• مرد ملایری خانه ای را 4 میلیارد فروخت!

  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷     ۲۱:۱۴:۳۶
  مرد ملایری خانه ای را 4 میلیارد فروخت!

  ​به گزارش خبرنگار، سرهنگ شعبان ترک نیارییس پلی ملایر با اعلام این خبر، گفت: در پی شکایت مردی از یک شرکت ساختمانی مبنی بر اینکه 6 واحد مسکونی را در قالب یک بلوک پیش خرید کرده و در این راستا مبلغ 600 میلیون ریال در قالب تنظیم قرارداد از وی اخذ و کلاهبرداری شده است، رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس Police این شهرستان قرار گرفت.

 • بدهی 200 میلیاردی ادارات ملایر به اوقاف

  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶     ۱۶:۵۸:۲۶
  بدهی 200 میلیاردی ادارات ملایر به اوقاف

  به گزارش پایگاه خبری خیرین  به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حسین قبادی در همایش یاوران وقف در ملایر که همزمان با آخرین روز از هفته فرهنگی ملایر برگزار شد، با اشاره به جایگاه شهرستان ملایر در زمینه وقف و وجود واقفان بزرگ و خیراندیش اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه نیز در راستای نیت واقفان تا کنون اقدامات زیادی را در سطح شهرستان انجام داده است.

 • سودهای کلان بانکی یکی از دلایل مهم تعطیلی صنایع است / تیم اقتصادی دولت انسجام ندارد

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹     ۱۹:۵۹:۲۳
  سودهای کلان بانکی یکی از دلایل مهم تعطیلی صنایع است / تیم اقتصادی دولت انسجام ندارد

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا  محمد کاظمی در نشست خبری با اصحاب رسانه در ملایر با اشاره بررسی و تصویب برنامه ششم توسعه اظهار داشت: تصویب برنامه ششم از دو هفته گذشته و در سه شیفت کاری آغاز شده و برنامه در راستای شکوفایی و توسعه کشور و در مبنای آنچه که رهبری به عنوان چشم انداز ترسیم کرده اند در حال تصویب است.

   

 • توزیع بیش از ۵۰۰۰ تن کود شیمیایی در بین کشاورزان ملایری

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹     ۱۹:۵۲:۵۸
  توزیع بیش از ۵۰۰۰ تن کود شیمیایی در بین کشاورزان ملایری

  هدی شیرزادی در گفتگو با خبرنگار افزود: طی ۹ ماهه نخست امسال شبکه تعاون روستایی ملایر پنج هزار و ۲۷۰ تن کود شیمیایی، ۳۸ کود ریز مغذی و ۸ تن کود آلی و زیستی بین کشاورزان شهرستان توزیع کرده است.

   

 • اقتصاد مقاومتی با ترویج فرهنگ کار و تلاش محقق می شود

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹     ۱۹:۲۷:۵۶
  اقتصاد مقاومتی با ترویج فرهنگ کار و تلاش محقق می شود

  به گزارش ایرنا عبدالعظیم رضایی شامگاه شنبه در همایش بنیاد مسکن و دهیاران به مناسبت نخستین روز فرهنگی ملایر افزود: برای مقاومتی کردن فرهنگ، اقتصاد و فکر، باید استعدادها، افکار و تلاش ها در راستای هم افزایی باشد.
  وی نقش تعامل، هم افزایی و ترجیح منافع گروهی به فردی را در تقویت فرهنگ و اقتصاد مهم برشمرد و اظهار کرد: علم مدیریتی ما خوب است، اما با فرهنگ تطابق ندارد، در حالیکه در مسائل اجتماعی و سیاسی نیز ضعف فرهنگی داریم.
  رضایی با بیان اینکه داشته های ارزشمند ما به واسطه فرهنگ ناب ایرانی اسلامی و تاریخ و تمدن ما است افزود: در این راستا هفته فرهنگی ملایر را پیش بینی کردیم تا از این طریق ظرفیت های فرهنگی را بازخوانی و الگوها و مفاخر فرهنگی این شهرستان را برای نسل جدید عرضه کنیم.
  فرماندار ویژه ملایر برگزاری هفته فرهنگی را گامی موثر در راستای ارتقای فرهنگ در سال اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: این هفته فرصت مغتنمی است تا با هم افزایی و ارتقای فرهنگی مشکلات را کمتر کنیم.
  رضایی همچنین خواستار حفظ فرهنگ اصیل روستایی و آداب و رسوم روستاها شد و گفت: در سایه تدبیر، تعقل و اراده جمعی می توانیم گام های مهمی برداریم.
  وی بر لزوم مقاوم سازی مسکن روستایی نیز تاکید کرد و افزود: بروز حوادث همیشه غیر قابل پیش بینی است که در این راستا برای پیشگیری باید از فکرمان استفاده کنیم.
  مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان نیز مقاوم سازی و نوسازی مسکن روستایی را مصداق اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد: توسعه ملی جز در سایه توسعه روستایی محقق نمی شود.
  حسن ظفری در خصوص ساخت و ساز مجاز در روستاها گفت: جامعه روستایی جامعه هدف ما و رعایت مقررات و ضوابط ساخت مسکن در آن وظیفه ما است.
  وی با تاکید بر اینکه ضوابط و مقررات ملی ساختمان باید در ساخت و ساز روستایی رعایت شود یادآور شد: باید این مقررات را به جامعه روستایی تبیین کنیم تا نسبت به ساخت مسکن با دانش روز پیش بروند.
  وی خواستار بومی کردن به هنگام دانش شد و بیان کرد: باید از دانش مهندسی و متدهای علمی روز مبتنی بر خرد جمعی و به دور از حاشیه استفاده کنیم.
  ظفری گفت: امروز این اراده در استان همدان شکل گرفته تا با استفاده از متدهای روز و رعایت مقررات و ضوابط ساختمانی از منابع مان صیانت کنیم که این همان تحقق اقتصاد مقاومتی است.
  وی ادامه داد: با ابلاغ دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر مقاوم سازی و نوسازی سالانه 200 هزار واحد مسکن روستایی، اجرای این طرح از سال 84 آغاز شد.
  وی گفت: در این راستا بر اساس سرشماری سال 90 بالغ بر 175 هزار و 239 واحد مسکن روستایی در استان همدان وجود دارد که تاکنون 49 درصد این واحدها بهسازی و نوسازی شده اند.
  ظفری ادامه داد: در شهرستان ملایر نیز 28 هزار و 122 واحد مسکن روستایی داریم که تاکنون 52 درصد از این واحدها نوسازی و مقاوم سازی شده اند.
  نخستین روز هفته فرهنگی ملایر با شعار فرهنگ، اقتصاد، کار و تلاش برگزار شد.
  شهرستان ملایر با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.
  7528/2087
  خبرنگار: معصومه موسوی**انتشاردهنده: زهرا پیرنیا

   

 • ۲۵ درصد ناوگان تاکسیرانی ملایر نوسازی می‌شود

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱     ۱۸:۵۸:۱۳
  ۲۵ درصد ناوگان تاکسیرانی ملایر نوسازی می‌شود

  تا پایان امسال نیز تعداد 150 دستگاه خودروی فرسوده دیگر نیز نوسازی شده و در مجموع حدود 25 درصد از ناوگان فرسوده ملایر تا پایان امسال احیا می‌شود.

 • یارانه صادراتی به کشمش ملایر تخصیص یافت

  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵     ۱۷:۴۴:۵۱
  یارانه صادراتی به کشمش ملایر تخصیص یافت

  معاون سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه احتمال افزایش رقم یارانه و تغییر در نحوه پرداخت وجود دارد، عنوان کرد: قیمت کشمش به صورت متوسط امسال ۳۲۰۰ تومان بوده و این در حالی است که سال گذشته کشمش با قیمت ۴۰۰۰ تومان به فروش می‌رسید.

 • 95 کیلومتر راه اصلی و روستایی منتظر تخصیص اعتبار هستند

  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵     ۱۴:۵۵:۵۴
  95 کیلومتر راه اصلی و روستایی منتظر تخصیص اعتبار هستند

  این موارد شامل تقاطع غیر همسطح بهشت هاجر ملایر و قطعه یک تویسرکان کنگاور در بخش راه های اصلی و راه های روستایی باغچه – گمین قلعه کبودراهنگ، بهادر بیگ بهار، قلعه بختیار تویسرکان، قدیمی ملایر و ناصرآباد – زین آباد و داق داق آباد – بابان کبودراهنگ می شود.

 • مدیریت بازار گوشت بر اساس شنیده‌ها قابل قبول نیست

  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵     ۱۴:۵۱:۵۳
  مدیریت بازار گوشت بر اساس شنیده‌ها قابل قبول نیست

   استاندار همدان با تأکید بر جلوگیری از ورود هرگونه خلل به بازار گوشت همدان گفت: مدیریت بازار گوشت بر اساس شنیده‌ها قابل قبول نیست و مدیران باید بر اساس بررسی دقیق به دنبال کاهش قیمت گوشت در بازار باشند.

 • پرداخت ۱۱۳ میلیارد تومان تسهیلات بانکی اقتصاد مقاومتی در ملایر به تصویب رسید

  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵     ۱۴:۴۳:۵۷
  پرداخت ۱۱۳ میلیارد تومان تسهیلات بانکی اقتصاد مقاومتی در ملایر به تصویب رسید
  <p><strong>تمام واحدهای تولیدی و صنعتی که با مشکل روبه‌رو بودند به ستاد تسهیل معرفی شدند و تا پایان شهریور ماه تعداد ۱۲۴ مصوبه با مبلغ ۱۱۳ میلیارد و ۸۲۵ میلیون تومان برای واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان مصوب شد.</strong></p>
 • طلای سرخ، ناجی اقتصاد ملایر/برای زعفران برند سازی کنیم

  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲     ۲۰:۵۰:۱۹
  طلای سرخ، ناجی اقتصاد ملایر/برای زعفران برند سازی کنیم

   کشت زعفران راهی هموار برای پیمودن مسیر توسعه و رشد و نقش آفرینی در تحقق اقتصاد مقاومتی است تا شاید بتواند به کسب و کار و زندگی کشاورزان شهرستان ملایر رنگ و جلایی ببخشد و جای آنان را در بازار طلایی این محصول باز کند.

 • جایزه صادرات کشمش به همه باغداران و کارخانه داران ملایر پرداخت می شود

  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱     ۱۴:۵۱:۰۴
  جایزه صادرات کشمش به همه باغداران و کارخانه داران ملایر پرداخت می شود

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه با اعلام این خبر گفت: با انجام مذاکره های انجام شده با مراجع تصمیم گیرنده در سطح کشوری، عایدات این جایزه صادراتی نصیب همه باغداران انگور خواهد شد.

 • شش هزار تن قیر برای آسفالت مناطق حاشیه‌نشین شهر ملایر تأمین می شود

  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰     ۱۶:۴۶:۱۹
  شش هزار تن قیر برای آسفالت مناطق حاشیه‌نشین شهر ملایر تأمین می شود

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی جاده ملایر با نهاوند را یکی دیگر جاده‌های حادثه‌خیز شهرستان عنوان کرد و گفت: با حضور معاون رئیس‌جمهور در ملایر وی دستور یک گزار ویژه از این جاده را داده تا مشکلات این جاده نیز برطرف شود.

 • ساختمان آتشنشانی شهرک صنعتی ملایر یک احداث می شود

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹     ۲۳:۰۲:۰۵
  ساختمان آتشنشانی شهرک صنعتی ملایر یک احداث می شود

  این مقام مسئول با اشاره به اینکه احداث آشیانه آتش نشانی نیز با جدیت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان دنبال شده است، تصریح کرد: در همین راستا ساختمان آتشنشانی شهرک صنعتی ملایر یک با مساحت 210 مترمربع با اعتباری بالغ بر 3.5 میلیارد ریال ساخته شده است.

 • رکود بر سر شهرداری سایه سنگینی میکند

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹     ۱۶:۰۵:۵۵
  رکود بر سر شهرداری سایه سنگینی میکند

  شهرداری ملایر نیز از این امر مستثنی نبوده به گونه‌ای که به طور میانگین تعداد پروانه‌های صادر شده در سال 89 به میزان 451 مورد، در سال 90 به میزان 432 مورد، در سال 91 به میزان 429 مورد و در سال 92 به 401 مورد رسید.

 • یارانه سبزه باید به تولیدکنندگان و باغداران داده شود نه به عده‌ای خاص

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹     ۱۶:۰۰:۰۶
  یارانه سبزه باید به تولیدکنندگان و باغداران داده شود نه به عده‌ای خاص

   کشمش و سبزه یکی از محصولات اصلی کشاورزی شهرستان ملایر بوده مه قشر عظیمی از کشاورزان ملایر از این محصول گذران زندگی می‌کنند.

 • خط ریلی ملایر-کرمانشاه ۴۰۰میلیاردتومان اعتبار نیازمنداست

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸     ۱۳:۵۷:۰۱
  خط ریلی ملایر-کرمانشاه ۴۰۰میلیاردتومان اعتبار نیازمنداست

  به گفته گندمی، در مسیرریلی ملایر به کرمانشاه، ۸ ایستگاه در نظرگرفته شده است که یکی از این ایستگاه ها درجه یک، یک ایستگاه درجه دو و مابقی درجه سه هستند.

 • کارخانه ذوب آهن آلیاژی ملایر در بهمن‌ماه بازگشایی می شود

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸     ۱۳:۵۱:۰۴
  کارخانه ذوب آهن آلیاژی ملایر در بهمن‌ماه بازگشایی می شود

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: در این دیدار هفت میلیارد تومان برای تکمیل پروژه جاده ملایر به بروجرد، چهار میلیارد برای کتابخانه دانشگاه ملایر دو میلیارد برای پژوهشکده تحقیقات انگور دریافت کردیم.

 • گره کور مسکن مهر شش، ملایر به دست چه کسی باز می شود؟

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸     ۱۳:۴۷:۱۲
  گره کور مسکن مهر شش، ملایر به دست چه کسی باز می شود؟

  مشکلات مسکن مهر شش، ملایر از تجمع متقاضیان در اداره کار و دفتر نماینده گرفته تا شرایط عجیب‌وغریب پیمانکار مسکن مهر برای متقاضیان چندین ماه است که به اوج خود رسیده است.

 • 817 شغل جديد در سامانه رصد ملایر ثبت شد

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۵     ۱۵:۴۲:۰۳
  817 شغل جديد در سامانه رصد ملایر ثبت شد

  معاون عمراني فرماندار ویژه ملاير گفت: ميزان اشتغال‌ ايجاد شده دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان در 9ماهه ابتداي سال 95 ثبت‌شده در سامانه رصد را 817 نفر عنوان کرد و گفت: تعداد بيمه‌شدگان طبق اعلام سازمان تأمين اجتماعي يک هزار و 331 نفر بوده است.

 • صادرات اندک مبلمان در مقابل 141 میلیون دلار واردات

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳     ۲۳:۲۷:۰۷
  صادرات اندک مبلمان در مقابل 141 میلیون دلار واردات

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز در حالی که حجم صادرات مبلمان کشور اندک است،141 میلیون دلار واردات داریم که باید در نشست های تخصصی برای خروج از این وضعیت تصمیم های مهمی اتخاذ شود.

   

 • اعتبار تکمیل محور ملایر- بروجرد تأمین شد

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳     ۱۱:۲۷:۴۲
  اعتبار تکمیل محور ملایر- بروجرد تأمین شد

  پس از مطرح کردن مسائل و مشکلات حوزه راه و شهرسازی شهرستان، مساعدت‌ها و دستورات وزیر راه و شهرسازی مربوط به پروژه‌ها و نیازهای موجود صادر شد.

 • فاز اول پروژه پژوهشکده انگور ملایر پیشرفت 70 درصدی داشت

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲     ۱۴:۲۲:۳۷
  فاز اول پروژه پژوهشکده انگور ملایر پیشرفت 70 درصدی داشت

  رئیس دانشگاه ملی ملایر گفت: پروژه کتابخانه مرکزی دانشگاه به مساحت 4 هزار مترمربع که عملیات اجرایی آن در 4 طبقه از سال 1389 آغاز شده است، درحال حاضر 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 • سفر نوبخت به ملایر دستاورد 13 میلیارد تومانی دارد

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰     ۱۷:۵۲:۳۳
  سفر نوبخت به ملایر دستاورد 13 میلیارد تومانی دارد

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از دستاورد 13 میلیارد تومانی سفر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور به شهرستان ملایر در بازدید از پروژه راه‌آهن و دانشگاه ملی این شهر، خبر داد.

 • ایستگاه اول راه‌آهن همدان 20 میلیارد اعتبار می‌خواهد

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸     ۱۶:۳۲:۴۲
  ایستگاه اول راه‌آهن همدان 20 میلیارد اعتبار می‌خواهد

  این ایستگاه جدید که به عنوان ایستگاه شماره دو مطرح است، در یک قطعه زمین در نزدیکی شهر احداث خواهد شد.

 • 200 میلیارد تومان اعتبار به راه‌آهن همدان تخصیص می‌یابد

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸     ۱۶:۰۹:۱۵
  200 میلیارد تومان اعتبار به راه‌آهن همدان تخصیص می‌یابد

  مشاور استاندار  و مسئول پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان همدان گفت: امروز همزمان با سفر معاون رئیس جمهور به استان، 200 میلیارد تومان اعتبار به راه‌آهن همدان تخصیص می‌یابد.

 • درهمایش فعالان‌اقتصادی از صادرکنندگان‌نمونه‌استان تجلیل شد

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸     ۱۵:۵۹:۰۵
  درهمایش فعالان‌اقتصادی از صادرکنندگان‌نمونه‌استان تجلیل شد

  به تازگی اولین باشگاه خصوصی صادرات ایران تاسیس شده که بصورت شبکه‌ای به صادرکنندگان خدماتی داده می‌شود | آمریکا و ترکیه بزرگترین رقیب صادرات کشمش همدان و ملایر هستند | تجار از صادرات فله ای بپرهیزند و با بسته بندی مناسب و برند ویژه محصولات خود را به بازارهای هدف صادر کنند.

 • روند ساخت راه آهن همدان - تهران با حضور معاون رییس جمهوری بررسی می شود

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷     ۱۷:۵۸:۳۰
  روند ساخت راه آهن همدان - تهران با حضور معاون رییس جمهوری بررسی می شود

  مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: راه آهن همدان - تهران 267 کیلومتر طول دارد و تاکنون 69.8 درصد پیشرفت فیزیکی این طرح است.

 • مهمترین رویدادهایی که روز چهارشنبه 17 آذر در همدان خبری می شود

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷     ۱۲:۴۹:۵۸
  مهمترین رویدادهایی که روز چهارشنبه 17 آذر در همدان خبری می شود

  رزمایش طرح زمستانی، مراسم اختتامیه هفته پژوهش و همایش فعالان اقتصادی استان همدان از جمله مهمترین رویدادهای خبری روز چهارشنبه 17 آذر در همدان است.

 • بی تدبیری‌ دولت کام مردم را تلخ کرد

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶     ۱۳:۲۲:۴۲
  بی تدبیری‌ دولت کام مردم را تلخ کرد

  خصوصی سازی یا واگذاری بنگاه های دولتی به افراد و اشخاص با هدف کاستن از بار مالی و مدیریتی دولت در تصدی فعالیتهای اقتصادی و بهره گیری از توان مردم در بهبود اقتصاد کشور موضوعی است که یکی از مفاد مهم آن، افزایش سطح عمومی اشتغال به شمار می رود و این درحالیست که این واگذاری ها در مواردی نه تنها اشتغال زایی نداشته که موجب بیکاری نیز شده است.

 • بیش از ۹۶ میلیارد تومان خسارت بر اثر حوادث طبیعی به استان همدان وارد شد

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴     ۱۶:۰۸:۳۶
  بیش از ۹۶ میلیارد تومان خسارت بر اثر حوادث طبیعی به استان همدان وارد شد

  طالبی با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از این خسارت‌ها در بخش کشاورزی بوده است تصریح کرد: تمام ساختمان‌های دولتی باید بیمه شده و در صورت ورود خسارت از طریق بیمه جبران خسارت شود.

 • سرمازدگی هفت میلیارد ریال به محصولات کشاورزی ملایر خسارت زد

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴     ۱۳:۱۴:۱۹
  سرمازدگی هفت میلیارد ریال به محصولات کشاورزی ملایر خسارت زد

  مدیر اداره جهاد کشاورزی ملایر ادامه داد: در حال حاضر 20 هکتار از اراضی این شهرستان زیر کشت محصولات گلخانه ای است که امیدواریم گلخانه داران با تامین سرمایش و گرمایش گلخانه های خود از خسارت سرمازدگی جلوگیری کنند.

 • 16 میلیارد و 525 میلون تومان به بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی ملایر پرداخت شد

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳     ۱۴:۰۹:۳۵
  16 میلیارد و 525 میلون تومان به بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی ملایر پرداخت شد

  فرماندار ویژه ملایر گفت: هدف اصلی در بحث مدیریت شهرستان، تحقق توسعه در معنای دقیق و همه‌جانبه آن است که شامل توسعه اقتصادی و دربرگیرنده توسعه سیاسی و اجتماعی می‌شود.

 • مشکلات مالی و اقتصادی تنها دلیل بالا رفتن سن ازدواج نیست

  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳     ۱۲:۵۵:۰۶
  مشکلات مالی و اقتصادی تنها دلیل بالا رفتن سن ازدواج نیست

   کتابی با اشاره به نقش مسائل فرهنگی و اجتماعی در بالا رفتن سن ازدواج بیان کرد: مشکلات مالی و اقتصادی تنها دلیل بالا رفتن سن ازدواج نبوده و چه بسیار افرادی که مشکلات مادی نداشته اما ازدواج‌نکرده‌اند که از آن نمونه به کارمندان مجرد می‌توان اشاره کرد.

 • تولید مرغ سایز در دستور جهادکشاورزی ملایر قرار گرفت

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷     ۱۳:۰۲:۴۴
  تولید مرغ سایز در دستور جهادکشاورزی ملایر قرار گرفت

  مدیر جهادکشاوزی شهرستان ملایر گفت: در سطح شهرستان ملایر 59 واحد مرغداری صنعتی دارای پروانه موجود است که در طول سال 2 میلیون و 500 هزار قطعه جوجه‌ریزی دارند.

 • 4 تفاهم نامه با سرمایه گذاران ملی برای اتمام پروژه های مهم ملایر انعقاد شد

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶     ۲۲:۱۸:۵۴
  4 تفاهم نامه با سرمایه گذاران ملی برای اتمام پروژه های مهم ملایر انعقاد شد

  مدیر سرمایه گذاری شهرداری ملایر گفت: با برگزاری دو همایش ملی سرمایه گذاری با حضور مقامات کشوری و استانی، 50 طرح پیشنهادی شناسایی شد که از این تعداد 20 طرح به صورت اولویت نخست، مطالعات امکان سنجی آنها انجام و در قالب دفترچه ای چاپ و در اختیار سرمایه گذاران قرار داده شد.

 • ملایر با ورود سرمایه گذاران آماده جهش بزرگ اقتصادی است

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶     ۲۲:۰۹:۳۵
  ملایر با ورود سرمایه گذاران آماده جهش بزرگ اقتصادی است

   حالا که بسترهای لازم برای جذب و ورود سرمایه گذاران داخلی وخارجی به این شهرستان مهیا شده، ملایر آماده جهش بزرگ اقتصادی در حوزه های مختلف عمران، گردشگری، تولید، صنعت، مسکن و خدمات شهری است.

 • اعتبار 500 میلیارد تومانی به همدان تزریق شد

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶     ۱۴:۵۶:۰۸
  اعتبار 500 میلیارد تومانی به همدان تزریق شد

  این منطقه ویژه اقتصادی در بحث تجهیزات و ملزومات پزشکی و صنایع دارویی درخواستی داده‌ شده و موافقت تهران گرفته شده و نیازمند مطالعات قانونی استان است که درخواست داریم مطالعات آن تکمیل و به تهران ارسال شود.

 • 3 طرح اقتصاد مقاومتی به مناسبت هفته بسیج در ملایر افتتاح می شود

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶     ۱۲:۳۸:۱۵
  3 طرح اقتصاد مقاومتی به مناسبت هفته بسیج در ملایر افتتاح می شود

  فرمانده سپاه ناحیه ملایر به افتتاح سالن پرورش قارچ خوراکی با60 مترمربع زیربنا و ظرفیت تولید 2 تن کامپوست اشاره کرد و یادآور شد: فرآیند تولید از وارد شدن کامپوست تا مرحله به ثمر رسیدن قارچ، 55 روز طول می‌کشد.

 • اشتغال‌زایی 120 نفر با طرح های اقتصاد مقاومتی در ملایر

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳     ۱۶:۳۸:۵۶
  اشتغال‌زایی 120 نفر با طرح های اقتصاد مقاومتی در ملایر

  فرمانده سپاه ملایر گفت: بیش از 20 میلیارد ریال اعتبار برای طرح خای اقتصاد مقاومتی در شهرستان ملایر در نظر گرفته‌شده که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به بسیج سازندگی از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

 • بسیج سازندگی ملایر از ۴۱ طرح در زمینه‌ اقتصاد مقاومتی حمایت می کند

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳     ۱۶:۲۶:۵۴
  بسیج سازندگی ملایر از ۴۱ طرح در زمینه‌ اقتصاد مقاومتی حمایت می کند

  ملایر - مسئول بسیج سازندگی شهرستان ملایر گفت: بسیج سازندگی ملایر تاکنون از ۴۱ طرح در زمینه‌های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی پشتیبانی و حمایت کرده است.

 • 872 نفر در سامانه رصد شهرستان همدان ثبت‌نام کردند

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳     ۱۶:۲۳:۳۳
  872 نفر در سامانه رصد شهرستان همدان ثبت‌نام کردند

  حدادهمدانی با بیان اینکه این تسهیلات در قالب رفع موانع تولید و سرمایه در گردش محسوب می‌شود، بیان کرد: در استان همدان، 2 هزار و 378 طرح به مبلغ یک‌هزار و 879 میلیارد ریال سهم شهرستان همدان بوده که 42 درصد را شامل می‌شود.

 • 872 شغل در همدان ایجاد می شود

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳     ۱۶:۱۷:۱۵
  872 شغل در همدان ایجاد می شود

  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان همدان از ایجاد اشتغال برای 872 نفر در شهرستان همدان خبر داد و گفت: امسال برای 872 نفر اشتغال در سامانه رصد ثبت شده است.

 • اقتصاد مقاومتی در دل جوانان همدان جوانه می زند

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳     ۱۶:۰۶:۰۶
  اقتصاد مقاومتی در دل جوانان همدان جوانه می زند

  اقتصاد مقاومتی با جوانه زدن در دل جوانان همدان باعث شد تا آنان نیز با همان شور و شعور بسیجی و با راهنمایی های بسیج سازندگی توانستند معنای اقتصاد مقاومتی را با عمل اثبات کنند.

 • نیک کردار: قول اتمام راه آهن ملایر –کرمانشاه تا تیر ۹۵ داده شده است

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳     ۱۲:۴۹:۴۹
  نیک کردار: قول اتمام راه آهن ملایر –کرمانشاه تا تیر ۹۵ داده شده است

  وزارت راه و شهرسازی در حال خرید ریل برای پروژه هایش است و به ما قول داده ریل ملایر- کرمانشاه را هم حتما امسال تامین می کند.

 • 40 هزار تن کشمش در ملایر تولید می شود

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳     ۱۲:۴۶:۱۶
  40 هزار تن کشمش در ملایر تولید می شود

  مدیر جهاد کشاورزی ملایر از تولید 40 هزار تن کشمش امسال در ملایر خبر داد و گفت: در راستای حمایت از باغداران، وزارت جهاد کشاورزی به ازای هر کیلوگرم کشمش، 200 تومان یارانه به باغداران پرداخت می‌کند.

 • بانک‌ها عامل شکست دولت در احیای واحدها می باشند

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۲     ۲۲:۳۸:۵۶
  بانک‌ها عامل شکست دولت در احیای واحدها می باشند

  نماینده ملایر در مجلس به شکست دولت در احیای واحدهای تولیدی در استان همدان به دلیل همکاری نکردن بانک‌ها در ارائه تسهیلات هشدار داد.

 • تکمیل سدهای همدان هشت هزار میلیارد ریال اعتبار می خواهد

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۱     ۱۶:۲۱:۴۶
  تکمیل سدهای همدان هشت هزار میلیارد ریال اعتبار می خواهد

  هفت سد در این استان در حال احداث است و سد نعمت آباد با 85 درصد پیشرفت در حال اجرا بوده و تکمیل آن نیازمند 2 هزار میلیارد ریال است.

 • ساخت و ساز خارج از طرح هادی در استان همدان غیرقانونی است

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۱     ۱۶:۱۸:۲۲
  ساخت و ساز خارج از طرح هادی در استان همدان غیرقانونی است

   مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه ساخت و ساز خارج از طرح هادی غیرقانونی است گفت: مجور دیوارکشی باغات همدان براساس عُرف منطقه صادر می‌شود.

 • کارگاه غیر قانونی پرینت و لیبل زنی تخم مرغ در شهرستان ملایر کشف شد

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۱     ۱۳:۲۵:۵۶
  کارگاه غیر قانونی پرینت و لیبل زنی تخم مرغ در شهرستان ملایر کشف شد

  به گزار ش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ملایر، دکتر قلی زاده رئیس اداره دامپزشکی این شهرستان از کشف کارگاه غیر قانونی پرینت و لیبل زنی تخم مرغ توسط بازرسان مواد خام دامی اداره دامپزشکی شهرستان ملایر خبر داد.

 • نرخ مشارکت اقتصادی استان همدان 41 درصد است

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۱     ۱۳:۱۰:۵۹
  نرخ مشارکت اقتصادی استان همدان 41 درصد است

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان با اشاره به بازدید استاندار و مدیرعامل بانک صنعت، معدن از 7 طرح بزرگ صنعتی استان، گفت: پروژه بتن سبک ملایر با 40 درصد پیشرفت یکی از کارهای خوب در حوزه اقتصاد مقاومتی است.

 • امسال ۶۸ میلیون مترمکعب در منابع آبی همدان صرفه‌جویی شد

  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰     ۱۳:۱۱:۲۳
  امسال ۶۸ میلیون مترمکعب در منابع آبی همدان صرفه‌جویی شد

  از محل اصلاح منصوبات، جلوگیری از اضافه برداشت و نصب کنتور 19 میلیون و 890 هزار مترمکعب صرفه‌جویی شده است که بیشترین صرفه‌جویی در این بخش نیز به ترتیب مربوط به شهرستان‌های نهاوند با هفت میلیون مترمکعب، اسدآباد با چهار میلیون و 160 هزار مترمکعب و ملایر با سه میلیون و 670 هزار مترمکعب بوده است.

 • 11طرح اقتصاد مقاومتی در همدان بهره برداری می شود

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۹     ۱۳:۰۴:۰۹
  11طرح اقتصاد مقاومتی در همدان بهره برداری می شود

  مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع)همدان گفت: طرح های عمرانی آماده بهره برداری نیز شامل 2 خانه نیازمند در گل تپه و روستای رامیشان کبودراهنگ، پایگاه مقاومت رزن و تعمیر مسجد در ملایر با هزینه کرد 2 میلیارد ریال است.

 • کشمش برای اولین بار در تالار صادراتی بورس کالا قرار گرفت

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۹     ۱۲:۵۲:۳۴
  کشمش برای اولین بار در تالار صادراتی بورس کالا قرار گرفت

  همچنین یک هزار و 830 تن ذرت دانه ای از موجودی 9 انبار استان کرمانشاه در قالب گواهی سپرده کالایی در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود.

 • جلسه هیات عالی سرمایه گذاری با حضور دو سرمایه گذار برگزار شد.

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸     ۲۳:۱۶:۲۸
  جلسه هیات عالی سرمایه گذاری با حضور دو سرمایه گذار برگزار شد.

  در این جلسه که صبح امروز برگزار شد در ادامه دستاوردهای همایش فرصتهای سرمایه گذاری دو تن از سرمایه گذاران  آمادگی خود را جهت انجام پروژه های عمرانی و زیربنایی در شهرستان ملایر اعلام کردند.

 • تولید ماهی سرد آبی و گرم آبی در ملایر افزایش پیدا کرد

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸     ۲۲:۴۳:۵۹
  تولید ماهی سرد آبی و گرم آبی در ملایر افزایش پیدا کرد

  وی از اضافه شدن دو مزرعه پرورش ماهی با ظرفیت 50 تن در مزارع زیر سد کلان ملایر به تعداد مزارع پرورش ماهی شهرستان خبر داد و گفت: با برداشت دو دوره 50 تنی از این دو مزرعه میزان 100 تن به ظرفیت تولید ماهی شهرستان اضافه شده است.

 • حسادت‌های محلی مانع توسعه استان همدان می‌شود/ فرماندار فامنین تغییر می‌کند

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۷     ۱۷:۴۲:۵۲
  حسادت‌های محلی مانع توسعه استان همدان می‌شود/ فرماندار فامنین تغییر می‌کند

  استاندار همدان با تأکید بر اینکه اختلافات و حسادت‌های محلی مانع توسعه استان می‌شود، گفت: برخی چشم و هم‌چشمی‌های خانوادگی خود را در کار دخیل کرده و برای سرمایه‌گذار مانع‌تراشی می‌کنند.

 • گسترش کشت گياهان کم آب بر، يکي از سياست هاي کاری مدیریت ملایر است

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۷     ۱۷:۳۶:۱۳
  گسترش کشت گياهان کم آب بر، يکي از سياست هاي کاری مدیریت ملایر است

  فرماندار ملاير گسترش کشت گلخانه اي را در کنار کشت محصولات کم آب بر آينده اقتصاد کشاورزي ملاير دانست و افزود: همه ما ناگزيريم به سمت استفاده از روش هاي نوين علمي در صنعت کشاورزي و توليد محصولات غذايي پيش برويم.

 • کشت زعفران مصداق بارز اقتصاد مقاومتی در حوزه اشتغال و کارآفرینی است

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۷     ۱۷:۳۲:۴۹
  کشت زعفران مصداق بارز اقتصاد مقاومتی در حوزه اشتغال و کارآفرینی است

  فرماندار ملایر بیان کرد: همه دانسته که زعفران ازنظر نیاز آبی به یک یا دو مرحله آبیاری نیاز دارد و این برای روستاییان که با کمبود شدید آب کشاورزی دست‌وپنجه نرم کرده یک کشت مناسب و جایگزین  خوبی برای محصولات آب بر است.

 • کم‌فروشی با دین ما سنخیت ندارد/ هر چه مربوط به سلامت جامعه است باید استاندارد باشد

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۶     ۱۶:۳۵:۰۸
  کم‌فروشی با دین ما سنخیت ندارد/ هر چه مربوط به سلامت جامعه است باید استاندارد باشد

  امام جمعه ملایر با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی، نظامی اسلامی و در راستای خدمت به مردم و جامعه است، گفت: ستون و هدف نظام یکی بوده و همه ما باید برای رفع مشکلات وحدت، تعامل و همکاری داشته باشیم.

 • پرونده قاچاقچی مواد غذایی روی میز شعبه تعزیرات حکومتی همدان قرار گرفت

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۶     ۱۵:۲۱:۵۸
  پرونده قاچاقچی مواد غذایی روی میز شعبه تعزیرات حکومتی همدان قرار گرفت

  مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: پس از کشف یک محموله قاچاق مواد غذایی به ارزش تقریبی 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در یکی از محورهای مواصلاتی استان همدان، پرونده برای رسیدگی به شعبه تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

 • تعدادی از پروژه‌های عمرانی و تولیدی ملایر افتتاح می‌شود

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۶     ۱۵:۱۲:۴۸
  تعدادی از پروژه‌های عمرانی و تولیدی ملایر افتتاح می‌شود

  فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به اینکه امسال هفته بسیج مستعضعفان از 30 آبان‌ماه، مصادف با اربعین حسینی آغاز و تا 6 آذرماه ادامه خواهد داشت،  گفت: طبق روزشمار هفته بسیج 30 آبان‌ماه به عنوان روز بسیج و انقلابی‌گری، پژواک ندای زینب(س) نامگذاری شده که در آن روز راهپیمایی و مشارکت در حرکت و عزاداری هیئت مذهبی به همراه بسیجیان اقشار مختلف صورت می‌گیرد.

 • جلسه ای توجیهی برای رانندگان تاکسی درون شهری در خصوص مسائل حقوقی و قانونی برگزار شد.

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۵     ۱۰:۳۴:۱۵
  جلسه ای توجیهی برای رانندگان تاکسی درون شهری در خصوص مسائل حقوقی و قانونی برگزار شد.

  در ابتدای این جلسه دکتر زنگنه ضمن خوش آمدگویی،رانندگان تاکسی را ویترین شهر در برخورد با مسافرین دانسته و حسن خلق و آشنایی کامل آنان با وظایف خود را موجب رضایت و خوشنودی مسافرین و شهروندان خواند.

 • صنعت مبلمان در گرو اتحاد همدان و ملایررونق گرفت

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۳     ۱۳:۲۵:۲۱
  صنعت مبلمان در گرو اتحاد همدان و ملایررونق گرفت

  با توجه به گردش مالی قابل توجه صنایع چوبی و نقش شهرستان ملایر در تولید مبلمان، اتحاد همدان و ملایر می‌تواند سهم عظیمی از گردش مالی و ارزش افزوده این صنعت را به استان اختصاص دهد.

 • 11550 متر لایروبی و رسوب برداری ازکانال های سطح شهرملایراجرا می شود

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۳     ۱۱:۲۹:۱۶
  11550 متر لایروبی و رسوب برداری ازکانال های سطح شهرملایراجرا می شود

  معاون ستادمدیریت بحران  شهردار از اجرای عملیات لایروبی و رسوب برداری کانال های سطح شهرملایر به طول 11550 متر با هدف کاهش آلودگی های زیست محیطی وجلوگیری از آبگرفتگی معابر خبر داد.

 • بیش از 3 هزار کارگاه مبل و منبت در ملایر فعالیت می کنند

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۳     ۱۱:۱۹:۵۹
  بیش از 3 هزار کارگاه مبل و منبت در ملایر فعالیت می کنند

   یک‌هزار و 400 نفر از فعالان مبل و منبت زیرپوشش بیمه هستند، گفت: این تعداد طبق سنوات قبل که سایت تأمین اجتماعی باز بود، بیمه شدند اما از دو ـ سه سال گذشته سایت تأمین اجتماعی بسته شده و بیمه نمی‌کند.

 • تولید با هدف جذب بازارهای صادراتی نیاز به تمرکز دارد

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۲     ۱۳:۵۵:۱۸
  تولید با هدف جذب بازارهای صادراتی نیاز به تمرکز دارد

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری همدان با اشاره به ایجاد اشتغال 70 نفره کارخانه به صورت مستقیم، اجرای آن را فتح بابی برای حضور دیگر سرمایه‌گذاران بین‌المللی در شهرستان و استان دانست.

 • تجهیز 41 دستگاه اتوبوس ملایر به سامانه پیمایش هوشمند تردد ناوگان

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۹     ۲۲:۰۲:۵۳
  تجهیز 41 دستگاه اتوبوس ملایر به سامانه پیمایش هوشمند تردد ناوگان

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ملایر از تجهیز 41 دستگاه از اتوبوس‌های مسافربری این شهرستان به سامانه پیمایش هوشمند تردد ناوگان خبر داد.

 • پیش‌بینی برداشت حدود 100 کیلوگرم زعفران در ملایر

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۹     ۲۱:۵۶:۱۴
  پیش‌بینی برداشت حدود 100 کیلوگرم زعفران در ملایر

  مدیر جهادکشاورزی شهرستان ملایر گفت: برداشت محصول زعفران در اراضی زیرکشت زعفران در سطح شهرستان آغاز شد.

 • لزوم استفاده از روش‌های نوين علمي در بازاريابی آجر

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۸     ۱۸:۳۸:۰۶
  لزوم استفاده از روش‌های نوين علمي در بازاريابی آجر

  وی بي‌توجهي به تحقيق توسعه در صنايع و کارگاه‌هاي کوچک را از مشکلات قابل توجه شهرستان در بلندمدت دانست و افزود: بي‌توجهي به اين مباحث ما را در همان شيوه‌هاي توليد سنتي راکد نگاه داشته که بايد از آن عبور کرد.

 • استاندار همدان: مجلس در انتخاب وزرا توسعه و آرامش را مد نظر قرار داد

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷     ۱۸:۰۷:۳۴
  استاندار همدان: مجلس در انتخاب وزرا توسعه و آرامش را مد نظر قرار داد

  استاندار همدان گفت: باید در انتخاب سه وزیر پیشنهادی دولت از مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد چرا که مجلس توسعه و آرامش کشور را با رای اعتماد خود به وزرا در اولویت قرار دادند.

 • رئیس جمهور بر اتمام راه‌آهن همدان-تهران تا پایان امسال تاکید کرد

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷     ۱۴:۲۲:۲۲
  رئیس جمهور بر اتمام راه‌آهن همدان-تهران تا پایان امسال تاکید کرد

  استاندار همدان با اشاره به تاکید رئیس جمهور بر اتمام راه‌آهن همدان-تهران تا پایان امسال گفت: با مدیران استانی که در برابر واگذاری پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام دولتی به بخش خصوصی مانع هستند برخورد می‌شود.

 • برداشت زعفران در ملایر آغاز شد/ افزایش 10 هکتاری سطح زیرکشت زعفران

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶     ۲۱:۳۲:۱۵
  برداشت زعفران در ملایر آغاز شد/ افزایش 10 هکتاری سطح زیرکشت زعفران

  مدیر جهاد کشاورزی ملایر 23 هکتار از اراضی شهرستان ملایر زیر کشت زعفران رفته است، گفت: با توجه به استقبال خوب کشاورزان امسال اراضی زیر کشت این محصل افزایش پیدا کرده است.

 • مرواربافی، صنعتی اشتغالزا در ملایر

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶     ۲۰:۵۴:۲۹
  مرواربافی، صنعتی اشتغالزا در ملایر

  رضایی یادآور شد: نیاز است در این زمینه برای مرواربافی یک تشکل تشکیل شود تا بتوان بیش از بیش این صنعت را گسترش داد.

 • ۴۲ هزار تن کود شیمیایی در بین کشاورزان استان همدان توزیع شد

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶     ۲۰:۲۳:۳۵
  ۴۲ هزار تن کود شیمیایی در بین کشاورزان استان همدان توزیع شد

  مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در همدان تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون 42 هزار تن کودشیمیایی در بین کشاورزان تهیه شده که شامل 24 هزار کود سفید ازته، 12 هزار تن کود فسفره، 3 هزار و 500 تن کود پتاسیم است.

 • خرید 95 هزار تن گندم در همدان/ امحای 100 هکتار اراضی کشت سبزی با فاضلاب خام

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶     ۲۰:۱۰:۱۸
  خرید 95 هزار تن گندم در همدان/ امحای 100 هکتار اراضی کشت سبزی با فاضلاب خام

  به گزارش خبرگزاری از همدان،‌ علی تعالی ظهر امروز در کارگروه امور اقتصادی و تولیدی بخش کشاورزی شهرستان با بیان اینکه سال گذشته به برکت نزول باران وضعیت خوبی در تولید و برداشت گندم داشتیم،‌ اظهار کرد: سال گذشته تولید و برداشت 38 هزار تنی را در گندم داشتیم و امسال 95 هزار تن گندم خریداری شده است.

 • فعال‌سازی 6 پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی در همدان

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶     ۱۹:۴۰:۳۴
  فعال‌سازی 6 پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی در همدان

  مدیر ساخت و توسعه راه‎های اداره‌کل راه وشهرسازی استان همدان گفت: پروژه‎های بهسازی و آسفالت (حاجی مقصود) به طول 2 کیلومتر با پیشرفت 40 درصد و پروژه راه روستایی (سیمین – ابرو) نیز به طول 1.5 کیلومتر با پیشرفت 60 درصد فعال است.

 • ۱۸۴ مرکز فروش سموم کشاورزی همدان ساماندهی شد

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶     ۱۹:۱۶:۰۰
  ۱۸۴ مرکز فروش سموم کشاورزی همدان ساماندهی شد

   مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی همدان از ساماندهی مراکز فروش سموم کشاورزی خبر داد و گفت: ۱۸۴ فروشنده سموم کشاورزی در همدان ساماندهی شده و از ورود سم قاچاق به بازار همدان جلوگیری شد.

 • ضرورت ارتباط تنگاتنگ دانشگاه‌ها با حوزه تولید و صنعت

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶     ۱۹:۰۹:۰۵
  ضرورت ارتباط تنگاتنگ دانشگاه‌ها با حوزه تولید و صنعت

  عبدالعظیم رضایی در گفت‌وگو ، منطقه همدان، با تأکید بر اینکه لازم است تا هم کیفیت تحصیل در دانشگاه‌ها بالا برود و هم از ظرفیت موجود در دانشگاه‌ها به نحو مطلوب استفاده شود، اظهار کرد: مراکز آموزش عالی نقش مهمی در توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور ایفا می‌کند.

 • ضرورت تبدیل تفاهمنامه‌های همایش سرمایه‎گذاری ملایر به قرارداد

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵     ۱۷:۰۳:۴۰
  ضرورت تبدیل تفاهمنامه‌های همایش سرمایه‎گذاری ملایر به قرارداد

  شهردار ملایر برگزاری دومین همایش سرمایه گذاری ملایر را موفق دانست و گفت: باید هر چه سریعتر تفاهمنامه‌های امضا شده به قرارداد تبدیل شود.

 • پنج هزارمیلیارد ریال رهاورد تفاهم نامه با سرمایه گذاران

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰     ۱۶:۴۱:۰۳
  پنج هزارمیلیارد ریال رهاورد تفاهم نامه با سرمایه گذاران

  مدیر سرمایه گذاری شهرداری ملایر گفت: پنج هزار میلیارد ریال رهاورد اجرای تفاهم نامه های همکاری در چهار حوزه اقتصادی است که وارد شهرستان ملایر می شود.
   

 • 850 هکتار از اراضی ملایر زیر کشت دانه های روغنی رفت

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰     ۱۶:۱۱:۰۱
  850 هکتار از اراضی ملایر زیر کشت دانه های روغنی رفت

  مدیر اداره جهاد کشاورزی ملایر گفت: همزمان با آغاز فصل پاییز کشت دانه های روغنی کلزا در حدود 850 هکتار از اراضی این شهرستان انجام شد.
  850 هکتار از اراضی ملایر زیر کشت دانه های روغنی رفت

 • برگزاری دومین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸     ۲۰:۳۶:۳۹
  برگزاری دومین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان ملایر

  دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان ملایر با حضور شخصیت های سیاسی و اقتصادی در باغ موزه دفاع مقدس تهران برگزار شد.

 • دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در ملایر راه اندازی شد

  ۱۳۹۵/۰۸/۰۴     ۱۸:۰۸:۰۱
  دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در ملایر راه اندازی شد

  ششمین دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی ملایر با عنوان تیتو پرواز روز سه شنبه با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان راه اندازی شد.

 • خروج مهد تولید مبل و منبت ایران از مهجوریت؛ آری یا خیر؟

  ۱۳۹۵/۰۸/۰۴     ۰۹:۴۶:۵۶
  خروج مهد تولید مبل و منبت ایران از مهجوریت؛ آری یا خیر؟

  منبت‌کاری با چوب یکی از ظریف‌ترین صنایع‌دستی است که تلفیقی از هنر و حوصله هنرمندانی است که با مواد اولیه ارزان و ساده، محصولاتی با ارزش خلق می‌کنند.

 • نشست شورای حفاظت از منابع آب با معاون برنامه ريزی و امور عمرانی فرمانداري ويژه شهرستان ملاير

  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳     ۱۶:۴۱:۴۳
  نشست شورای حفاظت از منابع آب با معاون برنامه ريزی و امور عمرانی فرمانداري ويژه شهرستان ملاير

  با برداشت بيست و چهار ميليون متر مکعب آب، ساليانه يکصد و بيست سانتيمتر از سطح سفره های آب زيرزمينی شهرستان کاسته می شود.

 • هنجارشدن ناهنجاريها یک آسیب اجتماعی است

  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵     ۱۲:۲۱:۲۳
  هنجارشدن ناهنجاريها یک آسیب اجتماعی است

  معاون برنامه‌ريزي و امور عمراني فرمانداری ملایر به هنجار شدن ناهنجاري‌ها در بين اقشار مختلف و ميل به کسب نهايت مزيت و سود با کمترين تلاش در نسل جوان اشاره کرد و گفت: این یک آسيب اجتماعي و فرهنگي است که باید بررسی و رفع شود.

 • نمونه‌برداری از 52 واحد صنفی طلا و جواهر در ملایر

  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴     ۱۲:۴۹:۴۸
  نمونه‌برداری از 52 واحد صنفی طلا و جواهر در ملایر

  رئیس اداره استاندارد شهرستان ملایر گفت: بازرسی و نمونه‌برداری از 52 واحد صنفی طلا و جواهر، صدور 71 مورد پروانه آسانسور و صدور 742 مورد گواهینامه انطباق محصول، بخشی از عملکرد اداره استاندارد شهرستان ملایر طی یک‌سال گذشته است.

 • تشکیل دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱     ۱۰:۱۷:۵۹
  تشکیل دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان ملایر

  جلسه هماهنگی برگزاری دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان ملایر با حضور شهردار ملایر ،نمایندگان مردم شریف ملایر در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ویژه ملایر و اعضای شورای شهر تهران برگزار گردید

 • پرونده پروژه‌ی ایجاد تولید فروسیلیس آلومینیوم در ملایر دردست بررسی است

  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳     ۱۸:۱۴:۱۲
  پرونده پروژه‌ی ایجاد تولید فروسیلیس آلومینیوم در ملایر دردست بررسی است

  مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با اشاره به اینکه ۳۳۴۷ میلیون دلار طرح سرمایه‌گذار در انتظار صدور مجوز است، گفت: مجوز ۱۱۲۵ میلیون دلار سرمایه‌گذاری در همدان صادر شده و طرح‌ها در دست اجرا هستند.

 • مواجه بودن 60 واحد صنعتی ملایر با کمبود نقدینگی

  ۱۳۹۵/۰۷/۰۲     ۱۲:۱۰:۰۹
  مواجه بودن 60 واحد صنعتی ملایر با کمبود نقدینگی

  فرماندار ویژه ملایر گفت: 60 واحد صنعتی ملایر با رکود و کمبود نقدینگی مواجه هستند.

 • رئیس اداره تعاون روستایی ملایر پیش‌بینی می کنیم 40 هزار تن کشمش در ملایرتولید شود

  ۱۳۹۵/۰۶/۲۲     ۱۹:۱۴:۱۹
  رئیس اداره تعاون روستایی ملایر پیش‌بینی می کنیم 40 هزار تن کشمش در ملایرتولید شود

  رئیس اداره تعاون روستایی ملایر از پیش‌بینی تولید 40 هزار تن کشمش در این شهرستان طی سال جاری خبر داد.

 • اقتصاد ملایر با کشت زعفران رونق می گیرد

  ۱۳۹۵/۰۶/۲۲     ۱۳:۲۵:۰۴
  اقتصاد ملایر با کشت زعفران رونق می گیرد

  اقتصاد ملایر با کشت زعفران رونق می گیرد

 • افزایش 15 درصدی اعتبارات عمرانی ملایر

  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱     ۱۲:۱۷:۴۲
  افزایش 15 درصدی اعتبارات عمرانی ملایر

  معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: جمع کل اعتبارات این شهرستان در سال جاری 252 میلیارد و 426 میلیون ریال است که نسبت به سال گذشته افزایش 15 درصدی داشته است.

 • بازگشت 33 واحد تولیدی تعطیل ملایر به چرخه فعالیت

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸     ۱۸:۱۹:۱۸
  بازگشت 33 واحد تولیدی تعطیل ملایر به چرخه فعالیت

  فرماندار ویژه ملایر گفت: ۳۳ واحد تولیدی و صنعتی در سطح شهرستان تعطیلند که به منظور رفع موانع پیش‌روی فعالیت به ستاد تسهیل استان معرفی و به چرخه تولید باز می‌گردند.

 • در آیین کلنگ‌زنی تصفیه خانه آب شرب شهر ملایر

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸     ۱۷:۵۴:۱۱
  در آیین کلنگ‌زنی تصفیه خانه آب شرب شهر ملایر

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان گفت: تاکنون ۱۷۰ میلیون مترمکعب معادل ۴ برابر ظرفیت سد کلان ملایر در مصرف منابع آبی در سطح استان همدان صرفه‌جویی شده است.

 • 30 هزار تن کشمش ملایر صادر شد

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷     ۱۶:۱۴:۰۸
  30 هزار تن کشمش ملایر صادر شد

  مدیر جهادکشاورزی شهرستان ملایر با اشاره به تولید سالانه 250 هزار تن انگور در شهرستان ملایر به عنوان دومین تولیدکننده انگور در سطح کشور، گفت: سال گذشته 40 هزار تن کشمش تولید شد که از این میزان 30 هزار تن صادرات و 10 هزار تن به مصرف داخلی رسید.

 • 19 پروژه در ششمین روز از هفته دولت در ملایربه بهربرداری می رسد

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷     ۱۱:۱۵:۵۸
  19 پروژه در ششمین روز از هفته دولت در ملایربه بهربرداری می رسد

  معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: امروز همزمان با ششمین روز از هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار و جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی، 19 پروژه عمرانی در ملایر به بهره‌برداری می‌رسد.

 • تخصیص ۱۴۰۰ میلیارد تومان برای بازآفرینی بافت تاریخی کشور

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶     ۱۶:۲۹:۲۴
  تخصیص ۱۴۰۰ میلیارد تومان برای بازآفرینی بافت تاریخی کشور

  معاون وزیر راه و شهرسازی از احیا و بازآفرینی ۲۷۰۰ محله تاریخی در طول برنامه ششم خبر داد و گفت: ۱۴۰۰ میلیارد تومان برای بازآفرینی محلات تاریخی کشور مصوب شد.

 • نماینده مردم ملایر پیگیر حل مشکلات واحدهای صنعتی ملایر هستیم

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶     ۱۲:۳۰:۵۱
  نماینده مردم ملایر پیگیر حل مشکلات واحدهای صنعتی ملایر هستیم

  نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس و نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه پیگیری حل مشکلات واحدهای صنعتی ملایر هستیم، گفت: مشکلات کارخانه‌های فولاد جعفری رو به حل است و یکی از مدیران موفق و با تجربه صنعت فولاد کشور به‌زودی مدیریت این کارخانجات را برعهده می‌گیرد.

 • افتتاح و کلنگ زنی هشت طرح آموزشی و ورزشی در ملاير

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳     ۲۰:۴۶:۲۱
  افتتاح و کلنگ زنی هشت طرح آموزشی و ورزشی در ملاير

  در دومين روز از هفته دولت، هشت طرح آموزشی و ورزشی نوسازی مدارس با اعتباری بالغ بر 65 ميليارد و 30 ميليون ريال با حضور معاون سياسی و امنيتی استاندار همدان در شهرستان ملاير افتتاح و يا عمليات اجرايی آنها آغاز شد.

 • افتتاح 9 میلیارد تومان پروژه عمرانی در دومین روز هفته دولت در ملایر

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳     ۱۰:۵۲:۱۳
  افتتاح 9 میلیارد تومان پروژه عمرانی در دومین روز هفته دولت در ملایر

  فرماندار شهرستات ملایر گفت: در دومین روز هفته دولت با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندارد همدان و مسئولان اجرایی شهرستان ملایر، افزون بر 9 میلیارد تومان، افتتاح پروژه عمرانی صورت گرفت.

 • 912 طرح عمرانی در ملایربه بهره برداری می رسد

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲     ۱۰:۰۱:۳۸
  912 طرح عمرانی در ملایربه بهره برداری می رسد

  بهره برداری از 912 طرح عمرانی در حوزه های مختلف که اعتباری بالغ بر چهار هزار و 81 میلیارد و 127 میلیون ریال برای اجرای آنها هزینه شده، نشان از کارنامه درخشان دولت تدبیر و امید در سه سال گذشته در شهرستان ملایر دارد.

 • 5 تفاهم‌نامه برای جذب سرمایه‌گذار در ملایرمنعقد شد

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱     ۲۱:۲۳:۲۱
  5 تفاهم‌نامه برای جذب سرمایه‌گذار در ملایرمنعقد شد

  فرماندار شهرستان ملایر از افتتاح و کلنگ‌زنی 126 پروژ عمرانی و طرح تولید در هفته دولت با اعتباری افزون بر 108 میلیارد و 500 میلیون تومان در سطح این شهرستان طی هفته دولت خبر داد و گفت: این افتتاح پروژه‌ها با حضور مقامات کشوری و استانی صورت می‌گیرد.

 • 126 پروژه عمرانی در ملایرافتتاح و کلنگ‎زنی می شود

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱     ۲۱:۱۶:۵۶
  126 پروژه عمرانی در ملایرافتتاح و کلنگ‎زنی می شود

  فرماندار ملایر از افتتاح و کلنگ‎زنی 126 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 108 میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد.

 • انعقاد 10 تفاهم نامه همکاری با سرمایه گذاران داخلی و خارجی در ملایر

  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱     ۱۱:۵۸:۵۲
  انعقاد 10 تفاهم نامه همکاری با سرمایه گذاران داخلی و خارجی در ملایر

   مدیر سرمایه گذاری شهرداری ملایر گفت: در نخستین همایش اقتصادی فرصت های سرمایه گذاری این شهرستان که 27 مردادماه برگزار شد، بیش از 10 تفاهم نامه و مذاکره همکاری با سرمایه گذاران داخلی و خارجی منعقد شد.

 • اعلام آمادگی شهرداری ملایر برای بررسی طرح‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاران

  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱     ۱۱:۴۸:۱۳
  اعلام آمادگی شهرداری ملایر برای بررسی طرح‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاران

  در همایش بین‌المللی توسعه شهری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی، شهرداری ملایر با ارائه 50 طرح پیشنهادی، نیازهای سرمایه‌گذاری در این منطقه را تبیین و آمادگی خود را برای شنیدن طرح‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاران نیز اعلام کرد.

 • جشن گندم در ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰     ۱۸:۵۶:۳۱
  جشن گندم در ملایر برگزار شد

  افتتاح 15 طرح عمرانی و تولید با اعتبار یک میلیارد و 919 میلیون تومان در هفته دولت توسط در این شهرستان خبر داد.

 • پیش‌بینی درآمدزایی هزار میلیارد تومان در بخش کشاورزی ملایر

  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰     ۱۱:۱۵:۳۱
  پیش‌بینی درآمدزایی هزار میلیارد تومان در بخش کشاورزی ملایر

  مدیر اداره جهاد کشاورزی ملایر گفت: با افزایش تولیدی که در بخش گندم، انگور و محصولات باغی در ملایر وجود دارد که پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان درآمد کشاورزی شهرستان باشد.

 • احیا واحدهای تولیدی تعطیل ‌استان همدان مناسب است

  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰     ۱۰:۰۹:۰۱
  احیا واحدهای تولیدی تعطیل ‌استان همدان مناسب است

  نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: امر امروز سرمایه‌گذاری و بنگاه‌داری بانک‌ها او اقدام بدون واسطه به معضلی در کشور تبدیل شده که ضابطه‌مند نبوده و قدرت دفاع از آن نیز وجود ندارد از سوی دیگر مورد رضایت مردم نیست.

 • ایجادخط تولید صادراتی کشمش در ملایر

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸     ۱۹:۵۳:۳۵
  ایجادخط تولید صادراتی کشمش در ملایر

  دبیرکل کانون کارآفرینان صنعتی کشور انگور و کشمش را لوکوموتیو توسعه شهرستان ملایر دانست و گفت: خط تولید صادراتی کشمش در ملایر ایجاد شود.

 • نماینده ملایرمجلس بر پررنگ شدن نقش بخش خصوصی تاکید دارد

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸     ۱۲:۵۲:۲۱
  نماینده ملایرمجلس بر پررنگ شدن نقش بخش خصوصی تاکید دارد

  کمیسیون‌های مختلف مجلس در بازنگری برنامه ششم توسعه اصرار بر پررنگ شدن نقش سازمان‌های مردم‌نهاد و بخش خصوصی دارند.

 • همایش اقتصادی فرصت های سرمایه گذاری در ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸     ۱۲:۴۸:۵۷
  همایش اقتصادی فرصت های سرمایه گذاری در ملایر برگزار شد

   نخستین همایش اقتصادی فرصت های سرمایه گذاری روز چهارشنبه با حضور مدیر کل سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری کشور، مشاور عالی مجمع تشخیص مصلحت نظام، معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار همدان، جمعی از مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی در تالار حافظ دانشگاه ملایر برگزار شد.

 • شایسته‌سالاری سرمایه‌گذاری را تسهیل می‌کند

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸     ۱۲:۳۰:۱۷
  شایسته‌سالاری سرمایه‌گذاری را تسهیل می‌کند

  عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه شایسته سالاری سرمایه‌گذاری را تسهیل می‌کند،گفت: گره‌های اقتصادی یا جلوگیری از رانت و تبعیض باز می‌شود.

 • شناسایی50 طرح سرمایه‌گذاری در ملایر برای ارائه به بخش خصوصی

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸     ۱۲:۲۰:۳۷
  شناسایی50 طرح سرمایه‌گذاری در ملایر برای ارائه به بخش خصوصی

  شهردار ملایر صدور پروانه رایگان برای سرمایه‌‎گذاران در ملایر را از مشوق‌های سرمایه‌گذاری دانست و گفت: ۵۰ طرح سرمایه‌گذاری برای ارائه به بخش خصوصی شناسایی شد که از این تعداد ۲۰ طرح دارای طرح توجیهی هستند.

 • هیات تجاری هند برای سرمایه گذاری در ملایر اعلام امادگی کرد

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸     ۱۲:۱۴:۳۸
  هیات تجاری هند برای سرمایه گذاری در ملایر اعلام امادگی کرد

  هیات تجاری هند که روز چهارشنبه برای حضور در همایش اقتصادی فرصت های سرمایه گذاری در ملایر شرکت کرده بود، آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در این شهرستان اعلام کرد.

 • فرماندار ویژه ملایردولت در واگذاری امور به بخش خصوصی بسیار مصمم است

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸     ۱۲:۰۷:۱۰
  فرماندار ویژه ملایردولت در واگذاری امور به بخش خصوصی بسیار مصمم است

  معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: دولت تدبیر و امید در واگذاری امور به بخش خصوصی بسیار مصمم است و تاکنون چشم اندازهای خوبی در این زمینه دیده شده است.

 • سرمایه گذاری باید تضمین شود

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸     ۱۲:۰۰:۰۳
  سرمایه گذاری باید تضمین شود

  دبیرکل کانون کارآفرینان صنعتی کشور و مشاور عالی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: توسعه اقتصادی یکی از مولفه های مهم امنیت ملی است.

 • از سرمایه گذاران بومی، داخلی و ملایری های مقیم خارج از کشوربهره بگیریم

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸     ۱۱:۵۳:۲۷
  از سرمایه گذاران بومی، داخلی و ملایری های مقیم خارج از کشوربهره بگیریم

  مشاور معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه گفت: افزایش سرمایه گذاری و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری، حرکت در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی است که بسیار مورد تاکید مقام معظم رهبری و از اولویت های دولت تدبیر و امید است.

 • اولویت شهرستان ملایر‌احیا صنایع تعطیل شده است

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸     ۱۱:۴۰:۲۱
  اولویت شهرستان ملایر‌احیا صنایع تعطیل شده است

  معاون استاندارو فرماندار ویژه ملایر نیز با بیان اینکه موضوع اقتصاد همواره به عنوان یک موضوع زیربنایی در بین تمامی دولت‌ها و ملت‌ها بوده است، گفت: این موضوع امروزه به یک مشکل و معضل تبدیل شده است.

 • محدودیتی برای مشارکت سرمایه گذاران خارجی در طرح های کشور وجود ندارند

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۸     ۱۱:۳۴:۴۲
  محدودیتی برای مشارکت سرمایه گذاران خارجی در طرح های کشور وجود ندارند

  مدیر کل سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری کشور گفت: هیچ محدودیتی برای مشارکت سرمایه گذاران خارجی در اجرای طرح های کشور نداریم و آنها می توانند به صورت صد درصد در هر طرحی مشارکت کنند.

 • رسیدن به اقتصاد توسعه‌یافته نیازمند تحول بنیادین در حوزه‌های مختلف

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷     ۱۹:۵۷:۴۴
  رسیدن به اقتصاد توسعه‌یافته نیازمند تحول بنیادین در حوزه‌های مختلف

  معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: دستیابی به اقتصادی توسعه‌یافته آنچنان که مدنظر مردم فهیم ایران اسلامی و مندرج در اهداف سند چشم‌انداز در افق 1404 است، نیازمند تحول بنیادین در نگرش به حوزه‌های گوناگون اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است.

 • 20 طرح توجیهی برای پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری در ملایرتدوین شد

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷     ۱۹:۳۹:۰۶
  20 طرح توجیهی برای پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری در ملایرتدوین شد

  شهردار ملایر گفت: دفتر جذب سرمایه‌گذار ملایر با هدف انجام بخشی از وظایف شهرداری توسط بخش خصوصی در خردادماه امسال در شهرداری تشکیل شد.

 • تکیه برسرمایه‌گذاران داخلی برای توسعه ملایر باید

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷     ۱۹:۳۱:۲۱
  تکیه برسرمایه‌گذاران داخلی برای توسعه ملایر باید

  سفیر سابق ایران در هند و مشاور معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه گفت: برای توسعه ملایر باید بر سرمایه‌گذاران داخلی تکیه کرد.

 • نماینده ملایرسرمایه‌گذاران بخش خصوصی باید به فریاد اقتصاد کشور برسند

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷     ۱۹:۲۳:۴۷
  نماینده ملایرسرمایه‌گذاران بخش خصوصی باید به فریاد اقتصاد کشور برسند

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون‌های مختلف مجلس در بازنگری برنامه ششم توسعه اصرار بر پررنگ شدن نقش سازمان‌های مردم‌نهاد و بخش خصوصی دارند.

 • ملایرپایتخت فرصت‌های سرمایه‌گذاری غرب کشور است

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷     ۱۹:۰۹:۳۲
  ملایرپایتخت فرصت‌های سرمایه‌گذاری غرب کشور است

  رئیس شورای اسلامی شهر ملایر با اشاره به اینکه ملایر پایتخت فرصت‌های سرمایه‌گذاری در غرب کشور است، گفت: صنایع‌دستی، جاذبه‌های گردشگری، ابنیه تاریخی، فرهنگ غنی، 1100 شهید، وجود 19 مترمربع سرانه فضای سبز به ازای هر نفر و 22 هزار دانشجو از سراسر کشور این شهرستان را از سایر نقاط کشور متمایز کرده است.

 • صنایع فرآوری انگور و خط تولید پیشرفته کشمش در ملایر ایجاد می شود

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷     ۱۸:۵۲:۳۷
  صنایع فرآوری انگور و خط تولید پیشرفته کشمش در ملایر ایجاد می شود

  دبیرکل کانون کارآفرینان صنعتی کشور و مشاور عالی مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: باید صنایع فرآوری انگور و یک خط تولید پیشرفته کشمش در ملایر ایجاد شود.

 • تضمین موفقیت شهرداری ها با جلب مشارکت سرمایه گذاران

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷     ۱۸:۳۵:۲۹
  تضمین موفقیت شهرداری ها با جلب مشارکت سرمایه گذاران

  شهردار ملایر گفت: جلب مشارکت سرمایه گذاران داخلی و خارجی در اجرای طرح های انتفاعی شهری، موفقیت شهرداری ها را در این عرصه تضمین می کند.

 • 8 طرح عمرانی بنياد مسکن در ملايرافتتاح می شود

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷     ۱۸:۱۱:۱۸
  8 طرح عمرانی بنياد مسکن در ملايرافتتاح می شود

  مدير بنياد مسکن انقلاب اسلامی ملاير گفت: هشت طرح عمرانی با 46 ميليارد و 820 ميليون ريال اعتبار همزمان با هفته دولت در اين شهرستان بهره‌برداری می شود.

 • 150 سرمایه گذار در همایش فرصت های سرمایه گذاری ملایر حضور می یابند

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶     ۲۰:۱۱:۱۳
  150 سرمایه گذار در همایش فرصت های سرمایه گذاری ملایر حضور می یابند

  مدیر سرمایه گذاری شهرداری ملایر از حضور 150 سرمایه گذار داخلی و خارجی در نخستین همایش اقتصادی فرصت های سرمایه گذاری این شهرستان در 27 مردادماه خبر داد و گفت: 150 نفر از مدیران کشوری، استانی و شهرستانی نیز میهمان ویژه این همایش هستند.

 • برگزاری نخستین همایش اقتصادی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ملایر

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶     ۱۹:۵۰:۴۶
  برگزاری نخستین همایش اقتصادی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ملایر

  شهردار ملایر گفت: نخستین همایش اقتصادی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ۲۷ مردادماه امسال با حضور هیئت‌های خارجی و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در شهرستان ملایر برگزار می‌شود.

 • بهره برداری بیش از 46 میلیارد ریال طرح بنیاد مسکن در ملایر

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۵     ۱۹:۳۳:۱۲
  بهره برداری بیش از 46 میلیارد ریال طرح بنیاد مسکن در ملایر

  رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ملایر گفت: هشت طرح عمرانی با 46 میلیارد و 820 میلیون ریال همزمان با هفته دولت در این شهرستان بهره برداری می شود.

 • ‌ امسال خوشه کشمش ملایراجرایی می‌شود

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۵     ۱۲:۲۰:۱۴
  ‌ امسال خوشه کشمش ملایراجرایی می‌شود

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی همدان گفت: خوشه پوشاک کِردآباد در دست اقدام است و خوشه کشمش ملایر نیز امسال باید عملیاتی شود.

 • نخستین همایش تخصصی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ملایربرگزار می شود

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۴     ۱۰:۰۸:۰۲
  نخستین همایش تخصصی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ملایربرگزار می شود

  مدیر سرمایه‌گذاری شهرداری ملایر و دبیر نخستین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری از گردهمایی هیئت‌های اقتصادی خارجی و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی از اقصی نقاط کشور به میزبانی ملایر در 27 مردادماه خبرداد.

 • 75 میلیون تومان به کانون‌های بوستان ولایت ملایراختصاص یافت

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۱     ۲۰:۱۸:۴۱
  75 میلیون تومان به کانون‌های بوستان ولایت ملایراختصاص یافت

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر با اشاره به برپایی کلاس های تابستانی در کانون های بوستان ولایت، گفت: امسال 75 میلیون تومان برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان تحت پوشش هزینه شده است.

 • در شهرستان ملایر 14 بانوی هنرمند تاجر فعال هستند

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰     ۱۹:۱۷:۱۳
  در شهرستان ملایر 14 بانوی هنرمند تاجر فعال هستند

  مسؤول امور تشکل‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان از فعالیت 27 تاجر بانو در استان خبر داد.

 • مددجویان کمیته امداد امام (ره) شهرستان ملایر155 تخته فرش تولید کردن

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰     ۱۹:۱۱:۱۹
  مددجویان کمیته امداد امام (ره) شهرستان ملایر155 تخته فرش تولید کردن

  علی کولیوند، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ملایر  گفت: در سال گذشته 420 متر مربع فرش توسط مددجویان تحت حمایت این نهاد تولید شده است که به میزان سه میلیارد و 581 میلیون ریال به فروش رفته است.

 • 57 هزار سفر توسط پایانه‌های ملایر ثبت شده

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰     ۱۸:۴۵:۳۶
  57 هزار سفر توسط پایانه‌های ملایر ثبت شده

  رئیس سازمان حمل و نقل و پایانه‌های مسافربری ملایر گفت: از مردادماه سال گذشته تا کنون افزون بر 57 هزار مورد سفر و جابجایی 690 هزار و 612 نفر مسافر توسط ناوگان حمل و نقل این سازمان انجام شده است.

 • خوشه کشمش ملایر ایجاد می‌شود

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸     ۱۸:۴۷:۴۴
  خوشه کشمش ملایر ایجاد می‌شود

  کیوان گردان از ایجاد خوشه کشمش ملایر در شهرک‌های صنعتی استان خبرداد و خاطرنشان کرد: به علت اهمیت بالای بحث تولید و صادرات این محصول در شهرستان ملایر فرآیندهای حمایتی خوشه کشمش را آغاز کردیم و درحال حاضر فعالیت مطالعاتی و شناسایی آن انجام شده است که امیدواریم در نیمه دوم سال به نتیجه برسد.

 • برای 50 طرح پیشنهادی شهرداری ملایرسرمایه گذار جذب می کند

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۷     ۱۹:۳۰:۱۹
  برای 50 طرح پیشنهادی شهرداری ملایرسرمایه گذار جذب می کند

  شهردار ملایر گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه اقتصاد شهر، شهرداری ملایر در 50 طرح پیشنهادی آماده مشارکت با بخش خصوصی و جذب سرمایه گذاری است.

 • تأسیس دفتر سرمایه‌گذاری شهرداری ملایر

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۶     ۱۷:۵۱:۲۹
  تأسیس دفتر سرمایه‌گذاری شهرداری ملایر

  شهردار ملایر با بیان اینکه درخصوص درآمدهای پایدار در شهرداری‌ها فکری نشده و وابستگی شهرداری به درآمدهای ناپایدار معضل اصلی درآمدی شهرداری است، تصریح کرد: اگر وضع به همین منوال باشد در سال آینده بسیاری از شهرداری‌ها باید اعلام ورشکستگی کنند.

 • نشست اختصاصی بررسی وتعیین تکلیف واحدهای تولیدی شهرستان ملایر

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۵     ۱۹:۲۰:۲۱
  نشست اختصاصی بررسی وتعیین تکلیف واحدهای تولیدی شهرستان ملایر

  استاندار همدان گفت 80 درصد واحدهای تولیدی در این استان تعیین تکلیف شده است

 • نماینده مردم ملایر در مجلس وضعیت بخش صنعت و تولید را بحرانی دانست

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۴     ۱۷:۴۵:۰۸
  نماینده مردم ملایر در مجلس وضعیت بخش صنعت و تولید را بحرانی دانست

  نماینده مردم ملایر در مجلس وضعیت بخش صنعت و تولید را بحرانی دانست و گفت: بانک‌ها برای احیا واحدهای تولیدی نگاه محبت‌آمیزی داشته باشند.

 • آموزش و ترويج فرهنگ صادرات برای جذب بازارهای جهانی لازم است

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۴     ۱۰:۰۲:۴۸
  آموزش و ترويج فرهنگ صادرات برای جذب بازارهای جهانی لازم است

  نماينده مردم ملاير در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از سياست وزارتخانه جهادكشاورزي به كشاورزان، اين خدمات را كافي ندانست و گفت: اگر اين خدمات كافي بود امروز روستاهاي ما تبديل به مركز نگهداري سالمندان نمي‌شد.

 • اولویت برنامه‌ریزی شده کشوراستفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر

  ۱۳۹۵/۰۵/۱۴     ۰۹:۵۷:۱۳
  اولویت برنامه‌ریزی شده کشوراستفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر

  معاون پارلمانی صنعت برق کشور با بیان اینکه امسال استراتژی‌ها بر اساس شعار سال تعریف شده است و برنامه‌ها تدوین شده، گفت: خودکفایی در ساخت تجهیزات، تأسیسات و سیستم‌های وابسته، ساده‌سازی طرح‌ها و کاهش هزینه‌ها ضمن حفظ استانداردهای جهانی، توسعه استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر ایجاد تنوع در تامین منابع مالی راهبردهایی است که برنامه‌ریزی شده است.

 • نماینده مردم ملایرامنیت لازمه ورود سرمایه گذارخارجی و داخلی می باشد

  ۱۳۹۵/۰۵/۰۶     ۱۸:۲۸:۳۵
  نماینده مردم ملایرامنیت لازمه ورود سرمایه گذارخارجی و داخلی می باشد

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: لازمه افزایش سرمایه گذاری ایجاد فضای امن برای ورود سرمایه گذار داخلی و خارجی است.

 • یکی از ثروت سازترین گلهای جهان گل محمدی است که می تواند تأثیر مثبتی بر روی اقتصاد ملایر داشته باشد

  ۱۳۹۵/۰۵/۰۵     ۱۷:۵۱:۵۳
  یکی از ثروت سازترین گلهای جهان گل محمدی است که می تواند تأثیر مثبتی بر روی اقتصاد ملایر داشته باشد

  گل محمدی را به عنوان گل ملی ایران و سلطان گل های جهان می شناسند و با توجه به این که به گلاب به دست آمده از آن لقب طلای مایع داشته این گل یکی از ثروت ساز ترین گل های جهان است.

 • گندم کاران ملایری تا کنون دوازده هزار تن گندم تحویل دادن

  ۱۳۹۵/۰۵/۰۴     ۱۷:۲۴:۵۹
  گندم کاران ملایری تا کنون دوازده هزار تن گندم تحویل دادن

  گندم کاران ملایری از شروع فصل برداشت این محصول تاکنون 12 هزار تن را تحویل مراکز خرید تضمینی در نقاط مختلف این شهرستان داده اند.

 • برند سازی برای 60 واحد شوریجات ملایر در دستور کار است

  ۱۳۹۵/۰۵/۰۳     ۱۰:۵۰:۵۹
  برند سازی برای 60 واحد شوریجات ملایر در دستور کار است

  مدیر جهاد کشاورزی ملایر از وجود 60 واحد شوریجات در ملایر خبر داد و گفت: برندسازی یکی از اهداف جهاد کشاورزی ملایر برای این محصول است.

 • گسترش سطح زیر کشت زعفران ملایر

  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱     ۰۰:۱۵:۴۴
  گسترش سطح زیر کشت زعفران ملایر

  مدیر جهاد کشاورزی ملایر از پیش‌بینی کشت زعفران در 40 هکتار از اراضی شهرستان طی امسال خبر داد.

 • باغات پسته در ملایر رو به گسترش هست

  ۱۳۹۵/۰۴/۲۹     ۰۹:۱۹:۴۴
  باغات پسته در ملایر رو به گسترش هست

  مدیر جهاد کشاورزی ملایر از کشت پسته در ۴۵ هکتار از اراضی کشاورزی ملایر خبر داد و گفت: سطح زیرکشت پسته در ملایر تا سال آینده افزایش می‌یابد.

 • محصولات کشاورزی و دامی به صورت توافقی در سه ماهه نخست امسال خریده شد

  ۱۳۹۵/۰۴/۲۱     ۱۳:۰۹:۴۷
  محصولات کشاورزی و دامی به صورت توافقی در سه ماهه نخست امسال خریده شد

  رئیس اداره تعاون روستایی ملایر از خرید توافقی 3 هزار تن انواع محصولات کشاورزی و دامی در ملایر در سه ماهه نخست امسال خبر داد.

 • انجمن کشمش ملایر ملی می شود

  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰     ۱۸:۳۳:۴۹
  انجمن کشمش ملایر ملی می شود

  نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان گفت: زمینه و بسترها برای ملی شدن انجمن کشمش ملایر مهیا است و اقدامات اولیه برای تشکیل این انجمن در سطح ملی آغاز شده است.

 • عوامل پرداخت حقوق‌های نجومی به مردم پاسخگو باشند

  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹     ۱۸:۲۵:۳۰
  عوامل پرداخت حقوق‌های نجومی به مردم پاسخگو باشند

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام عوامل پرداخت حقوق‌های نجومی باید به مردم پاسخگو باشند.

 • تلاش برای بازگشایی مجدد کارخانه بزرگ فولاد ملایر

  ۱۳۹۵/۰۴/۰۵     ۱۳:۰۴:۴۴
  تلاش برای بازگشایی مجدد کارخانه بزرگ فولاد ملایر

  نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه مشکل برق کارخانه فولاد ملایر حل شده است، گفت: دیگر مشکلات این کارخانه در حال پیگیری است که امیدواریم در ماه‌های آینده شاهد افتتاح مجدد آن باشیم.

 • برپايي نمايشگاه اقتصاد مقاومتي در ملاير

  ۱۳۹۴/۹/۱     ۱۰:۵۴
  برپايي نمايشگاه اقتصاد مقاومتي در ملاير

  نمایشگاه اقتصاد مقاومتی به مناسبت هفته بسیج در بازارچه شهرداری ملایر برپا شد .

 • هزار هکتار از اراضی ملایر زیر کشت پاییزه رفت

  ۱۳۹۴/۹/۱     ۱۰:۵۲
  هزار هکتار از اراضی ملایر زیر کشت پاییزه رفت

  مدیر جهاد کشاورزی ملایر گفت: در سال زراعی جاری بیش از 42 هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان زیر کشت گندم و جو قرار گرفت.

 • توسعه کشت‌های گلخانه‌ای در ملایر

  ۱۳۹۴/۱۰/۱۶     ۱۲:۴۴:۴۸
  توسعه کشت‌های گلخانه‌ای در ملایر

  مدیر جهاد کشاورزی ملایر از توسعه کشت گلخانه‌ای در این شهرستان تا پایان سال جاری خبر داد.
  غلامحسین تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با اشاره به اینکه در حال حاضر کشت‌های گلخانه‌ای یکی از موارد کشت باصرفه و کم‌آب‌بر در کشور است، اظهار کرد: هدف وزارت کشاورزی توسعه این نوع کشت و تشویق کشاورزان به این سمت و سو است.

 • افتتاح 111 واحد مسکونی کمیته امداد ملایر همزمان با دهه فجر

  ۱۳۹۴/۱۰/۱۶     ۱۲:۴۳:۲۰
  افتتاح 111 واحد مسکونی کمیته امداد ملایر همزمان با دهه فجر

  مدیر کمیته امداد امام خمینی ملایر از افتتاح 11 واحد مسکونی مدجویان کمیته امداد ملایر همزمان با ایام دهه مبارک فجر در ملایر خبر داد.
  علی کولیوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با اشاره به اینکه در حال حاضر 16 هزار و 800 خانوار زیرپوشش از خدمات کمیته امداد ملایر بهره‌مند هستند، اظهار کرد: این خدمات در بخش‌های مختلف حمایتی از این خانواده‌ها است.

 • ساخت کارخانه بسته‌بندی کشمش در قطب تولید کشمش کشور

  ۱۳۹۴/۱۰/۱۶     ۱۲:۴۱:۵۰
  ساخت کارخانه بسته‌بندی کشمش در قطب تولید کشمش کشور

  به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ رئیس تعاون روستایی شهرستان ملایر گفت: کارخانه بسته‌بندی کشمش در این شهرستان توسط شرکت تعاونی تولید باغداران در حال ساخت است.

 • ۱۰۰ هکتار از تالاب آق گل ملایر آبگیری شده است

  ۱۳۹۴/۱۰/۱۳     ۱۲:۱۸:۱۱
  ۱۰۰ هکتار از تالاب آق گل ملایر آبگیری شده است

  همدان- معاون فنی اداره کل محیط زیست استان همدان بابیان اینکه ۱۰۰ هکتار از تالاب آق گل آبگیری شده است، عنوان کرد: ۱۰ گونه پرنده در تالاب آق گل شناسایی شده است.
  عادل عربی در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه امیدواریم با افزایش بارندگی ها سطح بیشتری از تالاب آق گل آبگیری شود، بیان کرد: تالاب «چم شور» اسدآباد هنور آبگیری نشده است.