• نفرات برتر جشنواره «آگِر»معرفی شدند

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸     ۲۳:۱۹:۵۷
  نفرات برتر جشنواره «آگِر»معرفی شدند

  به گزارش رسیده، آیین اختتامیه شصتمین جشنواره¬ی منطقه‌ای سینمای جوان ملایر« آگِر» شامگاه یک‌شنبه ۱۸ شهریور ۹۷ با حضور با حضور سیدصادق موسوی، مدیرعامل و جمعی از مسؤولان انجمن سینمای جوانان ایران، باب‌الله فتحی، فرماندار ویژه ملایر؛ سعیدکتابی، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار؛ داوود صفی، مدیر روابط‌عمومی فرمانداری؛ رضا جمال‌زاده، رئیس و طالب ترکاشوند، معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر؛ امید وفایی مدیر انجمن سینمای جوانان ملایر و مدیر اجرایی جشنواره، حبیب‌الله حیدری مدیر انجمن سینمای جوانان همدان و جمع کثیری از هنرمندان در سالن نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر برگزار شد و آثار برتر در بخش‌های عکس، فیلمنامه و فیلم کوتاه معرفی شدند.

 • دنیای شخصی عکاس به آثارش اعتبار می بخشد

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸     ۲۳:۱۵:۰۹
  دنیای شخصی عکاس به آثارش اعتبار می بخشد

  به گزارش خبرگزاری، حسن غفاری روز یکشنبه در جمع عکاسان حاضر در جشنواره آگر گفت: یک حس و ابزار فنی متفاوت پشت هر عکس وجود دارد و برای دستیابی به رشد و تعالی در این حوزه باید وقت، انرژی و مطالعه بسیاری را صرف کند.

 • پیروزی انقلاب برگرفته از نهضت حسینی/ تلاش برای ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸     ۲۳:۱۱:۱۰
  پیروزی انقلاب برگرفته از نهضت حسینی/ تلاش برای ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین

  به گزارش خبرگزاری باب‌ا‌له فتحی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر امروز، ۱۸ شهریورماه در اولین جلسه ستاد اربعین این شهرستان ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سالروز شهادت سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران باوفایش، اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم در عمل پیرو راه ائمه اطهار(ع) باشیم.

 • تناسب شخصیت با ایده در جشنواره آگر بررسی شد

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷     ۲۲:۴۱:۰۳
  تناسب شخصیت با ایده در جشنواره آگر بررسی شد

  به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، نشست تخصصی فیلم‌نامه‌نویسی« تناسب شخصیت با ایده » از ساعت 10 تا 13 روز جمعه ۱۶شهریور و در دومین روز جشنواره منطقه‌ای «آگِر» توسط رهبر قنبری و با استقبال هنرمندان و علاقه‌مندان برگزار شد.

 • آغاز طرح آموزش عملی نماز در همدان

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷     ۲۲:۳۸:۳۴
  آغاز طرح آموزش عملی نماز در همدان

  به گزارش خبرگزاری، معاون آموزش ابتدایی و سرپرست سوادآموزی استان گفت:: در این طرح ۵۰ آموزش دهنده طی ۲ روز زیر نظر استادان حوزه علمیه قم و با همکاری ستاد اقامه نماز استان آموزش می‌بینند.

 • جدول برنامه های جشنواره منطقه ای سینمای جوان «آگر»

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷     ۲۲:۳۴:۱۶
  جدول برنامه های جشنواره منطقه ای سینمای جوان «آگر»

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، برنامه های این جشنواره بر اساس جدول زیر در حال برگزاری است:

   

 • جشنواره ای با طعم کمک به بیماران سرطانی

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷     ۲۲:۳۰:۲۲
  جشنواره ای با طعم کمک به بیماران سرطانی

  به گزارش خبرگزاری، خیران سلامت این بار با برپایی جشنواره غذا صفای باطن و بزرگی وسعت نگاهشان را به نمایش گذاشتند و در این میدان بخشندگی با حضوری خالصانه از هم پیشی گرفتند.

 • داوران «آگر» معرفی شدند

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷     ۲۲:۲۴:۴۰
  داوران «آگر» معرفی شدند

  به گزارش خبرگزاری به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هیات داوران شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر «آگر» معرفی شدند.

 • صاحب سبک بودن بهترین اتفاق در عرصه سینما است

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷     ۲۲:۲۱:۵۵
  صاحب سبک بودن بهترین اتفاق در عرصه سینما است

  به گزارش خبرگزاری، مجید برزگر روز شنبه در نشست تخصصی کارگردانی جشنواره آگر در شهرستان ملایر اظهار داشت: فیلمساز باید با شیوه‌ بیان و نگاه خاص خود متن را به تصویر بکشد.

   

 • تور عکاسی جشنواره آگر برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷     ۲۱:۲۳:۴۳
  تور عکاسی جشنواره آگر برگزار شد

  به گزارش خبرگزاری، در این تور عکاسی که روز شنبه برگزار شد، 50 تن از عکاسان حاضر در این جشنواره، زیبایی های تاریخی و طبیعی روستاهای کمازان، مانیزان و طائمه شهرستان ملایر را به قاب تصویر کشیدند.

 • نشست تخصصی عکاسی جشنواره آگر در ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶     ۱۴:۵۲:۳۳
  نشست تخصصی عکاسی جشنواره آگر در ملایر برگزار شد

  به گزارش خبرگزاری همزمان با نخستین روز از جشنواره منطقه ای آگر در 15 شهریور، نشست تخصصی عکاسی توسط 'حسن غفاری' عضو انجمن عکاسان مطبوعات ایران با حضور عکاسان حاضر در جشنواره برگزار شد.

 • دسترسی رایگان به پایگاه مجلات تخصصی نورمگز در کتابخانه‌های همدان

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵     ۱۸:۴۵:۲۹
  دسترسی رایگان به پایگاه مجلات تخصصی نورمگز در کتابخانه‌های همدان

  عاطفه زارعی در گفت‌وگو با خبرگزاری از دسترسی رایگان به پایگاه مجلات تخصصی نورمگز در کتابخانه‌های اصلی استان خبر داد و اظهار کرد: از آنجا که کتابخانه‌های عمومی به طیف گسترده‌ای از اقشار جامعه خدمات ارائه می‌کنند به دنبال این امکان نیز شدیم.

 • جشنواره منطقه ای «آگر» در ملایر آغاز به کار کرد

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵     ۱۸:۳۲:۳۱
  جشنواره منطقه ای «آگر» در ملایر آغاز به کار کرد

  به گزارش خبرگزاری، مدیر اجرایی جشنواره منطقه ای سینمای جوان «آگر» روز پنجشنبه در آیین آغاز به کار این جشنواره گفت: 10 استان کشور در این جشنواره حضور دارند و در سه بخش فیلم، فیلمنامه و عکس با هم به رقابت می پردازند.

 • اجرا و برگزاری طرح ملی پارک گام در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵     ۱۸:۲۸:۲۵
  اجرا و برگزاری طرح ملی پارک گام در شهرستان ملایر

  به گزارش خبرگزاری، کیانی رئیس هیئت همگانی شهرستان ملایر  گفت: طرح ملی پارک گام ویژه بانوان با هدف ارتقاء سطح تندرستی و ایجاد نشاط با حداقل هزینه در بین بانوان این شهرستان به همت هیئت همگانی و مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر در پیست دو ومیدانی تختی این شهرستان برگزار شد.

 • سه نشست تخصصی در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «آگِر»

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴     ۲۳:۲۳:۴۹
  سه نشست تخصصی در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «آگِر»

  به گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، نشست‌های تخصصی: «عکاسی مردم‌نگاری» با حضور حسن غفاری، «تناسب شخصیت با ایده» توسط رهبر قنبری و کارگاه «نظرگاه در فیلم کوتاه؛ روایت کارگردانی» با حضور مجید برزگر در روزهای ۱۵، ۱۶ و ۱۷شهریورماه۹۷ در شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر «آگِر» برگزار می‌شوند.

 • توزیع ۳۵۰۰ بسته لوازم التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند از محل موقوفه سیف‌الدوله

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴     ۲۳:۲۰:۳۹
  توزیع ۳۵۰۰ بسته لوازم التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند از محل موقوفه سیف‌الدوله

  به گزارش خبرگزاری؛حجت الاسلام محمد کاروند؛ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان اظهار کرد: 3 هزار و پانصد دانش آموز نیازمند این استان در راستای اجرای امینانه نیت واقفان همزمان با شروع سال تحصیلی از بسته‌های مهر تحصیلی از محل موقوفه مرحوم میرزا محمد ملقب به سیف الدوله بهره‌مند می‌شوند.

 • فعالیت 40 گروه جهادی در رزمایش محمدرسول‌الله ملایر

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴     ۲۳:۱۷:۱۴
  فعالیت 40 گروه جهادی در رزمایش محمدرسول‌الله ملایر

  به گزارش خبرگزاری داوود ابراهیمی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) اظهار کرد: این رزمایش از نهم شهریورماه آغاز شده و تا 29 شهریورماه ادامه دارد.

 • توانمندسازی 400 نفر از آموزگاران ابتدایی در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴     ۱۹:۴۳:۰۰
  توانمندسازی 400 نفر از آموزگاران ابتدایی در ملایر

  به گزارش خبرگزاری، باب اله فتحی، مدیر آموزش و پرورش ملایر با اشاره به تقارن بازگشایی مدارس و ایام محرم حسینی، عنوان کرد: باید برای تقویت روحیه ایثار و فدارکاری از خود و خانواده خودمان شروع کنیم، همانطور که امام حسین(ع) این کار را انجام داد.

 • اعزام 86 نفر از مددجویان ملایر به مشهد مقدس

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲     ۲۲:۳۰:۵۱
  اعزام 86 نفر از مددجویان ملایر به مشهد مقدس

  تیمور کرمی‌مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به برگزاری اختتامیه کلاس‌های بوستان ولایت کمیته امداد ملایر در هفته جاری اظهار کرد: ابن کلاس‌ها با حضور بیش از 200 دانش‌‍‌آموز زیر پوشش این نهاد در شهرستان به مدت دو ماه برگزار شد.

 • ملایر با پنج فیلم و فیلمنامه در جشنواره آگر حضور دارد

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲     ۲۲:۲۶:۵۹
  ملایر با پنج فیلم و فیلمنامه در جشنواره آگر حضور دارد

  امید وفایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: فیلم های 'مدار بسته' به کارگردانی 'پیمان هاشمی' و 'شرعی' به کارگردانی 'داریوش شهبازی' به بخش فیلم داستانی راه یافتند.

 • اردوهای جهادی عمران و آبادانی مناطق محروم را سرعت می‌دهد

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲     ۱۴:۴۷:۲۳
  اردوهای جهادی عمران و آبادانی مناطق محروم را سرعت می‌دهد

  به گزارش خبرگزاری، باب الله فتحی پیش از ظهر دوشنبه در آغاز رزمایش گروه‌های جهادی سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله(ص) شهرستان ملایر عنوان کرد: امیدآفرینی و ایجاد شورونشاط اجتماعی وظیفه ملی و همگانی است.

 • واگذاری تالار سنتی کوهسار شهر سامن به بخش خصوصی

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱     ۲۳:۱۸:۴۴
  واگذاری تالار سنتی کوهسار شهر سامن به بخش خصوصی

  رئیس شورای شهر سامن با اعلام این خبر افزود : این سالن هم اکنون با ظرفیتی بیش از۸۰۰ نفر آماده پذیرایی است . گلمحمدی در مراسم تجلیل ازخبرنگاران سامن که به همت شورای اسلامی شهر سامن با چند روز تاخیر برگزار شد ، گفت: پروژه دستکنده شهرسامن با ۳ میلیارد ریال اعتباربرای راه اندازی آماده می شود .

 • ثبت یک وقف جدید در ملایر/ موقوفات بر اساس نیازهای جامعه باشد

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱     ۲۲:۵۱:۴۷
  ثبت یک وقف جدید در ملایر/ موقوفات بر اساس نیازهای جامعه باشد

  پژمان جعفری رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر در گفت‌وگو با خبرگزاری از ثبت یک وقف جدید در روستای موسی خان بلاغی در این شهرستان خبر داد و گفت: یک واحد ساختمان به متراژ ۸۰ مترمربع به ارزش ۸۰ میلیون تومان با کلیه تجهیزات توسط واقف خیر اندیش «غلام عباس ترابی» وقف خانه عالم شده است.

 • برگزاری پویش مردمی «فقط به عشق علی(ع)» در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰     ۲۳:۴۵:۲۸
  برگزاری پویش مردمی «فقط به عشق علی(ع)» در ملایر

  قاسم شامرادی مسئول هیئت بیت الرقیه(س) در گفت وگو با خبرگزاری، از برگزاری ایستگاه‌ صلواتی این هیئت در ایام عید غدیر در این شهرستان خبر داد.

 • رفع مشکلات علمی و فرهنگی ملایر نیازمند کمک دانشگاه‌هاست

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰     ۲۳:۲۴:۴۵
  رفع مشکلات علمی و فرهنگی ملایر نیازمند کمک دانشگاه‌هاست

  به گزارش  خبرگزاری، باب‌الله فتحی عصر امروز در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ملایر با اشاره  به ظرفیت‌های علمی و فرهنگی شهرستان ملایر اظهار کرد: ملایر با 11 واحد دانشگاهی و 15 هزار دانشجو به‌عنوان یک شهرستان دانشگاهی شناخته‌ شده است.

 • تجلیل از پیرغلامان و پیش‌کشوتان هیئتی در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰     ۱۱:۳۷:۵۳
  تجلیل از پیرغلامان و پیش‌کشوتان هیئتی در ملایر

  به گزارش خبرگزاری، همزمان با عید سعید غدیر و به همت اداره اوقاف و امور خیریه، شورای هیئت مذهبی و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر پنج‌شنبه، ۸ شهریور در امامزاده عبدالله این شهرستان از پیرغلامان، فعالان فرهنگی، مسئولان و پیش‌کشوتان ۲۵۰ هیئت مذهبی ملایر با اهدای لوح تقدیر و تندیس تجلیل به‌عمل آمد.همچنین کارت شناسایی هوشمند مسئولین هیئات مذهبی به آنان اهداء شد.

 • برگزاری بزرگداشت سالروز شهادت رجایی و با هنر در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰     ۱۱:۲۰:۴۸
  برگزاری بزرگداشت سالروز شهادت رجایی و با هنر در شهرستان ملایر

  به گزارش بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان ملایر، در این مراسم حجت الاسلام برقراری امام جمعه ملایر گفت: غدیر یعنی توجه به سرنوشت بشریت وولایت را خدا برای سعادت  بشریت و کمال دین فرستاد تا غرق در نعمت باشند.

 • روبان قرمز نمایش نکات عجیب درباره ایدز

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۸     ۱۲:۴۰:۴۳
  روبان قرمز نمایش نکات عجیب درباره ایدز

  کوروش ساسانیان در گفتگو با  خبرگزاری گفت: نمایشنامه روبان قرمز که در سال 93 را با همکاری النا آهی در تماشاخانه سه‌نقطه اجرا کرده بودم، این بار توسط گروه تئاتر صوفیا و به کارگردانی نسرین نعمتی در شهر ملایر استان همدان به صحنه خواهد رفت.

 • دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران سادات در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۸     ۱۲:۳۷:۴۵
  دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران سادات در شهرستان ملایر

  به گزارش بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان ملایر، بیه مناسبت عید سعید غدیر مرادی رئیس بنیادشهیدوامورایثارگران  شهید و امور ایثارگران شهرستان ملایر به اتفاق ازادیخواه نماینده مردم ملایر و جانشین فرمانده سپاه شهرستان از خانواده شهیدان سید ابوالحسن سلطانی و جانباز سید حسینی عصر سه شنبه 6 شهریور ماه دیدار و دلجویی شد.

 • هنرمندان عکاس و فیلمساز فارس راهی ملایر می شوند

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۸     ۱۲:۳۳:۳۸
  هنرمندان عکاس و فیلمساز فارس راهی ملایر می شوند

  به گزارش خبرگزاری، با اعلام اسامی ۶۸ فیلم‌ راه‌یافته به بخش مسابقه شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر «آگر» که در ۴ بخش داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی برگزار می شود، فیلم های داستانی شماره ۴(محمدصادق محمدنیا)، تنهایی یک زن(حسین  حجتی‌نژاد)، سکه شانس(حسین حجتی‌نژاد)، یک شب(آیدا علی مددی) و خروج ممنوع (آزاده مسیح‌زاده) از شیراز به این رویداد راه یافتند.

 • فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره «آگِر» ملایر اعلام شد

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷     ۱۳:۲۱:۲۶
  فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره «آگِر» ملایر اعلام شد

  به گزارش خبرگزاری؛ اسامی 68 فیلم‌ راه‌یافته به بخش مسابقه شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر «آگر»، در چهار بخش داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی اعلام شد.

 • وقف ویلچر و اهدای کمک هزینه به بیماران سرطانی در عید غدیر

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷     ۱۲:۳۶:۰۰
  وقف ویلچر و اهدای کمک هزینه به بیماران سرطانی در عید غدیر

  به گزارش خبرگزاری؛ هوشنگ عضدی متولی موقوفه مرحوم سیف‌الدوله در شهرستان ملایر با اشاره به برگزاری جشن بزرگی در روز عید غدیر اظهار کرد: در روز عید غدیر تعدادی ویلچر و 10 کمک هزینه 20 میلیون ریالی برای بیماران سرطانی از محل درآمد این موقوفه به بیماران خاص و نیازمندان اهدا می‌شود.

 • جشنواره سینمای جوان معرف ظرفیت های ملایر باشد

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶     ۱۸:۲۸:۵۵
  جشنواره سینمای جوان معرف ظرفیت های ملایر باشد

  به گزارش خبرگزاری باب الله فتحی روز سه شنبه در نشست هماهنگی برگزاری جشنواره منطقه ای سینمای جوان 'آگر' در ملایر اظهار داشت: ملایر آمادگی لازم برای برگزاری این جشنواره را دارد.

 • ادبیات کودک و نوجوان، جایگاه دختران

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶     ۱۱:۴۲:۰۶
  ادبیات کودک و نوجوان، جایگاه دختران

  معصومه انصاریان متولد 1336 ملایر، دانش‌آموخته رشته حقوق از دانشگاه تهران است. هم‌اکنون مسوول شورای مباحث نظری در بخش انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. از فعالیت‌های مطبوعاتی او سردبیری مجله‌ گلبانگ ویژه مربیان و کتابداران به مدت سه سال، عضو هیات تحریریه کتاب ماه کودک و نوجوان از سال 78 تا سال 82. همچنین او در حال حاضر عضو هیات مدیره انجمن نویسندگان کودک و نوجوان است. معصومه انصاریان در سال 86 برنده جایزه جشنواره مطبوعات کانون در رشته نقد ادبی بود. «جایگاه دختران در ادبیات کودک و نوجوان» پژوهشی است که توسط ایشان انجام پذیرفته است. در این پژوهش کلان موضوع تبعیض جنسی و کلیشه‌های جنسی در ادبیات داستانی 18 نویسنده از سال 58 تا سال 82 پی گرفته شده است. این اثر از طرف شورای تخصصی مباحث نظری شورا تصویب و برای انتشار تصویب شده و توسط محقق در دست تکمیل است.

 • جشن «ولایت» در ملایر برگزار می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵     ۱۷:۳۲:۰۹
  جشن «ولایت» در ملایر برگزار می‌شود

  به گزارش خبرگزاری با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری ملایر، هیئت اباصالح و پایگاه مقاومت بسیج حیدر کرار به مناسب عید غدیر خم جشن بزرگ «ولایت» چهارشنبه، هفتم شهریورماه بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در دریاچه کوثر این شهرستان برگزار می‌شود.

 • فراموشی و مرگ گویش‌ها و لهجه‌ها در حوزه شعر و ادبیات

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵     ۱۷:۲۳:۵۲
  فراموشی و مرگ گویش‌ها و لهجه‌ها در حوزه شعر و ادبیات

  به گزارش خبرگزاری، منطقه همدان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر ظهر دوشنبه 5 شهریورماه، در این آئین با بیان اینکه «فریدون محمودی» 30 سال از عمر خود را صرف پویایی انجمن‌های ادبی، تدریس و تربیت نسل جوان در این حوزه کرد، گفت: قطار ادبیات با سرعت بالا در حرکت است.

 • خبرگزاری های داخلی از آثار تاریخی ملایر بازدید می کنند

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵     ۱۷:۱۶:۳۰
  خبرگزاری های داخلی از آثار تاریخی ملایر بازدید می کنند

  به گزارش خبرگزاری، ابراهیم جلیلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: قرار است فردا سه شنبه تعدادی از خبرنگاران که برای خبرگزاری خارجی اخبار تهیه و ارسال می کنند، از جاذبه های تاریخی این شهرستان بازدید به عمل آورند.

 • برگزاری جشن عید غدیر در بقاع شاخص ملایر

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵     ۱۶:۴۹:۲۷
  برگزاری جشن عید غدیر در بقاع شاخص ملایر

  پژمان جعفری در گفت‌وگو با خبرگزاری در ملایر ضمن تبریک دهه ولایت و برنامه‌های اداره اوقاف و امور خیریه در این اعیاد اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی در عید قربان در بقاع متبرکه برگزار شد و در عید غدیر نیز برنامه‌های جشن در این بقاع برگزار می‌شود.

 • لایه‌های پیش از تاریخ تا دوره اسلامی در ملایر کشف شد

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴     ۲۳:۳۷:۱۱
  لایه‌های پیش از تاریخ تا دوره اسلامی در ملایر کشف شد

  به گزارش روز یکشنبه خبرگزاری از پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، اسماعیل همتی ازندریانی، سرپرست کاوش نجات بخشی تپه انوج ملایر در استان همدان از کشف لایه هایی از دوره پیش از تاریخ تا دوره اسلامی خبر داد و گفت: تپه باستانی انوج (معروف به قلاء بلنده) در روستایی به همین نام در شهرستان ملایر با ارتفاع 21 متر از سطح زمین های اطراف قرار گرفته است. 

 • ديدار از خانواده شهید مدافع حرم در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴     ۲۳:۳۴:۰۳
  ديدار از خانواده شهید مدافع حرم در شهرستان ملایر

   به گزارش بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان ملاير شنبه 3شهریورماه مراسم ديدار و سركشي از خانواده شهيد مدافع حرم، شهيد حيدر ابراهيم خاني توسط محمد پور فرمانده پدافند هوايي خنداب، زنگنه جانشين سپاه ناحيه، بشري بخشدار بخش مركزي و رئيس ومعاون فرهنگي بنياد برگزار گرديد.

 • هنرجو: مسئولین ملاير و استان را به دیدار با سرمایه های معنوی مردم دعوت می کنم

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴     ۲۳:۲۱:۵۱
  هنرجو: مسئولین ملاير و استان را به دیدار با سرمایه های معنوی مردم دعوت می کنم

  به گزارش خبرگزاری، دکتر حمید هنرجو دبیر کل جمعیت مردمی صبح ملایر که امروز - چهارم شهریور - در مرکز توانبخشی حضرت علی(ع) حضور یافته بود، با سالمندان و کهنسالان این شهرستان به دیدار و گفت و گو پرداخت. 

 • اعزام ۱۴۰ مبلغ به مناطق مختلف ملایر/ طنین بانگ «علی ولی‌الله» در مساجد

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴     ۱۳:۰۶:۵۱
  اعزام ۱۴۰ مبلغ به مناطق مختلف ملایر/ طنین بانگ «علی ولی‌الله» در مساجد

  حجت‌الاسلام حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به برنامه‌های دهه ولایت و عید غدیر در ملایر از اعزام 140 مبلغ به مناطق مختلف شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این مبلغان با هدف ترویج فرهنگ علوی و تبیین مسئله مهم غدیر به این مناطق اعزام می‌شوند.

 • کمبود مدارس غیر دولتی و مراکز علمی آزاد در مناطق حاشیه‌ای ملایر

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴     ۱۳:۰۰:۱۷
  کمبود مدارس غیر دولتی و مراکز علمی آزاد در مناطق حاشیه‌ای ملایر

  هادی سلگی در گفت‌وگو با خبرگزاری در ملایر با اشاره به نظارت‌های آموزش و پرورش بر مراکز غیر دولتی اظهار کرد: 120 آموزشگاه  و مرکز زبان و علمی آزاد در ملایر مجوز فعالیت دارند.

 • ادای احترام اهالی ملایر به مقام شهدا از نگاه دوربین

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴     ۱۲:۵۴:۱۳
  ادای احترام اهالی ملایر به مقام شهدا از نگاه دوربین

  در دومین روز از هفته دولت امام جمعه و مدیران ادارات ملایر با حضور در گلزار شهدای این شهرستان با نثار شاخه‌های گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

 • برگزاری اردوي تفريحي يك روزه آزادگان شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴     ۱۲:۱۰:۲۴
  برگزاری اردوي تفريحي يك روزه آزادگان شهرستان ملایر

  گزارش بنیادشهیدوامور ایثارگران شهرستان ملایر، شنبه 3شهریورماه اردوي يك روزه با شركت ۴۳ نفراز آزادگان و جانبازان شهرستان ملاير به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به ميهن اسلامي به مقصد غار عليصدر برگزار گرديد.

 • مراسم تجلیل از سادات شهیدو جانباز در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴     ۱۲:۰۸:۰۴
  مراسم تجلیل از سادات شهیدو جانباز در شهرستان ملایر

  به گزارش بنياد شهيد و امورايثارگران شهرستان ملاير، به مناسبت گرامیداشت دهه ولایت مراسم تجلیل از سادات شهید و جانباز شهرستان ملایر روز پنجشنبه یکم شهریورماه باحضور حجت الاسلام برقراري امام جمعه، خانواده معظم شهدا و همكاران بنياد در محل نمازخانه بنياد شهرستان ملایر برگزار گرديد.

   

 • یک درصد سیستم‌ گرمایشی مدارس همدان نفت‌سوز است

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳     ۱۲:۱۲:۴۲
  یک درصد سیستم‌ گرمایشی مدارس همدان نفت‌سوز است

  فرزاد تیموری امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار کرد: مشکل جدی سیستم گرمایشی تمام مدارس استان با تلاش شبانه‌روزی محموعه نوسازی مدارس در حال حاضر رفع شده است.

 • نوجوانان فیلمساز به سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان راه یافتند

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۲     ۲۳:۵۶:۵۹
  نوجوانان فیلمساز به سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان راه یافتند

  به گزارش خبرگزاری، تعداد 64 فیلم کوتاه داستان، مستند و پویانمایی در بخش المپیاد فیلمسازی نوجوانان سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان نمایش داده می شوند.

 • «شعله‌ور» و «دم سرخ‌ها» در سینماهای همدان

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۲     ۲۳:۴۰:۱۷
  «شعله‌ور» و «دم سرخ‌ها» در سینماهای همدان

  به گزارش خبرگزاری، سینماهای همدان برای آخر هفته همدان برنامه‌های ویژه‌ای برای اکران دارد که از جمله آن می‌توان به تنگه ابوقریب، شعله‌ور و هزارپا در سینما فلسطین همدان اشاره کرد.

 • توزیع 2800 بسته لوازم‌التحریر به نیازمندان ملایر/ ثبت یک وقف جدید

  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱     ۱۸:۱۲:۴۳
  توزیع 2800 بسته لوازم‌التحریر به نیازمندان ملایر/ ثبت یک وقف جدید

  پژمان جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به اینکه دعای عرفه در 10 بقعه متبرکه شهرستان ملایر برگزار شد، گفت: در آستان مقدس امامزادگان شهرستان ملایر همزمان با برگزاری مراسم قرائت دعای عرفه، ایستگاه صلواتی را برپا کردیم.

 • ساخت مجموعه کورش کبیر نام ملایر را پرآوازه‌تر می‌کند

  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰     ۲۱:۵۱:۳۳
  ساخت مجموعه کورش کبیر نام ملایر را پرآوازه‌تر می‌کند

  به گزارش خبرگزاری، محمد کاظمی امروز درمراسم نکوداشت استاد فرهیخته و کارگردان برجسته سینمای ایران مسعود جعفری جوزانی اظهار داشت: افتخار می‌کنم که به عنوان یک ملایری در مراسم  بزرگداشت یکی از اساتید مسلم و فرهیخته عرصه سینما و هنر شرکت می‌کنم.

 • پارک مینی ورلد در ملایر، اولین پارک مینیاتوری خاورمیانه

  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰     ۲۱:۳۵:۱۱
  پارک مینی ورلد در ملایر، اولین پارک مینیاتوری خاورمیانه

  در دنیای امروزی گردشگری و ماجرایی یکی از اهدافی است که افراد در زندگی خود دنبال می کنند، از همین رو شهرها و کشورهای جهان در حال ارائه جاذبه های گردشگری و خدمات مفرحی هستند تا بتوانند در رشد این صنعت در سرزمینشان گام موثری را برداند. در کشور ما هم در برخی نقاط تمهیداتی در نظر گرفته شده است تا افراد بتوانند در اوقات خوشی را داشته باشند یکی از این مواد ساخت اولین پارک مینی ورلد در ملایر یا mini world در شهرستان ملایر است. در این مدل از پارک ها شما می توانید تمامی جاذبه های گردشگری در آن کشور یا حتی دیگر کشورهای جهان را مشاهده کنید و به قولی با یک تیر دو نشان بزنید. در این مطلب قصد داریم تا بیشتر درباره این پارک مینی ورلد در ملایر یا  mini world خدمتتان اطلاعاتی را ارائه دهیم در ادامه با ما همراه باشید.

   

 • کتاب زندگی نامه 'مسعود جعفری جوزانی' رونمایی شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰     ۲۱:۳۱:۰۸
  کتاب زندگی نامه 'مسعود جعفری جوزانی' رونمایی شد

  به گزارش خبرگزاری، این کتاب توسط مرکز اسناد و کتابخانه ملی غرب کشور تهیه و با مصاحبه، تدوین و پژوهش 'محمدحسین یزدانی راد' به رشته تحریر درآمده است.

 • دو هنرمند ميهمان برنامه شب فيروزه اي

  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰     ۲۱:۲۷:۵۷
  دو هنرمند ميهمان برنامه شب فيروزه اي

  به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، اين برنامه از شهر ملاير مجموعه تفريحي درياچه كوثر با اجراي مشترك بهروز تشكر و مازيار عبدي، تقديم مخاطبان شبكه پنج و سيماي همدان مي شود.

 • مسعود جعفری جوزانی حادثه تصادف را به سلامت پشت سر گذاشت

  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰     ۲۱:۰۰:۴۱
  مسعود جعفری جوزانی حادثه تصادف را به سلامت پشت سر گذاشت

  به گزارش خبرگزاری، مسعود جعفری جوزانی، تهیه‌کننده و کارگردان سینمای ایران،‌ صبح امروز ۳۰ مرداد در جاده ملایر دچار حادثه تصادف شد که طبق پیگیری خبرنگار مهر این سانحه صدمات جدی به همراه نداشته است.

 • ورودی شهر زیرزمینی «سامن» در تملک مخابرات است

  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰     ۲۰:۵۸:۰۵
  ورودی شهر زیرزمینی «سامن» در تملک مخابرات است

  به گزارش خبرگزاری، رضا گل‌محمدی سه‌شنبه 30 مردادماه در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه از محل اعتبارات ملی و استانی برای ساخت ورودی شهر زیرزمینی سامن 300 میلیون تومان اعتبار پیش‌بینی شده است، اظهار کرد: به محض طی مراحل قانونی و انجام تملک، این اعتبار تخصیص یافته و عملیات اجرایی آغاز می‌شود.

 • ویژه‌برنامه‌های «روز عرفه و عید قربان» بقاع متبرکه همدان تشریح شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹     ۱۳:۳۰:۵۴
  ویژه‌برنامه‌های «روز عرفه و عید قربان» بقاع متبرکه همدان تشریح شد

  به گزارش خبرگزاری، بقاع متبرکه سراسر استان همدان همزمان با روز عرفه و عید سعید قربان برنامه‌های مختلفی در دستور کار خود دارند که در ادامه به هریک از آنها اشاره خواهد شد. 

 • برگزاری عصر شعر وخاطره آزادگان در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹     ۱۳:۲۸:۰۲
  برگزاری عصر شعر وخاطره آزادگان در شهرستان ملایر

  به گزارش بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان ملایر، یکشنبه 28 مرداماه به مناسبت 26 مرداد سالروز آزادی اولین گروه آزادگان سرافراز به کشور عصر شعری به همت انجمن ادبی معراج و حمایت اداره فرهنگ و اراشاد اسلامی و با حضور جمعی از شعرای شهرستان برگزار شد.

 • عطرافشانی وغبارروبی گلزارشهدا در شهرستان ملایربرگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹     ۱۲:۴۹:۲۶
  عطرافشانی وغبارروبی گلزارشهدا در شهرستان ملایربرگزار شد

  به گزارش بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان ملایر، پنج شنبه 25 مردادماه مراسم غباروبي و گلباران مزار مطهر آزادگان شهيد و متوفي گلزار شهداي بهشت هاجر ملاير و اداي احترام به مقام شامخ شهدا  با حضور مرادي رئیس بنياد شهرستان ملایر و همكاران فرهنگي و تعدادي از آزادگان انجام شد.

 • ايجاد «مجمع خیرین ازدواج» در ملایر و کبودراهنگ

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸     ۲۲:۰۱:۱۷
  ايجاد «مجمع خیرین ازدواج» در ملایر و کبودراهنگ

  به گزارش خبرگزاری،  محرم روزبه ظهر امروز در کمیته ساماندهی امور جوانان شهرستان همدان با بیان اینکه روز ازدواج حضرت علی‌(ع) و فاطمه(س) به عنوان هفته «ازدواج و تعالی خانواده» نام گرفته است، اظهار کرد: معاون فرهنگی و امور جوانان در همدان در پنج حوزه فعالیت می‌کند.

 • همايش تجليل از آزادگان در شهرستان ملاير برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸     ۲۱:۲۹:۰۳
  همايش تجليل از آزادگان در شهرستان ملاير برگزار شد

  به گزارش بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان ملایر، جمعه 26 مردادماه به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی همايش تجليل از آزادگان شهرستان ملاير همراه با اجراي برنامه هاي شاد فرهنگي و هنري و تئاتر "من زنده ام" به كارگرداني فرزند شهيد مهدي روزبهاني در محل سالن قائم اداره ارشاد شهرستان همراه با تجليل از خانواده آزادگان شهيد و متوفي  و تقدير از نفرات برتر مسابقه تيراندازي ۲۶ مرداد با حضور زنگنه جانشين سپاه ناحيه، رئيس و همكاران بنياد و ساير مسئولين ادارات برگزار گرديد. شايان ذكر است كه در اين مراسم عبدلي و حمزه لو پزشكان پايش سلامت بنياد در ابتداي درب ورودي سالن مستقر و معاينات و چكاب پزشكي خانواده هاي آزادگان را عهده دار بودند.

 • پیرعلی، نقطه پایان نمدمالی

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸     ۱۰:۵۸:۲۶
  پیرعلی، نقطه پایان نمدمالی

  به گزارش خبرگزاری، فراوانی دستافرینه های زیبا و چشم نواز، همدان را در زمره استان های پیشتار در عرصه صنایع دستی قرار داده؛ اما گذر زمان گرد فراموشی روی برخی هنرها نشانده و حالا جز نامی و نشانی محو و اندک از این هنرها باقی نمانده است. 

 • امکان بازدید گردشگران از شهر زیرزمینی سامن فراهم شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷     ۲۰:۴۸:۳۰
  امکان بازدید گردشگران از شهر زیرزمینی سامن فراهم شود

  به گزارش خبرگزاری،‌ باب‌الله فتحی شنبه 27 مرداد در دیدار با اعضای شوراهای اسلامی و مسئولان اجرایی بخش سامن از توابع ملایر، افزود: ایجاد امکان بازدید گردشگران از این اثر ارزشمند تاریخی، یکی از ظرفیت‌های توسعه حوزه گردشگری در بخش سامن به شمار می‌رود که شایسته توجه و پیگیری است.

 • رونمایی از مصاحبه جعفری‌جوزانی در ملایر/ اکران «پشت دیوارهای سکوت» در سینمابهمن

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷     ۱۱:۳۱:۱۲
  رونمایی از مصاحبه جعفری‌جوزانی در ملایر/ اکران «پشت دیوارهای سکوت» در سینمابهمن

  غلامرضا جمالی زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به اینکه شهرستان ملایر در حوزه‌های مختلف دارای توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بالایی است وجود هنرمندان فاخر و به‌نام را یکی از افتخارات این شهرستان دانست.

 • برگزاری كارگاه آموزش شهروندی با موضوع "نه به پلاستیك"

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵     ۲۲:۵۵:۰۶
  برگزاری كارگاه آموزش شهروندی با موضوع

  شهرداری ملایر در راستای اجرای طرح آموزش های شهروندی در موضوعات مختلف زیست شهری، اقدام به برگزاری کارگاه های آموزش شهروندی در نقاط مختلف شهر نموده است. به گزارش مسئول اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری، اولین کارگاه آموزش شهروندی با موضوع " نه به پلاستیک" در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برای رده سنی 9 تا 12 سال برگزار گردید که با مشارکت و استقبال این کودکان روبرو شد. در این جلسه ابتدا بحث استفاده از ظروف یکبار مصرف و پلاسیتک در میان خانواده های ایرانی مطرح شد و اینکه چگونه زندگی شهرنشینی در بسیاری از مواقع، به استفاده بی رویه از مصنوعات پلاستیکی دامن زده است. در ادامه با اشاره به آمار استفاده از پلاستیک و ظروف یکبار مصرف در ایران و دیگر کشورها، راهکارهایی در راستای تحقق شعار نه به پلاستیک" ارائه گردید. همچنین کودکان شرکت کننده در کارگاه، مشارکت فعالانه ای در طول جلسه داشتند و از تجربیات خود در این زمینه صحبت کردند.

 • برگزاری كارگاه آموزش شهروندی با موضوع تفكیك، كم حجم سازی و گرفتن شیرابه از زباله ها

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵     ۲۲:۵۰:۳۷
  برگزاری كارگاه آموزش شهروندی با موضوع تفكیك، كم حجم سازی و گرفتن شیرابه از زباله ها

  کارگاه آموزشی در خصوص پسماند، کم حجم سازی و کاهش تولید زباله در روز 5 شنبه مورخ 25 مرداد ماه 97 برای زنان خانه دار محله ی سر جو برگزار گردید. 

 • آزادگان در میدان دفاع از ارزش های انقلاب دیده شوند

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵     ۲۲:۴۴:۰۹
  آزادگان در میدان دفاع از ارزش های انقلاب دیده شوند

  به گزارش خبرگزاری محمدابراهیم مرادی روز پنجشنبه به مناسبت 26 مردادماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در جمع خبرنگاران افزود: دوران سخت اسارات بزرگترین ذخیره معنوی برای آزاداگان است که این ارزش ها باید به نسل های بعدی منتقل شود.

 • دانش آموزان استان همدان در جشنواره فرهنگی و هنری کشور خوش درخشیدند

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴     ۱۲:۴۹:۱۱
  دانش آموزان استان همدان در جشنواره فرهنگی و هنری کشور خوش درخشیدند

  به گزارش خبرگزاری؛ حسن‌آقا یوسفی،معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان همدان گفت: دانش آموزان استان در مرحله کشوری سی و ششمین جشنواره فرهنگی و هنری حائز رتبه های برتر شدند.

 • درخشش معلم همدانی در مسابقات کشوری حفظ قرآن کریم

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴     ۱۲:۳۵:۱۷
  درخشش معلم همدانی در مسابقات کشوری حفظ قرآن کریم

  محمد پورداود امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری با بیان اینکه دومین دوره مسابقات قرآن و عترت فرهنگیان آموزش و پرورش استثنایی سراسر کشور به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: مهدی صداقتی، معلم جوان و توانمند آموزش و پرورش استثنایی از منطقه قهاوند موفق به کسب رتبه اول در رشته‎ حفظ  پنج جزء شد.

 • تقدیر از ۴۰۰ پیرغلام ملایری همزمان با عید غدیر خم

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴     ۱۱:۰۳:۳۱
  تقدیر از ۴۰۰ پیرغلام ملایری همزمان با عید غدیر خم

  ابراهیم حسین‌خانی، معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر در گفت‌و‌گو با خبرگزاری از همدان، اظهار کرد:با توجه به اینکه روز دوم محرم مصادف با ورود کاروان امام حسین(ع) به کربلا است هر ساله بدین مناسبت مراسمی با عنوان «لبیک یا حسین» برگزار می‌شود.

 • مفاخر هنری کشور به نسل جوان معرفی شوند

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳     ۲۳:۱۹:۲۷
  مفاخر هنری کشور به نسل جوان معرفی شوند

  به گزارش خبرگزاری سعید کتابی روز سه شنبه در نشست کمیته برگزاری آیین تجلیل و رونمایی از کتاب 'مسعود جعفری جوزانی' اظهار داشت: سی ام مردادماه امسال کتاب مسعود جعفری جوزانی با عنوان 'گردش تصویر' رونمایی می شود.

 • جلسه كميته ترويج فرهنگ ايثاروشهادت در شهرستان ملاير برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳     ۲۳:۰۹:۳۲
  جلسه كميته ترويج فرهنگ ايثاروشهادت در شهرستان ملاير برگزار شد

  به گزارش بنیادشهیدوامور ایثارگران شهرستان ملایر، شنبه 20 مردادماه مرادي رئیس بنيادشهید وامورایثارگران ضمن خيرمقدم به مدعوين و تقديروتشكر از معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان و معاونت سياسي فرمانداري به جهت ارائه دستور تشكيل جلسه خواستار مشاركت كليه دستگاه هاي اجرايي شهرستان به منظور برگزاري هرچه باشكوه تر برنامه هاي پاسداشت آزادگان در شهرستان جهت نهادينه سازي فرهنگ پايداري و مقاومت و شناساندن مقام و منزلت آزادگان گرديد.
   

 • شیخ مردمی

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲     ۲۲:۵۲:۰۰
  شیخ مردمی

  از مال دنیا بعید می دانم یک سیم کارت هم به نامش باشد... اما اسم اش بر زبان و مِهرش در قلب خیلی هاست... از کبابی معروف و مشتری پسند ِ شهر که آرزو دارد یکبار او را مهمان کند گرفته تا مردم عادی کوچه و خیابان که رفت و آمد آرام پیرمرد ساده زیست را با نگاه و علاقه خاصی دنبال می کنند و جوانی که از روستاهای نهاوند - گاه و بیگاه - به دیدارش می شتابد، خالصانه دوستش دارند زیرا او شیخی مردمی و امام جماعت ِ دلهاست.

 • رسالت شهدا حمايت از دين بود

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲     ۲۲:۴۴:۱۳
  رسالت شهدا حمايت از دين بود

  به گزارش بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان ملایر، يكشنبه 21مردادماه همزمان با سـالـــروز شهـــادت امـــام جـــواد(ع)، يـــادواره ۵۷ شهـيــد والامقام روستاي حسين آباد شاملو ملاير با حضور فتحي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان،كاظمي نماينده مردم شهرستان در مجلس، برقراري امام جمعه شهرستان ملایر، رحيمي معاون پارلماني قوه قضائيه در محل مسجد جامع روستا برگزار گرديد.

 • افتتاح فاز اول شهر زیرزمینی سامن در مهرماه

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲     ۱۱:۳۹:۳۰
  افتتاح فاز اول شهر زیرزمینی سامن در مهرماه

  ابراهیم جلیلی، رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ملایر در گفت‌و‌گو با خبرگزاری اظهار کرد: دومین جشنواره ملی مبل و منبت ۳۱ مرداد ماه الی ۸ شهریور در ملایر برگزار می‌شود .

 • تعمیر و تجهیز 25 آموزشگاه در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲     ۱۱:۲۷:۵۵
  تعمیر و تجهیز 25 آموزشگاه در ملایر

  هادی سلگی در گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار کرد: از شروع تعطیلی مدارس تاکنون 25 آموزشگاه در شهرستان ملایر تعمیر و تجهیز شده است.

 • اهدای کتاب به مناسبت ترویج فرهنگ کتابخوانی به سربازان وظیفه زندان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۲۱:۳۶:۰۹
  اهدای کتاب به مناسبت ترویج فرهنگ کتابخوانی به سربازان وظیفه زندان ملایر

  به گزارش خبرگزاری، به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان‎های همدان، به واسطه حضور خادمان حرم رضوی در زندان ملایر و ترویج فرهنگ کتابخوانی، یک جلد کتاب با عنوان «توحید داروی دردها» هدیه آستان قدس رضوی به تمامی سربازان وظیفه اهدا شد.

 • اعزام 34 دانش‌آموز ملایری به اردوی آموزشی

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۲۱:۳۱:۱۳
  اعزام 34 دانش‌آموز ملایری به اردوی آموزشی

  به گزارش خبرگزاری؛ هادی سلگی،مدیر آموزش و پرورزش ملایربیان کرد:هر ساله بنیاد علوی اردوهایی برای دانش‌آموزان بی‌ بضاعت با هدف آموزش و تفریح در اردوگاه لواسان تهران برگزار می‌کند.

 • مدیران دستگاه‌های فرهنگی برای تجلیل از آزادگان پای کار باشند

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱     ۱۱:۴۳:۲۹
  مدیران دستگاه‌های فرهنگی برای تجلیل از آزادگان پای کار باشند

  به گزارش خبرگزاری، باب‌الله فتحی عصر امروز در کمیته ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عزت و سربلندی نظام مقدس  جمهوری اسلامی ایران را مرهون مجاهدت‌های جامعه ایثارگری دانست و اظهار کرد: شهدا و ایثارگران با فداکاری و ایثار خود، نعمت امنیت را به ما هدیه دادند و ما هر چه داریم به برکت خون شهدا و مجاهدت‌ ایثارگران و آزادگان است.

 • رونمایی از کتاب «چرخش تصویر» در همدان

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰     ۱۲:۳۱:۵۳
  رونمایی از کتاب «چرخش تصویر» در همدان

  غلامرضا جمالی‌زاده، مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر در گفت‌و‌گو با خبرگزاری، اظهار کرد: همزمان با دهه ولایت و امامت، جشن بزرگ ۳ هزار نفری در ملایر برگزار می‌شود.

 • اینجا ملایر است؛ مهد تاریخ، فرهنگ و هنر

  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰     ۱۲:۲۷:۰۴
  اینجا ملایر است؛ مهد تاریخ، فرهنگ و هنر

  به گزارش خبرگزاری، ‌در این تور که با حضور اعضای خانه مطبوعات استان همدان رقم خورد، خبرنگاران و اصحاب رسانه استان از مجموعه های فرهنگی و تاریخی ملایر شامل تپه باستانی نوشیجان، فروشگاه مبلمان قنبری، موزه تاریخی لطفعلیان، پارک سیفیه، مجموعه تفریحی - توریستی بام ملایر و جاده سلامت این شهر بازدید به عمل آوردند.

 • جشنواره فیلم و عکس ملایر سمبل همدان 2018 است

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸     ۲۲:۵۳:۲۸
  جشنواره فیلم و عکس ملایر سمبل همدان 2018 است

  به گزارش خبرگزاری سعید کتابی روز پنجشنبه در نشست هماهنگی جشنواره منطقه ای سینمای جوان در شهرستان ملایر اظهار داشت: تفاهم نامه این رخداد بزرگ فرهنگی و هنری بین فرمانداری ویژه ملایر و سینمای جوان کشور منعقد شده است.

 • يادواره شهداي گمنام در شهرستان ملاير برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸     ۱۲:۰۰:۰۸
  يادواره شهداي گمنام در شهرستان ملاير برگزار شد

  به گزارش بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان ملایر، چهارشنبه 17 مردادماه يادواره شهداي گمنام شهرستان ملاير درمحل حسينيه مشتاقان كربلا با حضور مرادي رئیس بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان ملایر، خانواده معظم شهداو ايثارگران، ابراهيمي فرمانده سپاه ناحيه، و همكاران فرهنگي بنياد و ساير مسئولين ادارات برگزار گرديد.

 • فعالیت ۲۱ مدرسه هیات امنایی در ملایر/ تحويل 9 كلاس توسط بنياد بركت

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷     ۱۸:۲۲:۳۴
  فعالیت ۲۱ مدرسه هیات امنایی در ملایر/ تحويل 9 كلاس توسط بنياد بركت

  به گزارش خبرگزاری، هادی سلگی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگار مردمی دردها و مشکلات جامعه را خوب می‌شناسد و خوب منتقل می‌کند.

 • یادواره ۵۷ شهید در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷     ۱۰:۲۸:۲۲
  یادواره ۵۷ شهید در ملایر

  به گزارش خبرگزاری، مراسم یادواره ۵۷ شهید حسین‌آباد شاملو، با حضور فرزندان برومند حسین‌آباد شاملو، محمد کاظمی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین آزادی‌خواه، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، امین‌حسین رحیمی، مشاور رئیس قوه قضائیه و معاون دادستان کل کشور، یکشنبه، ۲۱ مردادماه همزمان با شهادت جوادالائمه(ع) در مسجد جامع این روستا برگزار می‌شود.

 • شهر ملی منبت، گام بلندی برای همدان 2018 برداشت

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶     ۲۱:۱۵:۵۲
  شهر ملی منبت، گام بلندی برای همدان 2018 برداشت

  به گزارش خبرگزاری محمودرضا عراقی روز سه شنبه در کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ملایر با اشاره به برگزاری دومین جشنواره مبل و منبت اظهار داشت: ما با تمام توان پشتیبان شهر ملی منبت هستیم.

 • فخرالدین اسعد گرگانی یا کرکانی؟

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶     ۱۲:۴۲:۳۷
  فخرالدین اسعد گرگانی یا کرکانی؟

  فخرالدین اسعد گرگانی،  شاعر داستانگوی ایرانی، متولد سال‌های آغازین سده پنجم هجری است. او  در کرکان ملایر دیده به جهان گشود. وفات فخرالدین اسعد بعد از سال ۴۴۶ و گویا در اواخر عهد طغرل سلجوقی اتفاق افتاد.او از داستان سرایان بزرگ ایران و معتزلی مذهب بوده‌ وهم‌زمان با سلطان ابوطالب طغرل (۴۲۹-۴۵۵) زندگی می کرده است. 

 • شهر زیرزمینی سامن مهر امسال گردشگر می پذیرد

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵     ۲۳:۲۳:۳۰
  شهر زیرزمینی سامن مهر امسال گردشگر می پذیرد

  ابراهیم جلیلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم فاز نخست طرح گردشگری شهر زیرزمینی سامن را برای رویداد همدان 2018 آماده کنیم.

 • اجرای نمایش «من زنده ام» در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵     ۲۳:۱۹:۳۶
  اجرای نمایش «من زنده ام» در ملایر

  غلامرضا جمالی‌زاده  در گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار کرد: نمایش «من زنده‌ام» که برای کسب حضور در رقابت‌های سی‌امین جشنواره  تئاتر همدان آماده می‌شود، بعد از پنج اجرای عمومی که اوایل مردادماه داشت؛ بار دیگر از 16 تا 26 مرداد همه روزه از ساعت 18 در مجتمع فرهنگی و هنری ملایر واقع در میدان قائم(عج) به روی صحنه می‌رود.

 • پاسخ رئیس سازمان محیط زیست به نماینده ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹     ۱۶:۲۵:۵۸
  پاسخ رئیس سازمان محیط زیست به نماینده ملایر

  به گزارش خبرگزاری، عیسی کلانتری در پاسخ به نامه‌ نماینده ملایر آورده است: موضوع رشد نکردن جمعیت وحوش منطقه حفاظت شده لشگردر ملایر از طریق اداره کل حفاظت محیط زیست استان و واحدهای تحقیقاتی مرکز پیگیری شده و پس از بررسی، مسائلی از جمله اثرات سوء خشکسالی‌های پی در پی و درون آمیزی مطرح شد. احتمال می رود یکی از دلایل این موضوع، درون آمیزی و نبود تنوع ژنتیک است.

 • اُرُسی و گره چینی ملایر؛ خفته در گره روزگار

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹     ۱۶:۱۶:۴۳
  اُرُسی و گره چینی ملایر؛ خفته در گره روزگار

  به گزارش خبرگزاری، اینجا هنرمندانش خاک را به هنر کیمیا می کنند و با سر انگشتانشان روح و طراوت می بخشند به زندگی انسان و نقشی ماندگار بر پیکر فرهنگ و هنر دیار هگمتانه حک می کنند. 

 • زنگنه تنها شهر بدون کتابخانه همدان

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸     ۱۱:۰۹:۴۴
  زنگنه تنها شهر بدون کتابخانه همدان

  به گزارش خبرگزاری، در وضعیتی که برای دستیابی به قله های توسعه نباید هیچ فرصتی را برای اندوخت آگاهی و مطالعه از دست بدهیم، شایسته نیست حتی یک شهر هم بدون فضای کتابخانه ای باشد.

 • افتتاح فاز اول شهر زیرزمینی سامن/ برگزاري همایش دستکندها

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸     ۱۰:۵۹:۲۰
  افتتاح فاز اول شهر زیرزمینی سامن/ برگزاري همایش دستکندها

   ابراهیم جلیلی در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به برگزاری رویدادهای گردشگری 2018 در همدان اظهار کرد: در این زمینه در شهرستان ملایر نیز با حضور مسؤولان مربوطه جلسات مختلفی تشکیل شده است.

 • «هستی مهدوی» اهل کجاست؟

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸     ۱۰:۴۹:۴۴
  «هستی مهدوی» اهل کجاست؟

  هستی مهدوی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: چِهل و پنج کیلومتر تا شهرم

   

 • اجرای 3 نمایش صحنه‌ای در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸     ۱۰:۴۳:۵۷
  اجرای 3 نمایش صحنه‌ای در ملایر

  غلامرضا جمالی‌زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به اجرای نمایش‌های مختلف توسط هنرمندان ملایری در سال جاری از اجرای سه نمایش صحنه‌ای در مردادماه امسال خبر داد.

 • تمرکز زدایی از مرکز استان اولویت فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷     ۱۲:۰۲:۴۵
  تمرکز زدایی از مرکز استان اولویت فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان

  به گزارش خبرگزاری، علیرضا درویش نژاد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در دیدار با امام جمعه ملایر با تأکید بر اینکه استان همدان در حوزه فلسفه و کلام، شعر وهنرهای نمایشی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد؛ افزود: همدان دارای نماد شناخته شده‌ای به نام ابن سینا است.

 • غبارروبی و گلباران مزارمطهر شهدای گمنام شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷     ۱۱:۴۵:۰۹
  غبارروبی و گلباران مزارمطهر شهدای گمنام شهرستان ملایر

  به گزارش بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان ملایر، پنجشنبه 4مرداد ماه به مناسبت سالروز اقــامـه اوليــن نمازجـمــعه كــشور،غبــاروبـــي و گــلبـــاران مزارمطهـر شهداي گمنام امامزاده عبدالله شهرستان ملاير، با حضور برقراري امام جمعه، بيات رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي، كوليوند و سبزيني از شوراي اسلامي شهر، حمزه لويي مسئول دفتر آزاديخواه نماينده مردم، فراهاني فرمانده بسيج ادارات و مرادي و فرجي رئيس و معاون فرهنگي بنياد به مقام شامخ شهيدان اداي احترام نموده و سپس برمزار مرحوم ميرشاهولد امام جمعه سابق شهرستان حضور يافته و قرائت فاتحه نمودند.

 • پدر شهید به یاد فرزند ورزشکار شهیدش کیلومترها دوید

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶     ۲۳:۲۰:۵۷
  پدر شهید به یاد فرزند ورزشکار شهیدش کیلومترها دوید

  به گزارش بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان ملایر، در پایان مسیر تعیین شده(گلزار شهداي بهشت هاجر) از پدر شهید ساکی با حضور ابراهیمی فرمانده سپاه ناحيه ملایر، مرادي رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان ملایراستقبال شد.

 • مجوز کاوش در ۲۵ محوطه باستانی صادر شد

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶     ۱۱:۲۵:۳۲
  مجوز کاوش در ۲۵ محوطه باستانی صادر شد

  به گزارش خبرگزاری، مجوزهای کاوش در ۲۵ محوطه تاریخی در نامه‌هایی به مدیران کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان‌های مختلف و به امضای سیدمحمد بهشتی، رییس پژوهشگاه ابلاغ شد.

 • اولین یادواره شهدای گرانقدر عملیات رمضان فردا پنجشنبه با حضور سردار حاج قاسم سلیمانی و میزبانی 2شهید

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳     ۱۶:۳۹:۴۰
  اولین یادواره شهدای گرانقدر عملیات رمضان فردا پنجشنبه با حضور سردار حاج قاسم سلیمانی و میزبانی 2شهید

  به گزارش خبرگزاری، 2 سال از شروع جنگ تحمیلی می گذشت و رزمندگان اسلام برای دفاع از جان، مال و ناموس خود جوانمردانه می جنگیدند و صدای خمپاره و توپ و تانک در همه شهرها شنیده می شد همه نگران بودند اما رزمندگان حتی ذره ای شک به دل خود راه نمی دادند و می دانستند که نخواهند گذاشت حتی ذره ای از خاک وطن را به دست مزدوران و اشغالگران رژیم بعثی بیفتد.

 • برگزاری جشن ميلاد امام رضا(ع) در بقاع متبركه همدان

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳     ۱۱:۱۳:۲۸
  برگزاری جشن ميلاد امام رضا(ع) در بقاع متبركه همدان

  حجت‌الاسلام محمد کاروند در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به برنامه‌های جشن میلاد امام رضا(ع) در سطح بقاع متبرکه استان، اظهار کرد: برنامه استقبال از پرچم امام رضا روز چهارشنبه به مناسبت میلاد علی ابن موسی الرضا(ع) از ساعت 17 الی 19 در آستان شاهزاده محمد و علی (ع) شهر نهاوند برگزار خواهد شد.

 • اکران عمومی چهار نمایش در روز دوم جشنواره ملی تئاتر اهواز

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲     ۲۲:۰۹:۱۶
  اکران عمومی چهار نمایش در روز دوم جشنواره ملی تئاتر اهواز

  به گزارش خبرگزاری، چهار گروه نمایشی امروز سه شنبه آثار خود در قالب چشنواره ملی تئاتر اهواز به اجرا در می‌آورند.

 • دیدار از خانواده‌های گران‌قدر شهدا در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲     ۲۱:۴۱:۵۳
  دیدار از خانواده‌های گران‌قدر شهدا در شهرستان ملایر

  به گزارش بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان ملایر، یکشنبه 31 تیرماه مرادي ريیس بنیادشهید امور ایثارگران شهرستان ملایر به اتفاق ابراهيمي فرمانده سپاه ناحيه ملاير، از خانواده معظم شهيدان مجيد مريوند، محمود نظري و محمد بحيرايي بنياد دیدار و دلجویی نمود.

 • گردهمایی معاونان فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور در همدان برگزار می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲     ۰۰:۳۲:۲۶
  گردهمایی معاونان فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور در همدان برگزار می‌شود

  به گزارش خبرگزاری، اکبر اسدی  ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه با گرامیداشت دهه کرامت و 38سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی اظهار داشت: گرد‌همایی معاونین فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور در 3و 4مرداد با حضور دکتر طیبی،  معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی و مدیرکل فرهنگی این مجموعه، مدیر عاملان خبرگزاری ایسنا و ایکنا برگزار می‌شود.

 • معرفی برگزیدگان دومین جشنواره مونولوگ و نمایشنامه خوانی ملایر

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱     ۲۳:۱۹:۵۶
  معرفی برگزیدگان دومین جشنواره مونولوگ و نمایشنامه خوانی ملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ جمالی زاده، مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر در آئین اختتامیه این جشنواره که با نکوداشت غلامرضا خورشیدی، پیشکسوت فقید تئاتر ملایر و با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان در سالن آمفی تئاتر مرکز آموزش هنر ملایر برگزار شد، گفت: برگزاری موفق این جشنواره در دو سال متوالی، حاکی از توان بالای شهرستان و مجموعه هنرمندان نمایش است.

 • بانوان در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند

  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱     ۲۳:۱۵:۴۷
  بانوان در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند

  به گزارش خبرگزاری، زهرا فراهانی روز دوشنبه در کارگروه زنان و خانواده ملایر اظهار داشت: امروز جامعه به ویژه نسل جوان و خانواده ها درگیر آسیب های اجتماعی همچون اعتیاد و طلاق هستند که باید برای پیشگیری و مقابله به طور جدی ورود پیدا کنیم.

 • مرمت موزه لطفعلیان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۲۱:۰۶:۱۵
  مرمت موزه لطفعلیان ملایر

   ابراهیم جلیلی در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه گردشگری شهرستان ملایر اظهار کرد: وجود جاذبه‌های تاریخی و تفریحی شهرستان ملایر فرصت مناسبی برای جذب گردشگران در رویداد «همدان، 2018» خواهد بود.

 • یادی از آیت‌الله احمدی در جایزه کتاب سال

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۲۰:۱۷:۳۳
  یادی از آیت‌الله احمدی در جایزه کتاب سال

  به گزارش خبرگزاری، به گفته حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی مهدوی‌راد، دبیر علمی جایزه کتاب سال، یکی از بخش‌های ویژه آئین تجلیل از صاحبان 45 اثر شایسته تقدیر سی‌وچهارمین دوره جایزه کتاب سال، نکوداشت آیت‌الله احمد احمدی، عضو فقید شورای عالی انقلاب فرهنگی است. 

 • برگزاری جشنواره ماهیگیری در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۱۱:۵۴:۵۸
  برگزاری جشنواره ماهیگیری در شهرستان ملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ ونایی، معاونت اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایربیان کرد: جشنواره بزرگ ماهیگیری با قلاب به مناسبت روز جهانی نه به پلاستیک به همت شورای شهر ,شهرداری و همکاری ادارره ورزش وجوانان , هیئت همگانی و اداره شیلات شهرستان ملایر در دریاچه زیبای کوهسار این شهرستان برگزار شد.

 • نورپردازی شهرزیرزمینی«سامن»و«ارزانفود» بااستفاده از انرژی خورشیدی

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱     ۱۱:۴۹:۴۰
  نورپردازی شهرزیرزمینی«سامن»و«ارزانفود» بااستفاده از انرژی خورشیدی

  علی مالمیر در گفتگو با خبرگزاری، از آغاز نورپردازی شهر زیرزمینی «سامن» و «ارزانفود» با بهره گیری از انرژی خورشیدی هم زمان با برگزاری رویدادهای بین المللی گردشگری همدان ۲۰۱۸ خبر داد.

 • اردوی جهادی نقطه شروع آگاهی از مشکلات مردم است

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰     ۱۴:۵۲:۳۹
  اردوی جهادی نقطه شروع آگاهی از مشکلات مردم است

  امین ترابی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر در گفتگو با خبرگزاری گفت: همه ساله با توجه به فراغت از تحصیل اکثر دانشجویان در فصل تابستان، اردو‌های جهادی با هدف کمک رسانی به مناطق محروم کشور و کاهش مشکلات معیشتی و همچنین آشنایی قشر دانشجو با مشکلات مردم برگزار می‌شود.

   

 • کنسرت موسیقی سنتی «همراز» در تویسرکان

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰     ۱۴:۴۵:۵۰
  کنسرت موسیقی سنتی «همراز» در تویسرکان

  به گزارش خبرگزاری؛ به همت آموزشگاه موسیقی چکاوک و برای نخستین بار اجرای صحنه ای موسیقی سنتی گروه همراز با حضور استاد حسین پرنیا در تویسرکان اجرا می شود.

 • رواج بدعت‌های غلط در زندگی مردم با سبک زندگی دینی منافات دارد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹     ۲۱:۱۱:۲۷
  رواج بدعت‌های غلط در زندگی مردم با سبک زندگی دینی منافات دارد

  به گزارش خبرگزاری، حجت‌الاسلام محمدباقر برقراری ظهر امروز در همایش تجلیل از خادمان و هیات امنای امامزادگان و بقاع متبرکه در امامزاده عبدالله(ع) ملایر ضمن تبریک دهه کرامت و پنجم ذی‌العقده اظهار کرد: تعظیم و تجلیل از امامزادگان تنها نباید به یک روز ختم شود بلکه همیشه ایام باید مقام امامزادگان بزرگ و گرامی داشته شود.

 • بهره‌مندی یک هزار نفر از گفتمان‌های دینی حجاب در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹     ۱۲:۲۰:۰۱
  بهره‌مندی یک هزار نفر از گفتمان‌های دینی حجاب در ملایر

  حجت‌الاسلام حسین گروسی در گفتگو با خبرگزاری، از بهره مندی بیش از یکهزار نفر از گفتمان‌های دینی که به مناسبت هفته حجاب و عفاف در شهرستان ملایر برگزار شد، خبر داد.

 • آرامگاه یوشع بن نوح

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹     ۱۲:۱۵:۵۵
  آرامگاه یوشع بن نوح

  آرامگاه یوشع بن نوح (پیامبر یهود) در نزدیکی ملایر در دامنه باغات روستای سیاه کمر ساخته شده است.

 • ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی و فعالیت‌ بشردوستانه در ملاير

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۲۳:۵۹:۴۶
  ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی و فعالیت‌ بشردوستانه در ملاير

  منظر طاهری در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به اینکه برنامه‌های اوقات فراغت هلال احمر ملایر همه ساله همزمان با ایام تابستان اجرایی می‌شود اظهار کرد: این برنامه‌ها امسال با عنوان «شوق رویش» و با شعار «جوانی، جنبش، نشاط اجتماعی» با هدف جذب نوجوانان و جوانان در فعالیت‌های بشردوستانه، عام‌المنفعه، امدادی و ترویج و توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی، کارآفرینی و توانمندسازی هر چه بیشتر اعضا در شعب هلال احمر در حال اجراست.

 • تجلیل از خادمان و هیات امنای امامزادگان ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۲۳:۴۹:۴۳
  تجلیل از خادمان و هیات امنای امامزادگان ملایر

  ابراهیم حسین‌خانی در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به  اینکه در شهرستان ملایر 46 امامزاده و بقعه متبرکه وجود دارد اظهار کرد: بیش از 10 امامزاده از این تعداد جزء بقاع متبرکه شاخص و معروف در ملایر هستند.

 • ۸ کانون خادم‌یاری تخصصی برای کمک به نیازمندان راه‌اندازی می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۱۸:۱۸:۳۸
  ۸ کانون خادم‌یاری تخصصی برای کمک به نیازمندان راه‌اندازی می‌شود

  به گزارش خبرگزاری، روح‌الله عروجی ظهر امروز با گرامیداشت دهه کرامت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه‌های گرامیداشت دهه کرامت از ولادت حضرت معصومه(ع) تا ولادت باسعادت امام رضا(ع) با محوریت خدمت کریمانه برگزار می‌شود.

 • پيگيری رفع تصرف موقوفه شاهزاده حسين(ع) از بانك ملی/ خبرهای خوشی در راه است

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۱۸:۱۰:۰۷
  پيگيری رفع تصرف موقوفه شاهزاده حسين(ع) از بانك ملی/ خبرهای خوشی در راه است

  به گزارش خبرگزاری، حجت‌الاسلام محمد کاروند ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به روز تجلیل از امامزادگان اظهار کرد: برخی از امامزادگان استان مانند شاهزاده حسین(ع) شجره‌نامه قوی دارند.

 • بزرگداشت امامزادگان در 43 بقعه همدان برگزار می شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۱۸:۰۶:۵۶
  بزرگداشت امامزادگان در 43 بقعه همدان برگزار می شود

  به گزارش خبرگزاری، حجت الاسلام محمد کاروند روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: دهه کرامت امسال به عنوان 'خدمت کریمانه به رسم اهل بیت(ع)' نامگذاری شده است و برنامه هایی نظیر مداحی، سخنرانی و مولودی خوانی در این 43 بقعه متبرکه برگزار می شود.

 • تجليل و تقدیر از نفرات برتر قرآني شهرستان ملاير

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷     ۱۸:۰۱:۴۷
  تجليل و تقدیر از نفرات برتر قرآني شهرستان ملاير

  به گزارش بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان ملایر، سه شنبه 26تیرماه مراسم تجليل وتقدیراز نفرات برتر قرآني دردفترريیس بنياد شهید وامورایثرگران شهرستان ملایر برگزارشد. در اين مراسم مرادي ريیس بنياد بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان ملایر ضمن تبريك و تهنيت به اين عزيزان خواستار حضور هرچه بيشتر و كسب رتبه هاي برتر در سطح كشوري براي آنان بود.

 • از حوزه علمیه بروجرد تا انتشارات سمت

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶     ۱۵:۱۸:۵۲
  از حوزه علمیه بروجرد تا انتشارات سمت

  آنچه پیش‌رو دارید گفت‌وگوی دکتر مسعود فکری و مهندس محمد کاردان با دکتر احمد احمدی است که تلاش دارد عالمی را معرفی کند که معرفت‌آموزی را از حوزه‌های علمیه آغاز کرد و پس از طی پله‌های رفیع حکمت و معرفت اسلامی و همراهی استادانی چون علامه طباطبایی، به این مهم بسنده نکرد و عطش دانش‌اندوزی، او را به دانشگاه تهران و تحصیل و تدریس فلسفه در عالی‌ترین سطوح دانشگاهی کشاند. شرح زندگی و ورق‌زدن کارنامه علمی‌اش از زبان خودش نکات قابل‌تأمل و بس خواندن دارد.

   

 • شاگردان، بخوبی استادیش را پاس داشتند

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶     ۱۵:۰۹:۱۳
  شاگردان، بخوبی استادیش را پاس داشتند

  مرگ هر کدام از افراد جامعه برای آن جامعه یک چالش است و اگر آن فرد از سرمایه‌ اجتماعی بیشتری برخوردار باشد، این چالش بزرگ‌تر هم می‌شود. درگذشتِ حجت‌الاسلام دکتر احمد احمدی که فیلسوف، فقیه، مترجم، استاد و در یک کلمه انسان ‌وارسته و فرهیخته‌ای بود، برای ما و بویژه برای جامعه‌ علمی ما یک چالش بزرگ است که «لا یسدها شئٌ.» در میان کسانی که افتخار دوستی و همکاری با استاد دکتر احمدی را داشته‌اند، احتمالاً من کمترین شایستگی را دارم که روایتگر فضایل ایشان باشم؛ اما به پاس زمان کوتاه ولی عمیقاً تأثیرگذاری که با ایشان همکاری داشته‌ام، پسندیده دیدم که نکوداشت خود را در شمایل این یادداشت کوتاه منتشر کنم.

 • مخبری صادق از جمع ارباب عمائم

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶     ۱۴:۵۳:۳۷
  مخبری صادق از جمع ارباب عمائم

  وقتی روزنامه ایران از من خواست در چهلمین روز درگذشت دوست نازنینم، دکتر احمد احمدی، به یاد او مطلبی بنویسم، ‌یادم آمد که در حدود دو سال پیش در مجلسی که از سوی «مجمع عالی حکمت اسلامی» در قم برای بزرگداشت او برپا شده بود سخنرانی کرده‌ام و متن ویرایش ‌شدة آن سخنرانی را دراختیار دارم. مناسب دیدم که همان متن را تقدیم خوانندگان روزنامه کنم.

   

   

 • دانشجوی طلایی؛ طرحی که دانشجویان را توانمند می‌کند/ دانشگاه آزاد ملایر به دنبال تحقق دانشگاه نسل سوم

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴     ۲۳:۲۰:۱۲
  دانشجوی طلایی؛ طرحی که دانشجویان را توانمند می‌کند/ دانشگاه آزاد ملایر به دنبال تحقق دانشگاه نسل سوم

  عباس ملک‌حسینی، رئیس دانشگاه آزاد ملایر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری گفت: طرح «دانشجوی طلایی» در دانشگاه ملایر به اجرا درمی آید. در این طرح  تمامی کارگاه‌ها و دوره‌های مورد نیاز دانشجو بخصوص دوره‌های پیشرفته زبان انگلیسی در خود دانشگاه برای دانشجویان برگزار می‌شود تا دانشجو در زمانی که فارغ التحصیل شده و آماده ورود به بازار کار شد، مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار را فراگرفته باشد.

 • افتتاح نمایشگاه عکس گروهی هنرمندان+گزارش

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴     ۱۲:۴۹:۲۳
  افتتاح نمایشگاه عکس گروهی هنرمندان+گزارش

  به گزارش خبرگزاری، در این نمایشگاه عکسهایی از طبیعت و حیات وحش گرفته تا جاذبه های گردشگری وموضوع های اجتماعی ارائه شده است. 

 • حجاب؛ احیاکننده روح جامعه به دور از جنسیت

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۲:۱۳:۱۴
  حجاب؛ احیاکننده روح جامعه به دور از جنسیت

  مژگان کمالی مسئول بسیج جامعه زنان ملایر در گفت‌وگو با خبرگزاری، اظهار کرد: پیامی که جمهوری اسلامی در زمینه پوشش و حجاب عفیفانه به دنیا عرضه کرده، امروز جواب داده است، در بسیاری از نقاط دنیا، جوانان با راه انداختن پویش‌ها و جنبش‌های لباس عفیفانه به دنبال از نو ساختن جامعه خود هستند و این ایران اسلامی است که باید استوارتر از گذشته پای این پیام خود بایستد.

   

 • معاون استاندار همدان: بی‌سوادی را به صفر برسانید

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۲:۰۶:۴۰
  معاون استاندار همدان: بی‌سوادی را به صفر برسانید

  به گزارش خبرگزاری، سیدسعید شاهرخی شنبه 23 تیر در شورای آموزش و پرورش استان همدان، با اشاره به اتفاقات پیش‌روی استان همدان در حوزه‌های مختلف، اظهار کرد: امروزه استان همدان بیش از گذشته برنامه‌های توسعه خود را در حوزه‌های اجتماعی، گردشگری، اقتصادی و فرهنگی به پیش می‌برد.

 • عملیات اجرایی پنج طرح آموزشی در ملایر آغاز شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۲:۰۱:۵۹
  عملیات اجرایی پنج طرح آموزشی در ملایر آغاز شد

  به گزارش خبرگزاری، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در این آیین ارائه خدمات در روستاها را ثمره پیروزی انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: با وجود شیطنت های آمریکا و ایادی آن، این خدمات در نظام جمهوری اسلامی توسط دولت و مسئولان در حال انجام است.

 • اجتماع بزرگ حافظان حریم خانواده در همدان برگزار می شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۱:۵۷:۰۳
  اجتماع بزرگ حافظان حریم خانواده در همدان برگزار می شود

  فاطمه ستاری نوید روز شنبه در گفت و گو با خبرگزاریافزود: یکی از برنامه های پیش بینی شده برای این اجتماع بزرگ مردمی هدیه کتاب حریم ریحانه 2 و گل به افراد بد پوشش و محجبه است.

   

 • مهاجرت روستائیان به شهرها افزایش یافت

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۱:۵۳:۰۹
  مهاجرت روستائیان به شهرها افزایش یافت

  به گزارش خبرگزاری، از ملایر حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات مدارس  روستاهای شهرستان با حضور مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس روستایی استان  اظهار داشت:  اگر امکانات آموزشی در روستاها نباشد به‌ناچار سیر مهاجرت به شهرها افزایش می‌یابد.

 • عملیات اجرایی ۶ مدرسه در ملایر با کمک بنیاد برکت در سال ۹۷ آغاز می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۱:۴۷:۳۲
  عملیات اجرایی ۶ مدرسه در ملایر با کمک بنیاد برکت در سال ۹۷ آغاز می‌شود

  به گزارش خبرگزاری، محمدکاظمی بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات مراکز آموزشی شهرستان با‌ حضور مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اظهار داشت: با توجه به اقدامات  نوسازی و ‌تجهیز مدارس استان، اما هنوز هم در احداث و تجهیز مدارس روستایی  نیازمند حمایت و ‌کمک ‌هستیم.

   

 • فقط یک درصد سیستم گرمایشی مدارس استان همدان نفت‌سوز است

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۱:۳۸:۱۴
  فقط یک درصد سیستم گرمایشی مدارس استان همدان نفت‌سوز است

  به گزارش خبرگزاری، فرزاد تیموری بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات مدارس  روستاهای شهرستان ملایر با اشاره به اینکه مشکل جدی سیستم گرمایشی تمام مدارس استان هم‌اکنون مرتفع شده است اظهار داشت: در حال حاضر 69 درصد سیستم گرمایشی مدارس استان با شوفاژ و پکیچ ، 30 درصد با بخاری‌های گازی کم‌مصرف و فقط 1 درصد  به صورت نفت‌سوز مانده است که در این زمینه  یا روستا شبکه گاز نداشته یا مدرسه کانکسی بوده است.

 • مجهز بودن ۲۸۳ آموزشگاه استان همدان به سیستم گرمایشی استاندارد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳     ۲۱:۳۴:۲۰
  مجهز بودن ۲۸۳ آموزشگاه استان همدان به سیستم گرمایشی استاندارد

  به گزارش خبرگزاری، آقای تیموری در نشست بررسی وضعیت فضاهای آموزشی شهرستان ملایر با اشاره به اینکه ۷۰ درصد مدارس استان مجهز به سیستم گرمایشی پکیج و شوفاژ و ۲۹ درصد هم مجهز به بخاری های گازسوز استاندارد هستند افزود: تنها ۴۱ مدرسه از نفت سفید برای گرمایشی استفاده می کنند.

   

  منبع: http://www.iribnews.ir

 • همایش بزرگ حافظان حریم خانواده در ملایر برگزار می‌شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱     ۱۹:۴۰:۳۷
  همایش بزرگ حافظان حریم خانواده در ملایر برگزار می‌شود

  به گزارش خبرگزاری، محسن احمدوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ملایر با اشاره به نامگذاری 21 تیرماه به عنوان روز ملی عفاف و حجاب اظهار کرد: این روز یادآور حمله وحشیانه رضاشاه به مسجد گوهرشاد است که منجر به شهادت بالغ بر 5 هزار نفر در مشهد شد.

 • هنر بهترین ابزار برای ترویج فرهنگ حجاب است

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱     ۱۹:۲۹:۲۹
  هنر بهترین ابزار برای ترویج فرهنگ حجاب است

  به گزارش خبرگزاری، سرهنگ محسن احمدوند روز پنجشنبه به مناسبت هفته عفاف و حجاب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وسایل ارتباط جمعی همچون رسانه ها، شبکه های اجتماعی و فضای مجازی ابزارهای مهم دیگری هستند که برای فرهنگ سازی، ترویج و آموزش عفاف و حجاب نقش اثرگذاری ایفا می کنند.

 • بزرگترین مجتمع پذیرایی در ملایر بهره برداری شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۲۳:۴۰:۰۲
  بزرگترین مجتمع پذیرایی در ملایر بهره برداری شد

  به گزارش خبرگزاری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان در این آیین اظهار داشت: اقدام سرمایه گذار ملایری در احداث این بنای مجلل قابل تقدیر و الگو برای سایر سرمایه گذاران است.

 • تاکید نماینده ولی فقیه در استان همدان بر استفاده از کالای ایرانی

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۲۳:۳۶:۰۱
  تاکید نماینده ولی فقیه در استان همدان بر استفاده از کالای ایرانی

  به گزارش خبرگزاری، آیت الله محمدی در مراسم افتتاح از یک مجتمع پذیرایی در کیلومتر ۴ جاده ملایر - اراک گفت : استفاده از کالاهای خارجی، عامل اصلی افزایش بیکاری و تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی و کارخانه های کوچک و بزرگ است.

 • نمایشگاه کتاب در ملایر برپا شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۲:۱۶:۳۳
  نمایشگاه کتاب در ملایر برپا شد

  به گزارش خبرگزاری؛ این نمایشگاه که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نمایندگی انتشارات داریوش تهران  برپا شده تا پایان تیرماه پذیرای بازدید علاقمندان است.

 • یادواره شهدای روستای «رضوانکده» برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۲:۱۲:۵۱
  یادواره شهدای روستای «رضوانکده» برگزار شد

  به گزارش خبرگزاری، مراسم بزرگداشت شهدای والامقام روستای «رضوانکده» از توابع شهرستان «ملایر» با عنوان «آبروی محله»، با حضور مسئولین شهرستانی، رزمندگان دوران دفاع مقدس، خانواده جانبازان و ایثارگران و عموم مردم شهیدپرور برگزار شد.

 • آنچه سبب می شود که جوانان شهادت طلبی داشته باشند، الگوگیری از امام حسین(علیه السلام) است

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۱:۵۲:۱۹
  آنچه سبب می شود که جوانان شهادت طلبی داشته باشند، الگوگیری از امام حسین(علیه السلام) است

  به گزارش بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان ملایر، يكشنبه 17تیرماه  يادواره ۶۷ شهيد روستاي علي آباد دمق ملاير با حضور مرادی ریيس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان ملایر، کارکنان بنیاد، خانواده معظم شهدا و ايثارگران روستا، در مسجد صاحب الزمان(عج) روستای دمق برگزار شد.

   

 • آزادی‌خواه: ۱۶ هزار نفر مشغول به کار در صنایع دستی ملایر/ هنرمندان منبت‌کار بیمه ندارند

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۱:۴۶:۳۶
  آزادی‌خواه: ۱۶ هزار نفر مشغول به کار در صنایع دستی ملایر/ هنرمندان منبت‌کار بیمه ندارند

  احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به رشد و توسعه هنر منبت‌کاری در استان همدان، گفت: متأسفانه با وجود اشتغال‌زایی بالای این هنر، هیچ حمایتی از سوی دولت از شاغلان در این حوزه صورت نمی‌گیرد.

 • يادواره شهداي آبروي محله روستاي مي آباد در شهرستان ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰     ۱۱:۲۵:۰۲
  يادواره شهداي آبروي محله روستاي مي آباد در شهرستان ملایر برگزار شد

  به گزارش بنیاد شهید وامورایثارگران ملایر، يكشنبه 17 تیرماه يادواره شهداي آبروي محله روستاي مي آباد با محوريت شهيد معظم احمد وليئي با حضور، حجت الاسلام گروسي رئيس سازمان تبليغات اسلامي ملاير، بشري بخشدار بخش مركزي، پرسنل سپاه ناحيه شهرستان وهمكاران بنياد برگزار شد.

 • هدف طرح باشگاه‌های کتابخوانی همه‌گیر کردن کتابخوانی در کودکان و نوجوانان است

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۲۱:۵۷:۲۸
  هدف طرح باشگاه‌های کتابخوانی همه‌گیر کردن کتابخوانی در کودکان و نوجوانان است

  به گزارش خبرگزاری، غلامرضا جمالی‌زاده سه‌شنبه ۱۹ تیر در جلسه ستاد شهرستانی جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان ملایر که به منظور هماهنگی و گسترش فعالیت باشگاه‌های کتابخوانی تشکیل شد، افزود: در طرح جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان که دومین سال از اجرای آن در شهرستان می‌گذرد، با همکاری اعضای ستاد و باشگاه‌های تشکیل شده در سطح شهرستان توانستیم با رقابتی کردن و توسعه فرهنگ مطالعه به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

 • يادواره ۶۶ شهيد والامقام مسجد امام جعفرصادق(ع) در ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۲۱:۴۰:۱۹
  يادواره ۶۶ شهيد والامقام مسجد امام جعفرصادق(ع) در ملایر برگزار شد

  به گزارش بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان ملایر، يكشنبه 17تیرماه همزمان با شهادت امام جعفر صادق(ع) يادواره ۶۶ شهيد والامقام مسجد امام جعفرصادق(ع) شهرستان ملاير باحضور حجت الاسلام برقراري امام جمعه, سرهنگ ابراهيمي فرمانده سپاه ناحيه, دكتر آزاديخواه نماينده مردم شهرستان, خانواده معظم شهدا وايثارگران و ریيس و همكاران فرهنگي بنياد برگزار گرديد.

 • برگزاری ۲۰۰ جلسه سخنرانی در سالروز شهادت امام صادق (ع) در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۱۰:۴۰:۳۳
  برگزاری ۲۰۰ جلسه سخنرانی در سالروز شهادت امام صادق (ع) در ملایر

  حجت‌الاسلام حسین گروسی در گفتگو با خبرگزاری، از برگزاری بیش از ۲۰۰ جلسه سخنرانی به مناسبت شهادت امام صادق(ع) در شهرستان ملایر خبر داد.

 • شهید علی چهاردولی آشاقی: هدفم شهادت در راه اسلام و قرآن است

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹     ۱۰:۱۹:۳۴
  شهید علی چهاردولی آشاقی: هدفم شهادت در راه اسلام و قرآن است

  به گزارش خبرگزاری، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

 • بازدید نویسنده «دختر شینا» از کتابخانه کانون:در کودکی اعجاز کتاب را با «مرحوم آذریزدی» کشف کردم

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸     ۱۷:۳۵:۱۶
  بازدید نویسنده «دختر شینا» از کتابخانه کانون:در کودکی اعجاز کتاب را با «مرحوم آذریزدی» کشف کردم

  به گزارش خبرگزاری، همزمان با روز ۱۸ تیرماه روز ملی ادبیات کودک و نوجوان بهناز ضرابی زاده از نویسندگان کشورمان به یکی از کتاب‌خانه‌های شهر ملایر رفت.

 • خانه سالمندان ملایر باران مهرباني مي‌خواهد...

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۲۳:۲۵:۰۳
  خانه سالمندان ملایر باران مهرباني مي‌خواهد...

  به گزارش خبرگزاری، آسایشگاه سالمندان حضرت علی بن ابیطالب(ع) ملایر با نظارت بهزیستی، از سال 78 فعالیت خود را شروع کرده و امروز با نگهداری یکصد نفر از سالمندان از استان و حتی خارج از استان با 36 پرسنل به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 • فرمانده سپاه ناحیه ملایر: فرمان پذیری از امام زمان عاملی برای ناکام کردن اقدامات دشمنان است

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۲۳:۲۱:۳۴
  فرمانده سپاه ناحیه ملایر: فرمان پذیری از امام زمان عاملی برای ناکام کردن اقدامات دشمنان است

  به گزارش خبرگزاری، سرهنگ «داود ابراهیمی» فرمانده سپاه ناحیه ملایر در یادواره شهدای والامقام منطقه میدان جهاد ملایر که با عنوان «آبروی محله» برگزار شد با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص شهدا، اظهار داشت: خدمت به خانواده‌ معظم شهدا همانند خدمت به پیامبر اسلام (ص) است و شهادت به حتم بالاترین درجه ای است که انسان می تواند به آن برسد و خون شهید همواره حامل پیامی برای آیندگان است.

 • ثبت چند وقف مهم در حوزه آموزش در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷     ۱۸:۰۵:۳۶
  ثبت چند وقف مهم در حوزه آموزش در ملایر

  ابراهیم حسین خانی، معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر در گفت‌و‌گو با خبرگزاری با بیان اینکه گسترش وقف در حوزه فرهنگ و آموزش در جامعه یک ضرورت است اظهار کرد: در چند روز اخیر چند وقف مهم در حوزه آموزش صورت گرفته است.

 • ۱۷ تیرماه، یادواره شهدای روستای علی آباد ملایر / یک روستا، یک دنیا ایثار

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۲۲:۴۹:۵۹
  ۱۷ تیرماه، یادواره شهدای روستای علی آباد ملایر / یک روستا، یک دنیا ایثار

   به گزارش خبرگزاری، انقلاب پابرهنگان و جبهه استضعاف در برابر مستکبرین بود. این سخن را روستانشینان و کوخ‌نشینان در عمل به اثبات رسانده‌اند. روستای علی‌آباد ملایر نمونه واضحی از حضور پرشور جوانان روستایی و جنوب شهری در جبهه‌های حق علیه باطل است که با وجود جمعیت اندک، در طول دفاع مقدس نقش پررنگی در جبهه‌های جنگ ایفا کرده است. این روستا با حدود ۶ هزار نفر جمعیت، ۶۷ شهید، ۱۲۳ جانباز و هفت نفر آزاده تقدیم کرده است.

 • مراسم بزرگداشت «آبروی محله» در جوکار برگزار شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۲۲:۴۵:۴۷
  مراسم بزرگداشت «آبروی محله» در جوکار برگزار شد

  به گزارش خبرگزاری، یادواره شهدای والامقام روستای «شادکندی» از توابع بخش «جوکار» شهرستان ملایر با عنوان «آبروی محله» و با حضور خانواده معظم شهدای دوران دفاع مقدس و رزمندگان و ایثارگران این روستا برگزار شد.

 • حبس چندین ساله مال افراد؛ دلیل اختصاص دلار ۳۹۰۰ تومانی به حجاج

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۲۲:۰۳:۰۶
  حبس چندین ساله مال افراد؛ دلیل اختصاص دلار ۳۹۰۰ تومانی به حجاج

  احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری، درباره اختصاص ارز 3900 تومانی به حجاج، عنوان کرد: سازمان حج و زیارت در این خصوص دلایلی دارد که طی مذاکراتی که با محمدی رئیس سازمان حج و زیارت و حجت‌الاسلام قاضی‌عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی داشتم این دلایل تبیین روشن شد.

 • تمدید مهلت ثبت‌نام در جشنواره‌های منطقه‌ای سینمای جوان

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۱۶:۳۸:۰۳
  تمدید مهلت ثبت‌نام در جشنواره‌های منطقه‌ای سینمای جوان

  به گزارش خبرگزاری، با توجه به درخواست علاقه‌مندان  حضور در جشنواره‌های منطقه‌ای سینمای جوان، دبیرخانه این دو جشنواره مهلت ثبت و ارسال آثار را تمدید کرد.

 • شناسايی 21 روستای هدف گردشگری در استان همدان

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶     ۱۱:۲۰:۵۲
  شناسايی 21 روستای هدف گردشگری در استان همدان

  به گزارش خبرگزاری، پور مجاهد، مديرکل دفتر امور روستايی و عشايری استانداری همدان گفت: روستاهای گشانی، اشتران، شهرستانه و سنجوران،در شهرستان تويسرکان، عليصدر واکنلو در کبودرآهنگ، سيمين ابرو، ورکانه، خاکو و وفرجين در شهرستان همدان، مانيزان، پری پيروز و جوراب در شهرستان ملاير، ملحمدره، حبشی و محمدآباد در شهرستان اسدآباد، ازناو و قلعه جوق شهرستان فامنين، رسول آباد سفلی در شهرستان بهار و کاج در شهرستان رزن از ميان يک هزار و 30 روستای دارای سکنه استان همدان به عنوان روستاهای هدف گردشگری انتخاب شده اند.

 • پیوست‌ فرهنگی پروژه‌ها ضعیف است/ فرهنگ قرآنی به جای فرهنگ مصرفی در بیلبوردهای شهری تبلیغ شود

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵     ۲۱:۴۷:۲۰
  پیوست‌ فرهنگی پروژه‌ها ضعیف است/ فرهنگ قرآنی به جای فرهنگ مصرفی در بیلبوردهای شهری تبلیغ شود

  احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرگزاری  با اشاره به ضرورت توجه بیشتر به مباحث قرآنی در پیوست‌های فرهنگی پروژه‌های مختلف، گفت: یکی از مطالبات رهبری توجه به پیوست فرهنگی در پروژه‌های عمرانی است بدین معنا که به موازات پیشرفت و توسعه عمرانی، فرهنگ عمومی نیز توسعه یابد اما امروز فرهنگ قرآنی در کشور در فقر مشهودی به سر می‌برد چراکه درگیر واردات بی‌رویه فرهنگی شده‌ایم.

   

 • درخشش 4 فرهنگی در مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵     ۱۴:۰۴:۲۹
  درخشش 4 فرهنگی در مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت

  حسن آقایوسفی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری با اشاره به اینکه چهار نفر از همکاران فرهنگی استان در سومین دوره مسابقات کشوری قرآن نماز و عترت موفق به کسب رتبه برتر شدند، اظهار کرد: در این مسابقات اکرم فاطمی از ناحیه یک همدان رتبه اول کشور را  در رشته نهج‌البلاغه کسب کرد.

 • مدیر کمیته امداد ملایر مطرح كرد: بهره‌مندی 280 دانش‌آموز ملایری از کانون‌های بوستان ولایت

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵     ۱۳:۵۵:۵۲
  مدیر کمیته امداد ملایر مطرح كرد: بهره‌مندی 280 دانش‌آموز ملایری از کانون‌های بوستان ولایت

  تیمور کرمی مقدم در گفت‌وگو با خبرگزاری اظهار کرد: همه ساله همزمان با اوقات فراغت و ایام تابستان کمیته امداد در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان اقدام به برگزاری کلاس‌های تابستانی می‌کند.

 • حضور آثار دو نویسنده ملایری در بین منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴     ۲۳:۰۲:۵۶
  حضور آثار دو نویسنده ملایری در بین منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

  به گزارش خبرگزاری، سید مهدی آخشیک؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر از حضور آثار دو نویسنده ملایری در میان منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد و افزود: خوشبختانه در این دوره از جشنواره رضوی شاهد حضور آثاری از نویسندگان ملایری در میان منابع این مسابقات هستیم.

 • اختصاص 180 میلیون تومان برای تجهیز مدارس موقوفه ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴     ۱۳:۰۶:۵۹
  اختصاص 180 میلیون تومان برای تجهیز مدارس موقوفه ملایر

  پژمان جعفری امروز در گفت وگو با خبرگزاری، با بیان اینکه هر سال اداره اوقاف ملایر در راستای عمل به نیت واقف خیراندیش مرحوم سیف‌الدوله برای مدارس ملایر هزینه می‌کند، اظهار کرد: 180 میلیون تومان به منظور کمک به نگهداری و انجام فعالیت‌های عمرانی در مدارس ابتدایی «3» و« 4» مرحوم سیف‌الدوله و فخرالحاجیه و دبیرستان شبانه‌روزی نمونه سیفیه در نظر گرفته شده است.

   

 • معرفی کتاب/ داستان زندگی یک شهید در کتاب راز یک عبور/لحظه به لحظه با خاطرات دفاع مقدس

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴     ۱۲:۵۲:۱۷
  معرفی کتاب/ داستان زندگی یک شهید در کتاب راز یک عبور/لحظه به لحظه با خاطرات دفاع مقدس

  به گزارش خبرگزاری؛ کتاب "راز یک عبور" مشتمل بر زندگینامه شهید "جعفر محمدی" به قلم "مریم بذرافشان" توسط انتشارات سوره مهر به چاپ و انتشار رسیده است.

   

 • اعزام مبلغ به مناسبت سالروز شهادت امام صادق(ع)به مناطق شهری ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۲۲:۱۸:۵۴
  اعزام مبلغ به مناسبت سالروز شهادت امام صادق(ع)به مناطق شهری ملایر

  به گزارش خبرگزاری، حجت‌الاسلام حسین گروسی ظهر چهارشنبه در جمع روحانیون از اعزام مبلغین و مبلغات به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام صادق(ع) به مراسم عزاداری و سوگواری شهادت حضرت امام صادق(ع) در مناطق محتلف شهرستان ملایر خبر داد.

   

 • 6 پروژه منتخب دانش آموزی استان همدان به دبیرخانه کشوری معرفی شدند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۱۱:۴۲:۱۱
  6 پروژه منتخب دانش آموزی استان همدان به دبیرخانه کشوری معرفی شدند

  به گزارش خبرگزاری؛ یاسر نانکلی،معاون آموزش ابتدایی استان همدان گفت: جشنواره جابربن حیان سبب تعمیق یادگیری در دانش آموزان می شود و آنها را به یک یادگیرنده مادام العمر تبدیل می کند.

   

 • برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۱۱:۲۱:۰۹
  برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در ملایر

  سید مهدی آخشیک در گفت‌وگو با خبرگزاری، با اشاره به برنامه‌‌ریزی‌های صورت گرفته اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان ملایری اظهار کرد: در این راستا در تمام کتابخانه‌های عمومی کلاس‌های مختلف در حال برگزاری است.

   

 • دستگیری شکارچی بز کوهی در ملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳     ۱۱:۱۶:۳۸
  دستگیری شکارچی بز کوهی در ملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ سید عادل عربی،مدیر کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: محیط بانان شهرستان ملایر در منطقه حفاظت شده لشگردر متوجه تیر اندازی در این منطقه شدند و پس از حضور در محل و انجام کمین شبانه، موفق به دستگیری فرد متخلف به همراه لاشه شکار شدند.

   

 • آثار دیوانه کننده هنرمندی که حتی الفبا را نیز بلد نیست + تصاویر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲     ۲۰:۱۴:۴۳
  آثار دیوانه کننده هنرمندی که حتی الفبا را نیز بلد نیست + تصاویر

  در یادداشت پیش رو مروری داشته ایم بر آثار نقاشی حسن مرادی که با استفاده از تکنیک خودکار، انجام شده اند، و هم چنین ایشان درباره نحوه ورودشان به دنیای هنر نیز توضیحاتی  ارائه داده اند.

   

 • ثبت نام در مدارس بايد مطابق با دستورالعمل‌ ارسالی باشد

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲     ۱۷:۵۸:۱۳
  ثبت نام در مدارس بايد مطابق با دستورالعمل‌ ارسالی باشد

  به گزارش خبرگزاری هادی سلگی ظهر امروز در  جلسه ستاد ثبت نام دانش‌آموزان در ملایر بیان کرد: 176 آموزشگاه در ملایر وجود دارد که تا پایان تیرماه از همه آنها بازدید می‌شود.

   

 • یادواره‌ای برای شهدای روستای «رضوانکده»

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲     ۱۰:۴۴:۴۶
  یادواره‌ای برای شهدای روستای «رضوانکده»

  به گزارش کانون خبرگزاری، به همت پایگاه مقاومت بسیج بنت‌الهدی، حوزه مقاومت رضوان ملایر، یادواره ۱۴ شهید روستای رضوانکده، ۱۷ تیرماه با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران، مسئولان شهرستان در مسجد جامع این روستا برگزار می‌شود.

   

 • آزادی خواه مطرح کرد: افول حوزه پرورشی در آموزش و پرورش و مدارس/ ضرورت تهیه و تدوین کتب پرورشی

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲     ۱۰:۳۶:۰۵
  آزادی خواه مطرح کرد: افول حوزه پرورشی در آموزش و پرورش و مدارس/ ضرورت تهیه و تدوین کتب پرورشی

  احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرگزاری  با اشاره به لزوم توجه به حوزه تربیتی و پرورشی در مدارس گفت: حوزه پرورشی در وزارت آموزش و پرورش جزو مظلوم‍ترین بخش‌های این وزاتخانه است که حتی این حوزه در مدارس نیز نادیده گرفته می‌شود.

   

 • شکارچی بزکوهی در ملایر 100 میلیون ریال جریمه شد

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱     ۱۸:۴۸:۰۶
  شکارچی بزکوهی در ملایر 100 میلیون ریال جریمه شد

  مجید شعبانلو روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری اظهار داشت: خسارت وارده به محیط زیست 100 میلیون ریال در نظر گرفته شد که از شکارچی متخلف اخذ می شود.
   

 • مدیران 2 گروه غیراخلاقی در تلگرام دستگیر شدند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱     ۱۸:۳۲:۱۵
  مدیران 2 گروه غیراخلاقی در تلگرام دستگیر شدند

  به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا سرهنگ فیروز سرخوش نهاد بیان کرد: به تازگی در پیام رسان‌ تلگرام، گردانندگان اصلی 2 گروه شناسایی شدند که اعضای آن مبادرت به انتشار محتوای غیر اخلاقی و ترویج فرهنگ ابتذال می‌کردند.
   

   

 • بزرگداشت شعرای ملایر با محوریت «قهرمان خان پاکبین»

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱     ۱۲:۰۰:۳۲
  بزرگداشت شعرای ملایر با محوریت «قهرمان خان پاکبین»

  غلامرضا جمالی زاده مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر در گفت‌و‌گو با اخبرگزاری: تمرکز اصلی این مجموعه در غنی سازی اوقات فراغت فعال سازی هر چه بیشتر آموزشگاه‌های آزاد هنری در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی، موسیقی و... است.
   

 • اینکه شخصیت‌های نمایش از بیرون داعش را نقد کنند مطلوب من نبود.

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱     ۱۱:۵۴:۴۴
  اینکه شخصیت‌های نمایش از بیرون داعش را نقد کنند مطلوب من نبود.

  به گزارش خبرگزاری، «آرش عباسی» نویسنده، بازیگر و کارگردان تئاتر است که تا کنون نمایش‌های متعددی را روی صحنه برده است. تأسیس گروه «نمایش موج»، «رییس انجمن نمایش ملایر»، «دبیر سرویس فرهنگ و هنر روزنامه خبر بین‌الملل»، «مدیر روابط عمومی تئاتر شهر»، «مشاور مدیر عامل و مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی انجمن سینمای جوانان ایران»، «قائم مقام دبیر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران» از جمله فعالیت‌های وی می‌باشد.

   

 • راه در امان ماندن از نقشه شوم آمریکا ورود به دژ توحید است/ با وحدتمان شاخ آمریکا را خواهیم شکست

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱     ۱۱:۲۸:۴۷
  راه در امان ماندن از نقشه شوم آمریکا ورود به دژ توحید است/ با وحدتمان شاخ آمریکا را خواهیم شکست

  به گزارش خبرگزاری، احد آزادی‌خواه عصر امروز در مراسم گرامیداشت ورود امام رضا(ع) به نیشابور در جمع مردم این شهر گفت: از این همه محبت، مودت و دوستی که در بین نیشابوریان دیدم به خود افتخار می‌کنم، مأمون عباسی مسیرها را خودش انتخاب کرد و مسیرها را به نحوی انتخاب کرد که علاقه‌مندان به ائمه کم باشند، اما مردم نیشابور نتیجه نقشه شوم شیطان آن روز را عوض کردند و میلیونی به استقبال امام رضا(ع) آمدند.

   

 • راهنمای سفر به همدان | Travel Guide to Hamedan

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۹:۳۰:۲۳
  راهنمای سفر به همدان | Travel Guide to Hamedan

  همدان (هگمتانه) را مهد تاریخ و تمدن ایران نامیده اند. استانی با قدمت تاریخی بسیار زیاد، آب و هوایی خنک در تابستان ها و جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی منحصر به فرد. به دلیل آب و هوای معتدل و مطلوب همدان در فصول گرم سال، آن را گزینه بسیار مناسبی برای سفرهای تابستانی می دانند. به همین دلیل امروز قصد معرفی کامل این استان را داریم و تلاش می کنیم تا هرچه برای سفر به همدان  لازم است را برایتان بگوییم. بنابراین اگر قصد سفر به دیار همدان را دارید، پیشنهاد می کنیم تا راهنمای سفر به همدان را مطالعه کنید.

   

 • جشنواره منطقه ای ملایر «آگر» نام گرفت

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۹:۲۵:۰۰
  جشنواره منطقه ای ملایر «آگر» نام گرفت

  به گزارش خبرگزاری، شصتمین جشنواره  منطقه‌ای سینمای جوان با مشارکت فرمانداری ویژه ملایر و انجمن سینمای جوانان ایران در شهر ملایر برگزار می‌شود.

   

 • عزت امروز ايران اسلامي هديه اي است كه شهدا به اين مرز و بوم داده اند

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۸:۵۳:۰۶
  عزت امروز ايران اسلامي هديه اي است كه شهدا به اين مرز و بوم داده اند

  به گزارش خبرگزاری، در روز پنجشنبه 7 تیر ماه  مراسم گراميداشت يادوخاطره شهداي والامقام هفت تير و هفته قوه قضائيه در شهرستان ملاير با حضور پدران معظم شهدا, مسئولين و روساي ادارات شهرستان علي الخصوص دادستان و رئيس دادگستري شهرستان, حجت الاسلام برقراري امام جمعه, سرهنگ ابراهيمي فرمانده سپاه ناحيه, رئيس و همكاران بنياد و ساير مسئولين ادارات در محل مسجد جامع شهرستان برگزار گرديد.

   

 • راه‌اندازی صندوق کمک به فعالیت‌های قرآنی درملایر

  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰     ۱۰:۳۳:۱۳
  راه‌اندازی صندوق کمک به فعالیت‌های قرآنی درملایر

  به گزارش خبرگزاری؛ هادی سلگی، مدیر آموزش و پرورش ملایر به راه‌اندازی صندوق کمک به فعالیت‌های قرآنی آموزش و پرورش ملایر اشاره کرد و افزود:این صندوق با هدف مشارکت بیشتر همکاران اداری و آموزشی در امور خیر راه اندازی می‌شود.

   

 • سومین بورس تبادل دانشجو بین دانشگاه ملایر و اتحادیه اروپا

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸     ۱۶:۱۳:۴۰
  سومین بورس تبادل دانشجو بین دانشگاه ملایر و اتحادیه اروپا

  مدیر امور بین‌الملل و سرپرست دانشجویان غیرایرانی دانشگاه ملایر گفت: پس از عقد قرارداد دانشگاه ملایر در سال 2017 با دانشگاه فناوری کشاورزی مون‌پلیه کشور فرانسه در قالب طرح اراسموس پلاس(بورس تبادل دانشجو اتحادیه اروپا)، سومین دانشجوی این دانشگاه به اتحادیه اروپا اعزام شد.

 • آیاتی از نور ناظر بر گفتمان‌سازی/ گلایه از سلبریتی‌ها

  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶     ۱۶:۲۸:۵۸
  آیاتی از نور ناظر بر گفتمان‌سازی/ گلایه از سلبریتی‌ها

  رئیس دانشکده علوم قرآنی ملایر با اشاره به آیات قرآن درباره پیشینه گفتمان‌سازی گفت: اگر بخواهیم پیشینه شناسی کنیم می‌توانیم به دو آیه از آیات قرآن کریم اشاره کنیم. آیه دوم سوره جمعه و آیه ۱۲۵ سوره نحل را می‌توانیم ناظر بر گفتمان سازی و حتی راهکارها و مکانیزم‌های گفتمان سازی بدانیم.

   

 • برگزاری همایش رهروان یاس نبوی در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹     ۱۰:۰۱:۰۰
  برگزاری همایش رهروان یاس نبوی در شهرستان ملایر

  خبرگزاری شبستان:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر، از برگزاری همایش رهروان یاس نبوی (یکم اسفند) به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) در تکیه حضرت ابوالفضل (ع) این شهرستان خبر داد.

   

   

   

 • بيعت با شهدا بيعت با خدا و ولايت است.

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶     ۱۳:۲۴:۳۱
  بيعت با شهدا بيعت با خدا و ولايت است.

  در این مراسم سردار اهوازيان از جانبازان و فرماندهان دفاع مقدس فرمود: بيعت با شهدا بيعت با خدا و ولايت است.

   

 • بازدید فرمانده سپاه استان همدان از بهسازی مقبره شهدای گمنام اسلامشهر آق گل

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴     ۱۷:۵۶:۲۷
  بازدید فرمانده سپاه استان همدان از بهسازی مقبره شهدای گمنام اسلامشهر آق گل

  سردار مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از روند بهسازی مقبره شهدای گمنام در اسلامشهر آق گل شهرستان ملایر بازدید کرد.

 • نقد کتاب دختر شینا در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳     ۱۲:۴۳:۵۴
  نقد کتاب دختر شینا در ملایر

  کتاب «دختر شینا» در کتابخانه عمومی شهدای گمنام جوکار ملایر نقد شد.

 • ملاير در امر وقف پيشتاز است

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۸:۵۲:۴۰
  ملاير در امر وقف پيشتاز است

  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير گفت: مردم اين شهرستان در امر وقف و کارهاي خير و نيک پيشتاز هستند و اين روند ملاير را در بسياري از شاخص ها ارتقاء داده است.

 • همایش پیاده روی به مناسبت دهه فجر در اسلامشهر آق گل ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۸:۴۹:۰۳
  همایش پیاده روی به مناسبت دهه فجر در اسلامشهر آق گل ملایر

  همایش پیاده روی به مناسبت دهه مبارک فجر در اسلامشهر آق گل و منطقه ترک شرقی همراه با مسابقات فرهنگی و ورزشی برگزار شد.

 • اعزام 60 نفر از دانش آموزان سامن به راهیان نور

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۶:۵۷:۵۹
  اعزام 60 نفر از دانش آموزان سامن به راهیان نور

  رییس آموزش و پرورش سامن گفت:60 نفر از دانش آموزان پسر منطقه در اردویی سه روزه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 • مراسم گرامی‌داشت شهدای شهرستان ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۶:۵۳:۳۳
  مراسم گرامی‌داشت شهدای شهرستان ملایر برگزار شد

  کانون خبرنگاران نبأ: مراسم بزرگداشت آیت الله میرشاه‌ولد و یاد‌واره ۱۱۰۰ شهید شهرستان ملایر صبح امروز برگزار شد.

 • دیدار فرمانده سپاه استان همدان با خانواده شهید «دارابی» در جوکار

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۱۳:۲۵:۱۰
  دیدار فرمانده سپاه استان همدان با خانواده شهید «دارابی» در جوکار

  سردار مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان به همراه امام جمعه جوکار و فرمانده سپاه ناحیه ملایر با خانواده شهید «دارابی» در روستای حسین‌آباد شهر جوکار دیدار کردند.

 • افتتاح مدرسه دوکلاسه طرح برکت دوریجان منطقه سامن

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۰۹:۱۱:۳۰
  افتتاح مدرسه دوکلاسه طرح برکت دوریجان منطقه سامن

  مدیرکل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان از افتتاح مدرسه دوکلاسه طرح برکت دوریجان منطقه سامن خبر داد.

 • مراسم یادبود «آیت‌الله میرشاهولد» رهبر مبارزات انقلابی ملایر برگزار می‌شود

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱     ۰۹:۰۸:۰۰
  مراسم یادبود «آیت‌الله میرشاهولد» رهبر مبارزات انقلابی ملایر برگزار می‌شود

  فرمانده سپاه ملایر از برگزاری مراسم ویژه «روز ملایر» و مراسم یادبود «آیت‌الله میرشاهولد» رهبر مردمی مبارزات انقلابی در ملایر خبر داد.

 • فرماندار: ملایر در امر وقف پیشتاز است

  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰     ۱۸:۴۹:۲۱
  فرماندار: ملایر در امر وقف پیشتاز است

  همدان- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: مردم این شهرستان در امر وقف و کارهای خیر و نیک پیشتاز هستند و این روند ملایر را در بسیاری از شاخص ها ارتقاء داده است.

 • تجدید میثاق با شهدا در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹     ۱۳:۳۶:۲۱
  تجدید میثاق با شهدا در شهرستان ملایر

  در هفتمين روز از دهه مبارك فجر, معاون عمراني استاندار همدان با حضور در گلزار شهداي شهر جوكار به مقام شامخ شهدا اداي احترام نمود .

 • همایش رهروان فاطمی و نمایشگاه صنایع‌دستی و غذای سنتی در سامن برگزار شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۷:۳۶:۴۲
  همایش رهروان فاطمی و نمایشگاه صنایع‌دستی و غذای سنتی در سامن برگزار شد

  همایش رهروان فاطمی و نمایشگاه صنایع‌دستی و غذای سنتی با محوریت پایگاه زینبیه و حوزه مقاومت کریمه اهل‌بیت حضرت معصومه (س) در سامن برگزار شد.

 • غبارروبی گلزار شهدا توسط دانش‌آموزان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۵۴:۰۰
  غبارروبی گلزار شهدا توسط دانش‌آموزان ملایر

  به مناسب دهه فجر دانش‌آموزان ملایری گلزار شهدای شمس آباد ملایر را غبارروبی و عطرافشانی کردند.

 • عصر شعر انقلاب اسلامی در ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۴۹:۲۲
  عصر شعر انقلاب اسلامی در ملایر برگزار شد

  به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری انجمن ادبی معراج و کانون بسیج هنرمندان، مراسم «عصر شعر انقلاب اسلامی» با حضور جمعی از شعرا و ادبا در کتابخانه فرهنگیان ملایر برگزار شد.

 • ایثارگران دانشگاه آزاد ملایر تجلیل شدند

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۳۱:۳۶
  ایثارگران دانشگاه آزاد ملایر تجلیل شدند

  همزمان با ایام‌الله ده فجر از ایثارگران و فرزندان جانبازان در دانشگاه آزاد ملایر تجلیل شد.

 • شرکت بیش از 100 نفر از مدیران مدارس در دوره آشنایی با اختلالات یادگیری

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۲۵:۲۴
  شرکت بیش از 100 نفر از مدیران مدارس در دوره آشنایی با اختلالات یادگیری

  بیش از 100 نفر از مدیران مدارس شهرستان ملایر در دوره آشنایی با اختلالات یادگیری شرکت کردند.

 • مدیر مدرسه علمیه ملایر: انقلاب اسلامی الگوی جدیدی در ادبیات اداره کشور ها را ارائه داد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸     ۱۳:۰۱:۵۵
  مدیر مدرسه علمیه ملایر: انقلاب اسلامی الگوی جدیدی در ادبیات اداره کشور ها را ارائه داد

  حوزه/ حجت الاسلام نجفی گفت: از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی، ایران الگوی جدیدی در ادبیات اداره کشورها را معرفی می کرد، از این رو دشمنان هم در صدد نا موفق نشان دادن این الگوی عدالت خواه بوده و هستند.

 • یک باب مدرسه طرح بنیاد برکت در روستای دوریجان ملایر افتتاح شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۸:۵۱:۱۹
  یک باب مدرسه طرح بنیاد برکت در روستای دوریجان ملایر افتتاح شد

  همدان- ایرنا- یک باب مدرسه از محل طرح بنیاد برکت در ششمین روز از ایام دهه فجر با حضور فرماندار ویژه ملایر و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در روستای دوریجان به بهره برداری رسید.

 • بیعت دوباره با شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۸:۴۵:۵۳
  بیعت دوباره با شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی ملایر

  در ششمین روز از دهه مبارکه فجر و همزمان  با ایام فاطمیه و سوگواری بانوی دو عالم حضرت صدیقه کبری (س)، مراسم سوگواری و توسل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر برگزار شد.

 • سواد فرهنگی در جامعه تقویت شود

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۶:۳۹:۲۳
  سواد فرهنگی در جامعه تقویت شود

  مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان به افزایش سواد فرهنگی در میام مردم جامعه خصوصاً زنان اشاره کرد و گفت: زنان با سواد فرهنگی، کودکانی در جامعه تربیت خواهند کرد که به حقوق شهروندی خود آگاه بوده و به حقوق دیگران احترام می‌گذارند.

 • معاون استاندار همدان: پیمان ملت با آرمان های انقلاب ناگسستنی است

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۶:۱۴:۴۵
  معاون استاندار همدان: پیمان ملت با آرمان های انقلاب ناگسستنی است

  همدان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: پیمان ملت ایران با ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ناگسستنی است و هیچ حاشیه ای نمی تواند به این هدف خدشه وارد کند.

 • برگزاری طرح آموزش تجوید الصلاه و زیباخوانی نماز در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۵:۵۰:۵۷
  برگزاری طرح آموزش تجوید الصلاه و زیباخوانی نماز در ملایر

  کانون خبرنگاران نبأ: کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری طرح «آموزش تجوید الصلاه و زیباخوانی نماز» همزمان با ایام دهه فجر به میزبانی مسجد امام صادق(ع) این شهرستان خبر داد.

 • مراسم تجلیل از خانواده شهید معظم جابر شیرزادی در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷     ۱۵:۴۰:۰۷
  مراسم تجلیل از خانواده شهید معظم جابر شیرزادی در شهرستان ملایر

  به مناسبت دهه مبارك فجر, از خانواده شهيد معظم جابر شيرزادي در دبستاني كه به نام شهيد یاد شده نامگذاري شده بود تجلیل به عمل آمد .

 • اعزام ۲۰ نفر از مددجویان جوکار به مشهد مقدس

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵     ۱۹:۵۱:۳۵
  اعزام ۲۰ نفر از مددجویان جوکار به مشهد مقدس

  رئیس کمیته امداد جوکار از اعزام ۲۰ نفر از مددجویان کمیته امداد اين شهر به مشهد مقدس خبر داد.

 • نواختن زنگ انقلاب در هنرستان دهخدا ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵     ۰۹:۴۸:۴۸
  نواختن زنگ انقلاب در هنرستان دهخدا ملایر

  صدای زنگ انقلاب به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مسئولین در هنرستان دهخدا شهرستان ملایر طنین انداز شد.

 • فعالیت قابل توجه چهار موسسه قرآنی در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵     ۰۹:۴۰:۵۶
  فعالیت قابل توجه چهار موسسه قرآنی در ملایر

  گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر عنوان کرد: چهار موسسه فعال قرآنی «شمیم رحمت»، «بشری»، «شمیم حکیم» و «مهدی خورشید ولایت» مشغول به آموزش قرآن و برگزاری کلاس‌های متنوع قرآن برای رده‌های سنی مختلف در سطح شهر هستند.

 • نواختن زنگ انقلاب در ملاير:

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴     ۱۹:۲۸:۱۷
  نواختن زنگ انقلاب در ملاير:

  اگر به گذشته و قبل از انقلاب برگرديم خواهيم ديد که مشکلات عديده‌اي داشته‌ايم و اگر اين مشکلات جزئي بودند هرگز انقلاب رخ نمي‌داد، اما ظلم، ستم، بي‌عدالتي، تبعيض و زورگوي هايي که در آن دوران وجود داشت منجر به انقلاب اسلامي گرديد.

 • فاصله گرفتن از راه شهدا ، لغزش و انحراف را در پی دارد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴     ۱۹:۰۱:۰۵
  فاصله گرفتن از راه شهدا ، لغزش و انحراف را در پی دارد

  گروه استان ها- همدان- فرمانده انتظامي استان با اشاره به اینکه دشمنان ، در حوزه ي فرهنگي و شبکه هاي اجتماعي و همچنین در حوزه مواد مخدر، در صدد ايجاد انحراف در جامعه هستند ، گفت: فاصله گرفتن از راه شهدا ، لغزش و انحراف را در پی دارد.

 • یکپارچگی ملت ایران انقلاب اسلامی را بالنده پیش می برد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴     ۱۸:۵۵:۵۲
  یکپارچگی ملت ایران انقلاب اسلامی را بالنده پیش می برد

  همدان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری همدان گفت: یکپارچگی و وحدت ملت ایران، انقلاب اسلامی را شکوفا و بالنده به پیش می برد و هیچ چیزی نمی تواند مردم را از صحنه انقلاب دور کند.

 • اهداء 500 پرچم به مناسبت دهه فجر به کسبه و بازاریان ملایری

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴     ۱۳:۲۲:۰۷
  اهداء 500 پرچم به مناسبت دهه فجر به کسبه و بازاریان ملایری

  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر به همت حوزه حضرت علی ابن ابیطالب(ع) 500 عدد پرچم جمهوری اسلامی ایران بین کسبه و بازاریان و مردم ملایر توزیع شد.

 • پیش بینی شرکت 3 هزار نفر در جشنواره قرآنی کودک و نوجوان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴     ۱۱:۰۵:۳۶
  پیش بینی شرکت 3 هزار نفر در جشنواره قرآنی کودک و نوجوان ملایر

  گروه فعالیت‌‎های قرآنی: کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر از استقبال گسترده مردم این شهرستان در جشنواره قرآنی کودک و نوجوان خبر داد و گفت: پیش‌بینی حضور بیش ازسه هزار نفر در جشنواره امسال دور از انتظار نیست.

 • همایش سبک زندگی فاطمی در ملایر برگزار می‌شود

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴     ۱۱:۰۱:۰۹
  همایش سبک زندگی فاطمی در ملایر برگزار می‌شود

  مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر از همایش سبک زندگی فاطمی همزمان با ایام فاطمیه در ملایر خبر داد.

 • فعالیت مستمر ۲۶ خانه قرآن روستایی و شهری در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴     ۱۰:۵۳:۲۰
  فعالیت مستمر ۲۶ خانه قرآن روستایی و شهری در ملایر

  ملایر - رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر از فعالیت مستمر ۲۶ خانه قرآن روستایی و شهری در این شهرستان خبرداد.

 • اعلام برنامه‌های قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ملایر در دهه فجر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳     ۱۶:۱۱:۱۸
  اعلام برنامه‌های قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ملایر در دهه فجر

  کانون خبرنگاران نبأ: کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری برنامه‌های مختلف قرآنی در ایام‌الله دهه فجر خبر داد.

 • اعلام برنامه‌هاي سخنراني «10 شب، 10 مسجد» در ملاير

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳     ۱۶:۰۷:۲۰
  اعلام برنامه‌هاي سخنراني «10 شب، 10 مسجد» در ملاير

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از برگزاری برنامه‌ «10 شب، 10 مسجد» به مناسبت دهه فجر در شهرستان ملایر خبر داد.

 • امام جمعه ملایر: ولی فقیه، محور وحدت جامعه اسلامی است

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲     ۱۸:۵۲:۴۴
  امام جمعه ملایر: ولی فقیه، محور وحدت جامعه اسلامی است

  امام جمعه ملایر گفت: ولی فقیه، محور وحدت جامعه اسلامی است و بايد براي حفظ نظام اسلامي تابع منويات ايشان بود.

 • گشایش نمایشگاه عکس «ملایر در انقلاب اسلامی به روایت تصویر»

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲     ۱۶:۵۱:۲۱
  گشایش نمایشگاه عکس «ملایر در انقلاب اسلامی به روایت تصویر»

  مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر از گشایش نمایشگاه عکس « ملایر در انقلاب اسلامی به روایت تصویر» همزمان با اولین روز از دهه فجر در مجتمع فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر خبر داد.

 • رژه موتورسواران بسیجی در ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲     ۱۳:۲۲:۳۰
  رژه موتورسواران بسیجی در ملایر برگزار شد

  به مناسبت سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) و آغاز دهه فجر رژه موتورسواران بسیجی ملایر برگزار شد.

 • برگزاری اردوی جهادی سلامت در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱     ۱۹:۰۸:۵۲
  برگزاری اردوی جهادی سلامت در ملایر

  اردوی جهادی سلامت به همت بسیج سازندگی، بسیج دانشجویی، بسیج جامعه پزشکی و مشارکت خادمیاران رضوی در منطقه محروم ملایر برگزار شد.

 • برگزاری اردوی جهادی سلامت شهید «داریوش ساکی» در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱     ۱۹:۰۴:۳۷
  برگزاری اردوی جهادی سلامت شهید «داریوش ساکی» در ملایر

  مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر از برگزاری اردوی جهادی سلامت شهید «داریوش ساکی» در ملایر خبر داد

 • برگزاری مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی در موسسات و خانه های قرآنی ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱     ۰۹:۵۳:۰۸
  برگزاری مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی در موسسات و خانه های قرآنی ملایر

  کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی از برگزاری مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی در موسسات قرآنی و خانه های قرآن شهری و روستایی شهرستان ملایر خبر داد.

 • نشست فصلی انجمن اساتید و معلمان قرآن کریم در ملایر برگزار می شود

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰     ۱۷:۰۹:۲۶
  نشست فصلی انجمن اساتید و معلمان قرآن کریم در ملایر برگزار می شود

  کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری نشست فصلی انجمن اساتید و معلمان قرآن کریم در آستانه دهه فجر و با حضور حجت الاسلام راستگو در ملایر خبر داد.

 • برگزاری یادواره شهدای انتظامی در نهاوند و ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰     ۱۳:۱۰:۰۴
  برگزاری یادواره شهدای انتظامی در نهاوند و ملایر

  همدان - ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان گفت: یادواره شهدای انتظامی در 2 شهرستان نهاوند و ملایر در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری برگزار می شود.

   

 • درخشش ملایری‌ها در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰     ۱۳:۰۲:۳۸
  درخشش ملایری‌ها در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر

  در سی و ششمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر هنرمندان ملایری خوش درخشیدند.

 • درخشش هنرمندان ملایری در بیست و دومین جشنواره جایزه ادبی استان همدان

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰     ۱۰:۳۳:۱۱
  درخشش هنرمندان ملایری در بیست و دومین جشنواره جایزه ادبی استان همدان

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: ۷ نفر از شاعران و نویسندگان ملایری حایز رتبه های برتر بیست و دومین‌جایزه ادبی استان همدان شدند.

 • برگزاری جلسات دفاع از پایان نامه های قرآنی در دانشکده قرآنی ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹     ۱۳:۳۷:۵۷
  برگزاری جلسات دفاع از پایان نامه های قرآنی در دانشکده قرآنی ملایر

  گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس دانشگاه علوم قرآنی ملایر از برگزاری جلسه دفاع از ۲ پایان نامه قرآنی با عنوان‎های «بررسی آثار صداقت و نقش آن در توسعه اقتصادی با تکیه آیات و روایات» و «بررسی تطبیقی اسباب النزول در سوره های مکی و مدنی و کارکردهای تفسیری آن» در دانشکده علوم قرآنی ملایر خبر داد.

 • سوغات‌سراها و نمایشگاه‌های مبل و منبت ملاير ساماندهي شود

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸     ۱۸:۳۸:۳۹
  سوغات‌سراها و نمایشگاه‌های مبل و منبت ملاير ساماندهي شود

  رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ملایر بر ساماندهی هر چه بیشتر سوغات‌سراها و نمایشگاه‌های مبل و منبت در ایام نوروز تاکید کرد.

 • دهه فجر؛ سمبل مقاومت و شکوفایی ملت ایران

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸     ۱۸:۳۴:۳۲
  دهه فجر؛ سمبل مقاومت و شکوفایی ملت ایران

  کانون خبرنگاران نبأ: فرمانده سپاه ناحیه ملایر با تشریح ویژه‌برنامه‌های دهه فجر در این شهرستان گفت: در سخت‌ترین شرایط مردم ما ثابت کردند که پای انقلاب و ارزش‌های آن ایستاده‌اند و ایام‌الله دهه فجر سمبل مقاومت و شکوفایی ملت ایران است.

 • مدرسه علمیه امام رضا(ع) ملایر: مردم در پاسداری از انقلاب کوتاهی نمی کنند

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸     ۱۷:۲۴:۰۲
  مدرسه علمیه امام رضا(ع) ملایر: مردم در پاسداری از انقلاب کوتاهی نمی کنند

  حوزه/ حجت الاسلام اسلامی خو گفت: ضامن حفظ انقلاب و آرمان های اسلام پشتیبانی از ولایت فقیه است و قطعا مردم در پاسداری از انقلاب کوتاهی نخواهند و این بصیرت افزایی باید از حوزه های علمیه و نهاد های فرهنگی در جامعه شروع شود.

 • دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸     ۱۲:۵۵:۲۲
  دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران در شهرستان ملایر

  در این دیدار رئیس شبکه بهداشت شهرستان ملایر گفت : امروزه ما عزت, استقلال, آزادي و آرامش كشور و نظام اسلامي خود را مرهون ايثارگري ها و خون پاك اين عزيزان هستيم .

 • غبار روبی و عطر افشانی گلزا شهدا در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸     ۱۰:۰۲:۵۰
  غبار روبی و عطر افشانی گلزا شهدا در شهرستان ملایر

  به مناسبت ولادت زینب کبری ( س ) مراسم غباروبي و گلباران گلزار شهداي شمس آباد از روستاهای توابع شهرستان ملاير توسط مديريت و دانش آموزان دبستان شاهد دخترانه الزهرا باحضور مسئولین روز پنجشنبه پنجم بهمن ماه برگزار شد.

 • اعزام 2 گروه دانش‌آموزی از ملایر به اردوي راهیان نور

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸     ۰۹:۱۵:۲۲
  اعزام 2 گروه دانش‌آموزی از ملایر به اردوي راهیان نور

  فرمانده سپاه ناحیه ملایر از اعزام دو گروه دانش‌آموزی به اردوي راهیان نور در بهمن ماه امسال همزمان با ایام دهه فجر خبر داد.

 • مسئولان مانع از اجرای پنهانی سند ۲۰۳۰ در برخی از مدارس شهر‌های کوچک شوند

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷     ۱۷:۴۳:۴۳
  مسئولان مانع از اجرای پنهانی سند ۲۰۳۰ در برخی از مدارس شهر‌های کوچک شوند

  قائم مقام واحد سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر گفت: با توجه به اجرای پنهانی سند ۲۰۳۰ در برخی از شهر‌ها و تلاش بسیاری از بهاییان برای اجرای این سند، بهتر است این موضوع پیگیری شود.

 • مسابقات قرآن امتیازبندی شود

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷     ۱۳:۳۱:۰۰
  مسابقات قرآن امتیازبندی شود

  گروه فعالیت‌های قرآنی: یک عضو شورای قرآن ملایر عنوان کرد: باید نگاه ویژه‌ای به مسابقات قرآن شود، رتبه و امتیاز بندی در مسابقات در سطوح مختلف (عالی، ممتاز و شایسته تقدیر) عامل مهمی در جذب و استمرار مسیر قرآنی در جامعه است.

 • خانه لطفعلیان، موزه فرهنگ و تاریخ ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶     ۱۶:۴۰:۵۵
  خانه لطفعلیان، موزه فرهنگ و تاریخ ملایر

  عمارت لطفعلیان ( موزه لطفعلیان ) در سه طبقه بخشی از یک مجموعه سکونتگاهی به یادگار مانده از دوره قاجار است.

 • بهترين‌هاي موسیقی همدان معرفی شدند

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴     ۱۹:۴۲:۴۶
  بهترين‌هاي موسیقی همدان معرفی شدند

  برگزیدگان بیستمین جشنواره موسیقی سنتی استان همدان در ملایر معرفی شدند.

 • برگزاری جشنواره فرهنگی - ورزشی "دا" در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴     ۱۹:۳۳:۰۹
  برگزاری جشنواره فرهنگی - ورزشی

  جشنواره فرهنگی - ورزشی" دا " در شهرستان ملایر برگزار شد.

 • دنبال تحقق عدالت فرهنگی در شهرستان‌هاي همدان هستيم

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴     ۱۹:۲۰:۰۱
  دنبال تحقق عدالت فرهنگی در شهرستان‌هاي همدان هستيم

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه عدالت فرهنگي یکی از مهمترین اولویت‌هاي ماست؛ گفت: برنامه‌‌ریزی ما به سمتی بوده که جشنواره‌های استانی مختلف در شهرستان‌های استان و برنامه‌های ملی در مركز استان برگزار شود.

 • ثبت نام بیش از هزار ملایری در آزمون سراسری حفظ ومفاهیم قرآن

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴     ۱۳:۴۳:۰۹
  ثبت نام بیش از هزار ملایری در آزمون سراسری حفظ ومفاهیم قرآن

  گروه فعالیت‌های قرآنی: معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر عنوان کرد: شهرستان ملایر با ثبت نام هزار و ۲۰۰ نفر در سامانه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم، رتبه نخست استان را دارد.

 • بصیرت افزایی در جامعه مهم ترین وظیفه روحانیان است

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳     ۱۹:۲۰:۵۱
  بصیرت افزایی در جامعه مهم ترین وظیفه روحانیان است

  مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) شهر ملایر گفت: نقش حوزه‌های علمیه در شرایط کنونی نقش کلیدی بوده و روحانیان و مبلغان که دغدغه انقلاب اسلامی را دارند باید برای بصیرت افزایی افراد جامعه به ویژه قشر جوان کمر همت ببندند.

 • احد آزادی‌خواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس:ابلاغ ممنوعیت بازدید دانش‌آموزان از گلزار شهدا ناشیانه است

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳     ۱۵:۴۴:۵۶
  احد آزادی‌خواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس:ابلاغ ممنوعیت بازدید دانش‌آموزان از گلزار شهدا ناشیانه است

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش مبنی بر ممنوعیت بازدید نوآموزان پیش‌دبستانی و دانش‌آموزان پایه‌های اول و دوم دبستان از جانبازان، گلزار شهدا و آرامستان‌ها، اقدامی حداقل ناشیانه است.

 • درخشش هنرمندان موسیقی ملایر در بیست و پنجمین دوره « شب آواز ایرانی»

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳     ۱۵:۴۱:۴۲
  درخشش هنرمندان موسیقی ملایر در بیست و پنجمین دوره « شب آواز ایرانی»

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: محسن شیخ الاسلامی و محمد مشفق هنرمندان موسیقی ملایر در بیست و پنجمین دوره برنامه «شب آواز ایرانی» در تالار اندیشه حوزه هنری تهران، خوش درخشیدند.

 • 310 دانش آموز پسر ملایری به اردوی راهیان نور اعزام شدند

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳     ۱۵:۳۹:۰۲
  310 دانش آموز پسر ملایری به اردوی راهیان نور اعزام شدند

  مسئول بسیج دانش‌آ‌موزی ملایر گفت: روز یکم بهمن ماه 310 دانش آموز پسر ملایری به اردوی راهیان نور اعزام شدند

 • افتتاح نخستين خانه بوم گردی ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳     ۱۵:۱۳:۲۶
  افتتاح نخستين خانه بوم گردی ملایر

  رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ملایر از افتتاح نخستين خانه بوم گردی ملایر همزمان با دهه فجر خبر داد

 • اجرای طرح «زندگی به رنگ خدا» در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲     ۲۱:۰۵:۵۵
  اجرای طرح «زندگی به رنگ خدا» در شهرستان ملایر

  خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره اوقاف و امورخیریه ملایر ، از اجرای طرح «زندگی به رنگ خدا» در بقاع متبرکه شهرستان ملایر تا اواسط اسفندماه جاری خبر داد.

 • حفظ اعتبارات جدول ۱۷ در حوزه فرهنگ کشور/جمع‌بندی لایحه وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱     ۱۹:۱۱:۵۸
  حفظ اعتبارات جدول ۱۷ در حوزه فرهنگ کشور/جمع‌بندی لایحه وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از خواسته اعضا کمیسیون فرهنگی برای حفظ اعتبارات جدول ۱۷ در حوزه فرهنگ خبر داد.

 • اعتراض شدید اعضای کمیسیون فرهنگی نسبت به مصوبات کمیسیون تلفیق در حوزه فرهنگ

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱     ۱۹:۰۸:۱۳
  اعتراض شدید اعضای کمیسیون فرهنگی نسبت به مصوبات کمیسیون تلفیق در حوزه فرهنگ

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اعضای کمیسیون فرهنگی امروز نسبت به مصوبه کمیسیون تلفیق در حذف ۲۶۰ میلیارد تومان از اعتبارات حوزه فرهنگ، معترض بودند و بنا شد این پیشنهاد کمیسیون برای این بخش در صحن مطرح شود.

 • اعزام 280 دانش‌آموز دختر ملایری به اردوی راهیان نور

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱     ۱۳:۳۸:۰۷
  اعزام 280 دانش‌آموز دختر ملایری به اردوی راهیان نور

  رئیس آموزش‌وپرورش ملایر گفت: 280 دانش‌آموز ملایری در غالب 7 اتوبوس به اردوی راهیان نور غرب کشور اعزام شدند.

 • آزادیخواه: بودجه فرهنگی کشور در سال ۹۷ وضعیت خوبی ندارد

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱     ۱۰:۰۵:۱۶
  آزادیخواه: بودجه فرهنگی کشور در سال ۹۷ وضعیت خوبی ندارد

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: بودجه فرهنگی کشور وضعیت خوبی ندارد چرا که با حذف جدول ۱۷ و حذف بودجه این جدول در حق ۵۸ موسسه فرهنگی جفا شد.

 • رقابت یکصد نفر در بیستمین جشنواره موسیقی فجر استان در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰     ۱۳:۱۲:۵۴
  رقابت یکصد نفر در بیستمین جشنواره موسیقی فجر استان در ملایر

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: نزدیک به یکصد نفر شامل چهار گروه از شهرهای مختلف استان برای حضور در بیستمین جشنواره موسیقی فجر استان همدان پذیرش‌شده و به رقابت می‌پردازند.

 • برگزاری سوگواره یاس نبوی در ۱۰ بقعه متبرکه شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰     ۱۳:۰۸:۲۸
  برگزاری سوگواره یاس نبوی در ۱۰ بقعه متبرکه شهرستان ملایر

  خبرگزاری شبستان: کارشناس مسئول معاونت فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر، از اجرای سوگواره یاس نبوی همزمان با ایام فاطمیه در ۱۰ بقعه متبرکه و امامزادگان شهرستان ملایر خبر داد.

 • اعزام 10 مبلغ به بقاع متبرکه ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰     ۱۰:۱۴:۳۱
  اعزام 10 مبلغ به بقاع متبرکه ملایر

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر با اشاره به برگزاری برنامه سوگواره یاس نبوی در بقاع متبرکه ملایر گفت: همزمان با ایام فاطمیه 10 نفر از مبلغان به بقاع متبرکه شهرستان ملایر اعزام می‌شوند.

 • اجرای نمایش موزیکال عروسکی «علیمردان و روباه پوستین‌دوز» در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸     ۱۹:۴۱:۵۸
  اجرای نمایش موزیکال عروسکی «علیمردان و روباه پوستین‌دوز» در ملایر

  مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر از اجرای نمایش موزیکال عروسکی «علیمردان و روباه پوستین‌دوز» در ملاير خبر داد.

 • جلسه كميته ايثارگران ستاد دهه فجر در شهرستان ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶     ۰۹:۵۴:۰۲
  جلسه كميته ايثارگران ستاد دهه فجر در شهرستان ملایر برگزار شد

  جلسه كميته ايثارگران ستاد دهه فجر شهرستان ملایر یکشنبه 24 دیماه باحضور مسئولين ادارات این شهرستان در دفتر رياست بنيادشهید و امورایثارگران ملایر برگزار گرديد.

 • 13 مربی در ملایر به یک‌هزار دانش‌آموخته قرآن آموزش می‌دهند

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵     ۰۹:۴۶:۵۳
  13 مربی در ملایر به یک‌هزار دانش‌آموخته قرآن آموزش می‌دهند

  معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر گفت: 13 مربی به بیش از یک‌هزار دانش‌آموخته قرآن کریم در ملاير آموزش می‌دهند.

 • معرفی هیئت انتخاب بخش «مستقل تجربه‌گرا» در ششمین جشنواره خورشید

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴     ۱۷:۲۵:۱۹
  معرفی هیئت انتخاب بخش «مستقل تجربه‌گرا» در ششمین جشنواره خورشید

  اعضای هیئت انتخاب بخش رقابتی «فیلم‌های مستقل تجربه‌گرا» در ششمین دوره جشنواره فیلم مستقل «خورشید» معرفی شدند.

 • مهلت ثبت‌‍‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تمدید شد

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳     ۱۷:۴۶:۳۰
  مهلت ثبت‌‍‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تمدید شد

  گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان همدان از تمدید مهلت ثبت نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تا ۳۰ دی ماه خبر داد.

 • حمایت کارگروه صیانت از بهبود یافتگان در طرح کرامت

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳     ۱۲:۴۷:۰۹
  حمایت کارگروه صیانت از بهبود یافتگان در طرح کرامت

  مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر با اشاره به فعالیت کارگروه صیانت در طرح کرامت گفت: افراد بهبود یافته می‌توانند از تسهیلات این کارگروه استفاده کنند.

 • ثبت 18 وقف جدید در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳     ۰۹:۴۷:۵۰
  ثبت 18 وقف جدید در ملایر

  معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از ثبت 18 وقف جدید در شهرستان ملایر طی امسال خبر داد.

 • اجرای 110 برنامه فرهنگی ـ ورزشی توسط اداره ورزش و جوانان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲     ۱۸:۴۳:۱۸
  اجرای 110 برنامه فرهنگی ـ ورزشی توسط اداره ورزش و جوانان ملایر

  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر از اجرای بیش از 110 برنامه فرهنگی ـ ورزشی به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر در سطح شهرستان خبر داد.

 • فعاليت 10 مبلغ بومی در بقاع متبرکه ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲     ۱۱:۳۷:۴۹
  فعاليت 10 مبلغ بومی در بقاع متبرکه ملایر

  معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر گفت: 10 مبلغ بومی در ایام فاطمیه در بقاع متبرکه شهرستان ملایر حضور خواهند یافت تا به شبهات دینی مردم پاسخ دهند.

 • برگزاری جلسه عفاف و حجاب در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱     ۱۳:۵۰:۴۵
  برگزاری جلسه عفاف و حجاب در شهرستان ملایر

  در این جلسه مرادي رياست بنيادشهید و امورایثارگران شهرستان ملایر گفت : ما همگي بعنوان سربازان ولايت مدافع نظام و رهبري هستيم و در اين مسير از هيچ كوشش و اقدامي دريغ نمي كنيم.

 • اردوی فرهنگی زیارتی شهرستان ملایر به مشهد مقدس برگزار شد

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱     ۰۹:۵۵:۲۲
  اردوی فرهنگی زیارتی شهرستان ملایر به مشهد مقدس برگزار شد

  اردوی فرهنگی زیارتی  شهرستان ملایر به مشهد مقدس با 90 نفر از همسران شاهد و ایثارگر به مدت 4 روز برگزار شد .

 • اجرای طرح «به رنگ خدا» در بقاع متبرکه ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰     ۰۹:۵۷:۱۱
  اجرای طرح «به رنگ خدا» در بقاع متبرکه ملایر

  معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از اجرای طرح «به رنگ خدا» با هدف آموزش سبک زندگی اسلامی در بقاع متبرکه ملایر خبر داد.

 • گزارش 9 ماهه از فعالیت های قرآنی تبلیغات اسلامی ملایر/3

  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹     ۰۹:۵۱:۲۸
  گزارش 9 ماهه از فعالیت های قرآنی تبلیغات اسلامی ملایر/3

  گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر عنوان کرد: این مجموعه از ابتدای سال جاری تا‌کنون موفق به اجرای ۸۳ عنوان برنامه قرآنی شده است.

 • تربیت 1700 حافظ قرآن در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸     ۱۷:۵۴:۱۰
  تربیت 1700 حافظ قرآن در ملایر

  معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از تربیت یک‌‌هزار و 700 حافظ قرآن در ملایر طي سال جاری خبر داد.

 • برگزاری بیستمین جشنواره موسیقی استان همدان در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸     ۱۳:۱۹:۱۶
  برگزاری بیستمین جشنواره موسیقی استان همدان در ملایر

  رئیس اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر از برگزاری بیستمین جشنواره موسیقی استان همدان در ملایر خبر داد و گفت: این جشنواره سوم و چهارم بهمن‌ماه در مجتمع فرهنگی و هنری ملایر برگزار می‌شود.

 • آغاز طرح آموزش «سبک زندگی اسلامی» در بقاع متبرکه همدان

  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸     ۱۲:۵۷:۱۸
  آغاز طرح آموزش «سبک زندگی اسلامی» در بقاع متبرکه همدان

  معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان همدان از آغاز طرح آموزش سبک زندگی اسلامی در بقاع متبرکه همدان خبر داد.

 • بازرسي ادواري اداره‌ي كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان همدان از شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹     ۱۱:۲۹:۳۷
  بازرسي ادواري اداره‌ي كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان همدان از شهرستان ملایر

  روز دو شنبه گروه بازرسي ادواري اداره‌ي كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان همدان، با حضور در محل بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان ملاير، به بررسي عملكرد واحدهاي مختلف اداري اين شهرستان پرداختند 

 • فرهنگ صحیح استفاده از فضای مجازی آموزش داده شود

  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸     ۰۹:۵۲:۲۴
  فرهنگ صحیح استفاده از فضای مجازی آموزش داده شود

  حجت الاسلام مجتبی نجفی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در همدان، با اشاره به فرصت ها و تهدید های فضای مجازی، گفت: امروزه فضاهای ارتباطی به صورت چشم گیری در حال پیشرفت است که باید نسبت به تهدید ها و فرصت های آن ها مطالعه و برنامه جدی داشته باشیم.

 • یادواره شهدای روستای ازناو ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷     ۱۷:۰۷:۰۳
  یادواره شهدای روستای ازناو ملایر

  دشمن امروز همه توان خود را برای تضعیف و از بین بردن نظام اسلامی به کار گرفته است.

 • انتقاد مسئول گروه هنری یاس کبود از آموزش و پرورش ملایر/ رفتار این نهاد مغرضانه بود

  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵     ۱۷:۴۶:۱۰
  انتقاد مسئول گروه هنری یاس کبود از آموزش و پرورش ملایر/ رفتار این نهاد مغرضانه بود

  مسئول گروه هنری یاس کبود از رفتار آموزش و پرورش ملایر در قبال هنرمندان انتقاد کرد.

 • معرفی 3 اثر و آداب گردشگری ملایر در همایش گردشگری آسیایی 2018

  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲     ۱۷:۰۱:۲۳
  معرفی 3 اثر و آداب گردشگری ملایر در همایش گردشگری آسیایی 2018

  معاون گردشگری و ميراث فرهنگی استان همدان خبر داد: تپه نوشيجان، موزه ملاير، شهر زيرزمينی سامن و جشنواره شيره پزی ملاير در رويداد 2018 همدان معرفی می شوند.  

 • در برنامه‌های هنری به حداقل‌ها قانع نباشیم

  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲     ۱۳:۲۱:۰۳
  در برنامه‌های هنری به حداقل‌ها قانع نباشیم

  مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: یکی از اهداف اساسی ما این است که از ظرفیت و توان بالای هنرمندان در جشنواره‌های محلی و استانی استفاده کنیم و در کار هنری به حداقل‌ها قانع نباشیم.

 • گشایش نمایشگاه نقاشی در ملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲     ۱۳:۱۶:۲۶
  گشایش نمایشگاه نقاشی در ملایر

  مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر از گشایش نمایشگاه نقاشی هنرمند ناشنوای ملایر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اين شهرستان خبر داد.

 • برگزاری کارگاه تخصصی«شیوه انتقال مفاهیم دینی به کودکان»درملایر

  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲     ۱۱:۱۳:۴۳
  برگزاری کارگاه تخصصی«شیوه انتقال مفاهیم دینی به کودکان»درملایر

  رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر از برگزاری کارگاه تخصصی آموزش «شیوه انتقال مفاهیم دینی به کودکان» در شهرستان ملایر خبر داد.

 • مدیران مدارس بر روي مسائل تربيتي تمركز كنند

  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰     ۱۷:۱۰:۱۴
  مدیران مدارس بر روي مسائل تربيتي تمركز كنند

  معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار ملایر گفت: مدیران مدارس باید بر روی مسائل فرهنگی، تربیتی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی بیشتر کار کنند.

 • اجرای 33 نمایش در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰     ۱۳:۲۲:۱۷
  اجرای 33 نمایش در ملایر

  مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر از اجرای 33 نمایش در ملایر توسط گروه‌های هنری شهرستان در سال جاری خبر داد.

 • مراســم ســالگرد شـــهيد معـــظم رسول هوشــياري در شهرستان ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰     ۱۳:۱۷:۵۴
  مراســم ســالگرد شـــهيد معـــظم رسول هوشــياري در شهرستان ملایر برگزار شد

  با حضور تعدای از همکاران و خانواده های شهدا شهرستان ملایر مراســم ســالگرد شـــهيد معـــظم رسول هوشــياري در منزل شهید گرامی برگزار شد .

 • جلسه شوراي آموزش‌وپرورش ملاير برگزار شد:

  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰     ۱۲:۰۰:۵۱
  جلسه شوراي آموزش‌وپرورش ملاير برگزار شد:

  در جلسات شورا با هماهنگي و همکاري که با ساير دستگاه‌هاي اداري سطح شهرستان وجود دارد، براي حمايت از آموزش‌وپرورش و تأمين نيازهاي آموزشي تلاش مي‌شود. 

   

 • روابط عمومی ها به القای امیدواری در جامعه کمک کنند

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹     ۱۴:۱۴:۲۱
  روابط عمومی ها به القای امیدواری در جامعه کمک کنند

  ملایر- ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر با اشاره به اقدامات دشمن برای مایوس و ناامید کردن مردم به ویژه نسل جوان گفت: روابط عمومی ها باید با توجه به اثرگذاری نقش و جایگاه شان برای القای امیدواری در جامعه کمک کنند، چراکه القای ناامیدی تاثیر منفی بر مردم و جامعه دارد.

 • نوجوان ملایری در جشنواره ملی موسیقی «نوای خرم» خوش درخشید

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹     ۱۴:۱۰:۰۷
  نوجوان ملایری در جشنواره ملی موسیقی «نوای خرم» خوش درخشید

  با اعلام اسامی برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی و جایزه همایون خرم با عنوان «نوای خرم»، از پری ناز قاسمی تنها هنرجوی راه یافته از استان همدان در این جشنواره، به عنوان برگزیدة بخش تک نوازی تقدیر شد.

 • ظرفیت شورای روابط عمومی‌ها در ملایر به درستی استفاده نشده است

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹     ۱۴:۰۶:۳۱
  ظرفیت شورای روابط عمومی‌ها در ملایر به درستی استفاده نشده است

  ملایر - فرماندار ویژه ملایر گفت: ظرفیت شورای روابط عمومی‌ها در ملایر به درستی استفاده نشده است.

 • دیدار از خانواده شهدا و اموراایثارگران در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹     ۱۰:۴۷:۰۰
  دیدار از خانواده شهدا و اموراایثارگران در شهرستان ملایر

  رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان به اتفاق جانشین سپاه ناحیه و بسیج پیشکسوتان ملایر روز دوشنبه 27 آذر ماه از چند خانواده شهید و ایثارگر دیدار و دلجویی به عمل آورد .

 • نمایشگاه گرافیک در دانشگاه آزاد اسلامی ملایر برپا شد

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹     ۰۹:۰۵:۵۳
  نمایشگاه گرافیک در دانشگاه آزاد اسلامی ملایر برپا شد

  نمایشگاهی از آثار دو هنرمند ملایری تحت عنوان «گرافیک و آئینه های سنتی» در دانشگاه آزاد اسلامی ملایر دایر شد.

 • جلسه مجمع روابط عمومي‌هاي شهرستان ملاير برگزار شد:

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸     ۱۸:۰۶:۳۵
  جلسه مجمع روابط عمومي‌هاي شهرستان ملاير برگزار شد:

  مسئولين روابط عمومي‌ها به دليل جايگاه راهبردي و ويژه‌اي که دارند مي‌توانند سازمان و شهرستان را در پيشبرد و تحولات اساسي ياري نمايند.

 • ملاير يکي از مسيرهاي گردشگري 2018 همدان

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸     ۱۸:۰۱:۰۰
  ملاير يکي از مسيرهاي گردشگري 2018 همدان

  معاون گردشگري و ميراث فرهنگي استان همدان خبر داد: تپه نوشيجان، موزه ملاير، شهر زيرزميني سامن و جشنواره شيره پزي ملاير در رويداد 2018 همدان معرفي مي شوند.

 • کسب 11 رتبه برتر پژوهشي استانی توسط فرهنگیان ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸     ۱۶:۳۲:۲۵
  کسب 11 رتبه برتر پژوهشي استانی توسط فرهنگیان ملایر

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر از کسب 11 رتبه برتر استانی در زمینه پژوهش توسط فرهنگیان ملایر خبر داد.

 • جمع‌آوری 734 میلیون تومان زکات در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷     ۱۹:۱۵:۰۲
  جمع‌آوری 734 میلیون تومان زکات در ملایر

  مدیر کمیته امداد ملایر از جمع‌آوری 734 میلیون تومان زکات در ملایر در هشت ماهه امسال خبر داد.

 • فرهنگ پرداخت زكات در جامعه احيا شود

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷     ۱۹:۱۱:۱۴
  فرهنگ پرداخت زكات در جامعه احيا شود

  امام جمعه ملاير احياي فرهنگ زکات را امري لازم خواند و با بیان اینکه در اين زمينه کوتاهی شده است؛ گفت: مبلغان در این زمینه بیشتر تلاش کنند.

 • خانه تاریخی منصوری در برزخ بلاتکلیفی

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷     ۱۸:۰۵:۳۷
  خانه تاریخی منصوری در برزخ بلاتکلیفی

  رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ملایر گفت: به علت شکایتی که ورثه خانه تاریخی منصوری کرده‌اند، این اثر تاریخی از ثبت سازمان میراث فرهنگی کشور خارج شده است .

 • مبلغان فعالیت خود در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی را بیشتر کنند

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷     ۱۶:۱۲:۵۷
  مبلغان فعالیت خود در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی را بیشتر کنند

   رئیس شورای هیئات مذهبی ملایر مهترین وظیفه شورا را نظارت و ارزیابی عملکرد هیئات مذهبی عنوان کرد و بر لزوم فعالیت مضاعف مبلغان و مبلغات در راستای کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

 • دیدار رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران ملایر با دادستان این شهر

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷     ۱۰:۱۴:۴۸
  دیدار رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران ملایر با دادستان این شهر

  روز شنبه 25 آذر ماه رئيس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان ملایر و معاون فرهنگي ایشان به اتفاق شوراي مشورتي ايثارگران با احمدي فر دادستان جديد شهرستان ملاير دیدار کردند .

 • درخشش گروه نمایشی «سپید و سیاه» در جشنواره نمایش‌های کودک و نوجوان رضوی

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷     ۰۸:۵۸:۲۲
  درخشش گروه نمایشی «سپید و سیاه» در جشنواره نمایش‌های کودک و نوجوان رضوی

  گروه نمایشی «سپید و سیاه» به سرپرستی «مهدی حبیبی»، هنرمند خوشنام ملایری در یازدهمین دوره جشنواره نمایش‌های کودک و نوجوان و عروسکی رضوی هرمزگان خوش درخشید.

 • اجرای طرح ملی «جنگلانه» در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷     ۰۸:۵۱:۱۳
  اجرای طرح ملی «جنگلانه» در ملایر

  بخش «نگاه شما» برای ارائه و معرفی «نگاه» مخاطبان «تابناک» به همه موضوعات است .هر مخاطب «تابناک» می تواند با مد نظر قرار دادن شرایط همکاری با این بخش، «نگاه» خود را به آدرس های زیر ارسال کند تا در معرض دید و داوری دیگر مخاطبان قرار گیرد. آدرس ایمیل: negaheshoma@tabnak.ir و یا آدرس تلگرام: www_tabnak_ir@

 • برپایی نمایشگاه کاریکاتور اعتیاد در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶     ۱۷:۱۳:۴۴
  برپایی نمایشگاه کاریکاتور اعتیاد در ملایر

  مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر از برپایی نمایشگاه «کاریکاتور اعتیاد» در ملایر خبر داد.

 • بیش از 375 بی‌سواد در ملایر وجود دارد

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶     ۱۲:۳۲:۱۴
  بیش از 375 بی‌سواد در ملایر وجود دارد

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر از 375 برسواد مطلق در این شهرستان خبر داد.

 • برگزاری همایش «پرسمان قرآنی» در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶     ۱۰:۱۴:۲۸
  برگزاری همایش «پرسمان قرآنی» در ملایر

  کانون خبرنگاران نبأ: همایش «پرسمان قرآنی» با موضوع پاسخ به سؤالات و شبهات قرآنی در شهرستان ملایر برگزار می‌شود.

 • مراسم چهلم شهيد غلامحسين ترك دهنو ملایر برگزار گردید

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵     ۱۲:۱۲:۰۸
  مراسم چهلم شهيد غلامحسين ترك دهنو ملایر برگزار گردید

  در روز پنجشنبه 23 آذر ماه از ساعت ۱۴ الي ۱۵:۳۰ مراسم چهلم شــهيد والامــقام غلامحــسين تــرك دهــنو با حضور فرمانده سپاه ناحيه ملاير, امام جمعه و مسئولين شهر برگزار شد .

 • جلسه هماهنگي مراسم چهلم شهيد غلامحسين ترك دهنو ملایر برگزار گردید

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵     ۱۰:۲۱:۲۴
  جلسه هماهنگي مراسم چهلم شهيد غلامحسين ترك دهنو ملایر برگزار گردید

  19 آذر ماه جلسه هماهنگي مراسم چهلم شهيد والامقام غلامحسين ترك دهنو با حضور مسئولين شهرستان برگزار گرديد.

 • یادواره ی شهدای روستای عباسیه شهرستان ملایر برگزار گردید

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵     ۰۹:۵۹:۴۲
  یادواره ی شهدای روستای عباسیه شهرستان ملایر برگزار گردید

  در اين مراسم حجت الاسلام و مسلمين برقراري امام جمعه ملاير گفت : شهادت قله فضايل انساني است.

 • همراهی آواز هاشم احمدوند با ساز میلاد کیایی در نشست آیین آواز

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵     ۰۸:۴۰:۳۲
  همراهی آواز هاشم احمدوند با ساز میلاد کیایی در نشست آیین آواز

  در شانزدهمین نشست تخصصی آموزشی آیین آواز که ساعت ۱۸ سه‌شنبه ۲۸ آذر در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود، میلاد کیایی با ساز سنتور صدای محمدهاشم احمدوند را همراهی می‌کند.

 • رفع موانع برای اجرای طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳     ۲۰:۰۰:۰۶
  رفع موانع برای اجرای طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از تلاش برای اجرای طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده خبر داد و گفت: به دنبال این هستیم برخی موانع و مشکلات را در این زمینه رفع کنیم.

 • برگزاری نماز جماعت در 150 مدرسه ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳     ۱۹:۵۳:۵۱
  برگزاری نماز جماعت در 150 مدرسه ملایر

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر از برگزاری نماز جماعت در 150 مدرسه ملایر خبر داد و گفت: در 150 آموزشگاه امام جماعت وجود دارد که از این تعداد 70 نفر روحانی هستند.

 • دیدار از خانواده های شهدا در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳     ۱۳:۰۶:۴۷
  دیدار از خانواده های شهدا در شهرستان ملایر

  در راستای اجرای طرح سپاس با حضور معاون استاندارو فرماندار ويژه شهرستان ملاير , رياست بنياد شهید و امورایثارگران شهرستان ملایر از چند خانواده شهید و جانباز دیدار و دلجویی به عمل آمد .

 • برکزاری كميــسيون مشاوره پزشــكي در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳     ۱۰:۱۹:۲۰
  برکزاری كميــسيون مشاوره پزشــكي در شهرستان ملایر

  ۴۵ نفر از جانبازان شهرستان ملاير مشاوره پزشکی شدند .

 • «اشنوگل» در سینما قدس همدان و بهمن ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳     ۱۰:۰۳:۰۲
  «اشنوگل» در سینما قدس همدان و بهمن ملایر

  فیلم سینمایی «اشنوگل» به کارگردانی سهیل موفق در سینما قدس همدان و بهمن ملایر به روی پرده سینما می‌رود.

 • دو عامل مهم در پیروزی از نظر آیت الله العظمی نوری همدانی

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲     ۱۷:۰۶:۱۶
  دو عامل مهم در پیروزی از نظر آیت الله العظمی نوری همدانی

  حوزه/ مسئله مهم در انقلاب، وحدت و بصیرت است؛ تجربه نشان داده هر موقع جامعه اسلامی وحدت و بصیرت داشته توانسته بر دشمن پیروز شود.

 • نبايد اجازه داد رژيم صهيونيستي قدس را به عنوان پايتخت به رسميت بشناسد

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲     ۱۷:۰۰:۵۵
  نبايد اجازه داد رژيم صهيونيستي قدس را به عنوان پايتخت به رسميت بشناسد

  يكي از مراجع تقليد گفت: صهيونيست‌ها بايد به ذلت كشانده شود؛ قدس براي مسلمانان است نبايد اجازه داد آنها با پررويي قدس را بگيرند زيرا به عزت ما لطمه مي‌خورد بنابراين بايد زنده باشيد و حركت كنيد.

 • ملایر میزبان جلسه پاسخ به شبهات قرآنی

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲     ۱۳:۳۲:۴۴
  ملایر میزبان جلسه پاسخ به شبهات قرآنی

  کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری جلسه پاسخ به سوالات و شبهات قرآنی در هفته آینده در ملایر خبر داد.

 • برگزاری جلسه شورای اقامه نماز شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲     ۱۱:۵۲:۳۱
  برگزاری جلسه شورای اقامه نماز شهرستان ملایر

  شورای اقامه نماز اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر با اشاره به اینکه مسائل پیرامون نماز ,فرهنگ غنی آن و اجرای برنامه های ستاد اقامه نماز استان مورد برسی قرار گرفت.

 • بیستمین جشنواره موسیقی فجر استان همدان در ملایر برگزار می‌شود

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲     ۱۱:۴۴:۴۹
  بیستمین جشنواره موسیقی فجر استان همدان در ملایر برگزار می‌شود

  معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: سوم و چهارم بهمن‌ماه امسال ملایر میزبان برگزاری بیستمین جشنواره موسیقی فجر استان همدان است.

 • عملی نشدن وعده شام در کنسرت یک خواننده!

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲     ۱۱:۲۱:۴۱
  عملی نشدن وعده شام در کنسرت یک خواننده!

  به گزارش خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پانزدهم آذرماه جاری، حمید عسکری خواننده پاپ کشورمان در شهرستان ملایر به روی صحنه زنده رفت و در دو سانس برنامه اجرا کرد.

 • فاز نخست شهر زیرزمینی "سامن" سال 97 افتتاح می‌شود

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲     ۱۱:۱۷:۱۲
  فاز نخست شهر زیرزمینی

  معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان در رابطه با افتتاح فاز نخست شهر زیرزمینی «سامن» ملایر پس از 12 سال تصریح کرد: فاز نخست شهرزیرزمینی سامن نیمه نخست سال 97 به بهره‌برداری می‌رسد.

 • ماجرای شام و کنسرت!

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲     ۰۸:۴۲:۴۱
  ماجرای شام و کنسرت!

  قطعی برق سالن موجب می‌شود سانس دوم کنسرت یکی از خوانندگان پاپ در ملایر با تاخیری بیش از یک ساعت برگزار شود.

 • آزمون قرآن و عترت(ع) دانشجویان در ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱     ۱۷:۴۷:۵۱
  آزمون قرآن و عترت(ع) دانشجویان در ملایر برگزار شد

  آزمون قرآن و عترت(ع) دانشجویان با حضور گسترده دانشجویان در دانشگاه آزاد ملایر برگزار شد.

 • نذر سلامتی رهبر انقلاب چگونه ادا شد؟

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱     ۱۳:۱۶:۴۹
  نذر سلامتی رهبر انقلاب چگونه ادا شد؟

  وقتی که مقام معظم رهبری در مسجد ابوذر تهران ترور شدند این شهید برای سلامتی ایشان مبلغ ۱۰۰۰ تومان نذر کرد و به خانواده خود گفته بود که این مبلغ را لای قرآن گذاشته‌ام. اگر من شهید شدم این مبلغ را به مشهد ببرید.

 • پذیرایی از مهاجران خسته در تالاب «کرد خورد»

  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱     ۰۸:۵۹:۳۲
  پذیرایی از مهاجران خسته در تالاب «کرد خورد»

  «کرد خورد» یا «آق گل»، نام تالابی است که در ۲۰ کیلومتری شمال شرقی شهرستان ملایر قرار دارد.

 • امام جمعه ملایر: یادواره های شهدا نباید خالی از حضور جوانان باشد

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹     ۱۷:۳۶:۱۸
  امام جمعه ملایر: یادواره های شهدا نباید خالی از حضور جوانان باشد

  ملایر- ایرنا- امام جمعه ملایر گفت: یادواره های شهدا نباید خالی از حضور جوانان و نسل جوان امروز باشد و مسئولیت داریم در این یادواره ها نسل جوان را همراه خود بیاوریم.

 • ترویج فرهنگ انقلابی نیاز به «آتش به اختیار» دارد

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹     ۱۷:۳۰:۰۱
  ترویج فرهنگ انقلابی نیاز به «آتش به اختیار» دارد

  حوزه/ حجت الاسلام نجفی گفت: تبیین آرمان انقلاب اسلامی یکی از مسایل مهم به شمار می رود و ترویج تفکر ناب انقلابی در جامعه به ویژه در قشر جوان می تواند بهترین مصداق آتش به اختیار برای یک طلبه باشد. 

 • نمایشگاه گرافیک در ملایر برپا شد

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸     ۱۷:۳۰:۰۸
  نمایشگاه گرافیک در ملایر برپا شد

  هفدهمین نمایشگاه هنرهای تجسمی ملایر تحت عنوان نمایشگاه آرم و لوگو در مجتمع فرهنگی و هنری ملایر گشایش یافت.

 • برگزاری جلسه ستاد شاهد شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸     ۱۷:۱۱:۰۰
  برگزاری جلسه ستاد شاهد شهرستان ملایر

  جلسه ستاد شاهد ملاير با محوريت بررسي وضعيت تحصيلي دانش آموزان شاهد و ايثارگر برگزار شد .

 • برگزاری یادواره شهدا در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸     ۱۷:۰۲:۳۸
  برگزاری یادواره شهدا در شهرستان ملایر

  در این مراسم حجت الاسلام و المسلمين برقراري امام جمعه محترم شهرستان فرمود : شهدا با خون مطهرشان ارزش ها را نهادينه كردند.

 • حضور 350 بسیجی در دوره‌های آموزشی بسیج سازندگی ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸     ۱۶:۵۱:۲۹
  حضور 350 بسیجی در دوره‌های آموزشی بسیج سازندگی ملایر

  مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر گفت: از ابتدای امسال تا کنون 350 نفر از بسیجیان شهرستان ملایر در دوره‌های آموزشی بسیج سازندگی سپاه شرکت کرده‌اند.

 • کسب رتبه اول جشنواره ملی قرآن و عترت توسط معلم ملایری

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸     ۱۱:۳۴:۴۲
  کسب رتبه اول جشنواره ملی قرآن و عترت توسط معلم ملایری

  مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از کسب رتبه اول جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور توسط معلم ملایری خبر داد.

 • بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر در پی کتک زدن دختر دانشجو

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶     ۱۸:۵۷:۵۰
  بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر در پی کتک زدن دختر دانشجو

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر در پی کتک زدن دختر دانشجوی بسیجی توسط یکی از معاونت‌های دانشکده مهندسی ملایر در مراسم روز دانشجو بیانیه‌ای صادر کرد.

 • سخنرانی 9 فعال دانشجویی در نمازهاي جمعه‌ استان همدان

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶     ۱۶:۴۰:۵۲
  سخنرانی 9 فعال دانشجویی در نمازهاي جمعه‌ استان همدان

  فردا 9 تن از فعالان دانشجویی با حضور در شهرستان‌های استان همدان، به مناسبت 16 آذرماه و روز دانشجو پیش از خطبه‌های نماز جمعه سخنرانی خواهند کرد.

 • درخشش هنرمندان ملایری با نام شهر ری!

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶     ۱۱:۲۱:۱۹
  درخشش هنرمندان ملایری با نام شهر ری!

  هنرمندان ملایری به عنوان نماینده شهر ری در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان خوش درخشیده و جوایز را درو کردند.

 • فتح جهانی اسلام به دست شجره مبارک صالحین محقق می‌شود

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵     ۱۶:۵۴:۲۰
  فتح جهانی اسلام به دست شجره مبارک صالحین محقق می‌شود

  امام جمعه ملایر با بیان اینکه پیامبر(ص) با چه عظمتی وارد شهر مکه شد، گفت: پیامبر(ص) مکه را فتح کرد و این مقدمه ای برای فتح جهانی است و این وعده الهی است که به دست این شجره مبارک صالحین محقق خواهد شد.

 • برگزاری مراسم جشن میلاد نبی مکرم اسلام و امام صادق(ع) در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵     ۱۰:۰۰:۱۹
  برگزاری مراسم جشن میلاد نبی مکرم اسلام و امام صادق(ع) در ملایر

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از برگزاری مراسم جشن میلاد نبی مکرم اسلام و امام جعفر صادق(ع) در شهرستان ملایر خبر داد.

 • همایش روحانیون ملایر به مناسبت هفته وحدت

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴     ۱۹:۰۵:۵۵
  همایش روحانیون ملایر به مناسبت هفته وحدت

  همایش روحانیون، مبلغین وائمه جمعه ملایر به مناسبت هفته وحدت وجشن پیروزی مقاومت برگزار شد.

 • دانشکده فنی مهندسی ملایر امنیتی و در حاشیه

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴     ۱۷:۲۵:۱۸
  دانشکده فنی مهندسی ملایر امنیتی و در حاشیه

  مراسم روز دانشجو در دانشکده فنی مهندسی در حالی امروز برگزار شد که حواشی با خود به همراه داشت

   

 • شهدای دانشجوی 16 آذر بیرق‌داران جنبش دانشجویی بودند

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴     ۱۷:۱۴:۵۸
  شهدای دانشجوی 16 آذر بیرق‌داران جنبش دانشجویی بودند

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر با توجه به حماسه دانشجویان روز 16 آذر سال 1332 از شهدای دانشجوی این روز به عنوان بیرق داران جنبش دانشجویی یاد کرد.

 • ملایر در غرب کشور از نظر اعطای کمک های خیرین سلامت بی نظیر است

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴     ۱۶:۴۵:۴۱
  ملایر در غرب کشور از نظر اعطای کمک های خیرین سلامت بی نظیر است

  قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي همدان گفت: شهرستان ملایر در غرب کشور از نظر اعطای کمک‌های خیرین سلامت بی‌نظیر است.

 • افتتاح پروژه‌های خیرساز در ملاير

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴     ۱۳:۵۳:۰۰
  افتتاح پروژه‌های خیرساز در ملاير

  پروژه‌های خیرساز شهرستان ملایر شامل اتاق مقیمی پزشکان متخصص، ساختمان اداری و تجهیزات پزشکی سرمایه‌ای، کتابخانه، اتاق مادران NICU افتتاح شد.

 • نمایشگاه عکس «میهمان عراق» در ملایر برپا شده است

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴     ۱۳:۴۷:۲۹
  نمایشگاه عکس «میهمان عراق» در ملایر برپا شده است

  گروه فرهنگی: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر گفت: نمایشگاه عکسی تحت عنوان «میهمان عراق» در مجتمع فرهنگی و هنری ملایر برپا شد .

 • آزمون حفظ جزء ۳۰ در ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴     ۰۹:۲۸:۳۱
  آزمون حفظ جزء ۳۰ در ملایر برگزار شد

   آزمون پايانی حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم ویژه دوره‌ تربیت معلم پیش‌دبستانی قرآن کريم در شهرستان ملایر برگزار شد.

 • بازار تاريخي ملایر نیازمند ساماندهی

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳     ۱۷:۵۳:۵۲
  بازار تاريخي ملایر نیازمند ساماندهی

  معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار ملایر گفت: بازار ملایر از جمله آثار تاریخی شهرستان است که در کنار ايمن‌سازي، بافت سنتي آن نيز بايد حفظ شود.

 • آزمون روش تدریس مفاهیم در ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳     ۱۷:۳۹:۰۱
  آزمون روش تدریس مفاهیم در ملایر برگزار شد

  کانون خبرنگاران نبأ: کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری آزمون پايانی روش تدريس دوره‌ ترجمه و مفاهيم قرآن کريم در ملایر خبر داد.

 • برگزاری جشن میلاد حضرت رسول(ص) در بقاع شاخص ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳     ۰۹:۱۷:۲۱
  برگزاری جشن میلاد حضرت رسول(ص) در بقاع شاخص ملایر

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از برگزاری جشن میلاد حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع)‌در بقاع متبرکه شاخص شهرستان ملایر خبر داد.

 • موزه لطفعليان ملایر مرمت مي‌شود

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳     ۰۹:۱۲:۳۳
  موزه لطفعليان ملایر مرمت مي‌شود

  رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ملایر از مرمت و بازسازی موزه لطفعلیان ملایر در سال جاری خبر داد.

 • اعزام 160 مبلغ به مناطق مختلف ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳     ۰۸:۴۹:۳۵
  اعزام 160 مبلغ به مناطق مختلف ملایر

  مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر از اعزام 160 مبلغ به مناطق مختلف ملایر همزمان با هفته وحدت خبر داد.

 • برگزاری نمایشگاه عکس «میهمان عراق» در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲     ۱۹:۰۳:۳۹
  برگزاری نمایشگاه عکس «میهمان عراق» در ملایر

  مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر از برپایی نمایشگاه عکس «میهمان عراق» در مجتمع فرهنگی و هنری ملایر خبر داد.

 • ثبت نام مسابقه «قرآن صاعد» در ملایر آغاز شد

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲     ۱۶:۵۷:۰۸
  ثبت نام مسابقه «قرآن صاعد» در ملایر آغاز شد

  مسئول کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی ملایر از آغاز ثبت نام مسابقه «قرآن صاعد» بر اساس فرازهایی از صحیفه سجادیه در ملایر خبر داد.

 • حلقه‌های صالحین به دنبال تربیت افراد بصیر و با معرفت در مسیر انقلاب اسلامی

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲     ۰۸:۵۵:۰۷
  حلقه‌های صالحین به دنبال تربیت افراد بصیر و با معرفت در مسیر انقلاب اسلامی

  مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه ملایر با اشاره به اینکه ما در صالحین دنبال تربیت افراد بصیر و با معرفت در مسیر انقلاب اسلامی هستیم، گفت: عده‌ای متاسفانه بسیج و بسیجی را به افراطی‌گری متهم می‌کنند، بسیج افراطی‌گر نیست، بسیج کارش فرهنگی است.

 • برگزاری آزمون روش تدریس مفاهیم، حفظ جزء 30 و تجوید در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱     ۱۱:۲۱:۵۳
  برگزاری آزمون روش تدریس مفاهیم، حفظ جزء 30 و تجوید در ملایر

  کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری آزمون پاياني روش تدريس دوره‌ي ترجمه و مفاهيم قرآن کريم در ملایر خبر داد.

 • بهره‌مندی ۳۰۰۰ نفر از کلاس‌های قرآن تبلیغات اسلامی ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱     ۱۱:۰۳:۵۲
  بهره‌مندی ۳۰۰۰ نفر از کلاس‌های قرآن تبلیغات اسلامی ملایر

  به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) مهر نوشت: حجت‌الاسلام حسین گروسی از بهره مندی بیش از سه هزار نفر از کلاس های قرآنی تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر خبر داد.

   

 • برگزاری آزمون روش تدریس مفاهیم قرآن در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰     ۱۴:۰۱:۴۷
  برگزاری آزمون روش تدریس مفاهیم قرآن در ملایر

  کارشناس مسئول قرآن اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری آزمون روش تدریس مفاهیم قرآن كريم در ملایر خبر داد.

   

   

 • نمایش «پابوس» در سامن به روی صحنه می‌رود

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹     ۰۸:۵۷:۳۳
  نمایش «پابوس» در سامن به روی صحنه می‌رود

  مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر از اجرای نمایش «پابوس» در سامن از 11 تا 14 آذرماه خبر داد.

   

 • ظرفیت فضای مجازی باید برای ترویج فرهنگ نماز استفاده شود

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷     ۱۸:۵۷:۵۷
  ظرفیت فضای مجازی باید برای ترویج فرهنگ نماز استفاده شود

  امام ‌جمعه ملایر با اشاره به اینکه توسعه و ترویج فرهنگ نماز بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است گفت: فضای مجازی بهترین فرصت برای پرداختن و تببین روح و پیام نماز است.

   

 • انجام ۱۰ هزارنفر ساعت فعالیت فرهنگی تبلیغی در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷     ۱۰:۵۴:۰۱
  انجام ۱۰ هزارنفر ساعت فعالیت فرهنگی تبلیغی در ملایر

  ملایر - رئیس تبلیغات اسلامی ملایر از انجام ۱۰ هزار نفر ساعت فعالیت فرهنگی و تبلیغی در سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) در این شهرستان خبر داد.

   

 • انقلاب اسلامی‌ با فرهنگ بسیجی ‌به پیروزی رسید

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶     ۱۴:۲۵:۵۵
  انقلاب اسلامی‌ با فرهنگ بسیجی ‌به پیروزی رسید

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انقلاب اسلامی زمانی که فرهنگ بسیجی در آن ترویج شد به پیروزی رسید.

   

 • برگزاری یادواره شهدا در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵     ۱۳:۰۰:۴۲
  برگزاری یادواره شهدا در شهرستان ملایر

  یادواره شهدای مدافع حرم با حضور مسئولین شهرستان ملایر در سالن ارشاد با حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير, فرمانده سپاه ناحيه ملاير, فرمانده تيپ ۴۳ امام علي(ع), فرماندهي نيروي انتظامي, رياست بنيادشهید و امورایثارگران ملاير برگزار گرديد .

   

 • اعزام ۵۰ مبلغ به مناسبت هفته بسیج به مساجد و اماکن مذهبی ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵     ۱۲:۰۷:۰۰
  اعزام ۵۰ مبلغ به مناسبت هفته بسیج به مساجد و اماکن مذهبی ملایر

  ملایر - رئیس تبلیغات اسلامی ملایر از اعزام ۵۰ مبلغ به مناسبت هفته بسیج به مساجد و اماکن مذهبی شهرستان ملایر خبر داد.

   

 • بكارگیری 64 نیروی حق‌التدريسي در پیش‌دبستانی‌هاي ملاير

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴     ۱۸:۳۲:۰۴
  بكارگیری 64 نیروی حق‌التدريسي در پیش‌دبستانی‌هاي ملاير

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر از بکارگیری 64 نیروی پیش دبستانی به صورت حق‌التدرسی در ملایر در سال تحصیلی جدید خبر داد.

   

 • اجرای ۵۰ فعالیت فرهنگی و تبلیغی ویژه هفته بسیج در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴     ۱۶:۴۳:۰۱
  اجرای ۵۰ فعالیت فرهنگی و تبلیغی ویژه هفته بسیج در ملایر

  ملایر - رئیس تبلیغات اسلامی ملایر از اجرای ۵۰ برنامه فرهنگی و تبلیغی ویژه هفته بسیج در این شهرستان خبر داد.

   

 • برپایی خیمه های معرفت در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴     ۱۱:۴۳:۴۶
  برپایی خیمه های معرفت در ملایر

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: در ایام دهه وقف سه خیمه معرفت در این شهرستان با هدف پاسخگویی به سوالات شرعی مراجعین برپا شد.

   

 • ثبت‌نام دوره‌های تربیت داور قرآن کریم در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴     ۱۱:۳۹:۱۶
  ثبت‌نام دوره‌های تربیت داور قرآن کریم در ملایر

  کانون خبرنگاران نبأ: كارشناس قرآن اداره تبليغات اسلامي شهرستان ملایر گفت: با توجه به نياز تربيت نيروی متخصص و كارآمد در امر داوری مسابقات قرآن‌ كريم، اداره تبلیغات اسلامی ملایر به ثبت‌نام دوره تربیت داور قرآن کریم در درشته‌های وقف و ابتداء، تجويد، صوت و لحن و حسن حفظ اقدام کرده است.

   

 • ثبت ۸ وقف جدید در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳     ۱۵:۲۹:۳۸
  ثبت ۸ وقف جدید در شهرستان ملایر

  خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر، از ثبت ۸ وقف جدید در ایام دهه وقف در این شهرستان خبرداد و گفت: در سال جاری ۷ وقف در این شهرستان به ثبت رسیده بود.

   

 • امام جمعه ملایر: شهدای مدافع حرم از رویش های انقلاب هستند

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲     ۱۶:۴۸:۰۵
  امام جمعه ملایر: شهدای مدافع حرم از رویش های انقلاب هستند

  ملایر- ایرنا- امام جمعه ملایر گفت: شهدای مدافع حرم از رویش های معطر انقلاب اسلامی هستند که بدون وابستگی به زر و زور، تزویر و تجمل گرایی وارد این فضا شدند.

   

 • اهدای اعضای بدن بانوی ملایری به 2 بیمار زندگی دوباره بخشید

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲     ۱۱:۴۹:۴۱
  اهدای اعضای بدن بانوی ملایری به 2 بیمار زندگی دوباره بخشید

  همدان - ایرنا - مسئول تیم فراهم‌آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: اهدای اعضای بانوی ملایری که بر اثر خونریزی دچار مرگ مغزی شده بود به 2 بیمار زندگی دوباره بخشید.

   

 • کمک 780 میلیون تومانی اوقاف به دانش‌آموزان و طلاب ملاير

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱     ۱۶:۵۵:۰۰
  کمک 780 میلیون تومانی اوقاف به دانش‌آموزان و طلاب ملاير

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از کمک 786 میلیون تومانی اوقاف و امور خیریه ملایر به دانش‌آموزان بی بضاعت(ایتام)، اجراي طرح حافظان قرآنی طلاب و تعمیرات مدارس موقوفه از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

   

 • برگزاري نشست كتابخوان در ملاير

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱     ۰۹:۲۳:۳۴
  برگزاري نشست كتابخوان در ملاير

  رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر از برگزاري نشست كتابخوان در ملاير خبر داد.

   

 • اجرای نمایش‌های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در شهرستان‌های استان همدان

  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰     ۱۹:۲۰:۲۴
  اجرای نمایش‌های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در شهرستان‌های استان همدان

  همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان، شهرستان های بهار ، اسدآباد، نهاوند، فامنین، کبودرآهنگ ، ملایر ، تویسرکان و رزن میزبان اجرای گروه‌های نمایش خواهند بود.

   

 • نمایش صحنه‌ای کودک «سفر باورنکردنی آلیس در سرزمین عجایب» در ملایر اجرا مي‌شود

  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰     ۱۷:۲۶:۵۷
  نمایش صحنه‌ای کودک «سفر باورنکردنی آلیس در سرزمین عجایب» در ملایر اجرا مي‌شود

  نمایش صحنه‌ای کودک «سفر باورنکردنی آلیس در سرزمین عجایب» در ملایر اجرا مي‌شود.

   

 • اهدای 119 عنوان کتاب به کتابخانه عمومی «ولایت» ملایر

  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰     ۱۲:۳۱:۳۷
  اهدای 119 عنوان کتاب به کتابخانه عمومی «ولایت» ملایر

  رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر از اهدای 119 عنوان کتاب به کتابخانه عمومی «ولایت» شهرستان ملایر خبر داد.

   

 • ثبت نام 15 نفر از روحانیون مستقر و طرح هجرت ملایر در دوره تربیت آموزشیار قرآن

  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰     ۱۲:۲۷:۳۶
  ثبت نام 15 نفر از روحانیون مستقر و طرح هجرت ملایر در دوره تربیت آموزشیار قرآن

  کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی ملایر از ثبت نام 15 نفر از روحانیون مستقر و طرح هجرت ملایر در دوره تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم ویژه روحانیون مستقر و طرح هجرت خبر داد.

   

 • برگزاری نمایشگاه گرافیک محیطی و آثار کاریکاتور کتاب در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰     ۰۹:۲۰:۲۴
  برگزاری نمایشگاه گرافیک محیطی و آثار کاریکاتور کتاب در ملایر

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: هم‌زمان با هفته کتاب نمایشگاهی از آثار گرافیک محیطی ندا مهرآرا هنرمند ملایری و آثاری از کاریکاتور کتاب در مجتمع فرهنگی و هنری ملایر دایر شد.

   

 • ثبت 8 وقف جدید در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰     ۰۹:۱۱:۵۴
  ثبت 8 وقف جدید در ملایر

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از ثبت هشت وقف در ملایر طي سال جاری خبر داد.

   

 • برگزاری اجلاس شهرستانی نماز در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹     ۱۷:۱۶:۰۳
  برگزاری اجلاس شهرستانی نماز در ملایر

  فرماندار ویژه شهرستان ملایر از برگزاری اجلاس شهرستانی نماز در ملایر با موضوع «نماز و فضای مجازی» در هفتم آذرماه خبر داد.

   

 • يادواره شهدا در روستای جوزان ملایر برگزار گرديد

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹     ۱۷:۰۵:۵۷
  يادواره شهدا در روستای جوزان ملایر برگزار گرديد

  همزمان با نماز مغرب عشاء يادواره روستاي جوزان شهرستان ملایر با حضور مسئولین و خانواده های شهدا و ایثارگران برگزار گرديد.

   

 • برگزاری مسابقه بهترین جمله درباره «یار مهربان من کتاب» در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹     ۱۷:۰۲:۴۵
  برگزاری مسابقه بهترین جمله درباره «یار مهربان من کتاب» در ملایر

  رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر از برگزاری مسابقه بهترین جمله درباره «یار مهربان من کتاب» در ملایر به مناسبت بیست و پنجمین دوره «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» خبر داد.

   

 • يادواره شهدا در سامن شهرستان ملایر برگزار گرديد

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹     ۱۶:۵۹:۳۴
  يادواره شهدا در سامن شهرستان ملایر برگزار گرديد

  آيت اله موسوي اصفهاني رئیس حوزه های علمیه همدان گفت : باقي ماندن قرآن, عشق به اباعبداله, استكبار ستيزي, راه پيمايي ۲۵ ميليوني اربعين مرهون خون شهدا و از خودگذشتگي آنها بود كه باعث شد راه سعادت را از شقاوت جدا نمايد.

   

 • يادواره ۱۷ شهيد والامقام روستاي كركان در شهرستان ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹     ۱۶:۵۶:۴۰
  يادواره ۱۷ شهيد والامقام روستاي كركان در شهرستان ملایر برگزار شد

  در این مراسم حجت الاسلام و المسلمين برقراري امام جمعه ملايرگفت : شهدا به اوج كمال رسيدند و از خداوند مزد پاداش خود را كه حاصل تربيت قرآني و اسلامي بود گرفتند.

   

 • طرح «در محله خود حافظ قرآن شوید» در ملایر اجرا مي‌شود

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹     ۱۶:۵۲:۵۱
  طرح «در محله خود حافظ قرآن شوید» در ملایر اجرا مي‌شود


  مسئول حفظ روزانه قرآن موسسه فرهنگی قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) در ملایر از اجرای طرح «در محله خود حافظ قرآن شوید» در ملایر خبر داد.

   

 • مراسم سوگواری شهادت امام رضا(ع) در پنج بقعه متبرکه ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸     ۱۳:۳۲:۰۴
  مراسم سوگواری شهادت امام رضا(ع) در پنج بقعه متبرکه ملایر برگزار شد

  رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایرگفت: همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) مراسم سوگواری این امام همام در پنج بقعه متبرکه ملایر برگزار شد.

   

 • 400 دانش‌آموز ملایری به مناطق عملياتي جنوب اعزام شدند

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸     ۰۸:۵۱:۵۰
  400 دانش‌آموز ملایری به مناطق عملياتي جنوب اعزام شدند

  مدیر آموزش و پرورش ملایر گفت: 400 دانش‌آموز دختر ملایری به مناطق عملياتي جنوب اعزام شدند.

   

 • مراقب باشيم به اعتماد مردم نسبت به اوقاف خدشه‌ وارد نشود

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷     ۱۷:۱۶:۳۰
  مراقب باشيم به اعتماد مردم نسبت به اوقاف خدشه‌ وارد نشود

  فرماندار شهرستان ملایر با اشاره به اینکه بعضی سخنان راجع به اوقاف از سر بی‌اطلاعی است، گفت: اگر به اعتماد مردم نسبت به اوقاف خدشه‌ای وارد شود ممکن است در آینده به تهدید تبدیل شود.

   

 • بیش از 20 میلیارد ریال از محل موقوفات در ملایر هزینه شد

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶     ۰۹:۲۳:۲۸
  بیش از 20 میلیارد ریال از محل موقوفات در ملایر هزینه شد

  ملایر- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 20 میلیارد ریال از محل موقوفات، در راستای اجرای نیت واقفان خیراندیش ملایری در این شهرستان هزینه شده است.

   

 • هفته بسیج ۳۰ برنامه محوری در ملایر برگزار می شود

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵     ۱۷:۳۲:۵۳
  هفته بسیج ۳۰ برنامه محوری در ملایر برگزار می شود

  فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به اینکه امسال کلیه برنامه های بسیج با محوریت مساجد انجام می شود گفت: در هفته بسیج ۳۰ برنامه محوری با محوریت مساجد در ملایر برگزار می شود.

   

 • فعالیت 7 باشگاه کتاب‌خوانی در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵     ۱۷:۲۹:۱۸
  فعالیت 7 باشگاه کتاب‌خوانی در ملایر

  مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر از فعالیت هفت باشگاه کتاب‌خوانی در ملایر خبر داد.

   

 • نماینده هر شهری در جشنواره‌ها خواهم بود جز ملایر!

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵     ۰۹:۱۷:۴۲
  نماینده هر شهری در جشنواره‌ها خواهم بود جز ملایر!

  سرپرست گروه نمایشی «سپید و سیاه» گفت: برگزاری جشنواره‌های تئاتر در شهرستان‌ها باعث می‌شود تا فعالان تئاتر این شهرستان‌ها نیز با جدیت بیشتری اقدام به تولید آثار نمایشی کرده و بتوانند در سطح منطقه و یا کشوری بیش از پیش شناخته شوند.

   

 • ارائه تسهیلات دولت در حوزه سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری و صنایع دستی

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵     ۰۹:۰۹:۴۷
  ارائه تسهیلات دولت در حوزه سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری و صنایع دستی

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: امسال دولت تسهیلات خوبی را در حوزه سرمایه گذاری، گردشگری و صنایع دستی با بهره کم در نظر گرفته است.

   

 • عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی همدان

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴     ۱۴:۱۰:۱۶
  عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی همدان

  خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان، از عضویت رایگان آحاد مختلف مردم امروز (۲۴ آبان) در کتابخانه های عمومی استان همدان خبرداد.

   

 • توزیع کتب صوتی بین تاکسی‌داران در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴     ۰۹:۰۳:۴۶
  توزیع کتب صوتی بین تاکسی‌داران در ملایر

  رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر از توزیع کتب صوتی بین تاکسی‌داران طی هفته «کتاب، کتابخوانی و کتاب‌دار» در ملایر خبر داد.

   

 • یک مسئول: آماده برپایی موکب در مناطق زلزله زده هستیم

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳     ۱۸:۰۹:۰۹
  یک مسئول: آماده برپایی موکب در مناطق زلزله زده هستیم

  ملایر- ایرنا- مسئول روابط عمومی کمیته مردمی موکب حضرت زهرا(س) ملایر گفت: آماده برپایی موکب به منظور خدمت رسانی به زلزله زدگان مناطق غرب کشور در کرمانشاه هستیم.

   

 • برگزاری مسابقه «من و بهترین کتابی که خوانده ام» در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳     ۱۸:۰۲:۱۹
  برگزاری مسابقه «من و بهترین کتابی که خوانده ام» در ملایر

  ملایر-رئیس کتابخانه‌های عمومی ملایر از برگزاری مسابقه سلفی با موضوع «من و بهترین کتابی که خوانده ام»به مناسبت بیست و پنجمین دوره کتاب و کتابخوانی خبرداد.

   

 • پیکر شهید مفقودالاثر «غلامحسین ترک دهنو» پس از ۳۲سال شناسایی شد

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳     ۱۷:۵۶:۴۷
  پیکر شهید مفقودالاثر «غلامحسین ترک دهنو» پس از ۳۲سال شناسایی شد

  همدان - نماینده کمیته جست و جوی مفقودین گفت: پیکر شهید مفقودالاثر «غلامحسین ترک دهنو» پس از ۳۲ سال شناسایی شد.

   

 • نمایش آیینی «کیست مرا یاری کند » در ملایر به روی صحنه رفت

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳     ۱۳:۱۸:۱۳
  نمایش آیینی «کیست مرا یاری کند » در ملایر به روی صحنه رفت

  در دهه سوم ماه صفر، نمایش آیینی «کیست مرا یاری کند» توسط گروه نمایشی عرفان در سالن مرکز آموزش هنر ملایر به اجرا در آمد.

   

 • افتتاح مرکز فرهنگی ـ قرآنی ملایر/ وقف 200 جلد قرآن کریم

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳     ۱۱:۳۵:۱۷
  افتتاح مرکز فرهنگی ـ قرآنی ملایر/ وقف 200 جلد قرآن کریم

  گروه فرهنگی: کارشناس مسئول معاونت فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر عنوان کرد: همزمان با آغاز دهه وقف از 25 آبان ماه، بیش از 20 عنوان برنامه در سه بخش فرهنگی، عمرانی و حقوقی و ثبتی در این این ایام در ملایر برگزار خواهد شد.

   

 • برگزاری اجلاس شهرستانی نماز در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳     ۰۹:۱۳:۵۰
  برگزاری اجلاس شهرستانی نماز در ملایر

  دبیر ستاد اقامه نماز ملایر از برگزاری اجلاس شهرستانی نماز با موضوع «نماز و فضای مجازی» در آذرماه سال جاری در ملایر خبر داد.

 • فرهنگيان ملاير دوره مديريت بحران را مي‌گذرانند

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲     ۱۷:۵۹:۰۶
  فرهنگيان ملاير دوره مديريت بحران را مي‌گذرانند

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر گفت: براي قشر فرهنگي در ملاير 12 ساعت مدیریت بحران در قالب برنامه‌های پدافند غیر عامل آموزش داده خواهد شد.

 • اجرای طرح کرامت به صورت پایلوت درملایر

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱     ۱۹:۳۵:۳۵
  اجرای طرح کرامت به صورت پایلوت درملایر

  شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با محوریت اجرای طرح کرامت در ملایر وفلاورجان از استان اصفهان به صورت پایلوت برگزار شد .

   

 • سخنرانی قدیری ابیانه در دانشگاه ملایربرگزار می شود

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱     ۱۷:۲۳:۳۲
  سخنرانی قدیری ابیانه در دانشگاه ملایربرگزار می شود

  سخنرانی قدیری ابیانه سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در مکزیک به مناسبت سالگرد شهادت ادواردو آنیلی به همت جامعه اسلامی دانشگاه ملایر برگزار می‌شود.

   

 • خلاء نظام رسانه‌ای باید رفع شود/دولت 4 سال لایحه را معطل کرد

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱     ۱۳:۵۱:۴۶
  خلاء نظام رسانه‌ای باید رفع شود/دولت 4 سال لایحه را معطل کرد

  حجت‌الاسلام‌والمسلمین احد آزادیخواه نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به تأخیر چندساله در ارائه لایحه نظام جامع رسانه‌ای در مجلس گفت: متأسفانه در ارائه لایحه و تصویب آن در مجلس شاهد یک مسیر و روند طولانی هستیم و متأسفانه دولت در این مسیر چهار سال معطلی ایجاد کرد.

   

 • همايش پياده روي اربعين حسيني(ع) در شهرستان ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱     ۱۳:۲۹:۲۲
  همايش پياده روي اربعين حسيني(ع) در شهرستان ملایر برگزار شد

  در این مراسم دکتر آزادیخواه نماینده منخب مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت : به فرموده مقام معظم رهبري : زنده نگه داشتن ياد وخاطره شهدا كمتر از شهادت نيست .

   

 • یادواره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم شهرستان ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱     ۱۳:۲۵:۱۰
  یادواره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم شهرستان ملایر برگزار شد

  در این مراسم دکتر آزادیخواه نماینده منخب مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت : به فرموده مقام معظم رهبري : زنده نگه داشتن ياد وخاطره شهدا كمتر از شهادت نيست .

   

 • اجرای 80 برنامه همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱     ۱۰:۳۹:۴۶
  اجرای 80 برنامه همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در ملایر

  رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر از برگزاری بیش از 80 برنامه مختلف همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در ملایر خبر داد.

   

 • موکب‌های اوقاف همدان همچنان فعال هستند

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱     ۱۰:۲۴:۰۶
  موکب‌های اوقاف همدان همچنان فعال هستند

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با اشاره به بازگشت زائران اربعین حسینی به کشورگفت: فعالیت موکب‌های اربعین حسینی اداره اوقاف همدان ادامه خواهد دارد.

   

 • اکران «خالتور» در سینماهای همدان

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱     ۰۹:۵۶:۰۹
  اکران «خالتور» در سینماهای همدان

  فیلم سینمایی «خالتور» در سینما فلسطین همدان و سینما بهمن ملایر اکران می‌شود.

   

 • کاهش 31 درصدی طلاق در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱     ۰۹:۴۱:۱۵
  کاهش 31 درصدی طلاق در ملایر

  فرماندار ملایر از کاهش 31 درصدی طلاق در ملایر طی هشت ماه امسال خبر داد.

   

 • برگزاری محفل انس با قرآن کریم به مناسبت اربعین حسینی

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰     ۱۳:۲۷:۳۷
  برگزاری محفل انس با قرآن کریم به مناسبت اربعین حسینی
  کانون خبرنگاران نبأ: کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری مراسم معنوی و روح‌بخش محفل انس با قرآن کریم در اداره تبلیغات اسلامی ملایر سخن گفت.
   
 • ۱۴۰مددجوی ملایری موفق به اخذ گواهینامه فنی و حرفه ای شدند

  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷     ۱۸:۳۰:۵۱
  ۱۴۰مددجوی ملایری موفق به اخذ گواهینامه فنی و حرفه ای شدند

  به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان  ، در راستای  کاهش آسیب رفتارهای پر خطر  و پر کردن اوقات فراغت مددجویان ،با همکاری فنی و حرفه ای شهرستان ملایر ، هفت کلاس آموزشی فنی و حرفه ای  تحت عناوین  کاشت زعفران ،اصول و مبانی پیوند ، پرورش گل محمدی ، زراعت حبوبات ، تکثیر و پرورش گل و گیاه زینتی ، عملیات کاشت گلرنگ و پرورش سبزیجات برگی ، در زندان ملایر برای مددجویان برگزار شد .

 • برگزاری مراسم شب اربعین با حضور 160 مبلغ در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷     ۱۷:۴۵:۲۱
  برگزاری مراسم شب اربعین با حضور 160 مبلغ در ملایر

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار ملایری‌ها با اشاره به برنامه‌های ویژه اربعین سرور و سالار شهیدان در ملایر اظهار داشت: به مناسب این روز مراسم دسته روی عزاداری مردم ملایر برگزار می‌شود.

 • دانش‌آموزان دشمن‌شناسی را در خود تقویت کنند

  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷     ۱۷:۳۵:۵۷
  دانش‌آموزان دشمن‌شناسی را در خود تقویت کنند

  فرمانده سپاه ناحیه ملایر گفت:دانش‌آموزان باید علم، آگاهی، بینش و بصیرت خود را افزایش داده و دشمن‌شناسی را در خود تقویت کنند تا دشمن به اهداف خود نرسد. 

 • سالن‌های ورزشی بدون استفاده مدارس روستاها به بخش خصوصی واگذار شوند

  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷     ۰۸:۳۷:۴۵
  سالن‌های ورزشی بدون استفاده مدارس روستاها به بخش خصوصی واگذار شوند

  معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان ملایر گفت: می‌توان سالن‌های ورزشی مدارس را که استفاده‌کننده‌ای نداشته به بخش خصوصی واگذار کرد تا سایر افراد بتوانند از امکانات ورزشی در روستا استفاده کنند.

 • شهرهای زیرزمینی سامن و ارزانفود سال آینده گردشگرپذیر می‌شوند

  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶     ۱۷:۳۸:۵۰
  شهرهای زیرزمینی سامن و ارزانفود سال آینده گردشگرپذیر می‌شوند

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان تصریح کرد: در تلاشیم تمامی زیرساخت‌های لازم برای دستکندهای شهر زیرزمینی سامن و ارزانفود فراهم شود تا در سال آینده شاهد پذیرش گردشگر در این نقاط باشیم.

   

 • زمان برگزاری اجلاس جهانی گردشگری در همدان تعیین شد

  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶     ۰۸:۴۱:۲۴
  زمان برگزاری اجلاس جهانی گردشگری در همدان تعیین شد

  مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان گفت: زمان برگزاری اجلاس سازمان جهانی گردشگری در سال 2018 تعیین شد و این اجلاس 23 تا 28 آبان ماه سال آینده در هتل باباطاهر همدان برگزار می شود.

 • فضای مجازی نيازمند اقدام نرم فرهنگی است

  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵     ۰۹:۰۱:۴۸
  فضای مجازی نيازمند اقدام نرم فرهنگی است

  حجت‌الاسلام محمد احمدوندبا اشاره به اهداف بزرگ امام حسین(ع) از قیام عاشورا اظهار کرد: سیدالشهدا(ع) بالاترین وظیفه خود را در اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر به سرانجام رساندند.

  وی با بیان اینکه امروز احیای امر به معروف و نهی از منکر وظیفه اصلی همگان است، تصریح کرد: امروز وظیفه اصلی ما اقدام نرم فرهنگی است تا در فضای مجازی معروف را احیا کرده و جایگزین منکرات کنیم.

 • افتتاح کتابخانه دبیرستان پروین اعتصامی در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲     ۲۱:۲۱:۰۶
  افتتاح کتابخانه دبیرستان پروین اعتصامی در ملایر

  به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ، کتابخانه دبیرستان پروین اعتصامی روستای حسین آباد با زیربنای ۶۰ مترمربع و ۵۰ میلیون ریال هزینه و ۵ هزار جلد کتاب افتتاح شد.

 • اعزام مبلغ به نقاط مختلف ملایر

  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲     ۱۰:۱۸:۳۱
  اعزام مبلغ به نقاط مختلف ملایر

  حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمد احمدوند، کارشناس مسئول معاونت فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر اعلام کرد : همزمان با آغاز ماه محرم، ۲۵ مبلغ بومی و اعزامی از قم در اقصی نقاط مختلف شهرستان به تبلیغ خواهند پرداخت.

 • نمایش «گل زخم» در ملایر به روی صحنه می‌رود

  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲     ۱۰:۱۰:۱۳
  نمایش «گل زخم» در ملایر به روی صحنه می‌رود

  مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر اعلام کرد : به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایش «گل زخم» ، کاری از گروه تئاتر یاس کبود به نویسندگی سیدصادق فاضلی و کارگردانی مهدی روزبهانی در روزهای دوم و سوم مهرماه در ساعات 16، 17 و 18 در سالن مرکز آموزش هنر ملایر به صحنه می‌رود.

 • پرونده ثبت جهانی نوشیجان در حال انجام است

  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰     ۱۱:۱۶:۴۵
  پرونده ثبت جهانی نوشیجان در حال انجام است

  سرپرست پایگاه نوشیجان در ملاير گفت: پرونده ثبت جهانی اثر تاریخی نوشیجان با همکاری دانشکده هنر و معماری دانشگاه بوعلی سینا و گروه باستان‌شناسی این دانشکده در حال انجام است.

 • پذیرش 60 طلبه خواهر در حوزه علمیه ملایر

  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹     ۰۶:۱۷:۵۹
  پذیرش 60 طلبه خواهر در حوزه علمیه ملایر

  مدیر حوزه علمیه خواهران حضرت زینب(س) ملایر از پذیرش 60 طلبه خواهر در سال تحصیلی جدید در اين حوزه خبر داد.

 • نمایشگاه گرافیک(آرم و لوگو) در ملایر گشايش يافت

  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹     ۰۶:۱۶:۰۰
  نمایشگاه گرافیک(آرم و لوگو) در ملایر گشايش يافت

  به گزارش خبرگزاری از ملایر، بعد از ظهر امروز نمایشگاه گرافیک(آرم و لوگو) در ملایر با حضور جمعی از مسئولان  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گشایش یافت.

 • مشكلات روستاهای ملاير در حضور معاون رئیس جمهور بررسي مي‌شود

  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸     ۱۲:۴۸:۱۸
  مشكلات روستاهای ملاير در حضور معاون رئیس جمهور بررسي مي‌شود

  نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور به شهرستان ملایر در اواخر هفته جاری براي بررسي مشكلات خبر داد.

 • به مناسبت روز عفاف و حجاب؛ ایستگاه هنر در بوستان سیفیه ملایر برپا می شود

  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸     ۱۲:۴۰:۲۳
  به مناسبت روز عفاف و حجاب؛ ایستگاه هنر در بوستان سیفیه ملایر برپا می شود

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر گفت: به مناسبت روز عفاف و حجاب، ایستگاه هنر در بوستان سیفیه ملایر برپا می‌شود

 • ساخت نخستین مینی ورلد خاورمیانه در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸     ۰۵:۱۷:۵۱
  ساخت نخستین مینی ورلد خاورمیانه در ملایر
 • «آوای فاخته» از ملایر به گوش می‌رسد

  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸     ۰۵:۱۰:۳۷
  «آوای فاخته» از ملایر به گوش می‌رسد

  کنسرت موسیقی سنتی توسط گروه «آوای فاخته» و به یاد استاد «غلامحسین بنان» در ملایر اجرا می‌شود.

 • بیمارستان و مدرسه فخریه ملایر فرزندخوانده یک بانوی خیراندیش

  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷     ۱۲:۲۱:۲۵
  بیمارستان و مدرسه فخریه ملایر فرزندخوانده یک بانوی خیراندیش

  محمدرضا نبیئی در یادداشت پیش رو از خیرین معروف شهر ملایر نوشته و آورده است: اینک گورستان فخرالحاجیه و همسرش بنا بر وصیتی که داشتند درضلع جنوب غربی بیمارستان فخریه است که به دلیل تعریض خیابان درگذرپیاده رو واقع شده است. هر روز هزاران نفر از کنار مقبره متروکه ایشان عبور میکنند بدون اینکه بدانند یا بپرسند این زوج خوابیده در زیرپای عابران کیستند و چرا؟

 • جشنواره اقوام در ملایر برگزار می‌شود

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷     ۱۳:۲۲:۱۷
  جشنواره اقوام در ملایر برگزار می‌شود

  برای سومین سال
  جشنواره اقوام در ملایر برگزار می‌شود
  رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر از برگزاری سومین جشنواره اقوام در ملایر خبر داد.

 • شیوه پخت شیره انگور ملایر ثبت ملی می‌شود

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷     ۱۳:۱۹:۲۴
  شیوه پخت شیره انگور ملایر ثبت ملی می‌شود

  این اواخر مبلمان ملایر به ثبت ملی رسید و حالا گفته می شود موضوع ثبت شیره ملایر نیز مورد بررسی سازمان میراث فرهنگی قرار گرفته است.
   

 • خيلي‌ها دم از وحدت مي‌زنند اما عكس آن عمل مي‌كنند

  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰     ۱۲:۴۸:۰۳
  خيلي‌ها دم از وحدت مي‌زنند اما عكس آن عمل مي‌كنند

  فرماندار شهرستان ملایر با اشاره به اینکه در حال حاضر خیلی‌ها از وحدت صحبت می‌کنند و عکس این عمل می‌کنند گفت: اگر در عمل با یکدیگر وحدت داشته باشیم و به منافع ملی و نظام پایبند بوده و در خط ولایت باشیم خواهیم توانست سرمایه‌های اجتماعی را احیا کنیم و ظرفیتش را توسعه دهیم.

 • کریم خان زند پادشاهی لک بود یا لرزبان

  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰     ۱۲:۱۳:۳۱
  کریم خان زند پادشاهی لک بود یا لرزبان

  سردار لکی که بیشتر افتخارات جنگیش در میدان های جنگی ست که در آنها لرها را شکست داد...آری بیشترین تعداد جنگ های کریم خان و مردمان لک برای پادشاهی بر ایران زمین با لرهای کوچک و بزرگ صورت گرفت...!

 • اطعام ۱۰ هزار نفری در ملایر/ مراسم وداع با ماه مبارک رمضان در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸     ۱۶:۳۲:۰۷
  اطعام ۱۰ هزار نفری در ملایر/ مراسم وداع با ماه مبارک رمضان در شهرستان ملایر

   معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر، از برگزاری مراسم وداع با ماه مبارک رمضان (۲ تیر) سال جاری در مدرسه نمونه سیفیه خبرداد.

 • حضور ۷۰۰ بانوی ملایری در مراسم اعتکاف ماه رمضان

  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸     ۱۶:۲۹:۱۵
  حضور ۷۰۰ بانوی ملایری در مراسم اعتکاف ماه رمضان

  کارشناس امور فرهنگی و تشکلهای دینی تبلیغات اسلامی ملایر از حضور ۷۰۰ نفر از خواهران ملایری در مراسم اعتکاف ماه رمضان خبر داد.
   

 • ثبت برند شهر جهانی انگور برای ملاير پيگيري شود

  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸     ۱۶:۱۱:۱۲
  ثبت برند شهر جهانی انگور برای ملاير پيگيري شود

  فرماندار شهرستان ملایر خواستار تلاش براي ثبت برند شهر جهانی انگور برای ملاير شد.

 • ملایر صاحب خانه مبل و منبت می‌شود

  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶     ۱۷:۳۳:۲۴
  ملایر صاحب خانه مبل و منبت می‌شود

  معاون امور عمرانی و برنامه‌ریزی شهرستان ملایر گفت: ملایر صاحب خانه مبل و منبت می‌شود.

 • آغاز ثبت نام اعتکاف رمضان در همدان

  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱     ۱۷:۱۷:۱۰
  آغاز ثبت نام اعتکاف رمضان در همدان

  ثبت نام شرکت در اعتکاف ماه مبارک رمضان در همدان از 21 خردادماه مصادف با 16 رمضان آغاز شده و تا 23 خردادماه نیز ادامه دارد.

 • 4 وقف جديد در شهرستان ملاير ثبت شد

  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰     ۱۲:۱۰:۵۰
  4 وقف جديد در شهرستان ملاير ثبت شد

  كارشناس مسؤول معاونت فرهنگي اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان ملاير از ثبت چهار وقف جديد در شهرستان ملاير طي امسال خبر داد.

 • برگزاری مراسم شب‌های قدر در ۵۵ بقعه شاخص استان همدان

  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸     ۱۲:۲۲:۴۶
  برگزاری مراسم شب‌های قدر در ۵۵ بقعه شاخص استان همدان

  برنامه شب‌های قدر در شهرستان همدان در دو بقعه شاهزاده حسین(ع) امامزاده عبدالله و گلزار مطهر شهدا برگزار می‌شود | امسال در ماه رمضان 57 روحانی و مبلغ به سراسر استان اعزام شده‌اند که از این تعداد 32 نفر از مبلغان غی بومی و متعلق به استان قم بوده و 15 مبلغ نیز همدانی هستند | نیاز داریم تا درعرصه وقف قرآن نیز خیران همدانی فعالیت بیشتری داشته باشند

 • در نامه‌ای ازسوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی: ابلاغ مراتب ثبت «گویش نهاوندی» و ۳ میراث ناملموس دیگر

  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶     ۱۰:۳۸:۵۴
  در نامه‌ای ازسوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی: ابلاغ مراتب ثبت «گویش نهاوندی» و ۳ میراث ناملموس دیگر

  معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌ای به استاندار همدان مراتب ثبت میراث ناملموس «گویش نهاوندی» و ۳ میراث ناملموس دیگر را به استاندار همدان ابلاغ کرد.

 • درخشش معلمان آموزش و پرورش استثنایی استان در برنامه‌ی معلم پژوهنده

  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳     ۱۲:۴۳:۰۱
  درخشش معلمان آموزش و پرورش استثنایی استان در برنامه‌ی معلم پژوهنده

  مدیرکل آموزش وپرورش استان همدان گفت: معلمان توانمند آموزش و پرورش استثنایی استان همدان در نوزدهمین برنامه‌ معلم پژوهنده موفق به کسب رتبه های برتر کشوری شدند.

 • چهارمین جشنواه خیریه غذا در ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳     ۱۰:۱۶:۰۹
  چهارمین جشنواه خیریه غذا در ملایر برگزار شد

  چهارمین جشنواره خیریه غذا به همت بانوان خیر و کمیسیون بانوان شورای شهر ملایر در پارک سیفیه برگزار شد.

 • اطعام 1200 نفر از مردم ملایر در سالروز رحلت امام راحل

  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳     ۱۰:۱۱:۰۲
  اطعام 1200 نفر از مردم ملایر در سالروز رحلت امام راحل

  معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از اطعام یک‌هزار و 200 نفر از اقشار مختلف مردم ملایر همزمان با سالروز رحلت امام راحل توسط اداره اوقاف و امور خیریه در این شهرستان خبر داد.

 • افزايش دماي همدان از فردا/ احتمال وقوع گرد و غبار از چهارشنبه

  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱     ۲۰:۵۲:۳۸
  افزايش دماي همدان از فردا/ احتمال وقوع گرد و غبار از چهارشنبه

  رئیس اداره کل پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با اشاره به افزايش دما و جو هواي پايدار از فردا در همدان، گفت: از روز چهارشنبه بعد از ظهر شاهد افزايش ابر با احتمال گرد و غبار خواهيم بود.

 • حنا به پای دختر نوعروسم بستم

  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱     ۱۳:۱۵:۲۰
  حنا به پای دختر نوعروسم بستم

  مادر یعنی کسی که زندگی‌اش را وقف فرزندانش می‌کند و شادی و خوشحالی آنها بهترین لحظاتی است که یک مادر تجربه می‌کند و درد و رنج آنها تلخ‌ترین ساعت‌های زندگی یک مادر است. 
  ليلا ظفري از مادراني است كه در سخت‌ترين لحظه زندگي‌اش تصميم مهمي گرفت؛ تصميمي كه به قيمت زندگي بخشيدن به چند بيمار نيازمند تمام شد و او با سربلندي، امروز براي همه آنها مادري مي‌كند. او از شيرين‌‌ترين و سخت‌ترين لحظات زندگي‌اش و تصميم مهمي كه گرفت مي‌گويد.

 • کشف عکس یادگاری شکارچیان با 12 راس قوچ و گراز سلاخی شده در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱     ۰۲:۱۸:۲۱
  کشف عکس یادگاری شکارچیان با 12 راس قوچ و گراز سلاخی شده در ملایر

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست ملایر گفت: پس از بررسی تلفن همراه شکارچیان متخلف عکس یادگاری آنها با 10 راس قوچ و میش شکار شده و 2 راس گراز سلاخی شده کشف شد.

 • افتتاح موزه «همه‌کسی» در روز موزه‌ها/ 28 اردیبهشت بازدید از موزه‌ها رایگان است

  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶     ۲۰:۱۹:۱۰
  افتتاح موزه «همه‌کسی» در روز موزه‌ها/ 28 اردیبهشت بازدید از موزه‌ها رایگان است

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان از افتتاح موزه «همه‌کسی» در روز موزه‌ها گفت: بر اساس اعلام مدیرکل موزه‌های سازمان میراث فرهنگی به مناسبت روز جهانی موزه و هفته میراث‌ فرهنگی، ۲۸ اردیبهشت بازدید از موزه‌های سراسر کشور رایگان است.

 • نیمی از ۱۸۷۰ آثار تاریخی همدان به ثبت ملی رسید

  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶     ۱۹:۲۷:۳۹
  نیمی از ۱۸۷۰ آثار تاریخی همدان به ثبت ملی رسید

  معاونت میراث فرهنگی اداره کل سازمان میراث فرهنگی همدان با بیان اینکه نیمی از ۱۸۷۰ آثر تاریخی همدان به ثبت ملی رسیده است گفت: افتتاح زورخانه همه‌کسی همدان و کارگاه آموزشی کودک و حفاظت از مهمترین برنامه‌های هفته میراث فرهنگی است.

 • اجتماع 6 هزار نفری منتظران در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳     ۱۷:۲۲:۲۶
  اجتماع 6 هزار نفری منتظران در ملایر

  معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از اجتماع 6 هزار نفری منتظران در آستان مقدس امامزادگان ملایر به مدت سه شب خبر داد.

 • دیدار از والدین شهدا در شهرستان ملایر

  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱     ۰۱:۳۴:۲۸
  دیدار از والدین شهدا در شهرستان ملایر

  به مناسبت اعياد شعبانيه و ميلاد حضرت علي اكبر (ع ) و روز جوان از والدین شهید حمید رضا دماوندی دیدار به عمل آمد .
   

 • زندگی و فرجام خسرو روزبه

  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱     ۰۱:۲۳:۰۵
  زندگی و فرجام خسرو روزبه

  «من به اقتضای آتشی که به خاطر خدمت به خلق‌های ایران در درون سینه‌ام شعله می‌کشد، راه حزب توده ایران را برگزیده‌ام و باید اذعان کنم که جانم، استخوانم، خونم، گوشتم و پوستم و همه تاروپود وجودم این راه را راه مقدسی شناخته است و تمام سلول‌های بدن من و تمام ذرات وجودم توده‌ایست.»

 • ملایر با مبل و منبت ملی شد

  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶     ۲۰:۳۶:۵۸
  ملایر با مبل و منبت ملی شد

  این رویداد آخرین ساعات  روز پنج شنبه 14 اردیبهشت رسانه ای شد . چهارهزار واحد تولید مبل و منبت دارد و بیش از هشت‌هزار نفر در این حوزه در شهرستان ملایر اشتغال دارند و  به‌تازگی بازار مبل ملایر افتتاح شده است. در ماههای اخیر  پرونده دو شهر ملایر و تویسرکان در میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مورد   بررسی قرار داد ، پس از بررسی ها مشخص شد، تعداد فعالانی که در حوزه منبت مبل کار می‌کنند و همچنین فروشگاه‌ها و گردش مالی، در ملایر نسبت به شهرهای دیگر بیشتر است.

 • تحصیل 6407 دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی همدان/ راه‌اندازي بيمارستان 64 تختخوابي سوختگي

  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲     ۰۰:۲۱:۱۵
  تحصیل 6407 دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی همدان/ راه‌اندازي بيمارستان 64 تختخوابي سوختگي

  معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به تحصیل 6 هزار و 407 دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی همدان، از راه‌اندازي بيمارستان 64 تختخوابي سوختگي خبر داد.

 • دوازدهمین دوره طرح 313 در ملایر برگزار می‌شود

  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲     ۰۰:۲۰:۰۳
  دوازدهمین دوره طرح 313 در ملایر برگزار می‌شود

  مسئول برگزاری طرح 313 گفت: دوازدهمین دوره طرح 313 با نیت 313 ختم قرآن و 313 هزار قرائت دعای عهد در ملایر برگزار می‌شود.

 • برگزاری جشن‌های شعبانیه در 10 بقعه متبرکه ملایر

  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰     ۱۰:۵۴:۲۴
  برگزاری جشن‌های شعبانیه در 10 بقعه متبرکه ملایر

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از برگزاری جشن‌های اعیاد شعبانیه در 10 بقعه متبرکه این شهرستان خبر داد.

 • 2500 خانوار عشاير در 72 سامانه همدان استقرار مي‌يابند

  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰     ۱۰:۴۸:۰۰
  2500 خانوار عشاير در 72 سامانه همدان استقرار مي‌يابند

  رئیس امور عشایری استان همدان از ورود 2 هزار و 500 خانوار عشایر به همدان و استقرار آنها در 72 سامانه خبر داد و گفت: ورود عشایر به استان همدان از 15 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

 • اعزام 21 زائر بار اولی ملایری به کربلای معلی

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹     ۱۸:۱۲:۲۵
  اعزام 21 زائر بار اولی ملایری به کربلای معلی

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر گفت: براساس نیات موقوفات شهر ملایر، 21 زائر برای اولین‌بار به عتبات عالیات اعزام می شوند.

 • لزوم بهره‌گیری از مسابقات بین‌المللی قرآن برای تقریب مذاهب اسلامی/ گزارش رئیس سازمان اوقاف به مجلس

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴     ۱۵:۰۰:۳۴
  لزوم بهره‌گیری از مسابقات بین‌المللی قرآن برای تقریب مذاهب اسلامی/ گزارش رئیس سازمان اوقاف به مجلس

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است مسابقات بین‌المللی قرآن کریم ظرفیت مناسبی برای آشنایی دنیا با فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی است.

 • بررسی و شناخت تأثیر هوش فرهنگی بر سلامت سازمانی

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴     ۱۱:۴۸:۳۰
  بررسی و شناخت تأثیر هوش فرهنگی بر سلامت سازمانی

  در این تحقیق تلاش شده است، تأثیر هوش فرهنگی مدیران بر سلامت سازمانی سازمان‌های آن‌ها در حوزة سازمان‌های دولتی شهرستان ملایر بررسی شود.

 • اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در سه روستای هدف گردشگری همدان

  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹     ۱۷:۴۲:۰۴
  اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در سه روستای هدف گردشگری همدان

  سه روستای گشانی شهرستان تویسرکان، ورکانه شهرستان همدان و قلعه جوق شهرستان فامنین از میان 20 روستای هدف گردشگری استان همدان در طرح ملی ضربتی تولید و اشتغال انتخاب شدند تا با اجرای این طرح گام های موثری در راستای توانمندسازی و اشتغال زایی این روستاها برداشته شود.

 • امام‌جمعه ملایر: حضور در انتخابات یک عبادت سیاسی است

  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹     ۱۷:۳۵:۳۸
  امام‌جمعه ملایر: حضور در انتخابات یک عبادت سیاسی است

  امام‌جمعه ملایر گفت: حضور در انتخابات یک عبادت سیاسی است و در ایام انتخابات از توهین، دروغ، افترا و تخریب پرهیز شود.

 • ساخت مرکز غربالگری سرطان در بیمارستان مهر ملایر

  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸     ۲۲:۰۳:۰۲
  ساخت مرکز غربالگری سرطان در بیمارستان مهر ملایر

  مركز غربالگري شهرستان ملاير در حال ساخت مي باشد.

 • دیدار پرسنل بنیاد شهید ملایر با آزادی خواه نماینده منتخب مردم

  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸     ۲۱:۳۹:۰۵
  دیدار پرسنل بنیاد شهید ملایر با آزادی خواه نماینده منتخب مردم

  در این دیدار آزادی خواه گفت : خدمت به ایثارگران و خانواده های شهدا مایه افتخار است

   

 • جشن تکلیف دانش آموزان دختر در مدارس ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵     ۰۲:۴۰:۲۶
  جشن تکلیف دانش آموزان دختر در مدارس ملایر برگزار شد

  مسئول گروه فرهنگی نورالهدی ملایر گفت: هم‌زمان با ایام ولادت حضرت علی(علیه‌السلام) جشن تکلیف دانش آموزان دختر 3 مدرسه در ملایر برگزار شد.

   
 • معماری و کاربری مصلای ملایر اصلاح شود

  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴     ۰۱:۱۰:۵۹
  معماری و کاربری مصلای ملایر اصلاح شود

  نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به وجود برخی اشتباهات در طراحی و اجرای فضای مصلی حضرت ابوالفضل(ع) ملایر گفت: باید در کاربر و معماری این مصلی اصلاح شود.

 • کاوش‌های باستان‌شناسی در شهر زیرزمینی سامن

  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱     ۱۵:۰۶:۲۱
  کاوش‌های باستان‌شناسی در شهر زیرزمینی سامن

  کاوش‌های باستان‌شناسی در محوطه‌ای زیرزمینی در شهر سامن واقع در غرب ایران و جنوب شهرستان ملایر در فاصله 400 کیلومتری از شهر تهران منجر به کشف شهری پنهان شد که در یک بستر سنگی ساخته شده است.

 • درخشش دانشجویان دانشگاه ملاير در مسابقات بین المللی ربوکاپ ۲۰۱۷

  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰     ۲۱:۲۸:۲۸
  درخشش دانشجویان دانشگاه ملاير در مسابقات بین المللی ربوکاپ ۲۰۱۷

  دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای کشور مقام نخست لیگ ربات مین یاب دوازدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران را کسب کردند.

 • همایش سلامت جسم و روح در قرآن و علوم برگزار می‎‌شود

  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰     ۱۴:۳۰:۰۱
  همایش سلامت جسم و روح در قرآن و علوم برگزار می‎‌شود

  اولین همایش ملی سلامت جسم و روح در قرآن و علوم، خردادماه امسال در دانشگاه ملایر برگزار می شود.

 • «مرواربافی» ملایر جانی دوباره می‌گیرد/صنعتی برای رونق اشتغال

  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰     ۱۳:۵۲:۴۸
  «مرواربافی» ملایر جانی دوباره می‌گیرد/صنعتی برای رونق اشتغال

  مرواربافی با قدمتی بیش از ۵۰ سال از صنایع دستی شهرستان ملایر است که این روزها مردم روستای «قشلاق دهنو» ملایر به این حرفه روی آورده اند و درصدد احیای آن هستند.

 • ۳ اثر تاریخی استان همدان در فهرست آثار ملی ثبت شد

  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰     ۱۳:۴۸:۴۱
  ۳ اثر تاریخی استان همدان در فهرست آثار ملی ثبت شد

   معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان از ثبت ۳ اثر تاریخی و فرهنگی همدان در فهرست آثار ملی خبر داد.

 • ۱۴۰ مکان در استان همدان برای میزبانی از معتکفان آماده شده است

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹     ۱۶:۲۴:۴۳
  ۱۴۰ مکان در استان همدان برای میزبانی از معتکفان آماده شده است

  مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با پیش بینی شرکت بیش از ۱۸ هزار نفر در مراسم اعتکاف امسال در استان همدان گفت: ۱۴۰ مکان در استان همدان برای میزبانی از معتکفان آماده شده است.

 • دکتر میرزاده درگذشت رابط خبری خبرگزاری آنا را تسلیت گفت

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹     ۱۶:۲۱:۱۳
  دکتر میرزاده درگذشت رابط خبری خبرگزاری آنا را تسلیت گفت

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی درگذشت شادروان ابوالقاسم صادقی رابط خبری خبرگزاری آنا، خبرنگار روزنامه فرهیختگان و از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر را تسلیت گفت.

 • توزیع 1950 رسانه آموزشی و بهداشتی به مسافران نوروزی در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹     ۱۶:۱۴:۰۱
  توزیع 1950 رسانه آموزشی و بهداشتی به مسافران نوروزی در ملایر

  رئیس مرکز بهداشت ملایر گفت: در ایام تعطیلات نوروزی یک هزار و 950 رسانه آموزشی بین مسافران توزیع شد.

 • نوزدهمین همایش خیرین مدرسه‌ساز ملایر برگزار شد

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹     ۱۶:۰۶:۴۱
  نوزدهمین همایش خیرین مدرسه‌ساز ملایر برگزار شد

  نوزدهمین همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز شهرستان ملایر با حضور جمعی از خیرین و مسئولین شهرستان در سینما فرهنگیان ملایر برگزار شد.

 • امام جمعه ملایر: اقدام خصمانه آمریکا در منطقه نشان از به خطرافتادن منافع آنان است

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸     ۱۸:۴۸:۴۰
  امام جمعه ملایر: اقدام خصمانه آمریکا در منطقه نشان از به خطرافتادن منافع آنان است

  امام جمعه ملایر گفت: هم اکنون منافع زیاده خواهی های آمریکا در منطقه به خطر افتاده و به همین دلیل شروع به اقدامات خصمانه و بهانه تراشی کرده است.

 • اکران 5 فیلم سینمایی در نوروز 96 همدان/ استقبال 17 هزار نفر از اکران‌های نوروزی

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵     ۲۰:۴۳:۵۷
  اکران 5 فیلم سینمایی در نوروز 96 همدان/ استقبال 17 هزار نفر از اکران‌های نوروزی

  مدیر امور سینماهای حوزه هنری همدان از اکران 5 فیلم سینمایی در نوروز 96 همدان خبر داد و گفت: در ایام تعطیلات نوروزی سینماهای همدان توانستند از حدود ۱۷ هزار نفر از خانواده‌ها و همشهریان پذیرایی کنند.

 • استقبال چشمگیر مسافران نوروزی از ورک‌شاپ سفال در لاله‌جین/ برگزاری تورهای کارگاه‌گردی

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴     ۱۹:۳۰:۰۹
  استقبال چشمگیر مسافران نوروزی از ورک‌شاپ سفال در لاله‌جین/ برگزاری تورهای کارگاه‌گردی

  معاون صنایع‌دستی میراث فرهنگی همدان از استقبال چشمگیر مسافران نوروزی از ورک‌شاپ سفال در شهر جهانی لاله‌جین خبر داد و گفت: کارگاه گردی در قالب تورهای ویژه‌ای در ملایر و لاله‌جین نیز برگزار و از کارگاه منبت در ملایر و سفال در لاله‌جین بازدید شد.

 • برگزاری کلاس های آموزش مداحی در ملایر

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴     ۱۹:۲۶:۲۱
  برگزاری کلاس های آموزش مداحی در ملایر

  رئیس کانون مداحان و شعرای آیینی شهرستان ملایر از ادامه برگزاری کلاس های آموزش مداحی طی سال جدید در شهرستان ملایر خبر داد.

 • ۹ مسجد شهری در ملایر میزبان معتکفان خواهند بود

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴     ۱۰:۵۸:۵۶
  ۹ مسجد شهری در ملایر میزبان معتکفان خواهند بود

  دبیر ستاد برگزاری مراسم اعتکاف در ملایر از پیش بینی حضور ۲۰۰۰ نفر در مراسم معنوی اعتکاف امسال این شهرستان خبر داد و گفت: ۹ مسجد شهری در ملایر میزبان معتکفان خواهند بود.

 • دولت پای بخش خصوصی را به سینماسازی باز کند/ ضرورت حفظ سینماهای قدیمی به‌عنوان بخشی از هویت شهری

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲     ۱۷:۴۲:۳۳
  دولت پای بخش خصوصی را به سینماسازی باز کند/ ضرورت حفظ سینماهای قدیمی به‌عنوان بخشی از هویت شهری

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ارائه تسهیلات یا معافیت از پرداخت مالیات را راهکاری برای باز کردن پای بخش خصوصی به سینماسازی دانست.

 • ۱۳۰ هزار گردشگر از بقاع متبرکه همدان بازدید کردند.

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰     ۲۰:۳۸:۲۳
  ۱۳۰ هزار گردشگر از بقاع متبرکه همدان بازدید کردند.

  معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان از بازدید ۱۳۰ هزار نفر از گردشگران نوروزی از بقاع متبرکه همدان در ایام نوروز خبر داد و گفت: از ابتدای سال جدید تا امروز "امامزاده عبدالله همدان" در صدر توجه گردشگری مذهبی بوده است.

 • بازدید بیش از 570 هزار مسافر نوروزی از جاذبه های گردشگری همدان

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰     ۲۰:۳۴:۳۲
  بازدید بیش از 570 هزار مسافر نوروزی از جاذبه های گردشگری همدان

  معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان گفت: از 26 اسفندماه سال گذشته تا نهم فروردین ماه سال جاری بیش از 570 هزارو 850 مسافر نوروزی از مکان ها و جاذبه های تاریخی، طبیعی و گردشگری این استان بازدید کردند.​

 • کشف سند تغییر دین ایرانیان در نوشیجان

  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰     ۰۱:۲۳:۳۲
  کشف سند تغییر دین ایرانیان در نوشیجان

  مبنای کاوش‌های باستان‌شناسی، بررسی فرضیه‌ها یا شواهد مربوط به دوره‌هایی از تاریخ است که به‌علت قدمت، سندهای مکتوب یا مصوّر خاصی درباره‌ی آن‌ها وجود ندارد. گاهی این بررسی‌ها، فراتر از نحوه‌ی زندگی مردم، برخی رویدادهای مهم اجتماعی – سیاسی را هم در بر می‌گیرند. ارگ و عبادتگاه تپه نوشیجان یکی از این نمونه‌هاست که سندی است بر رفتار ایرانیان در زمان یک تغییر دین اجباری.

 • مدیرکل اوقاف استان همدان: ۸۰ هزار نفر از بقاع متبرکه مجری طرح آرامش بهاری استان همدان بازدید کردند

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷     ۱۰:۳۴:۳۲
  مدیرکل اوقاف استان همدان: ۸۰ هزار نفر از بقاع متبرکه مجری طرح آرامش بهاری استان همدان بازدید کردند

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از باید بیش از ۸۰ هزار نفر از بقاع متبرکه مجری طرح آرامش بهاری در استان خبر داد و گفت: این طرح در ۴۹ بقعه شاخص استان همدان در حال اجرا است.

 • نایب رئیس ستاد اسکان آموزش و پرورش همدان خبر داد پذیرش و اسکان هزار و ۵۳۰ خانواده ایرانی در همدان

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲     ۲۳:۳۰:۱۱
  نایب رئیس ستاد اسکان آموزش و پرورش همدان خبر داد پذیرش و اسکان هزار و ۵۳۰ خانواده ایرانی در همدان

  نایب رئیس ستاد اسکان آموزش و پرورش همدان: با آغاز تعطیلات نوروزی تا کنون هزار و ۵۳۰ خانوار در ستادهای اسکان آموزش و پرورش استان همدان پذیرش شده‎اند.

 • معاون گردشگری استان همدان: ۱۱۶ هزار و ۳۰۰ گردشگر از امکان تاریخی طبیعی همدان بازدید کردند.

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲     ۲۳:۰۰:۰۷
  معاون گردشگری استان همدان: ۱۱۶ هزار و ۳۰۰ گردشگر از امکان تاریخی طبیعی همدان بازدید کردند.

  معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت:در ۶ روز گذشته ۱۱۶ هزار و ۳۰۰ گردشگر از امکان تاریخی طبیعی همدان بازدید کردند.

 • گفته های بازیگر ملایری در باره ی نقش منفی يا مثبت در فیلم

  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸     ۱۳:۲۲:۲۷
  گفته های بازیگر ملایری در باره ی نقش منفی يا مثبت در فیلم

  مهتاب کرامتی متولد 25 مهر 1349 در ملاير می باشد.وی تحصيلاتش را در رشته ميکروبيولوژی با مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی به پايان رساند.

 • رتبه های ملایری ها در پایان جشنواره موسیقی سنتی فجر

  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴     ۱۵:۵۵:۰۳
  رتبه های ملایری ها در پایان جشنواره موسیقی سنتی فجر

  اختتامیه نوزدهمین جشنواره موسیقی سنتی فجر در همدان برگزار شد.

 • اجرای نمایش آئینی سنتی یلدا گردانی ملایری در کشورهای لهستان و اسلوانی

  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲     ۱۹:۱۸:۵۸
  اجرای نمایش آئینی سنتی یلدا گردانی ملایری در کشورهای لهستان و اسلوانی

  کارگردان گروه سیاه و سپید بیان داشت: نمایش آئینی سنتی یلدا گردانی یا همان کارتو گرافی را با هدف برپایی و زنده نگه داشتن آیین های گذشتگان مرتبط با شهر ملایر در لهستان و اسلوونی به روی صحنه بردیم.

 • اجرا ی شدن طرح حفظ سوره فجر در ملایر

  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰     ۱۶:۴۳:۲۳
  اجرا ی شدن طرح حفظ سوره فجر در ملایر

  گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر مؤسسه قرآنی ملایر عنوان کرد: مؤسسه قرآن و عترت ستاره‌های یاسین ملایر طرح «حفظ سوره مبارکه فجر» را به‌مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و زیر نظر روابط عمومی اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در ملایر اجرا می‌کند.

 • برگزاری یادواره 12شهید روستای بیجن آباد ملایر

  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰     ۱۲:۴۰:۱۶
  برگزاری یادواره 12شهید روستای بیجن آباد ملایر

  یادواره 12شهید والامقام روستای بیجن آباد از توابع شهرستان ملایر در مسجد جامع روستا برگزار شد.

 • شرکت گروه همراز ملایر در نوزدهمین جشنواره موسیقی سنتی همدان

  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹     ۱۶:۵۷:۲۱
  شرکت گروه همراز ملایر در نوزدهمین جشنواره موسیقی سنتی همدان

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر، گفت: قرار است گروه موسیقی سنتی همراز ملایر در نوزدهمین جشنواره موسیقی سنتی استان که در روزهای 12 و 13 بهمن ماه در شهر همدان برگزار می شود، شرکت نماید.

 • رئیس دانشکده علوم قرآنی ملایراردوهای راهیان نور در روشنگری نسل جوان موثر است

  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹     ۱۳:۲۲:۳۵
  رئیس دانشکده علوم قرآنی ملایراردوهای راهیان نور در روشنگری نسل جوان موثر است

  رئیس دانشکده علوم قرآنی ملایر گفت: اردوهای راهیان نور از جمله اردوهای مورد توصیه مقام معظم رهبری است، بنابراین می‌طلبد که مجموعه بزرگ سپاه پاسداران و بسیج دانشجویی  سرمایه‌گذاری جدی در این زمینه داشته باشد.

 • اجرای ویژه برنامه "10 شب،10 مسجد" دهه مبارک فجردر ملایر

  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹     ۱۱:۰۹:۳۹
  اجرای ویژه برنامه

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: به همت اوقاف و امور خیریه ویژه برنامه "10 شب، 10 مسجد" در طول دهه مبارک فجر در   10 مسجد از مساجد این شهر همراه با مراسم سخنرانی و جشن انقلاب برگزار خواهد شد.

 • برگزاری غبار روبی گلزار شهدا همزمان با سراسر کشور در ملایر

  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸     ۱۲:۰۲:۵۲
  برگزاری غبار روبی گلزار شهدا همزمان با سراسر کشور در ملایر

  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ملایر گفت: مراسم غبار روبی گلزار شهدای ملایر با حضور مسئولین و مردم شهید پرور شهرستان، 14 بهمن ماه هم زمان با سراسر کشور در گلزار شهدای شمس‌آباد برگزار خواهد شد.

 • شرکت گروه نمایشی «سپید و سیاه» از ملایردر جشنواره ملی تئاتر اقوام

  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶     ۱۱:۵۴:۵۹
  شرکت گروه نمایشی «سپید و سیاه» از ملایردر جشنواره ملی تئاتر اقوام

  سرپرست گروه نمایشی «سپید و سیاه» ملایر با بیان اینکه چرا در استان همدان به جز جشنواره کودک هیچ جشنواره دیگری برگزار نمی‌شود، گفت: در حال حاضر چه در همدان و چه در شهرهایی مثل ملایر پتانسیل برگزاری جشنواره‌های نو و بزرگ را داریم.

 • تولید کننده پوشاک ملایری به احترام پلاسکو تغییر نام داد

  ۱۳۹۵/۱۱/۰۵     ۲۳:۳۱:۴۴
  تولید کننده پوشاک ملایری به احترام پلاسکو تغییر نام داد

  عمو کاظم تولید کننده پوشاک ملایری در راستای همدردی با کسبه پلاسکو و یادبود شهدای آتش نشان نام واحد تولیدی خود را به پلاسکو تغییر نام داد.

 • طرح شمیم عترت در حوزه ملایراجرای می شود

  ۱۳۹۵/۱۱/۰۵     ۱۱:۱۶:۴۴
  طرح شمیم عترت در حوزه ملایراجرای می شود

  معاون تهذیب مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) ملایر از اجرای طرح «شمیم عترت» خبر داد.

 • حفظ حضوری قرآن کریم با مشارکت بیش از 8 هزار ملایری

  ۱۳۹۵/۱۱/۰۵     ۱۱:۱۰:۲۴
  حفظ حضوری قرآن کریم با مشارکت بیش از 8 هزار ملایری

  مدیرکل سازمان اوقاف و امور خیریه استان همدان، از برگزاری آزمون طرح بزرگ ملی حفظ قرآن کریم (۲۸ بهمن) جاری در همدان خبرداد.

 • 21 برنامه فرهنگی هنری در ایام دهه فجر در ملایر برگزار می شود

  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲     ۱۶:۵۶:۱۳
  21 برنامه فرهنگی هنری در ایام دهه فجر در ملایر برگزار می شود

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: در طول ایام‌الله دهه فجر 21 برنامه متنوع فرهنگی هنری برگزار می‌شود.

 • 60 برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت دهه فجر در ملایر به اجرا در می آید

  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰     ۱۷:۲۸:۵۹
  60 برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت دهه فجر در ملایر به اجرا در می آید

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر از اجرای بیش از 60 فرهنگی و هنری در طول دهه فجر در سطح شهرستان ملایر به همت کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر خبر داد.

 • نمایشگاه اسناد و عکس‌های تاریخی ملایر گشایش یافت

  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸     ۱۲:۰۲:۱۹
  نمایشگاه اسناد و عکس‌های تاریخی ملایر گشایش یافت

  به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از همدان، مدیر اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور امروز در این مراسم، هدف از برپایی این نمایشگاه را معرفی بخش‌هایی از پیشینه تاریخی و اجتماعی مردم شهرستان ملایر برشمرد و گفت: در این نمایشگاه ۲۰۰ قطعه عکس و سند مربوط به سال‌های ۱۲۵۷ تا ۱۳۶۵ شمسی در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

 • شب موسیقی ایرانی در ملایر برگزار می‌شود

  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸     ۱۱:۵۶:۳۸
  شب موسیقی ایرانی در ملایر برگزار می‌شود

  رضا قدسی اظهار کرد: پس از مدت‌ها کنسرت موسیقی سنتی گروه همراز ملایر با عنوان «شب موسیقی ایرانی» در این شهرستان اجرا می‌شود.

 • دیدار سرزده نماینده ملایر با پرسنل بنیاد شهید

  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸     ۱۱:۴۲:۱۸
  دیدار سرزده نماینده ملایر با پرسنل بنیاد شهید
 • راهپیمایی، نه به اعتیاد در ملایر+تصاویر

  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶     ۱۷:۱۴:۰۲
  راهپیمایی، نه به اعتیاد در ملایر+تصاویر

   به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ملایری ها؛ این راهپیمایی به مناسبت هفته فرهنگی و با هدف یک انزجار عمومی از میدان امام خمینی(ره) تا میدان آزادگان ملایر برگزار شد.

 • اعزام ۴۳۰ دانش‌آموز ملایری به مناطق عملیاتی جنوب کشور

  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶     ۱۶:۵۴:۲۳
  اعزام ۴۳۰ دانش‌آموز ملایری به مناطق عملیاتی جنوب کشور

  سرهنگ داود ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان و نوجوانان به ویژه دانش‌آموزان از ابتدای سال تاکنون ۳۰۰ نفر به راهیان نور جنوب اعزام شده‌اند.

 • به مناسبت هفته فرهنگی ملایر انجام می‌شود؛ رونمایی از ٢ کتاب تازه منتشر شده توسط نویسندگان ملایری

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹     ۱۹:۴۲:۰۳
  به مناسبت هفته فرهنگی ملایر انجام می‌شود؛ رونمایی از ٢ کتاب تازه منتشر شده توسط نویسندگان ملایری

  غلامرضا جمالی‌زاده در این رابطه اظهار کرد: این اداره در برگزاری برنامه‌های هفته فرهنگی به عنوان متولی فرهنگ و هنر در سطح شهرستان با سایر ادارات و دستگاه‌ها همکاری و مشارکت منسجمی دارد.

   

 • فرماندار ملایر اعلام کرد؛ اجرای ٢٩٦ برنامه در هفته فرهنگی ملایر

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹     ۱۹:۳۳:۰۸
  فرماندار ملایر اعلام کرد؛ اجرای ٢٩٦ برنامه در هفته فرهنگی ملایر

  عبدالعظیم رضایی اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های ممتاز شهرستان ملایر فرهنگی بودن آن در زمینه‌های موسیقی، هنر، سینما و تئاتر، آداب و سنن و فرهنگ ناب اسلامی این شهرستان است.

   

 • اولین روز از هفته فرهنگی ملایر به روایت تصویر

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹     ۱۹:۱۳:۱۱
  اولین روز از هفته فرهنگی ملایر به روایت تصویر

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ملایری ها؛ برگزاری نشست سیاسی فرهنگیان، جشن میلاد امام حسن عسگری(ع)، همایش اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی و همایش بنیاد مسکن و دهیاران از جمله مهترین برنام های محوری در روز اول هفته فرهنگی ملایر بود.

   

 • ساختمان جدید کتابخانه ملایر حاج محمد ملایری افتتاح شد

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹     ۱۹:۰۴:۲۷
  ساختمان جدید کتابخانه ملایر حاج محمد ملایری افتتاح شد

  به گزارش نافع، عبدالعظیم رضایی در آیین افتتاحیه محل اظهار داشت: هفته فرهنگی فرصتی برای بازخوانی ارزش‌های فرهنگی شهرستان ملایر است.
   

 • دانشکده پزشکی در ملایر راه‌اندازی می‌شود

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵     ۲۰:۰۰:۵۳
  دانشکده پزشکی در ملایر راه‌اندازی می‌شود

   به گزارش خبرگزاری از ملایر، سیدحسین قاضی‌زاده هاشمی عصر روز در مراسم تجلیل خیرین بهداشت و درمان اظهار داشت: اورژانس ملایر در اولویت بوده و بنای آن باید سال آینده تکمیل و به مردم ملایر تحویل داده شود.

 • نمايشگاه آثار تاريخی در موزه لطفعليان ملاير برپا می شود

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳     ۱۶:۱۵:۲۸
  نمايشگاه آثار تاريخی در موزه لطفعليان ملاير برپا می شود

   مقرر شده با مشارکت و همکاري شهرداري و دفاتر خدمات مسافرتي شهرستان، يک تور ملايرگردي نيز اجرا شود، علاوه بر اين يکسري برنامه‌هاي مشارکتي در ساير بخش‌هاي تابعه شهرستان چون تجليل از هنرمندان در طول هفته فرهنگي ملاير توسط اداره ميراث فرهنگي صورت مي‌پذيرد.

 • از سي چهره ی فرهنگي ملایر تجلیل شد

  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹     ۱۴:۴۰:۰۶
  از سي چهره ی فرهنگي ملایر تجلیل شد

  معاون سياسي و اجتماعي فرماندار همچنين از اجراي قريب 350 برنامه و بيش از 10 برنامه شاخص در اين هفته خبر داد و افزود: شاخص ترين برنامه ها در هفته فرهنگي نيز تجليل از مفاخر برجسته فرهنگي شهرستان با حضور مسئولين و شخصيت هاي استاني و ملي خواهد بود.

 • نمایشگاه تصویرسازی در ملایر باز شده است

  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵     ۱۷:۵۱:۵۸
  نمایشگاه تصویرسازی در ملایر باز شده است

  این نمایشگاه از 4 تا 8 دی ماه و از ساعت 8 الی 14 در مکان شهرک ولیعصر(عج) ملایر، میدان قائم، مجتمع فرهنگی و هنری پذیرای بازدید علاقمندان است.

 • آموزش صنایع‌دستی در مدارس زمینه‌ساز توسعه گردشگری می باشد

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹     ۱۶:۰۸:۳۵
  آموزش صنایع‌دستی در مدارس زمینه‌ساز توسعه گردشگری می باشد

  آموزش و پرورش از آن دست ارگان‌های همراه است که به واسطه ظرفیت‌های بالای آموزشی می‌تواند در زمینه شکل‌گیری بسترهای گردشگری و معرفی داشته‌های تاریخی به نسل‌های امروز تأثیر بسزایی داشته باشد.

 • راه اقتصاد مقاومتی از مسیر خلق ایده می‌گذرد

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸     ۱۵:۳۰:۲۹
  راه اقتصاد مقاومتی از مسیر خلق ایده می‌گذرد

  رئیس دانشگاه ملایر گفت: نخستین مسابقه ایده لند ملایر با همکاری پارک علم و فناوری استان همدان به همت مدیریت ارتباط با صنعت، مدیریت فرهنگی و انجمن‌های علمی مکانیک، برق و مواد در پردیس دانشکده‌های فنی و مهندسی دانشگاه ملایر برگزار شد.

 • نخستین جشنواره ایده‌های بشردوستی به میزبانی ملایر برگزارمی شود

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸     ۱۳:۵۴:۱۳
  نخستین جشنواره ایده‌های بشردوستی به میزبانی ملایر برگزارمی شود

  عرفانی یادآور شد: از علاقمندان دعوت می‌شود ایده‌های خود را با توجه شرایط مربوطه در فرم ویژه نوشته و به دبیرخانه جشنواره در مرکز امور جوانان هلال احمر، واقع در خیابان شهدا، روبروی بانک ملت ارسال کنند همچنین برای دریافت فرم می‌توانند به این آدرس مراجعه کنند.

 • اخبار نمایش در سومین روز از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا شد

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴     ۱۴:۲۸:۴۹
  اخبار نمایش در سومین روز از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا شد

  در سومین روز از بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان 3 نمایش خارجی و 11 نمایش در سانس‌های مختلف به روی صحنه خواهند رفت.

 • نمایش آئینی "رشکی و ماسی" در ملایر اجرا می شود.

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲     ۲۱:۵۶:۴۰
  نمایش آئینی

  این نمایش، خردادماه امسال در جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ ساری شرکت کرد و رتبه اول اجرا را بدست آورد و در شهریور ماه نیز در جشنواره بین المللی نمایش عروسکی مبارک تهران شرکت داشت.

 • نمایش‌های جشنواره بین‌المللی کودک ونوجوان در ۸ شهرستان اجرا می شود

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲     ۱۴:۰۹:۳۰
  نمایش‌های جشنواره بین‌المللی کودک ونوجوان در ۸ شهرستان اجرا می شود

   دو شهرستان نهاوند و ملایر در تمام ایام جشنواره اجرای تئاتر را با حضور هنرمندان بومی این شهرها برگزار می‌کنند و در مابقی شهرستان‌ها هنرمندانی از مرکز استان اجرای برنامه دارند.

 • از کتاب « شکوه‌های پنهانی» در ملایر رونمایی شد

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۴     ۱۵:۳۵:۵۲
  از کتاب « شکوه‌های پنهانی» در ملایر رونمایی شد

  مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر در مراسم رونمایی از کتاب «شکوه‌های پنهانی» اظهار کرد: وجود فرهیختگان و شعرای خوب باعث توجه بیشتر مسئولان حوزه فرهنگ و هنر به بخش ادبیات می‌شود.

 • کتابخانه استاندارد در شهرستان ملایر راه‌اندازی می‌شود

  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳     ۱۲:۳۵:۰۵
  کتابخانه استاندارد در شهرستان ملایر راه‌اندازی می‌شود

   رئیس اداره امور کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر با اشاره به فعال ۲۰ باب کتابخانه گفت: ایجاد کتابخانه استاندارد و مرکزی از ضروریات شهرستان ملایر است که با همکاری اوقاف، شهرداری و انجمن خیران کتابخانه‌ساز در حال پیگیری است.

 • نگاهی به زندگی و فعالیت‌های حجت‌الاسلام احمدی

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۶     ۱۵:۱۵:۵۷
  نگاهی به زندگی و فعالیت‌های حجت‌الاسلام احمدی

  حجت‌الاسلام احمدی در سخنانی دربارهحضورش در این مراسم گفت: هیچ وقت مایل نبودم که برای تکریم به جایی بروم. چند سال پیش در مراسم چهره‌های ماندگار هم شرکت نکردم. ولی دوستان برای مراسم امروز اصرار کردند و من مجبور شدم بپذیرم.

 • از 10 مربی و قصه‌گوی برتر کانون پرورش فکری همدان تجلیل کردند

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۶     ۱۲:۰۱:۵۸
  از 10 مربی و قصه‌گوی برتر کانون پرورش فکری همدان تجلیل کردند

  پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از مربیان برتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان، از 10 مربی و قصه‌گوی برتر کانون پرورش فکری همدان تجلیل شد.

 • 20 جلد دانشنامه همدان تا پایان امسال چاپ می شود

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۳     ۱۱:۱۴:۴۸
  20 جلد دانشنامه همدان تا پایان امسال چاپ می شود

   دانشنامه به 3 دوره تاریخی همدان در دوران پیش از اسلام، آغاز دوران اسلامی و دوران معاصر و انقلاب اختصاص داشته و با همکاری و قلم مورخان، پژوهشگران و اساتید بومی استان به مرحله نگارش، تدوین و چاپ خواهد رسید.

 • نخستین همایش ملی روانشناسی کودک و نوجوان برگزار میشود

  ۱۳۹۵/۰۸/۲۲     ۱۷:۰۱:۰۶