل»، «مدیر روابط عمومی تئاتر شهر»، «مشاور مدیر عامل و مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی انجمن سینمای جوانان ایران»، «قائم مقام دبیر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران» از جمله فعالیت‌های وی می‌باشد.

   

 • راه در امان ماندن از نقشه شوم آمریکا ورود به دژ توحید است/ با وحدتمان شاخ آمریکا را خواهیم شکست

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱     ۱۱:۲۸:۴۷
  راه در امان ماندن از نقشه شوم آمریکا ورود به دژ توحید است/ با وحدتمان شاخ آمریکا را خواهیم شکست

  به گزارش خبرگزاری، احد آزادی‌خواه عصر امروز در مراسم گرامیداشت ورود امام رضا(ع) به نیشابور در جمع مردم این شهر گفت: از این همه محبت، مودت و دوستی که در بین نیشابوریان دیدم به خود افتخار می‌کنم، مأمون عباسی مسیرها را خودش انتخاب کرد و مسیرها را به نحوی انتخاب کرد که علاقه‌مندان به ائمه کم باشند، اما مردم نیشابور نتیجه نقشه شوم شیطان آن روز را عوض کردند و میلیونی به استقبال امام رضا(ع) آمدند.

   

 • دستگیری شکارچی متخلف در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۲۰:۲۰:۵۷
  دستگیری شکارچی متخلف در ملایر

  مجید شعبانلو  در گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار کرد: عصر دیروز با صدای شلیک گلوله و صدای تیراندازیT ماموران گشت و کنترل منطقه لشگردر موضوع را بررسی کردند که مشخص شد یک شکارچی متخلف اقدام به شکار یک راس بزکوهی کرده است.

   

 • راهنمای سفر به همدان | Travel Guide to Hamedan

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۹:۳۰:۲۳
  راهنمای سفر به همدان | Travel Guide to Hamedan

  همدان (هگمتانه) را مهد تاریخ و تمدن ایران نامیده اند. استانی با قدمت تاریخی بسیار زیاد، آب و هوایی خنک در تابستان ها و جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی منحصر به فرد. به دلیل آب و هوای معتدل و مطلوب همدان در فصول گرم سال، آن را گزینه بسیار مناسبی برای سفرهای تابستانی می دانند. به همین دلیل امروز قصد معرفی کامل این استان را داریم و تلاش می کنیم تا هرچه برای سفر به همدان  لازم است را برایتان بگوییم. بنابراین اگر قصد سفر به دیار همدان را دارید، پیشنهاد می کنیم تا راهنمای سفر به همدان را مطالعه کنید.

   

 • جشنواره منطقه ای ملایر «آگر» نام گرفت

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۹:۲۵:۰۰
  جشنواره منطقه ای ملایر «آگر» نام گرفت

  به گزارش خبرگزاری، شصتمین جشنواره  منطقه‌ای سینمای جوان با مشارکت فرمانداری ویژه ملایر و انجمن سینمای جوانان ایران در شهر ملایر برگزار می‌شود.

   

 • طرح تحول سلامت در حوزه زیرساخت، تجهیزات و‌ گسترش خدمات در همدان موفق عمل کرده است

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۹:۱۸:۲۴
  طرح تحول سلامت در حوزه زیرساخت، تجهیزات و‌ گسترش خدمات در همدان موفق عمل کرده است

   به گزارش خبرگزاری، حبیب‌الله موسوی بهار  شامگاه شنبه در بازدید از مراکز درمانی شهر ملایر اظهار داشت: ملایر یکی از شهرهای بزرگ استان است که توانایی بالایی در ارائه خدمات درمانی و  پوشش درمانی شهرها و استانهای همجوار لرستان و مرکزی را داشته  که این امر مستلزم فراهم شدن امکانات و تجهیزات لازم است.

   

 • آدرس بنیادهای شهرستانهای تابعه استان همدان

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۹:۱۳:۵۱
  آدرس بنیادهای شهرستانهای تابعه استان همدان

  اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان آدرس بنیادهای شهرستانهای تابعه استان را به شرح ذیل اعلام کرد.

   

 • کشفیات ناجا درخصوص لوازم التحريرو دام قاچاق واسکناس تقلبي در استان همدان

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۹:۰۲:۱۲
  کشفیات ناجا درخصوص لوازم التحريرو دام قاچاق واسکناس تقلبي در استان همدان

  مجموعه اخبار نیروی انتظامی استان همدان که شامل کشف لوازم التحرير و دام قاچاق، دستگيري، دستگيري سارقان ساختمان هاي نيمه کاره وعاملان تهيه و توزيع اسکناس تقلبي، کشف92 راس دام قاچاق، طيور غير بهداشتي و 27 فقره سرقت در همدان انجام گرفته است.

   

 • آموزش فناوری پهپادهای غیرنظامی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۸:۵۷:۵۰
  آموزش فناوری پهپادهای غیرنظامی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی ملایر

  به گزارش خبرگزاری، یکصد و سومین دوره آموزشی فناوری پهبادهای غیرنظامی کشور به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر در سالن اجتماعات شهید تاجوک و با حضور حامد سعیدی رئیس سازمان هوا و فضای ایران و مسئولان مربوطه شهرستان و هیأت رئیسه واحد ملایر برگزار شد.

   

 • عزت امروز ايران اسلامي هديه اي است كه شهدا به اين مرز و بوم داده اند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۸:۵۳:۰۶
  عزت امروز ايران اسلامي هديه اي است كه شهدا به اين مرز و بوم داده اند

  به گزارش خبرگزاری، در روز پنجشنبه 7 تیر ماه  مراسم گراميداشت يادوخاطره شهداي والامقام هفت تير و هفته قوه قضائيه در شهرستان ملاير با حضور پدران معظم شهدا, مسئولين و روساي ادارات شهرستان علي الخصوص دادستان و رئيس دادگستري شهرستان, حجت الاسلام برقراري امام جمعه, سرهنگ ابراهيمي فرمانده سپاه ناحيه, رئيس و همكاران بنياد و ساير مسئولين ادارات در محل مسجد جامع شهرستان برگزار گرديد.

   

 • هوای همدان در وضعیت «هشدار» است

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۱:۰۱:۱۲
  هوای همدان در وضعیت «هشدار» است

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان با بیان اینکه غلظت ذرات معلق و گردوغبار بالاتر از حد استاندارد است، گفت: هوا در کلیه شهرهای استان در وضعیت «هشدار» برای تمام گروه‌های سنی قرار دارد.

   

 • بروز حریق در فضای سبز و علف های هرز دانشگاه ملی ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۰:۵۵:۴۲
  بروز حریق در فضای سبز و علف های هرز دانشگاه ملی ملایر

  به گزارش خبرگزاری، وحید جوادی در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، در این رابطه توضیح داد: رأس ساعت 20:38 شامگاه گذشته طی تماس تلفنی از دانشگاه ملی ملایر به مرکز ۱۲۵، بروز آتش سوزی در منابع طبیعی پشت دانشگاه اطلاع رسانی شد.

   

 • سرگذشت تلخ زنی که نوزاد چند روزه اش را فروخت / عاقبت فرار دختر 17 ساله از خانه

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۰:۵۰:۲۴
  سرگذشت تلخ زنی که نوزاد چند روزه اش را فروخت / عاقبت فرار دختر 17 ساله از خانه

  «در خانه زایمان کردم، تنها و خمار بودم. بچه‌م هم از خماری و نبودِ شیرخشک مُرد. حتی پول بیمارستان رفتن هم نداشتم و بند ناف نوزاد رو خودم بریدم. دو روز بود که نخوابیده بودم. وقتی بیدار شدم دیدم که بچه‌م مُرده و شوهرم بچه را دفن کرد.»

   

 • راه‌اندازی صندوق کمک به فعالیت‌های قرآنی درملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۰:۳۳:۱۳
  راه‌اندازی صندوق کمک به فعالیت‌های قرآنی درملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ هادی سلگی، مدیر آموزش و پرورش ملایر به راه‌اندازی صندوق کمک به فعالیت‌های قرآنی آموزش و پرورش ملایر اشاره کرد و افزود:این صندوق با هدف مشارکت بیشتر همکاران اداری و آموزشی در امور خیر راه اندازی می‌شود.

   

 • بازآرایی تخت های بیمارستانهای کشور

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹     ۱۸:۳۷:۵۴
  بازآرایی تخت های بیمارستانهای کشور

   

  به گزارش خبرگزاری، دکتر جان بابایی در بازدید از چند طرح بهداشت و درمان شهرستان ملایر با اشاره به اینکه ساخت بیمارستان های جدید باید با توجه به نیازهای کشور ساخته شود گفت: ۲۴۹ کلینیک ویژه در کشور وجود دارد که ۱۴۰ مورد آن سال گذشته به بهره برداری رسید و مابقی هم تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

 • بازآرایی تخت های بیمارستانهای کشور

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹     ۱۸:۳۷:۵۴
  بازآرایی تخت های بیمارستانهای کشور

   

  به گزارش خبرگزاری، دکتر جان بابایی در بازدید از چند طرح بهداشت و درمان شهرستان ملایر با اشاره به اینکه ساخت بیمارستان های جدید باید با توجه به نیازهای کشور ساخته شود گفت: ۲۴۹ کلینیک ویژه در کشور وجود دارد که ۱۴۰ مورد آن سال گذشته به بهره برداری رسید و مابقی هم تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

 • بیمارستان ۹۶ تختخوابی خیرساز گوراب تخصصی شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹     ۱۸:۲۴:۲۵
  بیمارستان ۹۶ تختخوابی خیرساز گوراب تخصصی شود

   حجت‌الاسلام احد آزادیخواه در‌ گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار داشت: پیرو جلسات  و مذاکرات متعدد  با وزیر بهداشت، معاون پارلمانی و درمانی وی، ایجاد مرکز آنژیوگرافی قلب و جذب پزشکان فوق تخصص و ارتقای مراکز درمانی شهرستان از‌ درخواست‌های نمایندگان شهرستان و مطالبات جدی مردم این شهر بوده است.

   

 • هجده میلیون ریال جریمه برای کشتارگاه آلاینده محیط زیست در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹     ۱۸:۱۷:۱۶
  هجده میلیون ریال جریمه برای کشتارگاه آلاینده محیط زیست در ملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ مجید شعبانلو،رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملایر با بیان این مطلب گفت: تهدید علیه بهداشت عمومی اتهامی است که علیه این کشتارگاه اعلام شده است.

   

 • معاون وزیر بهداشت: باید تا 20 سال آینده تجهیزات درمانی مناسب در ملایر فراهم کنیم

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹     ۱۸:۰۴:۵۰
  معاون وزیر بهداشت: باید تا 20 سال آینده تجهیزات درمانی مناسب در ملایر فراهم کنیم

  معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اگر می‌خواهیم ملایر بتواند شهرستان‌های جنوب استان را در حوزه بهداشت و درمان پوشش دهد، باید بتوانیم تجهیزات مناسب و لازم آن را برای حداقل 20 سال آینده فراهم کنیم.

   

   

 • بخش آنژیوگرافی بیمارستان امام حسین (ع) ملایر تجهیز و راه اندازی می شود/ تکمیل و بازسازی اورژانس

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹     ۱۷:۵۳:۴۷
  بخش آنژیوگرافی بیمارستان امام حسین (ع) ملایر تجهیز و راه اندازی می شود/ تکمیل و بازسازی اورژانس

  به گزارش خبرگزاری، دکتر قاسم جان بابایی به منظور بازدید میدانی و جامع از حوزه بهداشت و درمان شهرستان ملایر و بررسی امکانات درمانی مورد نیاز در این زمینه وارد ملایر شد.

   

 • ملایر با کمبود پزشک متخصص مواجه است

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹     ۱۷:۴۶:۳۲
  ملایر با کمبود پزشک متخصص مواجه است

   به گزارش خبرگزاری، محمد کاظمی بعداز ظهر امروز در مراسم بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان‌های خیرساز روستای  جوراب، امام‌حسین(ع) و مهر  و مراکز درمانی شهرستان با اشاره به اینکه سفر وزیر بهداشت به ملایر نقطه عطفی در بحث درمان و بهداشت این شهر ایجاد کرده است، اظهار داشت: اساسی‌ترین درخواست ما از وزیر بهداشت ایجاد مرکز آنژیوگرافی قلب بوده است .

   

 • نیروهای متخصص و فوق تخصص برای مراکز درمانی ملایر تامین می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹     ۱۷:۴۱
  نیروهای متخصص و فوق تخصص برای مراکز درمانی ملایر تامین می‌شود

   به گزارش خبرگزاری،  قاسم جان بابایی ظهر امروز در بازدید از بیمارستان‌ها و‌ مراکز درمانی شهرستان ملایر با اشاره به اینکه این شهر ظرفیت‌های بالایی در حوزه بهداشت و درمان دارد، اظهار داشت: با توجه به این ظرفیت بالفعل نیروهای متخصص و فوق تخصص برای مراکز درمانی این شهرستان تامین خواهد داشت.

   

 • همایش دوچرخه سواری نه به اعتیاد در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹     ۱۰:۵۸:۴۷
  همایش دوچرخه سواری نه به اعتیاد در ملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ همایش دوچرخه سواری نه به اعتیاد با همکاری اداره ورزش وجوانان و بیمارستان امام حسین(ع) به مناسبت گرامیداشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ملایر برگزار شد.

   

 • آلوده‌ترین و پاک‌ترین مناطق همدان

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹     ۱۰:۴۴:۲۵
  آلوده‌ترین و پاک‌ترین مناطق همدان

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان با بیان اینکه به نظر می‌رسد هوای همدان آلوده است، گفت: در حال حاضر شهر همدان با وجود اینکه غبارآلود در وضعیت سالم قرار دارد و وضعیت آن به حد هشدار نرسیده است.

   

 • به مناسبت هفته قوه قضائیه، مشکلات قضایی مددجویان ملایری با حضور مسئوولان قضایی رسیدگی شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸     ۱۶:۲۰:۳۴
  به مناسبت هفته قوه قضائیه، مشکلات قضایی مددجویان ملایری با حضور مسئوولان قضایی رسیدگی شد

  به مناسبت هفته قوه قضائیه نجفی رئیس دادگستری به همراه احمدی فر ، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب به همراه جمعی از قضات از مجموعه زندان ملایر بازدید وبا کلیه مددجویان دیدار چهره به چهره داشتند.

 • سومین بورس تبادل دانشجو بین دانشگاه ملایر و اتحادیه اروپا

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸     ۱۶:۱۳:۴۰
  سومین بورس تبادل دانشجو بین دانشگاه ملایر و اتحادیه اروپا

  مدیر امور بین‌الملل و سرپرست دانشجویان غیرایرانی دانشگاه ملایر گفت: پس از عقد قرارداد دانشگاه ملایر در سال 2017 با دانشگاه فناوری کشاورزی مون‌پلیه کشور فرانسه در قالب طرح اراسموس پلاس(بورس تبادل دانشجو اتحادیه اروپا)، سومین دانشجوی این دانشگاه به اتحادیه اروپا اعزام شد.

 • تیم ملی اقتدار و توانمندی جمهوری اسلامی ایران را به جهان نشان داد.

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸     ۱۰:۲۱:۲۰
  تیم ملی اقتدار و توانمندی جمهوری اسلامی ایران را به جهان نشان داد.

  به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری، حجت الاسلام احد آزادیخواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس پیرامون تیم ملی و نتیجه گیری آن در جام جهانی به خبرنگار برنا گفت: به نظر من تیم ملی در روسیه واقعاً خوش درخشید و در گروهی که به اصطلاح به آن گروه مرگ می‌گفتند و تیم های مطرح اروپایی در آن حضور داشتند ما انسجام بسیار خوبی داشتیم و ما توانستیم به دنیا نشان بدهیم که اقتدار و توانمندی جمهوری اسلامی ایران در چه حدی است که  در ورزش و فوتبال نیز تا اندازه ای نمود پیدا کرده است و کار ملی پوشان شایسته تمجید است بی تردید همه بازیکنان ما ستاره هستند اما پنالتی گرفتن بیرانوند از رونالد و دریبل زیبای امیریم قابل پیکه در اذهان همگان ثبت شده است.

   

 • مشکلات مالی سد راه پیشرفت هیئت قایقرانی همدان/حمایت لازم است

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷     ۱۴:۴۱:۵۴
  مشکلات مالی سد راه پیشرفت هیئت قایقرانی همدان/حمایت لازم است

  محمد ضروری در گفتگو با خبرگزاری با اشاره به وضعیت قایقرانی استان‌همدان اظهار داشت: قایقرانی همدان از سال ۸۸ تأسیس و شروع به کارکرده و در این ۹ ساله توانسته موفقیت‌های خوبی کسب کند و در حال حاضر ۷ نفر از ورزشکاران استان همدان در اردوی تیم ملی قایقرانی کشور حضور دارند.

   

 • اعتبارات 29 طرح کشاورزی ملایر پرداخت شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷     ۱۰:۰۹:۳۸
  اعتبارات 29 طرح کشاورزی ملایر پرداخت شد

  به گزارش خبرگزاری مدیر اداره جهاد کشاورزی ملایر گفت: 148 میلیارد و 410 میلیون ریال اعتبار برای اجرای 29 طرح کشاورزی این شهرستان از محل صندوق توسعه ملی پرداخت شده است.

   

 • کارگران کیان‌کرد نگران بیمه بیکاری نباشند/پرداخت بیمه در مرداد ماه قطعی است

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷     ۰۹:۵۹:۲۳
  کارگران کیان‌کرد نگران بیمه بیکاری نباشند/پرداخت بیمه در مرداد ماه قطعی است

  یک کارگر «کیان‌کرد» در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: بیمه بیکاری به علت بروکراسی اداری تا ۴ ماه دیگر پرداخت نخواهد شد. ما حدود ۷ ماه است که حقوق دریافت نکرده‌ایم و ادامه این روند برای کارگران حتی برای ۴ ماه غیرممکن است.

   

 • بچه‌ می‌کشت، وقتی بچه‌کُشی مد نبود!

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶     ۱۶:۵۶:۱۳
  بچه‌ می‌کشت، وقتی بچه‌کُشی مد نبود!

  اخبار قتل و آزار کودکان در سال‌های اخیر به میزان قابل توجهی منتشر شده است. البته نمی‌توان به قطعیت گفت که لزوما آمار کودک‌آزاری و بچه‌کشی نسبت به دوران قدیم بسیار زیاد شده اما لااقل به واسطه توسعه فضای مجازی و گسترش شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها، اخبار آن بیشتر به گوش مردم می‌رسد.

 • با تسهیلات بانک صنعت و معدن شرکت فولاد ملایر به تولید بازگشت

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶     ۱۶:۴۹:۳۲
  با تسهیلات بانک صنعت و معدن شرکت فولاد ملایر به تولید بازگشت

  فاز نخست شرکت ذوب آهن آلیاژی ملایردر مراسمي با حضور معاون حقوقی و مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاونان استاندار همدان و جمعی از مسئولان استانی و با بهره مندي از تسهيلات بانك صنعت و معدن به چرخه تولید بازگشت.

   

 • آیاتی از نور ناظر بر گفتمان‌سازی/ گلایه از سلبریتی‌ها

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶     ۱۶:۲۸:۵۸
  آیاتی از نور ناظر بر گفتمان‌سازی/ گلایه از سلبریتی‌ها

  رئیس دانشکده علوم قرآنی ملایر با اشاره به آیات قرآن درباره پیشینه گفتمان‌سازی گفت: اگر بخواهیم پیشینه شناسی کنیم می‌توانیم به دو آیه از آیات قرآن کریم اشاره کنیم. آیه دوم سوره جمعه و آیه ۱۲۵ سوره نحل را می‌توانیم ناظر بر گفتمان سازی و حتی راهکارها و مکانیزم‌های گفتمان سازی بدانیم.

   

 • توزیع فضای سبز در سطح شهر ملایر عادلانه نیست

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶     ۱۶:۱۳:۴۶
  توزیع فضای سبز در سطح شهر ملایر عادلانه نیست

  به گزارش خبرگزاری، حسین بابایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، به وجود پارک‌ها، بوستان‌ها و ورودی‌های چشمگیر و مطلوب در ملایر اشاره و اظهار کرد: با این وجود توزیع فضای سبز در سطح شهر ملایر عادلانه نیست و به همین منظور طی سال‌های اخیر ایجاد بوستان‌ها و پارک‌های محلی را در مناطق پایین و حاشیه‌شهر در دستور کار قرار داده‌ایم.

 • دستگیری ۹ سارق در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶     ۱۲:۰۷:۴۶
  دستگیری ۹ سارق در شهرستان ملایر

  به گزارش خبرگزاری، سرهنگ داود علی بخشی گفت: در راستای مبارزه با مجرمان و سارقان خودرو در نقاط مختلف و از پیش تعیین شده در شهرستان ملایر با اجرای طرح مهار، تعداد ۴ دستگاه خودرو شامل ۲ دستگاه پراید و یک دستگاه وانت و یک دستگاه خودروی نیسان قبل از خروج از شهرستان، توسط ماموران کشف شد.

 • برگزاری همایش رهروان یاس نبوی در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹     ۱۰:۰۱:۰۰
  برگزاری همایش رهروان یاس نبوی در شهرستان ملایر

  خبرگزاری شبستان:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر، از برگزاری همایش رهروان یاس نبوی (یکم اسفند) به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) در تکیه حضرت ابوالفضل (ع) این شهرستان خبر داد.

   

   

   

 • وزنه بردار بانوی ملایری به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹     ۰۹:۵۵:۱۴
  وزنه بردار بانوی ملایری به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شد

  رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر کفت: پریا حاج علی اکبری وزنه بردار نوجوان ملایری برای اولین بار در ورزش استان همدان و شهرستان ملایر به اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور دعوت شد

 • نوجوان 15 ساله‌ای که پرچم را پایین آورد به 5 سال حبس محکوم شده است

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹     ۰۹:۴۷:۱۹
  نوجوان 15 ساله‌ای که پرچم را پایین آورد به 5 سال حبس محکوم شده است

  بازداشت‌شدگان ناآرامی‌های اخیر خواستار تخفیف در قرارهای بازداشت‌ شدند/ نوجوان 15 ساله‌ای که پرچم را پایین آورد به 5 سال حبس محکوم شده است

   

 • شروع نظارت ویژه نوروزی از اسفندماه در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹     ۰۹:۴۱:۴۶
  شروع نظارت ویژه نوروزی از اسفندماه در ملایر

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملایر از شروع نظارت‌های ویژه نوروزی با همکاری گشت‌های مشترک از اول اسفندماه در ملایر خبر داد.

 • همدان تا دوشنبه بارانی است

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹     ۰۹:۳۵:۳۶
  همدان تا دوشنبه بارانی است

  کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از فعالیت موج بارشی جدید تا روز دوشنبه در استان خبر داد.

 • اهدای جهیزیه به خانواده نیازمند به همت بسیج سازندگی ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷     ۱۷:۰۵:۱۷
  اهدای جهیزیه به خانواده نیازمند به همت بسیج سازندگی ملایر

  یک سری جهیزیه به مبلغ 120 میلیون ریال به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر و قرارگاه محرومیت زدایی و هدیه مقام معظم رهبری به خانواده نیازمند ملایری اهدا شد.

 • رژه اتومبیل‌های کلاسیک در ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷     ۱۷:۰۰:۱۲
  رژه اتومبیل‌های کلاسیک در ملایر برگزار شد

  همایش اتومبیلهای کلاسیک و رژه موتورسواران در شهرستان ملایر برگزار شد.

 • همدان|یک‌هزارو ۷۰۰ بسته‌های حمایتی بین نیازمندان ملایری توزیع شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶     ۱۸:۴۱:۲۱
  همدان|یک‌هزارو ۷۰۰ بسته‌های حمایتی بین نیازمندان ملایری توزیع شد

  رئیس اوقاف ملایر از توزیع یک هزار و ۷۰۰ بسته حمایتی بین نیازمندان بی‌بضاعت‌ ملایرخبر داد و افزود: مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان از محل موقوفات در این زمینه هزینه شده است.

 • فاز اول ساماندهی محور نهاوند به آورزمان بهره‌برداری شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶     ۱۸:۳۶:۱۸
  فاز اول ساماندهی محور نهاوند به آورزمان بهره‌برداری شد

  نهاوند - فاز اول محور نهاوند به آورزمان با اعتباری افزون بر ۶۰ میلیارد ریال با حضور استاندار همدان به بهره برداری رسید.

 • ظرفيت‌هاي ملاير در نمایشگاه توانمندی‌های روستايیان و عشایر معرفي شود

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶     ۱۸:۲۹:۴۷
  ظرفيت‌هاي ملاير در نمایشگاه توانمندی‌های روستايیان و عشایر معرفي شود

  معاون امور عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار ملایر گفت: ظرفيت‌هاي ملاير در نمایشگاه توانمندی‌های روستايیان و عشایر کشور معرفي شود.

 • تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی ملایر با آکادمی ملی علوم بلاروس

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶     ۱۸:۲۳:۱۲
  تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی ملایر با آکادمی ملی علوم بلاروس

  تفاهم‌نامه همکاری و تعامل بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر و آکادمی علوم بلاروس به امضا رسید.

 • جلسه کميته شهرداري‌ها و دهياري‌هاي خدمات سفر نوروز 97 شهرستان ملاير برگزار شد:

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶     ۱۳:۳۳:۰۷
  جلسه کميته شهرداري‌ها و دهياري‌هاي خدمات سفر نوروز 97 شهرستان ملاير برگزار شد:

  در شهرها و در بسياري از روستاهاي شهرستان ملاير، نقاط گردشگري و پتانسيل‌هايي وجود دارد که يا ناشناخته است و يا کم‌تر شناخته‌شده است که در ايام نوروز بهترين زمان براي معرفي آن‌هاست.

 • همدانی ها در انتظار هفته پربارش باشند

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶     ۱۳:۲۸:۵۶
  همدانی ها در انتظار هفته پربارش باشند

  همدان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان پیش بینی کرد: با ورود سامانه بارشی از جنوب غرب کشور به این استان، همدانی ها اوایل هفته آینده شاهد بارش باران و در ارتفاعات ریزش برف باشند.

 • بيعت با شهدا بيعت با خدا و ولايت است.

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶     ۱۳:۲۴:۳۱
  بيعت با شهدا بيعت با خدا و ولايت است.

  در این مراسم سردار اهوازيان از جانبازان و فرماندهان دفاع مقدس فرمود: بيعت با شهدا بيعت با خدا و ولايت است.

   

 • دیدار از مادر شهید در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶     ۱۳:۲۱:۱۶
  دیدار از مادر شهید در شهرستان ملایر

  چهارشنبه 25 بهمن ماه از مادر شهيد معظم محمود گودرزي در روستاي گوراب ملاير توسط رئيس, معاون فرهنگي و خواهران مددكاري بنيادشهرستان دیدار و دلجویی شد.

 • برگزاری المپیاد ورزشهای همگانی در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶     ۱۳:۱۸:۱۵
  برگزاری المپیاد ورزشهای همگانی در ملایر

  سالن شهید طالبی شهرستان ملایر ازبرگزاری  المپیاد ورزشهای همگانی ویژه آقایان در این شهرستان خبر داد.

 • قاتل فراری در ملایر دستگیر و روانه زندان شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶     ۱۳:۱۳:۴۸
  قاتل فراری در ملایر دستگیر و روانه زندان شد

  خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملایر با اشاره به دستگیری قاتل از رسیدگی به این پرونده در بازپرسی شعبه ۴ شهرستان خبر داد.

 • فعالیت 33 آموزشگاه آزاد زیر نظر فنی وحرفه‌ای ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶     ۱۰:۱۳:۰۹
  فعالیت 33 آموزشگاه آزاد زیر نظر فنی وحرفه‌ای ملایر

  رئيس مركز آموزش فني وحرفه‌اي شماره 3 شهيد رجايي ملاير از فعالیت 33 آموزشگاه آزاد زیر نظر فنی‌وحرفه‌ای در ملایر خبر داد.

 • فرماندار ملایر مطرح کرد: اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی به روستاها

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵     ۱۸:۲۸:۵۳
  فرماندار ملایر مطرح کرد: اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی به روستاها

  فرماندار ملایر گفت: شوراها می‌توانند مردم را تشویق و ترغیب به اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در روستاها کنند.

 • ديدار دانشجوي نخبه و مخترع ملايري با فرماندار ويژه شهرستان ملاير:

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵     ۱۳:۵۲:۰۰
  ديدار دانشجوي نخبه و مخترع ملايري با فرماندار ويژه شهرستان ملاير:

  وظيفه همه دستگاه ها، حمايت و پشتيباني از جوانان به ويژه نخبگان عزيز کشور است. 

 • ديدار اعضاي شوراي اسلامي روستاي پيهان، با فرماندار ويژه شهرستان ملاير:

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵     ۱۳:۴۷:۱۴
  ديدار اعضاي شوراي اسلامي روستاي پيهان، با فرماندار ويژه شهرستان ملاير:

  تسهيلاتي که در دولت تدبير و اميد به بحث اشتغال در روستاها داده مي‌شود بي‌سابقه است و شوراها مي‌توانند مردم را تشويق و ترغيب به اجراي طرح‌هاي اشتغال‌زايي در روستاها نمايند.

 • جلسه کارگروه مديريت پسماند شهرستان ملاير برگزار شد:

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵     ۱۳:۴۴:۲۸
  جلسه کارگروه مديريت پسماند شهرستان ملاير برگزار شد:

  فرماندار ويژه شهرستان ملاير: در دولت تدبير و اميد اهميت بسيار ويژه‌اي به بحث بهداشت و سلامت مردم در جامعه داده‌شده و يکي از مواردي که اين سلامت را تهديد مي‌کند شيوه‌هاي ناکارآمد فعلي دفع پسماندها است.

 • اجرای طرح درمانی بیماران نیازمند به همت خادم یاران رضوی در کمازان

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵     ۱۳:۴۰:۲۳
  اجرای طرح درمانی بیماران نیازمند به همت خادم یاران رضوی در کمازان

  طرح درمانی رایگان بیماران نیازمند در دهستان کمازان درمانگاه روستای آشمیزان از توابع شهرستان ملایر با حضور خادم یاران رضوی برگزار شد.

 • کاهش محسوس دمای هوا در همدان

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵     ۱۳:۳۵:۵۵
  کاهش محسوس دمای هوا در همدان

  همدان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان پیش بینی کرد: با خروج سامانه بارشی دمای هوای نقاط مختلف این استان از فردا(پنجشنبه) بین چهار تا هشت درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

 • مدیرکل آموزش و پرورش همدان رفتني شد/ بررسی افزایش 2 برابری پاداش پایان خدمت فرهنگیان

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵     ۱۳:۲۸:۱۰
  مدیرکل آموزش و پرورش همدان رفتني شد/ بررسی افزایش 2 برابری پاداش پایان خدمت فرهنگیان

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ديداري با وزير آموزش و پرورش گفت: در اين جلسه خواستار تعیین تکلیف مدیرکل آموزش و پرورش استان و انتخاب مدیری با روحیه اعتدالی شدیم كه وزير آموزش و پرورش قول تغيير اين مديركل طي يك هفته تا 10 روز را داد.

 • انجام 300 مورد بازرسی توسط اداره استاندارد ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵     ۱۰:۱۴:۲۲
  انجام 300 مورد بازرسی توسط اداره استاندارد ملایر

  رئیس اداره استاندارد ملایر از انجام 300 مورد بازرسی توسط اداره استاندارد ملایر طی 10 ماه گذشته خبر داد.

 • واگذاری 1100 متر زمین توسط خیران بخش جوکار

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵     ۱۰:۰۳:۰۴
  واگذاری 1100 متر زمین توسط خیران بخش جوکار

  رئیس کمیته امداد شهر جوکار از واگذاری یک‌هزار و 100 متر زمین توسط خیران در شهر جوکار و ازندریان با هدف ساخت 6 واحد مسکن مددجویی خبر داد.

 • بازدید فرمانده سپاه استان همدان از بهسازی مقبره شهدای گمنام اسلامشهر آق گل

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴     ۱۷:۵۶:۲۷
  بازدید فرمانده سپاه استان همدان از بهسازی مقبره شهدای گمنام اسلامشهر آق گل

  سردار مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از روند بهسازی مقبره شهدای گمنام در اسلامشهر آق گل شهرستان ملایر بازدید کرد.

 • راه وشهرسازی:جاده سامن-بروجرد ایمن است/پلیس راه: ایمن نیست

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴     ۱۷:۴۸:۲۴
  راه وشهرسازی:جاده سامن-بروجرد ایمن است/پلیس راه: ایمن نیست

  همدان- ایرنا- درحالی که جانشین پلیس راه استان همدان اعلام کرده جاده سامن-بروجرد ایمن نیست، رئیس اداره راه وشهرسازی ملایر می گوید: این جاده در محدوده ای که بتازگی به طول 6 کیلومتر بهره برداری شده، از ایمنی مناسب برخوردار و علائم ایمنی استاندارد نصب و خط کشی کامل آن اجرا شده است.

 • امام جمعه ملایر: عده ای به دنبال شکستن روحیه مقاومت و شهادت طلبی ملت ایران هستند

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴     ۱۷:۴۳:۴۴
  امام جمعه ملایر: عده ای به دنبال شکستن روحیه مقاومت و شهادت طلبی ملت ایران هستند

  همدان- ایرنا- امام جمعه ملایر گفت: عده ای در داخل و خارج از کشور با مرز گذاشتن در فضای مجازی و نوشتن مقاله، می خواهند روحیه مقاومت، استقامت و شهادت طلبی ملت ایران را بشکنند.

 • سامانه بارشی وارد استان همدان شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴     ۱۷:۳۸:۳۴
  سامانه بارشی وارد استان همدان شد

  همدان - رئیس اداره پیش بینی و پیش آگاهی جوی همدان از ورود سامانه بارشی به استان همدان خبرداد.

 • تلاش دولت ارتقا جایگاه آموزش و پرورش است

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴     ۱۲:۴۷:۱۲
  تلاش دولت ارتقا جایگاه آموزش و پرورش است

  همدان - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه دولت در صدد ارتقا جایگاه آموزش و پرورش و معلمان است گفت: باید با اتحاد و همدلی برای تبدیل شدن این نهاد به اولویت اصلی در کشور تلاش کرد.

 • 15 نقطه حادثه خیز شهرستان ملایر اصلاح شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴     ۱۲:۴۲:۳۲
  15 نقطه حادثه خیز شهرستان ملایر اصلاح شد

  ملایر - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر از اصلاح ۱۵ نقطه حادثه خیز این شهرستان خبر داد.

 • آيين تکريم و معارفه مدير آموزش‌وپرورش ملاير برگزار شد:

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳     ۱۸:۴۳:۴۴
  آيين تکريم و معارفه مدير آموزش‌وپرورش ملاير برگزار شد:

  هر جامعه‌اي که مسير رشد و شکوفايي را طي است از راه کسب علم و معرفت بوده که خاستگاه آن، آموزش‌وپرورش و معلمان عزيز است.

 • تقدير معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير از حضور گسترده و پر شور مردم شهرستان در راهپيمايي پر شکوه

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳     ۱۷:۱۹:۰۰
  تقدير معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير از حضور گسترده و پر شور مردم شهرستان در راهپيمايي پر شکوه

  با حضور تماشايي، بزرگ و خيره کننده شما مردم مومن و فرهنگ مدار شهرها و روستاهاي شهرستان ملاير در راهپيمايي پر شکوه 22 بهمن ماه 96، برگ زرين ديگري بر تاريخ ايستادگي و مشارکت گسترده مردم خدا جوي اين شهرستان در عرصه ها و صحنه هاي گوناگون انقلاب اسلامي افزوده شد.

 • مسابقه نقاشی قرآن ویژه مدارس ابتدایی در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳     ۱۲:۴۸:۳۸
  مسابقه نقاشی قرآن ویژه مدارس ابتدایی در ملایر

  گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر از برگزاری مسابقات نقاشی در مقطع پیش دبستانی و مقطع اول و دوم دبستان در حاشیه برگزاری پانزدهمین دوره جشنواره قرآنی کودک و نوجوان خبر داد.

 • نقد کتاب دختر شینا در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳     ۱۲:۴۳:۵۴
  نقد کتاب دختر شینا در ملایر

  کتاب «دختر شینا» در کتابخانه عمومی شهدای گمنام جوکار ملایر نقد شد.

 • ديدار معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير با شماري از ايثارگران و خانواده هاي معظم شهداي ان

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳     ۰۹:۵۸:۵۴
  ديدار معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير با شماري از ايثارگران و خانواده هاي معظم شهداي ان

  همزمان با 21 بهمن ماه و مصادف با سالروز شهادت شماري از شهداي حرکت اسلامي و انقلابي مردم ملاير در سال 1357 معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير با حضور در منزل شماري از جانبازان و خانواده هاي معظم شهداي انقلاب اسلامي در ملاير، با اين عزيزان ديدار و ضمن دلجويي و احوال پرسي، از نقش بي بديل اين عزيزان و شهداي گرانقدر در پيروزي حرکت انقلابي مردم ايران تجليل کرد.

 • تصادف در جاده ملایر سه کشته و چهار مجروح برجای گذاشت

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳     ۰۹:۵۳:۴۰
  تصادف در جاده ملایر سه کشته و چهار مجروح برجای گذاشت

  همدان - ایرنا - رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد خودروی سواری با 2 خودروی دیگر در جاده ملایر - بروجرد حدفاصل سامن به روستای یونس، مادر باردار به همراه یک مرد جان باختند.

 • انقلاب کردیم تا زیر سلطه بیگانگان نباشیم/محور ولایت حرکت در مسیر افتخار

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲     ۱۸:۳۱:۳۲
  انقلاب کردیم تا زیر سلطه بیگانگان نباشیم/محور ولایت حرکت در مسیر افتخار

  همدان- ایرنا- مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: انقلاب کردیم تا زیر سلطه بیگانگان نباشیم و دست چپاولگران را از نظام و انقلاب اسلامی کوتاه کنیم.

 • حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین به صفحه های انقلاب افزود

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲     ۱۸:۲۴:۵۰
  حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین به صفحه های انقلاب افزود

  همدان- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: حضور یکپارچه و باشکوه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین و افتخار دیگری را به صفحه های انقلاب اسلامی افزود.

 • حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن سند بیمه بودن انقلاب است

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲     ۱۸:۲۰:۳۲
  حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن سند بیمه بودن انقلاب است

  همدان- ایرنا- نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور میلیونی و پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن سند بیمه بودن و بیمه شدن انقلاب اسلامی است و اینکه ملت ایران هرگز دست از آرمان ها و ارزش های انقلاب و نظام خود برنمی دارند.

 • راهپیمایی 22 بهمن بیانگر پشتیبانی آگاهانه ملت ایران از نظام اسلامی

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲     ۱۳:۱۱:۴۴
  راهپیمایی 22 بهمن بیانگر پشتیبانی آگاهانه ملت ایران از نظام اسلامی

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ملایر گفت: راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده این است که ملت ما آگاهانه همچون همیشه همراه و پشتیبان نظام اسلامی و خاموش کننده آتش فتنه ها و آشوب ها در کشور است.

 • اعلام محدودیت‌ ترافیکی مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن درشهرستان‌های همدان

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲     ۰۹:۳۴:۳۹
  اعلام محدودیت‌ ترافیکی مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن درشهرستان‌های همدان

  همدان - محدودیت های ترافیکی در مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان های استان همدان اعلام شد.

 • بازديد فرماندار ويژه شهرستان ملاير از کانون فرهنگي و اجتماعي بانوان:

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۸:۵۶:۵۸
  بازديد فرماندار ويژه شهرستان ملاير از کانون فرهنگي و اجتماعي بانوان:

  کانون فرهنگي و اجتماعي بانوان از مراکز توانمندي در ملاير است که در رشته‌هاي مختلف مربي دارد و اين توان را دارد تا در صورت وجود هنرآموزان بيشتر رشته‌هاي موجود را گسترش دهد.

 • ملاير در امر وقف پيشتاز است

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۸:۵۲:۴۰
  ملاير در امر وقف پيشتاز است

  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير گفت: مردم اين شهرستان در امر وقف و کارهاي خير و نيک پيشتاز هستند و اين روند ملاير را در بسياري از شاخص ها ارتقاء داده است.

 • همایش پیاده روی به مناسبت دهه فجر در اسلامشهر آق گل ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۸:۴۹:۰۳
  همایش پیاده روی به مناسبت دهه فجر در اسلامشهر آق گل ملایر

  همایش پیاده روی به مناسبت دهه مبارک فجر در اسلامشهر آق گل و منطقه ترک شرقی همراه با مسابقات فرهنگی و ورزشی برگزار شد.

 • افتتاح منزل مسکونی روستای کریم آباد ملایر به مناسبت دهه فجر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۸:۴۵:۰۱
  افتتاح منزل مسکونی روستای کریم آباد ملایر به مناسبت دهه فجر

  به مناسبت دهه مبارک فجر منزل مسکونی روستای کریم آباد با حضور سردار مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان، فرمانده سپاه ناحیه ملایر، امام جمعه اسلامشهر آق گل و جمعی از مسئولین شهرستان ملایر انجام شد.

 • طرح بهسازی روستای سنگ سفید ملایر بهره برداری شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۷:۰۹:۵۲
  طرح بهسازی روستای سنگ سفید ملایر بهره برداری شد

  همدان - ایرنا - همزمان با آخرین روز از دهه فجر، مرحله نخست بهسازی روستای سنگ سفید ملایر از توابع بخش مرکزی این شهرستان روز شنبه با حضور نمایندگان مجلس و جمعی از مسئولان بهره برداری شد.

 • مشكلات باعث نمي‌شود مردم دست از انقلاب بردارند

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۷:۰۴:۴۷
  مشكلات باعث نمي‌شود مردم دست از انقلاب بردارند

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در کشور مشکلات اقتصادی، معیشتی، بیکاری،گرانی و تورم وجود دارد، اما اينها باعث نمي‌شود مردم دست از انقلاب و رهبری بر‌دارند.

 • آیت الله میرشاهولد مصداق بارز انقلابی گری بود/راهپیمایی 22 بهمن دشمن شکن است

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۷:۰۰:۴۱
  آیت الله میرشاهولد مصداق بارز انقلابی گری بود/راهپیمایی 22 بهمن دشمن شکن است

  همدان - ایرنا - سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مرحوم آیت الله میرشاهولد روحیه انقلابی و دینی خود را به بهترین شکل حفظ و پاسداری کرد و به عنوان رهبر مبارزات انقلابی مردم ملایر، مصداق بارز دینداری و انقلابی گری است.

 • اعزام 60 نفر از دانش آموزان سامن به راهیان نور

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۶:۵۷:۵۹
  اعزام 60 نفر از دانش آموزان سامن به راهیان نور

  رییس آموزش و پرورش سامن گفت:60 نفر از دانش آموزان پسر منطقه در اردویی سه روزه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 • مراسم گرامی‌داشت شهدای شهرستان ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۶:۵۳:۳۳
  مراسم گرامی‌داشت شهدای شهرستان ملایر برگزار شد

  کانون خبرنگاران نبأ: مراسم بزرگداشت آیت الله میرشاه‌ولد و یاد‌واره ۱۱۰۰ شهید شهرستان ملایر صبح امروز برگزار شد.

 • همدان|‌ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن اتحاد و انسجام خود را به‌رخ جهانیان می‌کشند

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۶:۴۸:۱۴
  همدان|‌ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن اتحاد و انسجام خود را به‌رخ جهانیان می‌کشند

  نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی با بیان اینکه حضور مردم درصحنه بیمه‌کننده نظام و انقلاب است، گفت:ملت انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اتحاد و انسجام خورد را به‌رخ جهانیان می‌کشند.

 • دیدار فرمانده سپاه استان همدان با خانواده شهید «دارابی» در جوکار

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۳:۲۵:۱۰
  دیدار فرمانده سپاه استان همدان با خانواده شهید «دارابی» در جوکار

  سردار مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان به همراه امام جمعه جوکار و فرمانده سپاه ناحیه ملایر با خانواده شهید «دارابی» در روستای حسین‌آباد شهر جوکار دیدار کردند.

 • جریان دانشجویی با شجاعت انحرافات را زیر سوال ببرد

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۳:۱۹:۱۸
  جریان دانشجویی با شجاعت انحرافات را زیر سوال ببرد

  دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه ملایر گفت: جریان دانشجویی باید شجاع باشد و بدون ترس از شخص یا جرياني، در روند پيشبرد بهتر امور كشور، با شجاعت انحرافات را زیر سوال ببرد.

 • روز ملی گرامیداشت ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۳:۱۵:۰۵
  روز ملی گرامیداشت ملایر

  بمناسبت سالگرد وفات آیت الله سید محمد میرشاه ولد امروز، روز ملی ملایر نامگذاری شده است.

 • افتتاح مدرسه دوکلاسه طرح برکت دوریجان منطقه سامن

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۰۹:۱۱:۳۰
  افتتاح مدرسه دوکلاسه طرح برکت دوریجان منطقه سامن

  مدیرکل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان از افتتاح مدرسه دوکلاسه طرح برکت دوریجان منطقه سامن خبر داد.

 • مراسم یادبود «آیت‌الله میرشاهولد» رهبر مبارزات انقلابی ملایر برگزار می‌شود

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۰۹:۰۸:۰۰
  مراسم یادبود «آیت‌الله میرشاهولد» رهبر مبارزات انقلابی ملایر برگزار می‌شود

  فرمانده سپاه ملایر از برگزاری مراسم ویژه «روز ملایر» و مراسم یادبود «آیت‌الله میرشاهولد» رهبر مردمی مبارزات انقلابی در ملایر خبر داد.

 • هزینه‌کرد 700 میلیون تومانی در بین بیماران ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۰۹:۰۳:۴۷
  هزینه‌کرد 700 میلیون تومانی در بین بیماران ملایر

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان هزینه 700 میلیون تومانی در راستای کمک به بیماران شهرستان ملایر طی ایام دهه فجر خبر داد.

 • فرماندار: ملایر در امر وقف پیشتاز است

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰     ۱۸:۴۹:۲۱
  فرماندار: ملایر در امر وقف پیشتاز است

  همدان- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: مردم این شهرستان در امر وقف و کارهای خیر و نیک پیشتاز هستند و این روند ملایر را در بسیاری از شاخص ها ارتقاء داده است.

 • امام جمعه ملایر: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باید پرشکوه تر باشد

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰     ۱۸:۴۵:۴۳
  امام جمعه ملایر: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باید پرشکوه تر باشد

  همدان- ایرنا- امام جمعه ملایر با دعوت از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه گفت: در شرایط کنونی که دشمنان و استکبار جهانی علیه نظام اسلامی ایران توطئه می کنند، حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باید پرشکوه تر، وحدت آفرین و دشمن شکن باشد.

 • اجرای 1200 برنامه در ملایر همزمان با دهه فجر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰     ۱۸:۴۲:۰۵
  اجرای 1200 برنامه در ملایر همزمان با دهه فجر

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر گفت: همزمان با دهه فجر بیش از یک‌هزار و 200 برنامه مختلف در شهرستان ملایر در حال اجراست.

 • گشایش نمایشگاه توانمندی های هنری و صنایع دستی در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰     ۱۸:۳۶:۴۸
  گشایش نمایشگاه توانمندی های هنری و صنایع دستی در ملایر

  به مناسبت سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی، نمایشگاهی از آثار توانمندی‌های مهارتی، صنایع دستی و نقاشی در محل گالری انجمن هنرهای تجسمی گشایش یافت.

 • کانکس تاشو دستاوردی نو از محققان دانشگاه آزاد ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰     ۱۸:۳۲:۰۰
  کانکس تاشو دستاوردی نو از محققان دانشگاه آزاد ملایر

  همزمان با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طرح ساخت کانکس تا شونده در دانشگاه آزاد واحد ملایر به بهره برداری رسید و و اولین کانکس تاشونده پژوهشکده اسکان واحد ملایر رونمایی و افتتاح شد.

 • وزیر: پژوهش، اولویت وزارت علوم در بودجه 97 است

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۹:۲۶:۲۸
  وزیر: پژوهش، اولویت وزارت علوم در بودجه 97 است

  همدان- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه اولویت این وزارتخانه در بودجه سال 97 در بخش پژوهش است، تاکید کرد: در همین چارچوب رشد بودجه های دانشگاهی در بخش پژوهش خوب است.

 • همدان|‌دانشکده پیراپزشکی آزاد‌ ملایر از بهمن‌ماه ‌دانشجو می‌پذیرد‌

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۹:۲۲:۲۶
  همدان|‌دانشکده پیراپزشکی آزاد‌ ملایر از بهمن‌ماه ‌دانشجو می‌پذیرد‌

  نماینده مردم ملایر در مجلس ‌با بیان اینکه بهمن سال گذشته با سفر وزیر بهداشت به ملایر مجوز ایجاد دانشکده پیرا پزشکی در ساختمان دانشگاه خاتم‌النبیاء صادرشد،گفت:این دانشگاه از بهمن‌ماه امسال دانشجو می‌پذیرد.

 • استاندار همدان خواستار حمایت ویژه دولت از واحدهای تولیدی ملایر شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۸:۴۳:۴۰
  استاندار همدان خواستار حمایت ویژه دولت از واحدهای تولیدی ملایر شد

  همدان- ایرنا- استاندار همدان با بیان اینکه واحدهای تولیدی و صنعتی بافتینه و بافتسان ملایر سابقه ای شایسته در تولید و کارآفرینی کشور دارند، خواستار حمایت ویژه دولت از این واحدها برای رفع مشکلات پیش روی آنها شد.

 • استاندار همدان: رقابت ناسالم باعث ايجاد مشکل شده است

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۸:۳۸:۰۴
  استاندار همدان: رقابت ناسالم باعث ايجاد مشکل شده است

  استاندار همدان گفت: رقابت ناسالم باعث ايجاد مشکلات و بحران برای واحدها و بیکاری می‌شود.

 • وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:کار مردم را به خود مردم بسپاریم

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۸:۳۳:۲۵
  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:کار مردم را به خود مردم بسپاریم

  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تأکید بر اینکه کار مردم را باید به خود مردم بسپاریم، گفت: دولت نیز باید کمک کند تا موانع و مشکلات سد راه بخش خصوصی برداشته شود.

 • همدان|‌وزیر علوم: موانع از سر راه سرمایه‌گذاران برداشته شود

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۸:۲۸:۵۴
  همدان|‌وزیر علوم: موانع از سر راه سرمایه‌گذاران برداشته شود

  وزیر علوم‌، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه‌ دولت باید نقش حمایتی و نظارتی خود را در زمینه سرمایه گذاران به خوبی ایفا کند گفت: موانع از سر راه سرمایه‌گذاران باید برداشته شود.

 • وزیر علوم: ملت ایران مسیر انقلاب را به خوبی طی کرده است/دولت مصمم در توسعه اشتغال و تولید

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۸:۲۴:۱۹
  وزیر علوم: ملت ایران مسیر انقلاب را به خوبی طی کرده است/دولت مصمم در توسعه اشتغال و تولید

  همدان- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: زمانیکه به شرایط سخت و حساس پیروزی انقلاب نگاه می کنیم، می بینیم که ملت ایران به رهبری امام راحل مسیر انقلاب اسلامی را به خوبی طی کرده است.

 • دختر وزنه‌بردار همدانی در کشور روی سکو رفت

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۸:۱۸:۰۸
  دختر وزنه‌بردار همدانی در کشور روی سکو رفت

  برای نخستین‌بار در تاریخ ورزش استان همدان، یک دختر وزنه‌بردار همدانی در مسابقات کشوری روی سکو رفت.

 • تجدید میثاق با شهدا در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۳:۳۶:۲۱
  تجدید میثاق با شهدا در شهرستان ملایر

  در هفتمين روز از دهه مبارك فجر, معاون عمراني استاندار همدان با حضور در گلزار شهداي شهر جوكار به مقام شامخ شهدا اداي احترام نمود .

 • آغاز اجرای طرح توسعه منسوج بی بافت درملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۳:۳۲:۳۸
  آغاز اجرای طرح توسعه منسوج بی بافت درملایر

  عملیات اجرایی طرح توسعه منسوج بی بافت شرکت بافت سان ملایر با حضور وزیرعلوم آغاز شد.

 • همدان|‌ نخستین معدن فرآوری آندولوزیت کشور در ملایر افتتاح شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۳:۲۸:۱۹
  همدان|‌ نخستین معدن فرآوری آندولوزیت کشور در ملایر افتتاح شد

  با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اولین معدن آندولوزیت ( فرآوری نسوز) در ملایر افتتاح شد.

 • افتتاح دو طرح در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۳:۲۱:۱۳
  افتتاح دو طرح در ملایر

  امروزدو طرح با حضور وزیر علوم در شهرستان ملایر به بهره برداری می رسد.

 • وزیر علوم وارد استان همدان شد/افتتاح پروژه‌های شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۳:۱۶:۲۲
  وزیر علوم وارد استان همدان شد/افتتاح پروژه‌های شهرستان ملایر

  همدان - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به نمایندگی از دولت برای افتتاح پروژه‌های شهرستان ملایر وارد استان همدان شد.

 • همدان|‌ اختلاف‌اندازی بین مردم و نظام خیانت به کشور و انقلاب است

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۳:۱۲:۵۷
  همدان|‌ اختلاف‌اندازی بین مردم و نظام خیانت به کشور و انقلاب است

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: بدگویی کردن و فاصله‌ انداختن و اختلاف‌اندازی بین مردم و نظام خیانت به نظام و انقلاب است .

 • 173 واحد مسکن روستايي در شهرستان ملاير به متقاضيان واگذار شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۰۹:۵۳:۱۱
  173 واحد مسکن روستايي در شهرستان ملاير به متقاضيان واگذار شد

  - 173 واحد مقاوم سازي روستايي روز چهارشنبه همزمان با هفتمين روز از ايام دهه فجر در ملاير به متقاضيان واگذار شد.

 • بهره برداري از 21 طرح برق رساني در شهرستان ملاير

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۰۹:۴۹:۰۷
  بهره برداري از 21 طرح برق رساني در شهرستان ملاير

  21 طرح برق رساني روز چهارشنبه در هفتمين روز از دهه فجر با حضور معاون امور عمراني استاندار همدان، نمايندگان مردم ملاير در مجلس، فرماندار ويژه ملاير و جمعي از مسئولان در ملاير بهره برداري شد.

 • اجرای طرح های کارفرمایی برای اشتغال بهبودیافتگان طرح کرامت در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۰۹:۴۰:۵۸
  اجرای طرح های کارفرمایی برای اشتغال بهبودیافتگان طرح کرامت در ملایر

  مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر با اشاره به اجرای طرح های کارفرمایی بسیج سازندگی گفت: طرح های کارفرمایی برای اشتغال بهبود یافتگان طرح کرامت با حضور کارگروه توانمندسازی صورت می گیرد.

 • افتتاح نمایشگاه فرش ملایر با حضور معاون میراث‌فرهنگی در کاخ گلستان

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۰۹:۳۴:۵۹
  افتتاح نمایشگاه فرش ملایر با حضور معاون میراث‌فرهنگی در کاخ گلستان

  معاون میراث‌‌فرهنگی، سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «کاخ گلستان در آینده می‌تواند نمایشگاه‌های مشترکی با موزه فرش برپا کند، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در پویایی موزه‌ها و جذب مخاطب نقش مؤثری دارد.»

 • بازدید مدیر کل زندان های همدان از زندان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۰۹:۲۸:۰۰
  بازدید مدیر کل زندان های همدان از زندان ملایر

  به گزارش روابط عمومی اداره کل  زندان های همدان ، حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان در زندان ملایر حضور یافت و ضمن بازدید از بخش های مختلف در جریان اقدامات انجام شده این مجموعه قرار گرفت .

 • انقلاب اسلامی ما را به عدالت اجتماعی نزدیک تر کرد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۰۹:۲۱:۴۳
  انقلاب اسلامی ما را به عدالت اجتماعی نزدیک تر کرد

  استاد حوزه علمیه گفت: مبانی انقلاب اسلامی که ریشه در اعتقادات ما دارند همواره باید مورد مطالعه و تامل قرار گرفته و به نسل بعدی آموزش داده شود.

 • افتتاح باند دوم محور جوکار ـ تویسرکان

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۹:۴۱:۲۵
  افتتاح باند دوم محور جوکار ـ تویسرکان

  در هفتمین روز از دهه فجر پروژه احداث باند دوم محور جوکار تویسرکان (حد فاصل روستای حسین‌آباد به سمت خیر آباد) به طول 2.5 کیلومتر بهره‌‌برداری شد.

 • پیشرفت نظام جمهوري اسلامي با توطئه‌های دشمن کند نمي‌شود

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۹:۳۸:۲۸
  پیشرفت نظام جمهوري اسلامي با توطئه‌های دشمن کند نمي‌شود

  معاون امور عمرانی استاندار همدان گفت: توسعه و پیشرفت نظام جمهوري اسلامي با توطئه‌های دشمن کند نخواهد شد.

 • بدگویی از انقلاب خیانت به مردم است/ حساب مديران خائن از انقلاب جداست

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۹:۳۵:۰۹
  بدگویی از انقلاب خیانت به مردم است/ حساب مديران خائن از انقلاب جداست

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بيان اينكه بدگویی از انقلاب خیانت به مردم است، بر ضرورت مقابله با مديران رانت‌خوار خبر داد و گفت: بايد حساب اين افراد را از حساب انقلاب اسلامي جدا كرد.

 • 6 پروژه آبفا در ملایر به بهره‌برداری رسید/ افتتاح ساختمان آبفای شهر زنگنه

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۷:۴۱:۰۹
  6 پروژه آبفا در ملایر به بهره‌برداری رسید/ افتتاح ساختمان آبفای شهر زنگنه

  در هفتمین روز از ایام‌الله دهه فجر 6 پروژه در حوزه آب و فاضلاب در ملایر به بهره‌برداری رسید.

 • همایش رهروان فاطمی و نمایشگاه صنایع‌دستی و غذای سنتی در سامن برگزار شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۷:۳۶:۴۲
  همایش رهروان فاطمی و نمایشگاه صنایع‌دستی و غذای سنتی در سامن برگزار شد

  همایش رهروان فاطمی و نمایشگاه صنایع‌دستی و غذای سنتی با محوریت پایگاه زینبیه و حوزه مقاومت کریمه اهل‌بیت حضرت معصومه (س) در سامن برگزار شد.

 • کشف ۳۰۰ کیلوگرم ماهی قاچاق در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۵۸:۰۲
  کشف ۳۰۰ کیلوگرم ماهی قاچاق در ملایر

  ملایر - فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف مقدار ۳۰۰ کیلوگرم ماهی فاقد مجوز بهداشتی و قاچاق در این شهرستان خبر داد.

 • غبارروبی گلزار شهدا توسط دانش‌آموزان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۵۴:۰۰
  غبارروبی گلزار شهدا توسط دانش‌آموزان ملایر

  به مناسب دهه فجر دانش‌آموزان ملایری گلزار شهدای شمس آباد ملایر را غبارروبی و عطرافشانی کردند.

 • عصر شعر انقلاب اسلامی در ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۴۹:۲۲
  عصر شعر انقلاب اسلامی در ملایر برگزار شد

  به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری انجمن ادبی معراج و کانون بسیج هنرمندان، مراسم «عصر شعر انقلاب اسلامی» با حضور جمعی از شعرا و ادبا در کتابخانه فرهنگیان ملایر برگزار شد.

 • معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در ديدار با مردم بخش سامن:

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۳۷:۲۵
  معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير در ديدار با مردم بخش سامن:

  راه اندازي فاز نخست شهر زيرزميني سامن مطالبه جدي ما است که بايد براي رويداد مهم همدان 2018 ساماندهي و آماده بازديد گردشگران شود 

 • ایثارگران دانشگاه آزاد ملایر تجلیل شدند

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۳۱:۳۶
  ایثارگران دانشگاه آزاد ملایر تجلیل شدند

  همزمان با ایام‌الله ده فجر از ایثارگران و فرزندان جانبازان در دانشگاه آزاد ملایر تجلیل شد.

 • شرکت بیش از 100 نفر از مدیران مدارس در دوره آشنایی با اختلالات یادگیری

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۲۵:۲۴
  شرکت بیش از 100 نفر از مدیران مدارس در دوره آشنایی با اختلالات یادگیری

  بیش از 100 نفر از مدیران مدارس شهرستان ملایر در دوره آشنایی با اختلالات یادگیری شرکت کردند.

 • وزیر علوم به ملایر سفر می‌کند

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۲۰:۱۰
  وزیر علوم به ملایر سفر می‌کند

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به نمایندگی از دولت، جهت افتتاح پروژه‌های شهرستان ملایر به این شهرستان سفر می‌کند.

 • جمع‌خوانی کتاب به شکوفایی استعدادهای کودکان کمک می‌کند

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۱۵:۲۹
  جمع‌خوانی کتاب به شکوفایی استعدادهای کودکان کمک می‌کند

  رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر بر لزوم جمع‌خوانی کتاب تأکید کرد و گفت: این برنامه می‌تواند به شکوفایی استعدادهای کودکان کمک کند.

 • افتتاح مدرسه دو کلاسه طرح برکت دوریجان منطقه سامن

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۱۱:۵۵
  افتتاح مدرسه دو کلاسه طرح برکت دوریجان منطقه سامن

  همزمان با دهه مبارک فجر مدرسه دو کلاسه طرح برکت دوریجان منطقه سامن افتتاح شد.

 • مدیر مدرسه علمیه ملایر: انقلاب اسلامی الگوی جدیدی در ادبیات اداره کشور ها را ارائه داد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۰۱:۵۵
  مدیر مدرسه علمیه ملایر: انقلاب اسلامی الگوی جدیدی در ادبیات اداره کشور ها را ارائه داد

  حوزه/ حجت الاسلام نجفی گفت: از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی، ایران الگوی جدیدی در ادبیات اداره کشورها را معرفی می کرد، از این رو دشمنان هم در صدد نا موفق نشان دادن این الگوی عدالت خواه بوده و هستند.

 • نماینده مجلس: پرونده انگور ملایر در سازمان جهانی فائو تصویب شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۲:۵۶:۵۸
  نماینده مجلس: پرونده انگور ملایر در سازمان جهانی فائو تصویب شد

  همدان - ایرنا - نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده انگور ملایر در سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) تصویب شد و در صورت تایید نهایی به عنوان یک شهر شاخص در عرصه تولید انگور معرفی می شود.

 • راه‌اندازی دانشکده پیراپزشکی در دانشگاه آزاد ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۰۹:۰۷:۴۱
  راه‌اندازی دانشکده پیراپزشکی در دانشگاه آزاد ملایر

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ملایر از راه‌اندازی دانشکده پیراپزشکی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر با دو رشته اتاق عمل و پرستاری در 19 بهمن ماه همزمان با سفر استاندار همدان به ملایر خبر داد.

 • حمایت از مجموعه‌های صنعتی ملایر پیگیری شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۰۹:۰۴:۳۸
  حمایت از مجموعه‌های صنعتی ملایر پیگیری شد

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: از وزیر صنعت و معدن و تجارت خواستار حمایت ویژه دولت بالاخص وزارت صنعت، معدن و تجارت از مجموعه‌های صنعتی و تولیدی ملایر شدیم.

 • فرش‌های ۱۰۰ ساله ملایری در کاخ گلستان

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۹:۰۳:۱۵
  فرش‌های ۱۰۰ ساله ملایری در کاخ گلستان
 • رشد شتابان انقلاب هیچگاه متوقف نمی شود/ شهر زیرزمینی سامن فرصت ناب گردشگری

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۸:۵۷:۰۶
  رشد شتابان انقلاب هیچگاه متوقف نمی شود/ شهر زیرزمینی سامن فرصت ناب گردشگری

  همدان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: رشد شتابان انقلاب اسلامی هیچگاه متوقف نمی شود و با صلابت رهبر معظم انقلاب و حضور همیشگی ملت ایران در عرصه های مختلف از تمامی موانع عبور می کنیم.

 • یک باب مدرسه طرح بنیاد برکت در روستای دوریجان ملایر افتتاح شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۸:۵۱:۱۹
  یک باب مدرسه طرح بنیاد برکت در روستای دوریجان ملایر افتتاح شد

  همدان- ایرنا- یک باب مدرسه از محل طرح بنیاد برکت در ششمین روز از ایام دهه فجر با حضور فرماندار ویژه ملایر و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در روستای دوریجان به بهره برداری رسید.

 • بیعت دوباره با شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۸:۴۵:۵۳
  بیعت دوباره با شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی ملایر

  در ششمین روز از دهه مبارکه فجر و همزمان  با ایام فاطمیه و سوگواری بانوی دو عالم حضرت صدیقه کبری (س)، مراسم سوگواری و توسل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر برگزار شد.

 • فاز اول بهسازي روستاي مصلحان با حضور معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرماندار ويژه ملاير افتتاح شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۶:۴۴:۱۶
  فاز اول بهسازي روستاي مصلحان با حضور معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرماندار ويژه ملاير افتتاح شد

  معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري ويژه ملاير گفت: با تلاش هاي صورت گرفته بويژه در دولت تدبير و اميد، تاکنون 47 درصد از روستاهاي اين شهرستان بهسازي و آسفالت شده اند.

   

 • سواد فرهنگی در جامعه تقویت شود

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۶:۳۹:۲۳
  سواد فرهنگی در جامعه تقویت شود

  مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان به افزایش سواد فرهنگی در میام مردم جامعه خصوصاً زنان اشاره کرد و گفت: زنان با سواد فرهنگی، کودکانی در جامعه تربیت خواهند کرد که به حقوق شهروندی خود آگاه بوده و به حقوق دیگران احترام می‌گذارند.

 • اجرای 100 برنامه فرهنگی توسط سمن‌ها در ملایر/ثبت درخواست 43 سمن

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۶:۳۵:۳۱
  اجرای 100 برنامه فرهنگی توسط سمن‌ها در ملایر/ثبت درخواست 43 سمن

  مسئول امور جوانان اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: با تلاش‌های بسیار و شناسایی گروه‌های جوان فعال در عنوان‌های مختلف موفق 43 درخواست ثبت سمن در ملایر ثبت‌شده است.

 • وقوع آتش‌سوزی در بانک رفاه ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۶:۳۱:۰۷
  وقوع آتش‌سوزی در بانک رفاه ملایر

  مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ملایر گفت: شعبه مرکزی بانک رفاه ملایر بامداد امروز دچار حریق شد.

 • بهره برداری از 6 طرح بهسازی روستایی در ملایر/مقاوم سازی 173 واحد مسکونی

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۶:۲۱:۳۸
  بهره برداری از 6 طرح بهسازی روستایی در ملایر/مقاوم سازی 173 واحد مسکونی

  همدان- ایرنا- 6 طرح بهسازی روستایی با اعتبار هفت میلیارد و 50 میلیون ریال همزمان با ششمین روز از ایام دهه فجر و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و احتماعی استاندار همدان بهره برداری شد.

 • معاون استاندار همدان: پیمان ملت با آرمان های انقلاب ناگسستنی است

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۶:۱۴:۴۵
  معاون استاندار همدان: پیمان ملت با آرمان های انقلاب ناگسستنی است

  همدان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: پیمان ملت ایران با ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ناگسستنی است و هیچ حاشیه ای نمی تواند به این هدف خدشه وارد کند.

 • بهره برداری باند دوم محور سامن بروجرد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۵:۵۶:۲۵
  بهره برداری باند دوم محور سامن بروجرد

  قطعه اول باند دوم محورسامن بروجرد به بهره برداری رسید.

 • برگزاری طرح آموزش تجوید الصلاه و زیباخوانی نماز در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۵:۵۰:۵۷
  برگزاری طرح آموزش تجوید الصلاه و زیباخوانی نماز در ملایر

  کانون خبرنگاران نبأ: کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری طرح «آموزش تجوید الصلاه و زیباخوانی نماز» همزمان با ایام دهه فجر به میزبانی مسجد امام صادق(ع) این شهرستان خبر داد.

 • 44 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد ملایر بهره برداری شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۵:۴۷:۰۷
  44 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد ملایر بهره برداری شد

  همدان- ایرنا- 44 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر که با اعتبار 18 میلیارد و 750 میلیون ریال احداث شده بود، همزمان با ششمین روز از ایام دهه فجر با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان، فرماندار ویژه ملایر و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.

 • همدان| بیش از ۹۹ درصد جمعیت روستایی ملایر از نعمت گاز برخوردار شدند

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۵:۴۳:۳۰
  همدان| بیش از ۹۹ درصد جمعیت روستایی ملایر از نعمت گاز برخوردار شدند

  رئیس شرکت گاز شهرستان ملایر با اشاره به اینکه از ۲۰۸ روستای دارای سکنه ملایر تعداد ۱۹۴ روستا گاز‌رسانی شده ‌گفت: در حال حاضر بیش از ۹۹.۵ درصد جمعیت روستایی ملایر از نعمت گاز طبیعی برخودار هستند.

 • مراسم تجلیل از خانواده شهید معظم جابر شیرزادی در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۵:۴۰:۰۷
  مراسم تجلیل از خانواده شهید معظم جابر شیرزادی در شهرستان ملایر

  به مناسبت دهه مبارك فجر, از خانواده شهيد معظم جابر شيرزادي در دبستاني كه به نام شهيد یاد شده نامگذاري شده بود تجلیل به عمل آمد .

 • معتاد ۱۷ ساله برادر بزرگ خود را کشت

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۵:۳۶:۰۹
  معتاد ۱۷ ساله برادر بزرگ خود را کشت

  استان‌ها > همدان - فرمانده انتظامی ملایر گفت: معتاد 17 ساله به علت تذکر دلسوزانه، برادر بزرگتر خود را به قتل رساند.

 • جشنواره ورزش‌های بومی ـ محلی دانش‌آموزان ملایر برگزار می‌شود

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۵:۳۱:۴۵
  جشنواره ورزش‌های بومی ـ محلی دانش‌آموزان ملایر برگزار می‌شود

  مدیر آموزش و پرورش ملایر از برگزاری ورزش‌های بومی محلی دانش‌آموزان پسر دوره دبیرستان ملایر با محوریت هنرستان تربیت بدنی ملایر همزمان با ایام دهه فجر خبر داد.

 • دولت تدبیر و امید زمینه حضور بانوان درعرصه های مدیریتی را فراهم کرد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵     ۱۹:۵۶:۲۰
  دولت تدبیر و امید زمینه حضور بانوان درعرصه های مدیریتی را فراهم کرد

  همدان - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: در دولت تدبیر و امید برنامه ریزی بسیار خوبی برای حضور گسترده بانوان انجام شده و امروز فضا در تمامی عرصه ها به ویژه مدیریتی برای بانوان باز است.

 • اعزام ۲۰ نفر از مددجویان جوکار به مشهد مقدس

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵     ۱۹:۵۱:۳۵
  اعزام ۲۰ نفر از مددجویان جوکار به مشهد مقدس

  رئیس کمیته امداد جوکار از اعزام ۲۰ نفر از مددجویان کمیته امداد اين شهر به مشهد مقدس خبر داد.

 • کلنگ‌زنی و افتتاح 14 طرح عمرانی در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵     ۱۹:۴۷:۵۸
  کلنگ‌زنی و افتتاح 14 طرح عمرانی در ملایر

  همزمان با چهارمین روز از دهه فجر 14 طرح عمرانی در بخش جوکار ملایر کلنگ‌زنی و افتتاح شد.

 • جشن عبادت 223 دانش آموز منطقه جوکار ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵     ۱۹:۴۴:۴۵
  جشن عبادت 223 دانش آموز منطقه جوکار ملایر برگزار شد

  همدان - ایرنا - همزمان با چهارمین روز از ایام دهه فجر، با حضور مسئولان استانی و شهرستانی روز یکشنبه جشن عبادت 223 دانش آموز منطقه آموزش و پرورش جوکار ملایر در مدرسه شبانه روزی پروین اعتصامی روستای حسین آبادشاملو برگزار شد.

 • بهسازی 64 روستای ملایر در دولت تدبیر و امید انجام شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵     ۱۹:۴۱:۰۰
  بهسازی 64 روستای ملایر در دولت تدبیر و امید انجام شد

  همدان - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: بهسازی بیش از نیمی از روستاهای این شهرستان به تعداد 64 روستا در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است.

 • تاخیر 11 ماهه در پرداخت کارانه و اضافه کار پرستاران ملایری

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵     ۱۸:۲۱:۱۵
  تاخیر 11 ماهه در پرداخت کارانه و اضافه کار پرستاران ملایری

  مدیر پرستاری بیمارستان امام‌حسین(ع) شهرستان ملایر گفت: با گذشت ۱۱ ماه از سال ۹۶ هنوز کارانه‌ و ‌اضافه‌کار پرستاران بیمارستان امام‌حسین(ع) پرداخت نشده است.

 • همدان|۲۳۰ وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد ملایر پرداخت شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵     ۱۸:۱۵:۳۲
  همدان|۲۳۰ وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد ملایر پرداخت شد

  مدیر کمیته امداد ملایر گفت:از ابتدای امسال تعداد ۲۳۰ وام اشتغال با مبلغ ۳ میلیارد و ۳۰ میلیون تومان از منابع داخلی و بانکی کمیته امداد شهرستان پرداخت شده است .

 • 30 میلیارد ریال طرح عمرانی در بخش جوکار ملایر بهره برداری شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵     ۱۸:۰۹:۴۲
  30 میلیارد ریال طرح عمرانی در بخش جوکار ملایر بهره برداری شد

  همدان - ایرنا - همزمان با چهارمین روز از ایام دهه فجر 14 طرح عمرانی با اعتباری حدود 30 میلیارد ریال روز یکشنبه در بخش جوکار ملایر افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

 • عملیات اجرایی طرح گردشگری رستوران آکواریوم و شهربازی ملایر آغاز شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵     ۱۳:۳۷:۱۲
  عملیات اجرایی طرح گردشگری رستوران آکواریوم و شهربازی ملایر آغاز شد

  در سومین روز از ایام دهه فجر با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استاندار همدان روز شنبه عملیات اجرایی طرح گردشگری رستوران آکواریوم و شهربازی ملایر در مجتمع الماس این شهر آغاز شد.