ثبت تمام  آگهی ها در سایت ملایرگشت رایگان می باشد.

برای اینکه آگهی شما در این سایت بهتر دیده شود می توانید بعد از ثبت آگهی رایگان با هزینه ای اندک  آگهی خود را ویژه نمایید. با ویژه کردن اگهی خود، خریداران به شما اعتماد بیشتری خواهند کرد چون که شما از کیفیت و فروش کالای خود مطمئن بوده و برای فروش آن هزینه کرده اید.

با ثبت آگهی های ویژه علاوه بر اینکه آگهی ها در بالای دسنه بندی انتخابی آگهی ها نمایش داده میشود در صفحه اول سایت قسمت آگهی های ویژه نیز نمایش داده میشوند.

برای ویژه کردن آگهی های خود بعد از وارد كردن اطلاعات آگهی می توانید آگهی رایگان ثبت کرده و یا گزینه ویژه کردن آگهی را زده و با پرداخت هزینه ای اندک آگهی خود را ویژه کنید.

لازم به ذكر است آگهي ها بعد از نمايش در وبسايت بر اساس اولویت بندی رايگان و ويژه ها از يک تا چندين بار در كانال ملايرگشت تبليغ خواهد شد. 

توجه: آگهی هایی که دارای لینک کانال تلگرامی هستند و بصورت ایگان در سایت ثبت شده اند بر روی کانال سایت ملایرگشت فقط یک بار نمایش داده خواهد شد.

تبلیغات در وب سایت:

در  وب سایت ملایر گشت سه نوع تبلیغات داریم

1- آگهی رایگان 

2- آگهی ویژه

3- تبلیغات بنری

 

1- آگهی های رایگان

آگهی های رایگان فقط در بخش آگهی ها درمنوی اصناف و مشاغل(یا همان دایرکتوری مشاغل و همه آگهی ها) نمایش داده میشود بر اساس آگهی های جدید به قدیم و یا با انتخاب دسته بندی مورد نظر

تمام آگهی های رایگان بعد از ثبت در سایت بصورت خودکار در کانال رسمی تلگرامی وب سایت نمایش داده خواهدشد.

 

2- آگهی های ویژه

تبلیغات ویژه تمام آگهی هایی که بصورت ویژه در سایت ثبت میشوند بصورت اولویت بندی(رندوم) در قسمت آگهی های ویژه صفحه اول نمایش داده خواهند شد. و همچنین در بخش آگهی ها در منوی اصناف و مشاغل(یا همان دایرکتوری مشاغل و همه آگهی ها)  نیز بالای همه آگهی ها با تیکت مخصوص ویژه ها در صف اول همه آگهی ها قرار خواهند گرفت

تمام آگهی های ویژه بعد از ثبت در سایت بر اساس نوع پلن انتخابی و ثبت شده در سایت بصورت خودکار در کانال رسمی تلگرامی  وب سایت و صفحه اینستاگرام ملایرگشت نمایش داده خواهد شد. 

 

 

پلن

مدت زمان نمایش

محل نمایش

قیمت (تومان)

1

یک ماه

صفحه اول سایت (جدیدترین آگهی های ویژه)

14900

2

سه ماه

صفحه اول سایت (جدیدترین آگهی های ویژه)

24900

3

شش ماه

صفحه اول سایت (جدیدترین آگهی های ویژه)

45900

4

یکسال

صفحه اول سایت (جدیدترین آگهی های ویژه)

79900

 

3- تبلیغات بنری

تبلیغات بنری تبلیغاتی هستند که در صفحه اول سایت بصورت لینک به صفحه مورد نظر شما (سایت و یا هر جایی که شما تعیین میکنید) نمایش داده خواهد شد.

در اندازه استاندارد وب سایت ملایرگشت هر بنر در مدت زمان مورد نظر به شکل زیر محاسبه خواهد شد

تبلیغات بنر در صفحه اول وب سایت:

نوع

اندازه پیکسل

مدت نمایش

محل نمایش

قیمت (تومان)

1

345*110

یک ماه

صفحه نخست

50000

2

345*110

سه ماه

صفحه نخست

80000

3

345*110

شش ماه

صفحه نخست

120000

4

345*110

یک سال

صفحه نخست

200000

 
لطفا جهت تبليغات بنری خود با شماره 09213176339 تماس بگيريد و یا با آی دی esmaeelzadehh@ در تلگرام در تماس باشید