ما که هستیم؟

ملايرگشت اولين وب سايت اطلاعات جامع شهری و مشاغل شهر ملاير می باشد كه در شهريور 94 آغاز به كار نمود.

نياز به مكانی برای دستيابی راحت به اطلاعات عمومی شهر و مكانی برای تبلیغات مشاغل و حرف، ما را بر آن داشت تا به ایده راه اندازی سایتی به این شکل برسیم.

ما بر این باوریم با گسترش استفاده از فن آوری های نوین درخواست دسترسی به اطلاعات تماس، آدرس، اطلاعات شهری و مشاغل یکی از دغدغه های شهروندان می باشد.

و از آنجا که شهر ملایر هر روز وسیعتر و بر جمعیت آن افزوده میشود و با توجه به این که یکی از شهرهای تاریخی و قدیمی استان همدان می باشد؛ شایسته بهترین هاست. و می بایست خدمتی در خور این شهر کهن (شهرمادها) ارائه و آنرا تقدیم به همشهریان عزیز نمود.

لازم به ذکر است این پروژه تنها یک پروژه اطلاع رسانی نبوده و خدمات خاص و ویژه نیز در لایه های درونی آن برای شهروندان در نظر گرفته شده است. درج اطلاعات مراکز خدماتی، صاحبان کالا و خدمات،مشاغل و اصناف بصورت رایگان می باشد و برای کلیه مشاغل و اصناف و کسانیکه اطلاعات خود را در بانک اطلاعات شهری ملایر ثبت نام می نمایند، می توانند بصورت ویژه نیز از امکانات سایت بهره ببرند.

همچنین استفاده از اطلاعات بانک اطلاعات شهری ملایر برای عموم مردم نیز (بدون قصد فروش اطلاعات) رایگان می باشد.

امید آن داریم با لطف و کرم خداوند متعال بتوانیم به هدف خود که خدمت به مردم شریف و عزیز شهرستان ملایر است، نائل شده و خدمتی نو را تقدیم این شهر نمائیم.

 

چه کاری انجام می دهیم؟

ما تمام اطلاعات شهر ملایر و همچنین اصناف و مشاغل را جمع آوری میکنیم. البته مشاغلی که تمایل به درج اطلاعات کسب و کار خود در این وب سایت را دارند. اطلاعات درج شده جنبه عمومی دارند و همه افراد آزاد هستند که از این اطلاعات بر اساس قوانین و مقررات وب سایت استفاده نمایند اما مسئولیت استفاده از این اطلاعات توسط افراد مختلف به عهده استفاده کننده می باشد.

 

چطور به شما کمک میکنیم؟

در دنیای رقابت امروزی ، معرفی شما و دیده شدن محصولات و خدمات تان در دنیای اینترنت بسیار موثر در پیشرفت و توسعه کسب و کار و تجارت شما می باشد . ما این مسیر را برای شما هموار نموده ایم و با در اختیار دادن صفحه ای اختصاصی به شما ، تمامی اطلاعات تماس ، خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید را درج نموده و در معرض دید هزاران نفر از کاربران اینترنت قرار خواهید گرفت که باعث توسعه کسب و کار شما شده و میتوانید مشتریان خود را بیشتر نمائید.

ما میتوانید با ثبت آگهی رایگان و ویژه محصول و خدمات خود را به دیگران معرفی کنید.

 

اهداف بانک اطلاعات شهری و مشاغل ملایر چیست؟

در فضای ماشینی و پر مشغله امروز دسترسی به اطلاعات جامع و کامل بسیار مهم است زیرا داشتن اطلاعات جامع و کامل در تصمیم گیری های فردی و ارگانی کمک شایانی خواهد کرد و از آنجایی که در بسیاری از موارد فرد یا ارگان تصمیم گیرنده با اینکه اهمیت جمع آوری اطلاعات را به خوبی میداند اما نمی داند این اطلاعات را چگونه و از چه روشی یا چه مکانی به دست آورد، از اینرو دسترسی به یک بانک اطلاعات جامع و به روز بسیار سودمند و مرقوم به صرفه خواهد بود.

- با توجه به اینکه زمان نقش مهمی در زندگی امروز ایفا می کند باید به دنبال استفاده از راهکارهایی بود که در زمان صرفه جویی نمود. بانک اطلاعات شهری و مشاغل ملایر همواره در تلاش است اطلاعات کامل و جامعی از اطلاعات مشاغل ملایر و اطلاعات شهر ملایر را در کمترین زمان در اختیار شما قرار دهد.

- از آنجایی که بانک اطلاعات شهری و مشاغل ملایرگشت قصد دارد یک فضای رقابتی سالم را ایجاد کند، می تواند زمینه ساز پیشرفت و رونق تجاری شهر ملایر باشد.

 

     

با آرزوی بهترینها  
گروه وب سایت ملایرگشت
صاحب امتیاز: سعیده عطایی